Kırmızı Pancar da Radyoaktif Eleman Rubidyum, Sindirim’e Faydalıdır.

Kırmızı Pancar da Radyoaktif eleman Rubidyumun sindirime etkilidir.

Kırmızı Pancar (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) ailesindendir.  Kırmızı Pancar’ın Anavatanı Akdeniz Bölgesi olup, çok eski zamanlardan bu yana insanlar besin maddesi olarak kullanılıyor. Arkeologlar Mısır mezar taşlarındaki bazı bitki resimlerinin Kırmızı Pancar’ın olduğunu ileri sürerler. Kırmızı Pancar’ın toprak içindeki yumruları kırmızı renkte olup, şeker pancarından daha küçük olmasıdır. Kırmızı Pancar’ın ince köklü iki yıllık otsu bir bitkidir. Kırmızı Pancar’ın yaprakları da şeker pancarına göre daha kırmızıdır.  Ege Bölgesi’nde halk arasında kırmızı pancar “çükündür” olarak da bilinir. Ülkemizde hemen her bölgede Kırmızı Pancar’ın yetişir. Kırmızı Pancar’ın tohumları bahar başında yaz sonuna kadar ekilebiliyor. Erkenci denen çeşitlerinde Ekim’den itibaren ortalama 4 veya 5 ayda, diğer türlerde ise 6 ayda hasat edilebilir. Birinci yıl Kırmızı Pancar’ın üzerinde rozet şeklinde yer alan yapraklar gelişiyor. İkinci yıl üzerindeki Kırmızı Pancar’ın da yapraklar, çiçekler, meyveler, tohumları taşıyan sürgün yetişiyor. Kırmızı Pancar’ın olgunlaştığını, en dıştaki yaprağın sararmasından ve türüne göre gereken iriliğe ulaşmasından anlamak mümkün.
Kırmızı Pancar’ın bol yapraklı olan ve ıspanak gibi değerlendirilen bu sebze gelişmiş kök yapısı sayesinde kuraklığa karşı da çok dayanaklıdır.  Ancak ana kazık kök zarar görürse, hafif susuzluğa bile dayanamıyor yani bir o kadar da narin!

Kabuğunun ya da etinin rengi koyu kırmızı ya da morumsu kırmızıdır. Organik maddece zengin, derin ve killi topraklarda iyi gelişim gösterir. Çok asitli topraklardan hoşlanmaz. Çimlenmenin başarılı olması için tohumun toprakla temas etmesi gerekir. Tuza dayanıklıdır. Topraktaki bor miktarının düşük olmaması gerekir.  Aksi takdirde büyüme yavaşlar ve yumruda lekeler oluşur. Kırmızı pancar alırken düzgün yuvarlak hatlı, kırmızı-mor renkli, lekesiz ve olgun olanı tercih etmek gerekiyor. Kırmızı Pancar’ı Vitamin ve mineral zenginidir.  Kırmızı Pancar’ı A, B, C ve P vitaminlerinden zengindir. Serinletici, iştah açıcı, besleyicidir. Bileşiminde bulunan ve radyoaktif bir eleman olan rubidyumun sindirim üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Pancar aynı zamanda fosfor, demir, bakır, potasyum, magnezyum, kalsiyum, brom, çinko, manganez ve şeker bulunur.

