Kırmızı Pancar Mide Ekşimesini ve Mide Ağrısını Gideriyor.

Kırmızı Pancar  Mide Ekşimesini ve Mide Ağrısını Gideriyor.

Mide veya karın ağrısı, karnın üst kısmında veya bazen da sırt bölgesinde ya da omuzlar arasında hissedilir. Bu ağrılar vucudumuzda bir takım hastalıkların belirtileridir. Gastrit, safra hastalıkları, kolit, sinirsel hazımsızlıklar, mide ülseri veya mide kanserinde yukarda gibi tarif edilen şekilde ağrılar görülür. Göğüs kemiğinin arka tarafında hissedilen yanma ile bu hastalıklar kendini gösterir. Bunun nedeni midede fazla miktarda asit bulunmasıdır. Kırmızı Pancar  Mide Ekşimesini ve Mide ağrısını giderir.

Midede geğirmek Çoğunlukla sinirli kimselerde görülür. Bunlar yemeklerde haddinden fazla hava yutarlar. İnsanın geğirmesi mide veya safra kesesi hastalıklarının bir belirtisi olabilir. Bu nedenle sağlığımız için esas nedeni tespit etmek gerekir. Gıda zehirlenmeleri çoğunlukla bayatlamış ve bozuk yiyecekler veya bayat balık yedikten sonra görülür.  Belirtileri hasta solumakta, yutkunmakta güçlük çeker. Ayrıca kaslarında ağrı ve krampları, baş dönmesi, halsizlik, mide ağrısı ve bulanık gördüğünden şikayet eder. Bazı hastalarda kabızlık, bazılarında da ishal görülür. Bunun tedavisi için yapılacak ilk iş, hastayı kusturmaktır. Duruma göre gerekiyorsa sunni solunum da yapılır. Vakit kaybetmeden hastaneye veya en yakın doktora götürülür.  Hava yutma Tıp dilinde aerofaji diye bilinen bu hastalıktır. Bu genellikle asabi mizaçlı kimselerde görülür. Bunlar yemek sırasında farkına varmadan fazlaca hava yutarlar. Böylece hava yutma mide ve bağırsak gazlarının oluşmasına yardımcı olur. Genellikle hıçkırık Solunum kasları ve özellikle diyaframın uyarılması sonucu ortaya çıkar. Hıçkırık Tıp dilinde singultus denir. Nedenleri çok çeşitlidir. İnsanda basit hıçkırıklar çoğunlukla mide gazı, sıcak ve baharatlı yemekler, sinir bozukluğundan kaynaklanır. Hıçkırık nedenlerinde Bazı kalp, karaciğer, bağırsak ve pankreas hastalıkları, zatülcenp veya zatürreede de görülebilir. 3 saatten fazla süren hıçkırıklarda sağlık kuruluşuna ve doktora kontrol olmak gerekir.

Kırmızı pancar suyu Kan yapıyor. Kırmızı pancar suyu karaciğere de faydalı oluyor. Yapraklarını da taze olarak yiyebilirsiniz, salatalarınıza katabilirsiniz. Maydanoz ve kereviz yaprakları kırmızı pancarın faydaları ve yararlarını arttırıyor. Kırmızı pancar suyu, karalahana, ıspanak, havuç veya semizotu suyuyla karıştırılabilir. Kırmızı pancar suyunu içerken 30-50gr’dan başlayarak 400 grama kadar çıkmak mümkündür. İlk önce 50gr. kırmızı pancar, 150gr. havuç suyuyla karıştırılır, sonra 75gr. kırmızı pancar, 125 gr. havuç suyu, sonra 100gr. kırmızı pancar, 100gr. havuç suyu, sonra da saf kırmızı pancar, su ile karıştırılarak içilir

Kırmızı Pancar (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) ailesindendir.  Kırmızı Pancar’ın Anavatanı Akdeniz Bölgesi olup, çok eski zamanlardan bu yana insanlar besin maddesi olarak kullanılıyor. Arkeologlar Mısır mezar taşlarındaki bazı bitki resimlerinin Kırmızı Pancar’ın olduğunu ileri sürerler. Kırmızı Pancar’ın toprak içindeki yumruları kırmızı renkte olup, şeker pancarından daha küçük olmasıdır. Kırmızı Pancar’ın ince köklü iki yıllık otsu bir bitkidir. Kırmızı Pancar’ın yaprakları da şeker pancarına göre daha kırmızıdır.  Ege Bölgesi’nde halk arasında kırmızı pancar “çükündür” olarak da bilinir. Ülkemizde hemen her bölgede Kırmızı Pancar’ın yetişir. Kırmızı Pancar’ın tohumları bahar başında yaz sonuna kadar ekilebiliyor. Erkenci denen çeşitlerinde Ekim’den itibaren ortalama 4 veya 5 ayda, diğer türlerde ise 6 ayda hasat edilebilir. Birinci yıl Kırmızı Pancar’ın üzerinde rozet şeklinde yer alan yapraklar gelişiyor. İkinci yıl üzerindeki Kırmızı Pancar’ın da yapraklar, çiçekler, meyveler, tohumları taşıyan sürgün yetişiyor. Kırmızı Pancar’ın olgunlaştığını, en dıştaki yaprağın sararmasından ve türüne göre gereken iriliğe ulaşmasından anlamak mümkün. Kırmızı Pancar’ın bol yapraklı olan ve ıspanak gibi değerlendirilen bu sebze gelişmiş kök yapısı sayesinde kuraklığa karşı da çok dayanaklıdır.  Ancak ana kazık kök zarar görürse, hafif susuzluğa bile dayanamıyor yani bir o kadar da narin!

Kabuğunun ya da etinin rengi koyu kırmızı ya da morumsu kırmızıdır. Organik maddece zengin, derin ve killi topraklarda iyi gelişim gösterir. Çok asitli topraklardan hoşlanmaz. Çimlenmenin başarılı olması için tohumun toprakla temas etmesi gerekir. Tuza dayanıklıdır. Topraktaki bor miktarının düşük olmaması gerekir.  Aksi takdirde büyüme yavaşlar ve yumruda lekeler oluşur. Kırmızı pancar alırken düzgün yuvarlak hatlı, kırmızı-mor renkli, lekesiz ve olgun olanı tercih etmek gerekiyor. Kırmızı Pancar’ı Vitamin ve mineral zenginidir.  Kırmızı Pancar’ı A, B, C ve P vitaminlerinden zengindir. Serinletici, iştah açıcı, besleyicidir. Bileşiminde bulunan ve radyoaktif bir eleman olan rubidyumun sindirim üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Pancar aynı zamanda fosfor, demir, bakır, potasyum, magnezyum, kalsiyum, brom, çinko, manganez ve şeker bulunur.

Dikkat şeker hastası olanlara zararlı!
Kırmızı Pancarın olumlu etkisinin yanında şeker pancarının sakıncalı olduğu durumlar da var! Şeker hastalığına karşı koruyor ancak şeker hastası olanlara içerdiği yüksek şeker miktarından dolayı zararlıdır. Şeker hastaları doktoruna danışmadan, kırmızı pancarı tüketmemeli !. Yüksek tansiyonu olanlar insanlar kırmızı pancarı az miktarda tüketmelidir. Doktorunuza danışmadan besin takviyesinde bulunmayın.

UYARI :
Hastalıkları teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydalı yaşam hakkında tavsiye niteliğinde olup, paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değildir. Faydalı yaşama doğal besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirin. Sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  topluma ve kendinize faydalı yaşam, dileklerimizle.

Red beet eliminates heartburn and stomach pain.

Stomach or abdominal pain, or sometimes also in the upper part of the abdomen in the area between the shoulders or the back is felt. This pain are all symptoms of the diseases in our body. Gastritis, gallbladder disease, colitis, nervous indigestion, stomach ulcers or stomach cancer, as described above, as is seen in pain. With the burning that is felt in the back of the sternum in these diseases manifests itself. The reason for this is the presence of excess acid in the stomach. Red beet relieves heartburn and upset stomach.

Mostly limited to burp in the stomach seen in people. Swallow too much air in these meals. People burp or stomach may be a symptom of gallbladder disease. For this reason, you need to identify the main reason for our health. Stale and spoiled food or food poisoning after eating stale fish are often seen. The symptoms of the patient inhalation, difficulty in swallowing. Also pain and cramps in the muscles, dizziness, fatigue, stomach pain blurred sees that and complains. Some patients with constipation, some people also may cause vomiting. First thing to do to cure it, the patient kusturmak. If you need breathing sunni depending on the situation. She goes to the doctor or nearest hospital without delay.
Air swallowing known as aerophagia in the language of disease. This is usually seen in people with a nervous disposition. These swallow too much air during cooking without realizing it. Thus, it assists in the formation of stomach and intestinal gas air swallowing. Hiccups usually occur as a result of stimulation of the respiratory muscles and especially the diaphragm. Hiccups singultus in medical language. The reasons are many and varied. Hiccups often people simple stomach gas, hot and spicy meals, is caused by a nerve disorder. Some of the causes of hiccups heart, liver, intestines and pancreas diseases, pleurisy or pneumonia may be seen. Hiccups that lasted more than 3 hours in health care organizations and physician to check out you need to be.

