incir sperm arttırıcı özelliği Mevcuttur.

İncir sperm sayısını artırır mı? Erkeklerde sperm arttırıcı özelliği mevcuttur. Sadece erkeklerde değil kadınlarda da doğurganlığı artırıcı özelliği vardır. İncirin erkeklerde sperm kalitesi ve hareketliliğini artırdığı bilinmekle birlikte, enerji verici etkisi ile cinsel fonksiyonları düzenlediği gözlenmiştir. Bebek bekleyen kişilerin özellikle eşlerinde görünen spermazlığı durumunu bitkilerle arttırmak ve hamile kalmayı kolaylaştırmak mümkündür. Bebek isteyen çiftlerin korkulu rüyası haline gelen azosperm son yıllarda gelişen çağın getirdiği stresli şehir hayatının eksilerinden olarak hayatımızda yerini aldı.

********

Sperm sayısı ve ileri hızda spermin azlığı gebeliğin oluşumunu engelleyen faktörler olduğu için birçok çift bu durumla karşılaştığı andan itibaren çareler aramaya başlar. Bu anlamda tedavi edici ilaçların sayısı yeterli olmadığı için yada kimyasallar yerine doğanın eczanesini takip edenler için bir kür önerisiyle sizlere geldik.

Farkındaysanız ülkemizde kırsal kesimde yaşayan insanlarda infertilite yok denilecek kadar az, tam aksi büyük şehirlerde ise birçok çift tüp bebek merkezlerinin kapılarını aşındırıyor. Doğanın içinden beslenmenin faydasını bize kanıtlayan bu gerçeğin yanında herkesin kolaylıkla yapabileceği bir kür sunuyoruz. Bu kürü uygulayan bir üyemizin 7 milyon spermden 56 milyona ulaştığını da belirtmek isterim.

Sperm sorunu (azospermi) için etkin kür tarifi:
1 kg yeni mahsul kurutulmuş incir Zeytin yağı Kapaklı bir borcamın içine incirleri elinizle ikiye ayırarak atıyoruz ve incirlerin üstüne çıkacak kadar zeytin yağı ekliyoruz. Bu karışımı 1 hafta güneş görmeyen bir yerde oda sıcaklığında bekletiyoruz. Bir haftanın ardından yine güneş görmeyen yerde muhafaza ettiğimiz incirleri her sabah aç karnına bir tane yiyorsunuz. İncirleri yedikten on beş dakika sonra kahvaltınızı yapabilirsiniz. Bu kür ile sperm sayısındaki bariz artışı göreceksiniz. Dilerseniz aynı zamanda günde bir kahve fincanı çakşır suyu da için. Zeytin yağının ve incirin mucizevi birleşimi sizinde mucizeniz olabilir.

İncirin önemli yararlarını sıralamak gerekirse;
İncir uzmanlar tarafından sıkça tavsiye edilen bir meyve olup, çinko, folik asit ve mineral bakımından zengindir. Bağırsaklarda bulunan toksik maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Kanda kolesterolün düşürülmesinde etkilidir. Balgam söktürücü, yumuşatıcı etkisi bulunmaktadır. Vücudun direnç kazanmasına yardımcı olur. Kas ve sinirleri güçlendirilmesinde rol oynar. İncirin kalbin güçlenmesinde olumlu bir etkisi bulunmaktadır.

Fig sperm Enhancer feature is available. Protective effect of family happiness.

Enabled for curing the problem of sperm (azoospermia) recipe:

Abb. Sperma-Enhancer-Funktion ist verfügbar. Schutzwirkung des Familienglücks.

Aktiviert für die Heilung des Problems der Spermien (Azoospermie) Rezept:

تتوفر الميزة محسن الحيوانات المنوية التين. تأثير وقائي من السعادة العائلية.

Fig sperme Enhancer fonctionnalité n’est disponible. Effet protecteur de la famille le bonheur.

無花果精子增強功能才可用。家庭幸福的保護作用。

अंजीर शुक्राणु बढ़ाने सुविधा उपलब्ध है। परिवार की खुशियों का सुरक्षात्मक प्रभाव।

******

ferhan bala

Hayata faydali olmak, Hayatta Mutlu olmaktir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaş
Paylaş