Kırmızı pancar, karaciğer’i  sağlığına muhteşem faydalıdır. Adeta Karaciğer’in doktorudur.  Hastalıkların kol gezdiği şu dönemde sentetik ilaçların adeta köşe kapmaca oynadığı günümüzde, kırmızı Pancar adeta karaciğerin doktorudur. Her yerde korkuların, yapay katkılı gıdanın, kozmetik ürünlerin ve sonunda değişik hastalıklara sebep olan binlerce ürünün pazarlandığı zamanda,  sağlıklı kalmak adeta insan için canlılar için, mucize gibi bir şey !  Kırmızı pancarın kökleri toparlak yumru şeklinde gelişir, Mutfaklarımızda ve soframızda sebze olarak kullanılır. Şeker pancarının kökleri toparlak  yumru şeklinde gelişir. İçeriğinde sakaroz vardır. Kırmızı pancar, Karaciğer’in muntazam olarak çalışmasını sağlar. Vucutta idrar söktürür ve atılmasına katkıda bulunur. İnsanın kansızlığı ile mücadele eder ve eksikliğini giderir. Şeker hastalığı ve vereme karşı bağışıklık sitemini ve insanı korur. İnsan vucudunda mide ve bağırsakları kuvvetlendirir. Sinir sisteminde gerilen sinirleri yatıştırır. Vücudu ve bağışıklık sistemini  kuvvetlendirir. Böylece insan vucudunda bağışıklık sisteminizi güçlendirerek kış aylarının müzmin hastalığı gribe yakalanmadan hayatınızı sağlıklı yaşarsınız. Mide ve bağırsaklarınızı sağlıklı rahatlatarak gaz sancısından kurtulursunuz.  Vucudunuzda bulunan kanı adeta yıkayarak mikroplardan arınırsınız. Karaciğerimizi daha mutlu etmek, cildimizi genç ve güzelleştirmek, sinirlerimizi hayata sakinleştirmek de gibi faydalarıda vardır.  En önemlisi aynı anda, şeker hastalığı, verem ve kanserden korunmuş olursunuz. Kırmızı Pancarın harika salatası ile kış mevsiminde her hastalıklardan korunur veya kurtulursunuz. Kırmızı Pancar Lösemi ve diğer kanser türlerinde etkilidir. Kırmızı Pancar vücüttaki ve kandaki toksinleri temizler. Kırmızı Pancar Suyu karaciğer ve safra kesesini uyarır kabızlığı giderir. Kırmızı Pancar Havuç ile beraber Gut, Böbrek, Safra Kesesi için mükemmeldir.

Dikkat şeker hastası olanlara zararlı!
Kırmızı Pancarın olumlu etkisinin yanında şeker pancarının sakıncalı olduğu durumlar da var! Şeker hastalığına karşı koruyor ancak şeker hastası olanlara içerdiği yüksek şeker miktarından dolayı zararlıdır. Şeker hastaları doktoruna danışmadan, kırmızı pancarı tüketmemeli !. Yüksek tansiyonu olanlar insanlar kırmızı pancarı az miktarda tüketmelidir. Doktorunuza danışmadan besin takviyesinde bulunmayın.

UYARI :
Hastalıkları teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydalı yaşam hakkında tavsiye niteliğinde olup, paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değildir. Faydalı yaşama doğal besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirin. Sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  topluma ve kendinize faydalı yaşam, dileklerimizle.

    

Radioactive element in Red Beet is also effective in digesting Rubidium

Red Beet (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) family. The home of Red Beet is the Mediterranean Region, and people have been using it as a nutrient since ancient times. Archaeologists suggest that some of the plant paintings on Egyptian tombstones are Red Beet. The red beets in the soil are red in color and smaller than sugar beet. Red Beet’s fine-rooted two-year-old herbaceous plant. Red Beet leaves are also redder than sugar beet. In the Aegean Region, red beets among the public are also known as “çükündür”. Almost every region in our country grows Red Beet. The seeds of Red Beet can be planted at springtime until the end of the summer. Early varieties can be harvested on average 4 or 5 months from October, and 6 months in other varieties. In the first year, roses on the red beet are growing. The red beet on the second year also grows shoots bearing leaves, flowers, fruit, seeds. It is possible to understand the fact that the red beet has matured, reaching the required intensity according to the taste of the outermost leaf.
The red beet is rich leafy and is evaluated against spinach and is very durable against drought thanks to its improved root structure. However, if the root of the main pile is damaged, it can not withstand even a slight thirst, so it is so delicate!
The color of the cow or meat is dark red or purplish red. Organic matter develops well in rich, deep and clayey soils. He does not like very acidic soils. In order for germination to be successful, the seed must contact the soil. The salt is resistant. The amount of boron in the soil should not be low. Otherwise growth will slow down and stains will form. When picking red beets, it is necessary to choose a smooth, rounded, red-purple, spotless and mature one.