 

Blood red beet juice. Red beet juice is beneficial to the liver. You can also eat the leaves fresh, you can add it to salads. Benefits and increases the benefits of red beet parsley and celery leaves. Red beet juice, Kale, spinach, carrots, or cauliflower can be mixed with juice.
30 while drinking red beet juice-starting from 400 grams it is possible to 50gr. First, 50g. red beetroot, 150g. mixed with carrot juice, then 75gr. red beet, 125 gr. carrot juice, then 100gr. red beet, 100gr. carrot juice, then pure red beets, mixed with water and drunk

Red beet (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) belongs to the family. Red beet is native to the Mediterranean region and used as food since ancient times people. Egyptian archaeologists argue that some Plant Pictures on the gravestones of red beet. The tubers in the soil is red in color red beet, sugar beets will be smaller than that. Two thin red rooted beet is a perennial herbaceous plant. The leaves of sugar beet red beet red is also more compared to. Among the people in the Aegean region red beet “beet” is known as. Red beetroot grows in almost every region of our country. Red beet seeds can be sown in early spring until the end of the summer. The average early varieties called on October 4 or 5 months, in other species, can be harvested in 6 months. Located on a badge in the form of red beet in the first year, the leaves are developing. On the second year of red beet leaves, flowers, fruits, seeds carrying exile grows. Red beet has matured, it reaches the required size according to the type of the outermost leaf yellowing and able to understand. That leaves plenty of red beet and root vegetables, such as spinach, that are evaluated thanks to the improved structure, it is also much tougher against drought. However, the main pile is damaged at the root, if you can’t stand mild thirst, so delicate!
Dark red or purplish-red color of the shell or meat. Rich in organic matter, clay soils are deep and shows good improvement. Does not like very acidic soils. For germination, the seed contact with the soil, you need to make. It is resistant to Salt. The amount of boron in the soil should be low. Otherwise, growth slows and in tubers consists of spots. When buying beets, red, smooth, Round Dial, red-purple, pure and you will need to use the mature thing. Red beet is rich in vitamins and minerals. Red beet a, b, c, p, and vitamin rich. Refreshing, appetizing, and nutritious. Contained in the composition, and is a radioactive element which has a positive effect on the digestion of rubidyum. Beets also phosphorus, iron, copper, potassium, magnesium, calcium, bromine, zinc, manganese, and sugar.

Caution to those with diabetes is harmful!
In addition to the positive impact of red beet, sugar beet there are cases where it is objectionable! Protects against diabetes, but people with diabetes are included due to the high amount of sugar that is harmful. Diabetics without consulting a doctor, you must consume red beet !. Those people with high blood pressure, you should consume a small amount of red beet. In the supplement without consulting your doctor don’t bother.

WARNING :
Diseases, diagnose, treat, medicine according to the Law No. 1219, only physicians it is our duty. The information on this website constitute advice about whether a healthy and useful life, shares, issues we and our recommended products are not drugs. Natural nutritional support products useful life. Does not replace treatment or medical treatment. Shared texts and the use of plants in the last within of the institution as mentioned before, check whether you are allergic to plants. It is recommended that you then use. Life healthy, happy, useful life, society and yourself, and wishes.

  

Rote-bete-beseitigt Sodbrennen und Magen Schmerzen.

Magen-oder Bauchschmerzen, oder manchmal auch im oberen Teil des Bauches in der Gegend zwischen den Schultern oder Rücken zu spüren ist. Diese Schmerzen sind alle Symptome der Krankheiten in unserem Körper. Gastritis, der Gallenblase-Krankheit, Colitis ulcerosa, nervöse Verdauungsstörungen, Magengeschwüre oder Magenkrebs, wie oben beschrieben, wie sich in Schmerzen. Mit der Verbrennung, die sich auf der Rückseite des Brustbeins bei diesen Erkrankungen äußert. Der Grund dafür ist die Anwesenheit von überschüssiger Säure im Magen. Rote-bete-lindert Sodbrennen und Magenschmerzen.

 

Meist bschränkt zu rülpsen in den Magen gesehen, in die Menschen. Schlucken zu viel Luft in diesen Mahlzeiten. Menschen rülpsen oder Bauch kann ein symptom der Erkrankung der Gallenblase. Aus diesem Grund, Sie benötigen, um identifizieren der Hauptgrund für unsere Gesundheit. Veraltete und verdorbene Lebensmittel oder Lebensmittel-Vergiftung nach dem Verzehr von stale fish sind oft zu sehen. Die Symptome, die der patient einatmen, Schluckbeschwerden. Auch Schmerzen und Krämpfe in den Muskeln, Schwindel, Müdigkeit, Magen-Schmerz, verschwommenes sieht, und beschwert sich. Einige Patienten mit Verstopfung, manche Menschen können auch Erbrechen verursachen. Erste, was zu tun ist, um es zu heilen, der patient kusturmak. Wenn Sie brauchen, Atmung Sunniten, je nach situation. Sie geht zum Arzt oder das nächstgelegene Krankenhaus ohne Verzögerung.
Luft schlucken, bekannt als aerophagia in die Sprache der Krankheit. Dies ist in der Regel gesehen in den Leuten mit schwachen Nerven. Diese schlucken zu viel Luft beim Kochen, ohne es zu merken. So unterstützt es die Bildung von Magen-und Darm-gas-Luft-schlucken. Schluckauf in der Regel auftreten, als Folge der stimulation der Atemmuskulatur und besonders des Zwerchfells. Schluckauf singultus in der medizinischen Sprache. Die Gründe dafür sind vielfältig und abwechslungsreich. Schluckauf oft, dass die Leute einfach Magen gas, heißen und würzigen Speisen, durch eine Nerven-Erkrankung. Einige der Ursachen von Schluckauf Herz -, Leber -, Darm-und Pankreas-Erkrankungen, Pleuritis oder Pneumonie gesehen werden kann. Schluckauf, die dauerte mehr als 3 Stunden im health-care-Organisationen Arzt-und Auschecken, die Sie brauchen werden.

Blut rote-bete-Saft. Rote-bete-Saft ist vorteilhaft für die Leber. Sie können auch die Blätter Essen frisch, können Sie Sie zu Salaten. Vorteile und erhöht die Vorteile des rote Rüben, Petersilie und Sellerie Blätter. Rote-bete-Saft, Grünkohl, Spinat, Karotten oder Blumenkohl kann mit Saft gemischt.
30, während das trinken von rote-bete-Saft-ab 400 Gramm ist es möglich, 50gr. Erste, 50g. rote-bete, 150g. gemischt mit Karottensaft, dann 75gr. rote bete, 125 gr. Karottensaft, dann 100gr. rote Rüben, 100g. Karottensaft, dann Reine rote Rüben, mit Wasser gemischt und getrunken

Rote bete (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) gehört zu der Familie. Rote bete ist heimisch in der mediterranen region und als Nahrungsmittel verwendet seit der Antike die Menschen. Ägyptische Archäologen argumentieren, dass einige Pflanzen Bilder auf den Grabsteinen der roten Rübe. Die Knollen in der Erde ist in der Farbe rot der roten Rüben, Zuckerrüben, wird geringer sein als bei. Zwei dünne rote Rübe-verwurzelt ist eine mehrjährige krautige pflanze. Die Blätter der Rüben, rote Rüben, rot ist auch mehr im Vergleich zu. Unter den Menschen in der ägäis-region rote bete “Rüben” ist bekannt als. Rote-bete wächst in fast allen Regionen unseres Landes. Rote Rüben-Samen können ausgesät werden, im Frühjahr bis Ende Sommer. Die Durchschnittliche frühen Sorten, aufgerufen am 4. Oktober oder 5 Monate, bei anderen Arten, die geerntet werden können, in 6 Monaten. Sich auf ein Abzeichen in form von roten Rüben im ersten Jahr, die Blätter entwickeln. Auf dem zweiten Jahr der rote-bete-Blätter, Blüten, Früchte, Samen tragen Exil wächst. Rote bete ist gereift, erreicht es die gewünschte Größe nach der Art des äußersten Blatt vergilbt und in der Lage zu verstehen. Da bleibt viel rote Rübe und Wurzel-Gemüse, wie Spinat, evaluiert werden Dank der verbesserten Struktur, es ist auch viel schwieriger, gegen die Trockenheit. Doch die größte Haufen ist beschädigt an der Wurzel, wenn Sie nicht stehen können, milden Durst, so zart!


Dunkel-rot oder Violett-rote Farbe von der Schale oder Fleisch. Reich an organischer Substanz, Ton-Böden sind tief und zeigt eine gute Verbesserung. Nicht, wie sehr sauren Böden. Für die Keimung der Samen Kontakt mit dem Boden, die Sie machen müssen. Es ist resistent gegen Salz. Die Menge von Bor im Boden sollte niedrig sein. Ansonsten, das Wachstum verlangsamt und in Knollen besteht aus spots. Beim Kauf von Rüben, rote, glatte, Runde Zifferblatt, rot-Violett, rein, und Sie brauchen, um die Reife Sache. Rote bete ist Reich an Vitaminen und Mineralien. Rote-bete -, a -, b -, c -, p-und vitamin-Reich. Erfrischend, appetitlich und nahrhaft. Enthalten in der Zusammensetzung, und ist ein radioaktives element, das eine positive Wirkung auf die Verdauung von rubidyum. Rüben auch Eisen, Phosphor, Kupfer, Kalium, magnesium, Kalzium, Brom, Zink, Mangan und Zucker.

Vorsicht für Menschen mit diabetes ist schädlich!
Zusätzlich zu den positiven Auswirkungen von rote Beete, Zuckerrüben gibt es Fälle, in denen es unerwünscht ist! Vor diabetes schützt, aber die Menschen mit diabetes sind im Lieferumfang enthalten aufgrund der hohen Menge an Zucker, die schädlich ist. Diabetiker ohne Rücksprache mit einem Arzt, müssen Sie verbrauchen, rote Rüben !. Menschen mit hohem Blutdruck, sollten Sie verbrauchen eine kleine Menge von roten Rüben. In der Ergänzung ohne Rücksprache mit Ihrem Arzt nicht stören.

WARNUNG :
Krankheiten, diagnose, Behandlung, Medizin nach dem Gesetz No. 1219, nur ärzte, es ist unsere Pflicht. Die Informationen auf dieser website stellen Beratung darüber, ob eine gesunde und Nutzungsdauer, Anteile, Aspekte, die wir und unsere empfohlenen Produkte sind keine Medikamente. Natürliche Nahrungsergänzung Produkte sinnvoll Leben. Ersetzt nicht die Behandlung oder medizinische Behandlung. Freigegebene Texte und die Verwendung von Pflanzen in der letzten innerhalb der institution, wie bereits erwähnt, überprüfen, ob Sie allergisch auf Pflanzen. Es wird empfohlen, dass Sie dann verwenden. Leben gesund, glücklich und sinnvoll Leben, die Gesellschaft und sich selbst, und Wünsche.

Красная свекла изжога, боли в животе и ее Искореняет.

Желудка или боль в животе, в животе или в верхней части, иногда также в области спины или в плечах ощущается. Эти боли в нашем организме, костюм, симптомы заболеваний. Гастрит, заболевания желчного, колит, нервные несварения желудка, язвы желудка или рака желудка выше в как боли возникают, как описано. На задней стороне грудины ощущается жжение с себя этих заболеваний показывает. Это объясняется тем, что в желудке слишком много кислоты, что в нем есть. Красная свекла от изжоги и боли в желудке снимает.

В желудке, отрыжка ограничивается, в основном, встречается у кого. Они в блюдах слишком много воздуха глотают. Людей во мне рыгают желудка или желчного пузыря может быть симптомом заболеваний. Поэтому для нашего здоровья, в основном, для выявления причины. Пищевых отравлений, в основном, bayatlamis и поврежденных пищи или после употребления в пищу рыбы банально не видно. Симптомы вдыхания пациента, yutkunmak тянет хлопот. Кроме того, боль в мышцах и судороги, головокружение, слабость, боль в животе и увидел размытые из-за жалоб. У некоторых пациентов запор, а в некоторых из них наблюдается диарея. Первое, чтобы его вылечить, бизнес, пациента рвота обеспечена. В зависимости от ситуации, если вам нужно сунниты дыхания. Не теряя времени, в больницу или к врачу в ближайший везут.
Погода глотании на языке медицины aerofaji известно, что это заболевание. Это, как правило, вспыльчивый mizacli кем встречается редко. Они во время еды и не заметишь, как много воздуха глотают. Так что погода глотания, желудка, кишечника и образованию газов, помогает. Как правило, икота дыхательных мышц и особенно диафрагмы возникает в результате стимуляции. Икота на языке медицины, singultus называется. Причины очень разнообразны. Люди просто рыдания в основном газов в желудке, горячие и острые блюда, нервные расстройства, так происходит. Икота причины в некоторые сердца, печени, кишечника, поджелудочной железы и заболеваний, zatulcenp или пневмонии также может быть видно. Более 3 часов длилась рыдания в медицинское учреждение к врачу и проверить…..

Свекольный сок в крови. Свекольный сок для печени также полезно. Листья также можно отведать свежие салаты, вы можете добавить своим. Петрушки и сельдерея, листья красной свеклы преимущества и выгоды от использования ИТ. Сок красной свеклы, капуста, шпинат, морковь, портулак или могут быть смешаны с водой.
Сок красной свеклы пить по 30-50gr начиная с 400 грамм до выхода можно. Сначала 50gr. красной свеклы, 150гр. морковь смешивается с водой, после 75gr. красной свеклы, 125 гр. морковный сок, затем 100г. красной свеклы, 100г. морковный сок, а затем чистой красной свеклы, смешанной с водой пить.

  Красная свекла (beta vulgaris) шпинат семейства (chenopodiaceae) он родился в семье. Красная свекла для родным для средиземноморского региона очень древних времен люди используется в качестве питательных веществ. Археологи в Египте возле надгробия фотографии некоторых растений Красной свеклы, что выдвигают. Красная свекла для почвы в клубни красного цвета, сахарной свеклы меньше, чем должно быть. Красная свекла тонкими корнями однолетние травянистые растения два. Красные листья свеклы или сахарной свеклы, чем красный. Расположенный на Эгейском побережье между народной красной свеклы “это член” также известен как. В нашей стране почти в каждом регионе Красная свекла растет на. Красной свеклы семена в начале весны, в конце лета посадил, пока можно. Ранние сорта под названием с октября в среднем от 4 или 5 месяцев, на другие виды может быть собран в 6 месяцев. Первый год Красной свеклы в виде розеток, на самом развиваются листья. Второй год над Красной свеклы или листья, цветы, плоды, семена, несущие побеги растут. Красная свекла для созрели, самое внешнее пожелтение листьев и в зависимости от типа, например “огромная” Дополнительная информация по в состоянии понять. Красный много свеклы, листовые, такие как шпинат и оцениваются эти овощи развитой корневой засухе, благодаря своей структуре очень против dayanakli. Но главный стержневой корень поврежден, ветер жажду, даже если она не хочет, так она такая тонкая!
Коры или цвет мяса темно-красный или пурпурно-красный. Богатых органическими веществами, глинистых почвах глубоким и развития хорошо показывает. В очень кислых почвах, которые не нравятся. Для успешного прорастания контакт семян с почвой. Соль устойчива. В почве Бор количество не должно быть низким. В противном случае рост клубней замедляется, и пятна образуются на. Красная свекла при покупке должным образом, круглый циферблат, красно-фиолетовый цвет, безупречная и зрелые, чтобы выбрать то, что вам нужно. Красной свеклы, витамины и минералы, богатые. Красная свекла A, B, C и витамина P из богатых. Освежающий, пикантный, кормушки. В состав и находится радиоактивный элемент, который rubidyum в оказывает положительное влияние на пищеварение. Свекла также фосфор, железо, медь, калий, магний, кальций, бром, цинк, марганец и сахар.

Внимание тем, кто с диабетом вредно!
Красная свекла положительный эффект сахарной свеклы, а также на тех случаях, когда неудобно. Сахар защищает против заболевания диабетом, но тем, кто содержит высокое количество сахара, из-за вредителей. У больных диабетом без консультации с врачом, красной свеклы употреблять не следует !. Высокое кровяное давление те люди, которые красной свеклы должен потреблять небольшое количество. Пищевые добавки без консультации с врачом в, запрещено.

Предупреждение :
Заболеваний, диагностики, лечения № 1219 медицинской в соответствии с Законом только врачи наших задач. Информация, содержащаяся на этом веб-сайте здоровые и полезные советы о жизни в природе ли, обмена и проблемы наши, что мы рекомендуем наша продукция не Лекарство. Полезные для жизни естественной питательной поддержки являются продукты. Лечение или врач не заменяет лечение. Общего текста, и внутри сухо, в прошлом использование растений, названия растений, аллергия на ли проверить. После рекомендуется использовать. Жизнь здорового, приятного аппетита, обществу и себе полезную жизнь, и ваш покорный.

 

البنجر الأحمر يزيل حرقة وآلام في المعدة.

المعدة أو في البطن أو في بعض الأحيان أيضا في الجزء العلوي من البطن في منطقة ما بين الكتفين أو الظهر. هذا الألم كل أعراض الأمراض في الجسم. التهاب المعدة, أمراض المرارة, التهاب القولون العصبي وعسر الهضم وقرحة المعدة أو سرطان المعدة ، كما هو موضح أعلاه, كما نشاهد في الألم. مع حرق الذي يشعر في الجزء الخلفي من القص في هذه الأمراض يتجلى. والسبب في ذلك هو وجود الحمض الزائد في المعدة. البنجر الأحمر يخفف من حرقة المعدة

تقتصر في معظمها على تجشؤ في المعدة ينظر في الناس. ابتلاع الكثير من الهواء في هذه الوجبات. الناس تجشؤ أو المعدة قد يكون أحد أعراض مرض المرارة. لهذا السبب كنت بحاجة إلى تحديد السبب الرئيسي لصحتنا. التي لا معنى لها و الأغذية الفاسدة أو التسمم الغذائي بعد تناول الأسماك التي لا معنى لها غالبا ما ينظر إليها. أعراض استنشاق المريض, صعوبة في البلع. أيضا ألم وتشنجات في العضلات, دوخة, التعب, ألم في المعدة وعدم وضوح يرى أن يشكو. بعض المرضى الذين يعانون من الإمساك ، بعض الناس أيضا قد يسبب التقيؤ. أول شيء يجب القيام به لعلاج هذا المريض kusturmak. إذا كنت بحاجة إلى التنفس السنية تبعا للحالة. تذهب إلى الطبيب أو إلى أقرب مستشفى من دون تأخير.
ابتلاع الهواء المعروفة باسم أيروفاجيا في اللغة من المرض. هذا هو عادة ما ينظر في الناس مع العصبي التصرف. هذه ابتلاع الكثير من الهواء أثناء الطهي دون أن يدركوا ذلك. وبالتالي فإنه يساعد في تكوين المعدة و الغازات المعوية ابتلاع الهواء. الفواق عادة ما تحدث نتيجة تحفيز عضلات الجهاز التنفسي وخاصة الحجاب الحاجز. السقطات singultus في اللغة الطبية. الأسباب كثيرة ومتنوعة. السقطات الناس في كثير من الأحيان بسيطة غازات المعدة, حار وحار وجبات سببه اضطراب في الأعصاب. بعض أسباب الفواق القلب, الكبد, الأمعاء و البنكرياس أمراض الرئة أو الالتهاب الرئوي يمكن أن ينظر إليها. السقطات التي استمرت أكثر من 3 ساعات في مؤسسات الرعاية الصحية ، وعلى الطبيب أن تحقق تحتاج إلى أن يكون.