Red Beet is rich in vitamins and minerals. Red Beet is rich in vitamins A, B, C and P. It is refreshing, appetizing, nourishing. Its radioactive element, rubidium, has a positive effect on digestion. Beetroot also contains phosphorus, iron, copper, potassium, magnesium, calcium, bromine, zinc, manganese and sugar.

The red beet is great for the health of the liver. It’s like the liver’s doctor. Nowadays, when synthetic drugs are playing corner goblets, the red beet is the doctor of the liver. It’s like a miracle for people to stay healthy when it comes to marketing fears everywhere, artificial added food, cosmetic products and thousands of products that eventually lead to various diseases. The roots of red beets develop as a round tuber, used as a vegetable in our kitchens and our table. The roots of sugar beet develop as a round tuber. There’s sucrose in it. The red beet ensures that the liver works properly. In the body, it contributes to urinary excretion and elimination. It fights with human irregularity and resolves its shortcomings. Protect your immune system and human against diabetes and giving. The human body strengthens the stomach and intestines. It calms nerves that are stretched in the nervous system. It strengthens the body and immune system. Thus, by strengthening your immune system in the human body, you will have a healthy life without getting caught in the winter months. You can relieve your stomach and intestines healthily and get rid of gas sting. You wash away the blood in your body and wash away microbes. It is also beneficial to make our liver more happy, to make our skin young and beautiful, to calm our nerves. Most importantly, you will be protected from diabetes, tuberculosis and cancer. With the wonderful salad of Red Beet, you will be protected or saved in every winter season.

Red Beet is effective in leukemia and other types of cancer. Red Beet cleans toxins in the body and in the blood. Red Beet Water will relieve the constipation that stimulates the liver and gall bladder. It is perfect for Gut, Kidney, Bile Slaughter with Red Beet Carrot.

Attention is harmful to people with diabetes!
Besides the positive effect of Red Beet, there are also cases where sugar beet is objectionable! It protects against diabetes but it is harmful to people with diabetes because of the high amount of sugar it contains. Diabetics should not consume red beets without consulting their doctor! People with high blood pressure should consume a small amount of red beets. Do not be on food supplements without consulting your doctor.

WARNING:
To diagnose and treat the diseases “According to the Law of Medicine No. 1219” it is only the duty of our physicians. The information on this website is a recommendation for healthy and useful life, and our products that we share and recommend are not medicines. Useful age

Rote-Bete auch radioaktive Elemente Rubidium ist wirksam Verdauung

Rote Rüben (Beta vulgaris) Amaranthaceae (Chenopodiaceae) aus der Familie. Rote Rüben Heimat von der Mittelmeerküste, seit der Antike als Menschen Nahrung verwendet. Archäologen argumentieren, dass die roten Rüben Pflanze, Bilder von einigen der ägyptischen Gräbern. Beet rot rote Beule im Inneren der Erde ist, ist es kleiner als Zuckerrüben. Rote Rüben werden feine alle zwei Jahre krautige Pflanze verwurzelt. Rote-Bete-Blätter sind rot als Zuckerrüben. Rote-Bete unter den Menschen in der Ägäis-Region, “dick Download” auch als bekannt ist. Rote Rüben werden in fast allen Regionen unseres Landes gewachsen. Rote Rüben Samen können von Spätsommer bis in den frühen Frühjahr ausgesät werden. ein Durchschnitt von 4 bis 5 Monaten nach Oktober frühen Sorten genannt, während in anderen Spezies können alle 6 Monate geerntet werden. Erstes Jahr wird es Bereiche Entwicklung, wo die Blätter Rosetten auf den roten Rüben bilden. Rote Bete zweiten Jahr auf den Blättern, Blüten, Früchte, Samen, die Triebe wachsen. Rote Bete ist reif, in der Lage, die Notwendigkeit zu verstehen, bemessen nach der Art von Blattvergilbung und die äußerste zu erreichen.
Rote Beete wird als Blattgemüse und Spinat in Betracht gezogen, die Trockenheit dank verbesserter Wurzelstruktur sehr resistent ist. Wenn jedoch die beschädigte Haupt taproot nicht ausstehen kann sogar einen leichten Durst, dass so empfindlich!
Die Farbe der Schale oder Fleisch ist dunkelrot oder violett-roten. Reich an organischen Stoffen, tief und zeigen eine gute Entwicklung in lehmigen Böden. Nicht sehr sauren Boden gefallen. Keimung von Samen in den Boden Kontakt erforderlich ist, erfolgreich zu sein. Salzbeständig. Die Menge an Bor im Boden sollte gering sein. Andernfalls verlangsamt das Wachstum nach unten und Flecken auf der Knolle gebildet wird. Während glatte, abgerundete rote Rüben, rot-violett, müssen Sie die makellos und reifen zu wählen.