الدم عصير البنجر الأحمر. عصير البنجر الأحمر هو مفيد للكبد. يمكنك أيضا تناول الأوراق الطازجة, يمكنك إضافته إلى السلطة. الفوائد ويزيد من فوائد البنجر الأحمر البقدونس و أوراق الكرفس. عصير البنجر الأحمر, اللفت, السبانخ, الجزر, أو القرنبيط يمكن أن تكون مختلطة مع عصير.
30 في حين أن شرب عصير البنجر الأحمر-بدءا من 400 غرام من الممكن أن 50gr. أولا 50g. الأحمر في الشمندر ، 150g. مختلطة مع عصير الجزر ، ثم 75gr. البنجر الأحمر, 125 غرام. عصير الجزر, ثم 100 جم. البنجر الأحمر ، 100gr. عصير الجزر ، ثم النقي الأحمر والبنجر يخلط مع ماء و سكر

البنجر الأحمر (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) ينتمي إلى عائلة. البنجر الأحمر الأصلي إلى منطقة البحر الأبيض المتوسط و تستخدم كغذاء منذ العصور القديمة الناس. المصرية علماء الآثار يقولون أن بعض النباتات الصور على شواهد القبور من البنجر الأحمر. الدرنات في التربة أحمر اللون الأحمر في البنجر ، بنجر السكر سوف تكون أصغر من ذلك. اثنين رقيقة الأحمر الجذور البنجر هو نبات عشبي معمر. أوراق بنجر السكر البنجر الأحمر الأحمر هو أيضا أكثر مقارنة. بين الناس في منطقة بحر ايجه الأحمر الشمندر “البنجر” كما هو معروف. الشمندر الأحمر تنمو تقريبا في كل منطقة من بلادنا. البنجر الأحمر يمكن أن تزرع في بداية الربيع حتى نهاية الصيف. متوسط أصناف مبكرة دعا في تشرين الأول / أكتوبر 4 أو 5 أشهر ، في الأنواع الأخرى ، يمكن أن تحصد في 6 أشهر. تقع على شارة في شكل البنجر الأحمر في السنة الأولى ، ويترك النامية. في السنة الثانية من البنجر الأحمر الأوراق والأزهار والثمار والبذور تحمل المنفى ينمو. البنجر الأحمر قد نضجت ، أن تصل إلى الحجم المطلوب حسب نوع الأبعد ورقة اصفرار قادرة على فهم. أن يترك الكثير من البنجر الأحمر والخضروات الجذرية مثل السبانخ ، يتم تقييم بفضل تحسين هيكل ، بل هو أيضا أكثر صرامة ضد الجفاف. ومع ذلك ، فإن كومة الرئيسية تلف في الجذر ، إذا كنت لا تستطيع الوقوف خفيفة العطش ، حساسة جدا!
الأحمر الداكن أو الأرجواني اللون الأحمر قذيفة أو اللحوم. الغنية في المواد العضوية والتربة الطينية العميقة ويظهر تحسن جيد. لا يحب جدا التربة الحمضية. للإنبات البذور الاتصال مع التربة تحتاج إلى إجراء. هو مقاومة الملح. كمية البورون في التربة يجب أن تكون منخفضة. وإلا تباطؤ النمو في الدرنات تتكون من البقع. عند شراء البنجر الأحمر, على نحو سلس, جولة الهاتفي الأحمر-الأرجواني نقي و سوف تحتاج إلى استخدام الشيء ناضجة. البنجر الأحمر غني بالفيتامينات والمعادن. البنجر الأحمر a, b, c, p, و فيتامين الغنية. منعش, شهية و مغذية. الواردة في تكوين و هو العنصر المشع الذي له تأثير إيجابي على عملية الهضم من rubidyum. البنجر أيضا والفوسفور والحديد والنحاس والبوتاسيوم والمغنيسيوم والكالسيوم والبروم والزنك والمنغنيز و السكر.

الحذر لمن يعانون من مرض السكري هو ضار!
بالإضافة إلى الأثر الإيجابي الأحمر في البنجر ، بنجر السكر هناك حالات حيث هو المرفوض! يحمي من مرض السكري ، ولكن الناس مع مرض السكري يتم تضمين بسبب كمية عالية من السكر الضار. مرضى السكري من دون استشارة الطبيب ، يجب أن تستهلك البنجر الأحمر !. هؤلاء الناس مع ارتفاع ضغط الدم ، يجب أن تستهلك كمية صغيرة من البنجر الأحمر. في الملحق دون استشارة الطبيب لم يكلف نفسه عناء.

تحذير :
الأمراض, تشخيص, علاج, الطب وفقا للقانون رقم 1219 والأطباء فقط هو واجبنا. المعلومات الواردة في هذا الموقع تشكل المشورة حول ما إذا كانت صحية ومفيدة الحياة, أسهم, القضايا ونحن لدينا المنتجات الموصى بها ليست المخدرات. الغذائية الطبيعية دعم منتجات مفيدة في الحياة. لا يحل محل العلاج أو العلاج الطبي. مشترك النصوص و استخدام النباتات في آخر داخل المؤسسة كما ذكر من قبل, تحقق ما إذا كان لديك حساسية من النباتات. من المستحسن أن يمكنك ثم استخدام. حياة صحية, سعيد, مفيدة في الحياة والمجتمع نفسك و رغبات.

红甜菜消除了心痛和胃痛苦。

腹部或腹部疼痛,或者有时还在部分上腹部,在区域之间的肩上或者背的感觉。 这种痛苦是所有症状的疾病在我们的身体。 胃炎、胆囊病、结肠炎、神经消化不良、或胃溃疡的胃癌症,如上所述,为的是看到的痛苦。 与燃烧,是觉得在胸骨在这些疾病的表现。 为此原因是存在的超过酸中胃部。 红甜菜减轻胃灼热和肠胃不适。

大多局限于打嗝在胃里看到的人。 吞下过多空气中的这些膳食。 人打嗝或肚子可以是一种症状的胆囊病。 由于这个原因,需要确定的主要原因在于我们的健康。 陈旧和损坏的食物或食物中毒后吃陈旧的鱼是经常看到。 症状的病人吸入、吞咽困难。 还疼痛和痛肌肉、头晕、疲劳、胃痛模糊认为,和抱怨。 一些便秘患者,一些人也可能引起呕吐的。 第一件要做的治疗,病人kusturmak的。 如果你需要呼吸逊尼派根据不同的情况。 她去看医生或最近的医院,不要拖延。
空气吞咽称为aerophagia在语言的疾病。 这通常见于人的神经处置。 这些吞下了太多的空间烹饪没有意识到这一点。 因此,它有助于形成的肠胃气空吞咽。 打嗝通常发生的刺激的结果呼吸的肌肉和特别是隔膜。 打嗝singultus在医疗语言。 原因是多种多样的。 打嗝人们往往简单的胃气、热和辛辣食,是造成一种神经障碍。 有些原因的打嗝心、肝、肠子和胰腺疾病、胸膜炎或肺炎可以看到。 打嗝,持续了3个多小时,在卫生保健组织和医生的检查出来你需要的人。

血红色的甜菜汁。 红甜菜汁是有益的肝脏。 你也可以吃的叶子新,你可以将它添加到沙拉。 好处和增加的效益红甜菜和芹菜欧芹叶。 红甜菜汁、甘蓝菜,菠菜、胡萝卜、或菜花可以混汁。
30边喝红甜菜汁-开始从400克可以50gr的。 第一,50人。 红甜菜,150克的。 混合与胡萝卜的汁液,然后75gr的。 红甜菜,125克。 胡萝卜的汁液,然后100. 红甜菜,100人。 胡萝卜的汁液,然后是纯红甜菜,与水混合的和喝醉了

红色的甜菜(β vulgaris)Ispanakgiller(藜科)所属的家庭。 红甜菜是当地中海地区和使用作为食品由于远古时代的人。 埃及考古学家认为,某些工厂的图片墓碑上的红甜菜。 块茎在土壤是红色红色的甜菜、甜菜将比较小的。 两个红色的薄薄的根甜菜是多年生草本植物。 叶糖用甜菜红甜菜红色也更多相比。 人民之间在爱琴海区域红甜菜的”甜菜”是已知的。 红甜菜生长在几乎每个地区的我们的国家。 红甜菜种子可以播种在早春,直到夏季结束。 平均初品种称为十月4或5个月,在其他的物种,可收获6个月。 位于一个徽章的形式红甜菜的第一年,叶子是发展中国家。 在第二年的红色甜菜叶、鲜花、水果、种子携带着流亡的增长。 红甜菜已经成熟,达到要求的大小根据该类型的外叶变黄的和能够理解。 这使大量的红甜菜和根茎蔬菜,如菠菜,是评估由于结构改进,也更加强硬反对干旱。 然而,主要的堆积被破坏的根源,如果你不能站在温和的渴望,这样微妙!
深红色或紫红色的壳或肉。 富含有机物质、土壤深层,并显示出良好的改善。 不会很喜欢的酸性土壤。 对于发芽,这种接触的土壤,需要做。 这是耐盐。 量硼在土壤应该低。 否则,增长放缓和块茎由的斑点。 当买甜菜、红色、顺利、圆盘、红色的-紫色的、纯粹的,你会需要使用成熟的事情。 红甜菜是含有丰富维生素和矿物质。 红甜菜a、b、c、p和维生素丰富。 清凉可口的,有营养的。 包含在组成,是一个放射性元素,这具有积极效果上消化rubidyum的。 甜菜还磷、钢铁、铜、钾、镁、钙、溴、锌、锰和糖。

注意到那些糖尿病是有害的!
除了积极影响的红色甜菜、甜菜还有一些情况下,它是令人讨厌的! 保护对糖尿病,但是糖尿病人中包括由于高额的食糖,是有害的。 糖尿病患者没有咨询医生,你必须消耗红甜菜的! 那些患有高血压,你应该消耗量小红甜菜。 在补充没有咨询医生不用麻烦了

警告:
疾病、诊断、治疗、医学根据该法律第1219,只有医生这是我们的职责。 本网站上的信息构成的建议是否健康和有益的生活,股票问题,我们和我们的建议的产品是不是药物。 自然营养支持的产品有效寿命。 不替代治疗或治疗。 共享文本和使用植物在最后的内的该机构如前所述,检查是否有过敏反应的植物。 它建议,然后使用。 生活健康、快乐的,有用的生活、社会和自己和愿望。

Betterave rouge élimine les brûlures d’estomac et des douleurs à l’estomac.

D’estomac ou des douleurs abdominales, ou parfois aussi dans la partie supérieure de l’abdomen dans la zone située entre les épaules ou le dos se fait sentir. Cette douleur sont tous les symptômes de la maladies de notre corps. La gastrite, maladie de la vésicule biliaire, la colite, nerveux, l’indigestion, les ulcères d’estomac ou de cancer de l’estomac, comme décrit ci-dessus, comme on le voit dans la douleur. Avec la sensation de brûlure qui est ressentie dans le dos du sternum dans ces maladies se manifeste. La raison pour cela est la présence d’un excès d’acide dans l’estomac. Betterave rouge soulage les brûlures d’estomac et des maux d’estomac.

Pour la plupart limitées à rot dans l’estomac chez les personnes. Avaler trop d’air dans ces repas. Les gens rot ou de l’estomac peut être un symptôme de la maladie de la vésicule biliaire. Pour cette raison, vous devez identifier la raison principale pour notre santé. Rassis et de la nourriture avariée ou une intoxication alimentaire après avoir mangé, rassis, les poissons sont souvent vus. Les symptômes du patient inhalation, de la difficulté à avaler. Aussi des douleurs et des crampes dans les muscles, des étourdissements, de la fatigue, des douleurs à l’estomac floue voit et se plaint. Certains patients souffrant de constipation, certaines personnes peuvent aussi provoquer des vomissements. Première chose à faire pour le guérir, le patient kusturmak. Si vous avez besoin de respirer les sunnites en fonction de la situation. Elle va chez le médecin ou l’hôpital le plus proche, sans délai.
L’Air de la déglutition connu comme aerophagia dans la langue de la maladie. Ceci est habituellement vu dans les personnes avec un tempérament nerveux. Ces avaler trop d’air lors de la cuisson sans s’en rendre compte. Ainsi, il contribue à la formation de l’estomac et de l’intestin de gaz de l’air de la déglutition. Le hoquet se produisent généralement à la suite de la stimulation des muscles respiratoires et en particulier le diaphragme. Hoquet singultus dans le langage médical. Les raisons sont nombreuses et variées. Hoquet souvent, les gens simples des gaz de l’estomac, chaud et épicé repas, est causée par des troubles nerveux. Certaines des causes du hoquet le cœur, le foie, les intestins et le pancréas maladies, la pleurésie ou la pneumonie peut être vu. Hoquet qui a duré plus de 3 heures dans les organismes de soins de santé et le médecin pour vérifier que vous devez être.

Sang de jus de betterave rouge. Jus de betterave rouge est bénéfique pour le foie. Vous pouvez aussi manger les feuilles fraîches, vous pouvez l’ajouter à vos salades. Avantages et augmente les bienfaits de la betterave rouge le persil et les feuilles de céleri. Jus de betterave rouge, Chou frisé, les épinards, les carottes, ou le chou-fleur peut être mélangé avec du jus.
30 tout en buvant du jus de betterave rouge-a partir de 400 grammes, il est possible de 50gr. Tout d’abord, 50g. les betteraves rouges, les 150g. mélangé avec du jus de carotte, puis 75gr. betterave rouge, 125 gr. le jus de carotte, puis 100gr. betterave rouge, 100gr. le jus de carotte, puis pure de betterave rouge, mélangé avec de l’eau et bu

La betterave rouge (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) appartient à la famille. La betterave rouge est originaire de la région Méditerranéenne et qui servent de nourriture depuis l’antiquité, les gens. Des archéologues égyptiens soutiennent que certaines Images de Plantes sur les tombes de betterave rouge. Les tubercules dans le sol est de couleur rouge de betterave rouge, la betterave à sucre sera plus petite. Deux thin red enracinée de betterave est une plante herbacée vivace. Les feuilles de la betterave à sucre de betterave rouge, le rouge est également de plus par rapport à. Parmi les gens de la région Égéenne de betterave rouge “la betterave” est connu sous le nom. Les betteraves rouges pousse dans presque chaque région de notre pays. Betterave rouge, les graines peuvent être semées au début du printemps jusqu’à la fin de l’été. La moyenne des variétés précoces appelé sur octobre 4 ou 5 mois, dans les autres espèces, peuvent être récoltées en 6 mois. Situé sur un insigne en forme de betterave rouge dans la première année, les feuilles sont en développement. Sur la deuxième année de betterave rouge des feuilles, des fleurs, des fruits, des graines de réalisation de l’exil se développe. Betterave rouge a mûri, il atteint la taille requise selon le type de ultrapériphériques jaunissement des feuilles et sont capables de comprendre. Qui laisse beaucoup de betterave rouge et les légumes-racines, comme les épinards, qui sont évalués grâce à l’amélioration de la structure, il est aussi beaucoup plus sévères contre la sécheresse. Toutefois, le principal pile est endommagée à la racine, si tu ne peux pas rester légère soif, si délicate!
Rouge foncé ou violet-rouge couleur de la coque ou de la viande. Riche en matière organique, les sols argileux sont profondes et montre une bonne amélioration. N’aime pas les sols acides. Pour la germination, la graine de contact avec le sol, vous avez besoin de faire. Il est résistant au Sel. La quantité de bore dans le sol devrait être faible. Sinon, la croissance ralentit et dans les tubercules se compose de spots. Lors de l’achat de la betterave, rouge, lisse, Cadran Rond, rouge-violet, plus pure, et vous aurez besoin d’utiliser la maturité de la chose. La betterave rouge est riche en vitamines et en minéraux. Betterave rouge a, b, c, p, et riche en vitamines. Rafraîchissant, appétissants et nutritifs. Contenues dans la composition, et est un élément radioactif qui a un effet positif sur la digestion des rubidyum. Les betteraves aussi le phosphore, le fer, le cuivre, le potassium, le magnésium, le calcium, le brome, le zinc, le manganèse et le sucre.

Attention pour les personnes atteintes de diabète est nuisible!
En plus de l’impact positif de la betterave rouge, la betterave à sucre il y a des cas où c’est choquant! Protège contre le diabète, mais les personnes atteintes de diabète sont inclus en raison de la grande quantité de sucre qui est nocif. Les diabétiques sans la consultation d’un médecin, vous devez consommer de betterave rouge !. Ces personnes ayant une pression artérielle élevée, vous devez consommer une petite quantité de betterave rouge. Dans le supplément sans consulter votre médecin ne vous embêtez pas.

AVERTISSEMENT :
Des maladies, le diagnostic, le traitement, la médecine, conformément à la Loi N ° 1219, seuls les médecins, il est de notre devoir. Les informations sur ce site web constituent des conseils quant à savoir si une saine et utile la vie, les actions, les questions que nous et nos produits recommandés ne sont pas des médicaments. Naturel, le soutien nutritionnel des produits de durée de vie utile. Ne pas remplacer un traitement ou un traitement médical. Les textes et l’utilisation des plantes dans la dernière au sein de l’institution comme mentionné avant, vérifiez si vous êtes allergique aux plantes. Il est recommandé que vous utilisez ensuite. La vie en bonne santé, heureux, durée de vie, la société et vous-même, et de leurs souhaits.

लाल चुकंदर समाप्त ईर्ष्या और पेट दर्द.

पेट या पेट में दर्द, या कभी कभी भी में पेट के ऊपरी भाग के बीच के क्षेत्र में कंधे या पीठ में महसूस किया है. इस दर्द के सभी लक्षण हैं, हमारे शरीर में रोगों. Gastritis, पित्ताशय की थैली रोग, कोलाइटिस, तंत्रिका अपच, पेट के अल्सर या पेट के कैंसर, के रूप में ऊपर वर्णित है, के रूप में देखा जाता है में दर्द. के साथ जल में महसूस किया है कि वापस उरोस्थि के इन रोगों में प्रकट होता है. इस के लिए कारण की उपस्थिति है पेट में अतिरिक्त एसिड. लाल चुकंदर ईर्ष्या से राहत मिलती है और पेट की ख़राबी.