Rote Bete ist reich an Vitaminen und Mineralstoffen. Rote Bete, B, C und P sind reich an Vitaminen. Erfrischend, appetitlich, nahrhaft. und Rubidiumverbindung in dem ein radioaktives Element hat eine positive Wirkung auf die Verdauung. Rüben auch Phosphor, Eisen, Kupfer, Kalium, Magnesium, Calcium, Brom, Zink, Mangan und Zucker.

Rote Rüben, Leber ist nützlich, herrliche Gesundheit. Auch er ist ein Leber Arzt. Krankheit ist weit verbreitet in der heutigen Welt, in der fast Puss in der Ecke von synthetischen Drogen in dieser Zeit spielen fast rot Leber des Rüben Arzt ist. Überall Ängste, künstliche Lebensmittelzusätze, Kosmetika und Ende zum Zeitpunkt der Vermarktung des Produkts, die Tausende von verschiedenen Krankheiten verursacht werden, fast gesund für den Menschen zu bleiben, so etwas wie ein Wunder! Die Wurzeln der roten Rübe entwickelt sphärischer sind so geformt, Knollen als Gemüse in unserer Küche und unserem Tisch verwendet. Die Wurzeln der Zuckerrübe entwickelt kugelförmigen Knolle. Es Saccharose-Gehalt. Rote Rüben, ermöglicht es Ihnen, in der Leber einheitlich zu arbeiten. Es trägt zur Diuretikum und Entsorgung im Körper. Der Kampf des Menschen mit Anämie und behebt die Mängel. Diabetes und das Immunsystem schützt vor Tuberkulose und Mensch. Es stärkt den Magen und Darm in den menschlichen Körper. Es beruhigt die Nerven im zentralen Nervensystem herunter. Es stärkt den Körper und das Immunsystem. So haben Sie chronische Erkrankungen des Winters durch das Immunsystem des menschlichen Körpers von der Grippe in Ihrem Leben gesund zu stärken. Sie loszuwerden Ihrer Magen und Darm gesunder Linderung Gasschmerzen. Sie können durch Spülen der Körper fast in Ihrem Blut zu desinfizieren. Unsere Leber glücklicher, jünger und verschönern unsere Haut, sowie die Vorteile sind nervös in unserem Leben zu beruhigen. Am wichtigsten ist, zur gleichen Zeit, Diabetes und Krebs, werden Sie von TB geschützt. Rote-Bete-Salat mit einem wunderbaren Wintersaison ist von jeder Krankheit geschützt oder Sie loswerden.

Rote Bete ist wirksam bei Leukämie und anderen Krebsarten. Rote-Bete-reinigt die Giftstoffe im Blut und im Körper. Rote-Bete-Saft regt die Leber und Gallenblase entlastet Verstopfung. Rote-Bete-Karotten mit Gicht, Niere, Gallenblase ist perfekt für.

Achtung schädlich für diejenigen, die Diabetes haben!
Neben den positiven Auswirkungen von Zuckerrüben als anstößig Rote Bete Situation dort! Es schützt gegen Diabetes wegen seiner hohen Zuckergehalt, enthält, die aber schädlich für Menschen mit Diabetes. Ohne Anhörung der Arzt Diabetiker sollten rote Rüben verbrauchen !. für Menschen mit hohem Blutdruck sollten Sie eine kleine Menge der roten Rübe verbrauchen. Das Vorhandensein von Nahrungsergänzungsmitteln, ohne Ihren Arzt zu konsultieren.