ज्यादातर सीमित burp करने के लिए पेट में लोगों में देखा जाता है । निगल बहुत ज्यादा हवा में इन भोजन. लोगों को burp या पेट का एक लक्षण हो सकता पित्ताशय की थैली की बीमारी है । इस कारण के लिए, आप की जरूरत है की पहचान करने के लिए मुख्य कारण है हमारे स्वास्थ्य के लिए. बासी और खराब खाना या भोजन की विषाक्तता के बाद खाने में बासी मछली अक्सर देखा जाता है । के लक्षणों में रोगी के साँस लेना, निगलने में कठिनाई है । यह भी दर्द और ऐंठन, मांसपेशियों में चक्कर आना, थकान, पेट दर्द, धुंधला है कि देखता है और शिकायत नहीं है. कुछ रोगियों को कब्ज के साथ, कुछ लोगों को भी उल्टी हो सकती है । पहली बात करने के लिए यह इलाज करने के लिए, रोगी kusturmak. अगर आप की जरूरत है साँस लेने के सुन्नी स्थिति पर निर्भर करता है. वह डॉक्टर के पास जाता है या नजदीक के अस्पताल में देरी के बिना.
हवा निगलने के रूप में जाना जाता aerophagia की भाषा में रोग. यह आमतौर पर के साथ लोगों में देखा एक तंत्रिका स्वभाव है । इन निगल संकलन बहुत अधिक हवा खाना पकाने के दौरान इसे साकार करने के बिना. इस प्रकार, यह मदद करता है के गठन में पेट और आंतों में गैस हवा निगल. हिचकी आमतौर पर पाए जाते हैं एक परिणाम के रूप में की उत्तेजना, सांस की मांसपेशियों और विशेष रूप से डायाफ्राम. हिचकी singultus में मेडिकल की भाषा है । कारणों कई और विविध हैं । हिचकी अक्सर लोगों को सरल पेट में गैस, गर्म और मसालेदार भोजन, के कारण होता है, एक तंत्रिका विकार है । कुछ अड़चनों के कारण हृदय, लीवर, आंतों और अग्न्याशय के रोगों, परिफुफ्फुसशोथ या निमोनिया देखा जा सकता है । हिचकी चली है कि अधिक से अधिक 3 घंटे में स्वास्थ्य देखभाल संगठनों और चिकित्सक के लिए बाहर की जाँच करें आप की जरूरत करने के लिए हो सकता है.

रक्त लाल चुकंदर का रस है । लाल चुकंदर का रस के लिए फायदेमंद है जिगर. आप भी कर सकते हैं खाने के पत्ते ताजा कर सकते हैं, आप इसे सलाद के लिए जोड़. लाभ और बढ़ जाती है का लाभ लाल चुकंदर, अजमोद और अजवाइन के पत्तों । लाल चुकंदर का रस, गोभी, पालक, गाजर या फूलगोभी के साथ मिलाया जा सकता का रस ।
30 पीने जबकि लाल चुकंदर का रस से शुरू-400 ग्राम, यह संभव है करने के लिए 50gr. सबसे पहले, 50 ग्राम । लाल चुकंदर, 150 ग्राम । के साथ मिश्रित गाजर का रस, तो 75gr. लाल चुकंदर, 125 जीआर । गाजर का रस, तो 100gr. लाल चुकंदर, 100gr. गाजर का रस, तो शुद्ध लाल बीट, पानी के साथ मिश्रित और नशे में

लाल चुकंदर (बीटा वल्गैरिस) Ispanakgiller (chenopodiaceae) परिवार के अंतर्गत आता है. लाल चुकंदर भूमध्य के लिए देशी है क्षेत्र और भोजन के रूप में इस्तेमाल प्राचीन काल से लोगों को. मिस्र के पुरातत्वविदों का कहना है कि कुछ संयंत्र चित्र पर gravestones के लाल चुकंदर. कंद मिट्टी में है लाल रंग में लाल चुकंदर, चीनी बीट हो जाएगा की तुलना में छोटे है. दो पतली लाल चुकंदर जड़ें है एक बारहमासी घास का पौधा है । पत्ते, चुकंदर के लाल चुकंदर लाल भी अधिक की तुलना में. लोगों के बीच में एजियन क्षेत्र लाल चुकंदर “चुकंदर” के रूप में जाना जाता है. लाल चुकंदर बढ़ता है लगभग हर क्षेत्र में हमारे देश की है । लाल चुकंदर के बीज में बोया जा सकता है जब तक जल्दी वसंत गर्मियों के अंत है । औसत जल्दी किस्मों कहा जाता अक्टूबर को 4 या 5 महीने के लिए, अन्य प्रजातियों में, काटा जा सकता है 6 महीने. पर स्थित एक बिल्ला के रूप में लाल चुकंदर पहले वर्ष में, पत्तियों विकसित कर रहे हैं. पर दूसरे वर्ष के लाल चुकंदर पत्ते, फूल, फल, बीज, ले जाने के निर्वासन बढ़ता है । लाल चुकंदर परिपक्व हो गया है, यह तक पहुँचता है आवश्यक आकार के प्रकार के अनुसार सबसे बाहरी पत्ती पीली और समझने में सक्षम है । कि के बहुत सारे पत्ते लाल चुकंदर और रूट सब्जियों, जैसे पालक के रूप में, कि मूल्यांकन कर रहे हैं करने के लिए धन्यवाद बेहतर संरचना है, यह भी बहुत मुश्किल सूखे के खिलाफ है । हालांकि, मुख्य ढेर क्षतिग्रस्त है जड़ में, यदि आप बर्दाश्त नहीं कर सकता हल्के प्यास है, तो नाजुक है!
गहरे लाल या थोड़ा बैंगनी-लाल रंग का खोल या मांस. कार्बनिक पदार्थ में अमीर मिट्टी मिट्टी गहरी हैं और अच्छा सुधार है । पसंद नहीं करता है बहुत अम्लीय मिट्टी है । अंकुरण के लिए, बीज मिट्टी के साथ संपर्क, आप की जरूरत है बनाने के लिए. यह करने के लिए प्रतिरोधी है नमक । राशि बोरान की मिट्टी में कम किया जाना चाहिए. अन्यथा, विकास धीमा कर देती है और कंद के होते हैं स्पॉट. जब खरीदने बीट, लाल, चिकनी, दौर डायल, लाल, बैंगनी, शुद्ध और आप की आवश्यकता होगी का उपयोग करने के लिए, बात है. लाल चुकंदर विटामिन और खनिज में समृद्ध है । लाल चुकंदर ए, बी, सी, पी, और विटामिन में अमीर है. ताज़ा, स्वादिष्ट और पौष्टिक होता है । संरचना में निहित है, और एक रेडियोधर्मी तत्व है जो पर सकारात्मक प्रभाव पड़ता है पाचन के rubidyum. बीट भी फास्फोरस, लोहा, तांबा, पोटेशियम, मैग्नीशियम, कैल्शियम, ब्रोमिन, जस्ता, मैंगनीज, और चीनी.

सावधानी के लिए मधुमेह के साथ लोगों के लिए हानिकारक है!
इसके अलावा करने के लिए सकारात्मक प्रभाव के लाल चुकंदर, चुकंदर वहाँ रहे हैं मामलों में जहां यह आपत्तिजनक है! मधुमेह के खिलाफ सुरक्षा करता है, लेकिन मधुमेह के साथ लोगों को शामिल कर रहे हैं की वजह से उच्च चीनी की मात्रा है कि हानिकारक है । मधुमेह रोगियों के परामर्श के बिना, आप का उपभोग करना चाहिए लाल चुकंदर !. उन लोगों को उच्च रक्तचाप के साथ, आप का उपभोग करना चाहिए की एक छोटी राशि के लाल चुकंदर. में पूरक के परामर्श के बिना अपने डॉक्टर परेशान नहीं करते.

चेतावनी :
रोगों, निदान, उपचार, चिकित्सा के अनुसार कानून नहीं, 1219, केवल चिकित्सकों यह हमारा कर्तव्य है । इस वेबसाइट पर जानकारी का गठन सलाह के बारे में क्या एक स्वस्थ और उपयोगी जीवन, शेयर, हम मुद्दों और हमारे उत्पादों की सिफारिश नहीं कर रहे हैं दवाओं. प्राकृतिक पोषण का समर्थन उत्पादों उपयोगी जीवन. इलाज की जगह नहीं है या चिकित्सा उपचार के लिए. साझा ग्रंथों और पौधों के उपयोग में पिछले के भीतर संस्था के रूप में पहले उल्लेख किया है, जाँच करें कि क्या आप कर रहे हैं पौधों से एलर्जी है । यह अनुशंसित है कि आप का उपयोग करें तो. जीवन को स्वस्थ, सुखद, उपयोगी जीवन, समाज और अपने आप को, और इच्छाओं.

  

La remolacha roja elimina la acidez y dolor de estómago.