ACHTUNG:
Krankheit Diagnose, Heilung “, nach der Praxis der Medizin Gesetz Nr 1219” ist nur unsere Pflicht Arzt. Die Informationen auf dieser Website ist in der Natur der Beratung über gesunde und Nutzungsdauer, und unsere Aktien unterliegen nicht unserer Produkte, die wir empfehlen Medikamente. nützlich Alter

 

الشمندر أيضا المشعة عناصر الروبيديوم هو الهضم فعال

البنجر الأحمر (شمندر) قطيفية (سرمقية) من الأسرة. البنجر الأحمر الوطن من ساحل البحر الأبيض المتوسط، وتستخدم منذ العصور القديمة باسم الغذاء للناس. علماء الآثار يقولون إن الصور نبات البنجر الحمراء من بعض المقابر المصرية. البنجر الأحمر هو نتوء أحمر باطن الأرض، فهو أصغر من بنجر السكر. ومتجذرة البنجر الأحمر غرامة نبات عشبي سنتين. أوراق الشمندر الحمراء من بنجر السكر. الشمندر بين الناس في منطقة بحر ايجه، “ديك تحميل” أنه وكما هو معروف. تزرع البنجر الأحمر في كل المناطق تقريبا من بلدنا. بذور البنجر الأحمر يمكن أن تزرع من أواخر الصيف حتى بداية فصل الربيع. بمعدل 4 أو 5 أشهر من أكتوبر دعا للأصناف المبكرة، بينما في الأنواع الأخرى يمكن أن تحصد كل 6 أشهر. السنة الأولى أنها تقوم بتطوير المناطق التي تشكل أوراق ريدات على البنجر الأحمر. أحمر البنجر سنة الثانية على الأوراق، الزهور، الفواكه، البذور التي تنمو براعم. الشمندر ناضجة، وقادرة على فهم الحاجة للوصول إلى الحجم وفقا لنوع من اصفرار الأوراق والأبعد.
يعتبر الشمندر مثل الخضروات الورقية والسبانخ التي هي مقاومة جدا للجفاف الشكر لتحسين بنية الجذر. ومع ذلك، إذا كان أصل الرئيسي التالفة لا يمكن أن يقف حتى العطش طفيف أن حساسة جدا!
لون القشرة أو اللحم الأحمر أو الأرجواني الأحمر الداكن. الغنية بالمواد العضوية، وعمق وعرض تطور جيد في التربة الطينية. لا أحب التربة الحمضية جدا. مطلوب إنبات البذور إلى الاتصال التربة لتكون ناجحة. مقاومة للملح. يجب أن يكون مقدار من البورون في التربة منخفضة. خلاف ذلك، تباطأ نمو أسفل ويتم تشكيل البقع على درنة. في حين البنجر الأحمر تقريب سلس والأحمر الأرجواني، تحتاج إلى اختيار الناصعة وناضجة.

الشمندر الغنية بالفيتامينات والمعادن. أحمر البنجر، B، C و P هي غنية بالفيتامينات. منعش، فاتح للشهية ومغذية. والروبيديوم مركب فيه عنصر مشع له تأثير إيجابي على عملية الهضم. البنجر أيضا على الفوسفور والحديد والنحاس والبوتاسيوم والمغنيسيوم والكالسيوم والبروم والزنك والمنغنيز والسكر.