Dolor estomacal o abdominal, o a veces también en la parte superior del abdomen, en la zona comprendida entre los hombros o la espalda se sentía. Este dolor son todos los síntomas de las enfermedades en nuestro cuerpo. Gastritis, enfermedad de la vesícula biliar, colitis, nervioso indigestión, úlceras de estómago o cáncer de estómago, como se describió anteriormente, como se ve en el dolor. Con el ardor que se siente en la parte posterior del esternón en estas enfermedades se manifiesta. La razón de esto es la presencia de un exceso de ácido en el estómago. La remolacha roja alivia la acidez y el malestar estomacal.

En su mayoría se limita a eructar en el estómago visto en las personas. Tragar demasiado aire en estas comidas. La gente eructar o de estómago puede ser un síntoma de enfermedad de la vesícula biliar. Por esta razón, es necesario identificar la razón principal para nuestra salud. Obsoletos y los alimentos en mal estado o intoxicación alimentaria después de comer pescado rancio se ve a menudo. Los síntomas de la paciente inhalación, dificultad en la deglución. También el dolor y los calambres en los músculos, mareos, fatiga, dolor de estómago borrosa ve que se queja. Algunos pacientes con estreñimiento, algunas personas también pueden causar vómitos. La primera cosa a hacer para la cura, el paciente kusturmak. Si usted necesita respirar sunitas dependiendo de la situación. Ella va al médico o al hospital más cercano sin demora.
Deglución de aire conocido como aerofagia en el lenguaje de la enfermedad. Esto generalmente se observa en personas con un estado de nerviosismo. Estos tragar demasiado aire mientras se cocina sin darse cuenta de ello. Por lo tanto, ayuda en la formación de estómago y gases intestinales deglución de aire. El hipo suele ocurrir como resultado de la estimulación de los músculos respiratorios y especialmente el diafragma. Hipo singultus en el lenguaje médico. Las razones son muchas y variadas. El hipo a menudo la gente simple del estómago de gas, caliente y picante de las comidas, es causada por un trastorno nervioso. Algunas de las causas de hipo corazón, el hígado, los intestinos y el páncreas enfermedades, pleuresía, neumonía puede ser visto. El hipo que duró más de 3 horas en las organizaciones de salud y el médico para comprobar que usted necesita para ser.

Rojo sangre el jugo de la remolacha. El jugo de remolacha roja es beneficioso para el hígado. También se puede comer las hojas frescas, se puede añadir a las ensaladas. Beneficios y aumenta los beneficios de la remolacha roja perejil y hojas de apio. El jugo de remolacha roja, la Col rizada, las espinacas, las zanahorias, o la coliflor puede ser mezclado con el jugo.
30, mientras que beber el jugo de remolacha roja-a partir de 400 gramos es posible 50 gr.. En primer lugar, 50g. remolacha roja, 150g. mezclado con jugo de zanahoria, luego 75gr. la remolacha roja, 125 gr. el jugo de zanahoria, luego 100gr. la remolacha roja, 100gr. el jugo de zanahoria, puro remolacha roja, mezclada con agua y borracho  La remolacha roja (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) pertenece a la familia. La remolacha roja es nativa de la región Mediterránea y se utiliza como alimento desde tiempos antiguos la gente. Arqueólogos egipcios afirman que algunas de la Planta de Imágenes en las lápidas de la remolacha roja. Los tubérculos en el suelo es de color rojo en el color rojo de la remolacha de azúcar, remolacha será más pequeño. Dos delgadas de color rojo arraigada la remolacha es una planta herbácea perenne. Las hojas de la remolacha azucarera de remolacha roja roja también es más en comparación con. Entre la gente en la región del Egeo de remolacha roja “remolacha” es conocido como. Remolacha roja que crece en casi todas las regiones de nuestro país. La remolacha roja semillas pueden ser sembradas a principios de la primavera hasta finales del verano. El promedio de las variedades tempranas llamado en octubre de 4 o 5 meses, en otras especies, pueden ser cosechadas en 6 meses. Situado en una insignia en forma de remolacha roja en el primer año, las hojas están en vías de desarrollo. En el segundo año de rojo de remolacha, hojas, flores, frutos, semillas, llevando el exilio crece. La remolacha roja ha madurado, que alcanza el tamaño requerido de acuerdo con el tipo de la capa más externa, el amarillamiento de la hoja y es capaz de comprender. Que deja un montón de remolacha roja y hortalizas de raíz, como las espinacas, que son evaluados gracias a la mejora de la estructura, también es mucho más duras contra la sequía. Sin embargo, la pila principal está dañado en la raíz, si usted no puede soportar sed leve, tan delicado!
De color rojo oscuro o púrpura-rojo color de la cáscara o de carne. Rico en materia orgánica, arcilla de los suelos son profundos y muestra una buena mejora. No le gustan los suelos muy ácidos. Para la germinación, la semilla en contacto con el suelo, usted necesita hacer. Es resistente a la Sal. La cantidad de boro en el suelo debe ser baja. De lo contrario, el crecimiento se desacelera y en los tubérculos se compone de puntos. Cuando la compra de remolacha roja, lisa, Esfera Redonda de color rojo-púrpura, pura y usted tendrá que usar la madurez. La remolacha roja es rica en vitaminas y minerales. La remolacha roja a, b, c, p, y alimentos ricos en vitaminas. Refrescante, sabrosa y nutritiva. Contenidas en la composición, y es un elemento radiactivo que tiene un efecto positivo en la digestión de los rubidyum. Las remolachas también fósforo, hierro, cobre, potasio, magnesio, calcio, bromo, el zinc, el manganeso y el azúcar.

Precaución para las personas con diabetes es perjudicial!
Además del impacto positivo de la remolacha roja, azúcar de remolacha, hay casos en que es inaceptable! Protege contra la diabetes, pero las personas con diabetes están incluidos debido a la alta cantidad de azúcar que es perjudicial. Los diabéticos sin consultar a un médico, usted debe consumir remolacha roja !. Las personas con presión arterial alta, usted debe consumir una pequeña cantidad de remolacha roja. En el suplemento sin consultar a tu médico no te molestes.

ADVERTENCIA :
Enfermedades, diagnosticar, tratar, la medicina de acuerdo a la Ley Nº 1219, sólo los médicos, es nuestro deber. La información en este sitio web constituyen asesoramiento acerca de si un saludable y vida útil, las acciones, las cuestiones de nosotros y nuestros productos recomendados no son drogas. Natural de apoyo nutricional de los productos de vida útil. No reemplaza el tratamiento o el tratamiento médico. Compartida de textos y el uso de plantas en la última dentro de la institución como se mencionó antes, para comprobar si son alérgicas a las plantas. Se recomienda que luego de su uso. Vida sana, feliz, vida útil, a la sociedad y a sí mismo, y deseos.

Vermelho beterraba elimina a azia e dor de estômago.

Dor abdominal ou de estômago, ou, às vezes, também na parte superior do abdômen, na região entre os ombros ou as costas é sentida. Esta dor são sintomas de doenças em nosso corpo. Gastrite, doença da vesícula biliar, colite, nervoso, indigestão, úlceras de estômago ou câncer de estômago, como descrito acima, como é visto na dor. Com a queima, que é sentida na parte de trás do esterno em que estas doenças se manifesta. A razão para isso é a presença de excesso de ácido no estômago. Vermelho beterraba, alivia a azia e dor de estômago.

Principalmente limitada para arrotar no estômago observados em pessoas. Engula muito ar nestas refeições. As pessoas arroto ou do estômago pode ser um sintoma de doença da vesícula biliar. Por esta razão, você precisa identificar a principal razão para a nossa saúde. Obsoletos e comida estragada ou intoxicação alimentar após comer obsoletos peixes são muitas vezes vistos. Os sintomas do paciente com inalação, dificuldade em engolir. Também a dor e cãibras nos músculos, tontura, fadiga, dor de estômago turva vê e reclama. Alguns pacientes com constipação, algumas pessoas também podem causar vômitos. Primeira coisa a fazer para curá-lo, o paciente vomitar é fornecido. Se você precisa respirar sunitas, dependendo da situação. Ela vai ao médico ou hospital mais próximo imediatamente.
Ar engolir conhecido como aerophagia na linguagem da doença. Isso geralmente é visto em pessoas com nervosismo. Estes engolir muito ar durante o cozimento sem perceber. Assim, ele ajuda na formação do estômago e do intestino gás, deglutição de ar. Soluços geralmente ocorrem como resultado da estimulação dos músculos respiratórios e, especialmente, o diafragma. Soluços singultus na linguagem médica. As razões são muitas e variadas. Soluços, muitas vezes, as pessoas simples do estômago gás, quente e picante refeições, é causado por um transtorno de nervo. Algumas das causas dos soluços do coração, fígado, intestinos e pâncreas doenças, pleurisia ou pneumonia pode ser visto. Soluços que durou mais de 3 horas, nas organizações de saúde e do médico para check-out de que você precisa ser.

Sangue vermelho de beterraba, suco. Vermelho beterraba, o suco é benéfico para o fígado. Você também pode comer as folhas frescas, você pode adicioná-lo para saladas. Benefícios e aumenta os benefícios de vermelho de beterraba, salsinha e folhas de aipo. Vermelho beterraba, suco de Couve, espinafre, cenoura ou couve-flor pode ser misturado com suco.
30 ao beber vermelho de beterraba, suco de-a partir de 400 gramas, é possível 50gr. Primeiro, 50g. vermelho beterraba, 150g. misturado com suco de cenoura, em seguida, 75gr. vermelho beterraba, 125 gr. suco de cenoura, em seguida, 100gr. vermelho beterraba, 100gr. suco de cenoura, em seguida, o vermelho puro beterraba, misturado com água e bêbado

Vermelho de beterraba (beta vulgaris), Espinafre família (chenopodiaceae) pertence à família. Vermelho beterraba é nativa da região Mediterrânea e usado como alimento desde os tempos antigos as pessoas. Arqueólogos egípcios argumentam que algumas Plantas e Fotos sobre as lápides de vermelho de beterraba. Os tubérculos no solo é vermelho na cor vermelho de beterraba, beterraba vai ser menor do que esse. Dois fino vermelho enraizada beterraba é uma planta herbácea perene. As folhas de beterraba açucareira, vermelho de beterraba vermelha é também a mais em relação. Entre o povo da região do Egeu vermelho de beterraba “beterraba”, é conhecido como. Vermelho beterraba cresce em quase todas as regiões do nosso país. Vermelho de beterraba, sementes podem ser semeadas no início da primavera até o final do verão. A média de variedades chamado em outubro 4 ou 5 meses, em outras espécies, pode ser colhida em 6 meses. Localizado em um emblema em forma de vermelho de beterraba, no primeiro ano, as folhas estão a desenvolver. No segundo ano de vermelho de beterraba, folhas, flores, frutos, sementes carregando exílio cresce. Vermelho beterraba, amadureceu, atinge o tamanho necessário de acordo com o tipo de ultraperiféricas folha de amarelecimento e capaz de entender. Que deixa muito vermelho de beterraba e legumes de raiz, tais como espinafre, que são avaliados graças a uma melhora da estrutura, também é muito mais resistente contra as secas. No entanto, o principal material é danificado na raiz, se você não pode ficar suave sede, tão delicado!
Vermelho escuro ou púrpura-vermelho cor da casca ou a carne. Rico em matéria orgânica, argila de solos são profundos e mostra boa melhora. Não gosta muito de solos ácidos. Para a germinação, a semente em contato com o solo, o que você precisa fazer. É resistente ao Sal. A quantidade de boro no solo deve ser baixa. Caso contrário, o crescimento diminui e em tubérculos consiste de manchas. Ao comprar beterraba, vermelho, liso, Mostrador Redondo, vermelho-púrpura, pura e você vai precisar usar a madura coisa. Vermelho beterraba é rica em vitaminas e minerais. Vermelho beterraba, a, b, c, p, e a vitamina rica. Refrescante, saboroso e nutritivo. Contidos na composição, e é um elemento radioativo que tem um efeito positivo sobre a digestão de rubidyum. Beterraba também fósforo, ferro, cobre, potássio, cálcio, magnésio, bromo, zinco, manganês e o açúcar.

Atenção para as pessoas com diabetes é prejudicial!
Além do impacto positivo do vermelho de beterraba, beterraba, há casos em que é questionável! Protege contra diabetes, mas as pessoas com diabetes estão incluídos, devido a alta quantidade de açúcar que é prejudicial. Diabéticos sem consultar um médico, você deve consumir vermelho de beterraba !. As pessoas com pressão arterial alta, você deve consumir uma pequena quantidade de vermelho de beterraba. No suplemento sem consultar o seu médico, não se preocupe.

AVISO :
Doenças, diagnosticar, tratar, medicamento de acordo com a Lei Nº 1219, somente médicos-lo é nosso dever. As informações contidas neste site constituem um conselho sobre se uma alimentação saudável e vida útil, as ações, os problemas que nós e nossos produtos recomendados não são as drogas. Natural de suporte nutricional de produtos de vida útil. Não substitui o tratamento e / ou tratamento médico. Os textos compartilhados e o uso de plantas na última dentro da instituição, como mencionado antes, verificar se você é alérgico às plantas. É recomendável que você usar. Vida saudável, feliz, vida útil, a sociedade e a si mesmo, e desejos.

http://faydaliyasam.com/kas-agrilarina-biberiye-etkileri

insan Beynine iyi Gelen Yeşil Yapraklı Bitkiler

Kas Ağrılarına Uykunun ve Dinlenmenin Faydaları

Kas Ağrılarına NANE’nin Faydalı Etkisi

EPSOM TUZU Etkileri ve Kas Ağrılarına Faydalıdır.

Kas Ağrılarına PAPATYA Etkisi ve Faydaları

Kas Ağrılarına Yaban Mersininin Faydaları

Kas Ağrılarına Acı ve KIRMIZI Biber Faydaları

Kas Ağrılarına MAGNEZYUM Mineralinin Faydaları

Kas Ağrılarına D Vitamininin Faydalı Etkileri

Kalp Rahatsızlığı ve Kronik Hastalara Pikan Cevizi Faydalıdır

Kara Lahana Kanser için faydalı Sebzelerdendir

Çin Lahanası insan Sağlığı ve Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Su teresi Kanser için Faydalı Sebzelerdendir

Roka insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzedir

Pazı insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzelerdendir.

Kıvırcık lahana Kanser için Faydalı Sebzedir

Kayısı Yağı ve Çekirdeğinin İnsana Faydaları

Güne Soğuk Duşla Başlamanın faydalarını hissedeceksiniz.

Kanserli Hücreyi intihara Sürükleyen Süper Baharat Kekik

Elma kurusu Öksürüğe Yüzyıllarca şifa Vermektedir

İncir sperm arttırıcı özelliği Mevcuttur. Aile’nin Mutluluğudur.

Kuru incir ve Zeytinyağı ile ASTIMI Hastalarına Faydalıdır

incirin öksürük için muhteşem insan sağlığına faydalıdır

incir ve Sütün Muhteşem Birleşmesi Müshil için Etkilidir.

Kuru incir Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

insan Sağlığı için Limonun Faydaları

Dut Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Dut Suyu’nun Görme Yeteneğinin Gelişmesine Faydalıdır.

Dut Kabızlık, Bulantı, Ağrı gibi Sindirim Sisteminde Faydalı Meyvadır

Dut Meyvası Diyabetik Hastalarına, Faydalıdır

Dut Cildi daha Gençleştirir ve Cilt Sağlığına Faydalıdır..

Dutun Kanser Sağlığına ve Prostat Kanserine Faydalıdır.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Göz Altı Morluklarınızdan Sağlıklı Kurtulabilirsiniz

Körpe İncir Yaprağından Akan Süt Ellerde, Vücuttaki Siğile Etkilidir

İncir Tansiyonun Dengelenmesine Yardımcı Olur.

incir, insan sütüne en çok benzeyen gıdadır

Taze Ve Kuru İncir İnsan Bedeninde Hücreleri Yeniler.

İncir Boğaz Ağrısı, Bronşit ve Öksürüğe de Faydalıdır.

Taze İncir Akne Tedavisinde çok Faydalıdır.

Diyabetik Yaralara, incir Muhteşem Faydalıdır.

Diyabetik Beslenme için, incir ideal Besindir.

Dut Kan Pıhtılaşmasına Engel Olarak, Dolaşım Sistemini iyileştirir.

Kırmızı Pancar, Karaciğer’i Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Kırmızı Pancar Kalp Sağlığını Korur.

Kanser Hücrelerini Öldürün, Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu iksiri.

Detoks Diyeti Detoks Rejimi ve Faydaları

Elma Sirkesinin Cildinizdeki Sivilcelerden Kurtulun

Hint Yağı Siğil’e Karşı etkili ve Faydalıdır.

Çay Ağacı Yağı Siğil’e Karşı Etkili ve Faydalıdır.

E Vitamini Kapsülü Siğillere Karşı Faydalıdır.

Siğilin Üzerine Selobant Parçasını Yapıştırmak Faydalıdır.

http://faydaliyasam.com/c-vitamini-tableti-ellerde-vucutta-olusan-sigile-faydalidir

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.yahoo.com
www.bing.com
www.yandex.com
www.mozilla.org
www.faydaliyasam.com
http://faydaliyasam.com

UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  faydali yaşamanız dileklerimizle.

In keinem Fall werden diese Website veröffentlichen Informationen zu diagnostizieren, zu behandeln, zu heilen, Natur. Haben Sie konsultieren irgendwelche Gesundheitsprobleme zuerst Ihren Arzt.
In no event shall this web site post information to diagnose, treat, cure, nature. If you have any health problems consult your doctor first.

Ни в коем случае этот веб-сайт должен размещать информацию для диагностики, лечить, вылечить, природа. Если у вас есть какие проблемы со здоровьем проконсультируйтесь с вашим врачом сначала.

कोई घटना में इस वेब साइट करने के लिए निदान, उपचार, जानकारी पोस्ट करेगा इलाज, प्रकृति। यदि आप अपने चिकित्सक से परामर्श पहले किसी भी स्वास्थ्य समस्याओं है।
在沒有事件此 web 網站應張貼資訊,診斷,治療,治癒,自然。如果您有任何健康問題先諮詢你的醫生。

En aucun cas ce site web doivent publier des informations pour diagnostiquer, traiter, guérir, nature. Si vous avez des problèmes de santé consultez votre médecin au préalable.

في أي حال من الأحوال هذا الموقع آخر المعلومات لتشخيص، وعلاج، علاج، الطبيعة. إذا كان لديك أي مشاكل صحية استشارة الطبيب أولاً.

Em nenhum caso será este web site postar informações para diagnosticar, tratar, curar, natureza. Se você tem algum problema de saúde consulte o seu médico primeiro.

En ningún caso este sitio web se publique información para diagnosticar, tratar, curar, naturaleza. Si tienes algún problema de salud consulte a su médico primero

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.