البنجر الحمراء، الكبد هو مفيد الصحية الرائعة. هو، أيضا، هو طبيب الكبد. المرض المستشري في عالم اليوم حيث لعب تقريبا سنور في الزاوية المخدرات الاصطناعية في هذه الفترة هو الكبد أحمر تقريبا الطبيب البنجر و. في كل مكان المخاوف، والمضافات الغذائية الاصطناعية، مستحضرات التجميل وتنتهي في وقت تسويق المنتج الذي تسبب في الآلاف من الأمراض المختلفة، وتقريبا إلى البقاء في صحة جيدة للبشر، ما يشبه المعجزة! يطور وتستخدم جذور البنجر الأحمر على شكل كروي الدرنات في الخضروات في مطبخنا وطاولتنا. جذور بنجر السكر تطور كروية درنة الشكل. هناك السكروز في المحتوى. البنجر الأحمر، يسمح لك للعمل في زي الكبد. فهو يساهم في مدر للبول والتخلص منها في الجسم. صراع الإنسان مع فقر الدم وإصلاح العيوب. السكري والجهاز المناعي يحمي ضد مرض السل والبشرية. فهو يقوي المعدة والأمعاء في جسم الإنسان. أنه يهدئ الأعصاب في الجهاز العصبي المركزي. فهو يقوي الجسم والجهاز المناعي. ولذلك عليك أن الأمراض المزمنة من فصل الشتاء من خلال تعزيز جهاز المناعة في جسم الإنسان من الانفلونزا في حياتك الصحية. يمكنك التخلص من المعدة والأمعاء من صحية آلام الغاز تخفيف الخاص بك. يمكنك تطهير عن طريق تنظيف الجسم تقريبا في دمك. لدينا الكبد لأكثر سعادة، أصغر وتجميل الجلد لدينا، فضلا عن الفوائد متوترون لتهدئة في حياتنا. الأهم من ذلك، في نفس الوقت، والسكري، والسرطان، أنت محمي من السل. سلطة الشمندر مع موسم الشتاء الرائع محمي من أي مرض أو يمكنك التخلص منها.

الشمندر فعال في سرطان الدم وأنواع أخرى من السرطان. الشمندر يطهر السموم في الدم والجسم. عصير الشمندر يحفز الكبد والمرارة يخفف الإمساك. الشمندر والجزر مع النقرس والكلى والمرارة مثالية ل.

الاهتمام تضر أولئك الذين لديهم مرض السكري!
وبالإضافة إلى التأثير الإيجابي لبنجر السكر كما اعتراض الوضع الأحمر بنجر هناك! لأنه يحمي ضد مرض السكري بسبب محتواها العالي من السكر، والذي يتضمن ولكن هو ضار للأشخاص الذين يعانون من مرض السكري. دون استشارة الطبيب مرضى السكري يجب أن تستهلك البنجر الأحمر !. للأشخاص الذين يعانون من ارتفاع ضغط الدم يجب أن تستهلك كمية صغيرة من البنجر الأحمر. وجود المكملات الغذائية دون استشارة الطبيب

.تحذير:
تشخيص المرض والعلاج “، وفقا للممارسة قانون الطب رقم 1219” هو فقط لدينا طبيب واجب. المعلومات الواردة في هذا الموقع هي في طبيعة المشورة حول حياة صحية ومفيدة، وأسهمنا لا تخضع منتجاتنا نوصي الدواء. عمر مفيد

 

Свекла также радиоактивные элементы рубидия является эффективным пищеварение

Красная свекла (Beta вульгарные) Amaranthaceae (Chenopodiaceae) из семейства. Свеклу Родиной средиземноморского побережья, используется с древних времен, как люди пищи. Археологи утверждают, что красная свекла растений фотографии некоторых из египетских гробницах. Свекольный красный красный бугорок внутри Земли, он меньше сахарной свеклы. Красные свеклу отлично укоренились двухгодичной травянистое растение. Свекла листья красные, чем сахарной свеклы. свекольный среди людей в Эгейском регионе “, член Скачать” он также известен как. Красные свеклу выращивают практически во всех регионах нашей страны. Семена Свекла не могут быть посеяны с конца лета до начала весны. в среднем 4 или 5 месяцев, с октября призвал ранних сортов, в то время как у других видов можно собирать каждые 6 месяцев. Первый год она развивается областей, где листья образуют розетки на красной свеклой. Красный Свекла второй год на листья, цветы, плоды, семена которых растут побеги. Свекла является зрелым, в состоянии понять необходимость достижения размера в зависимости от типа листьев желтеют и внешним.
Свекла считается как листовые овощи и шпината, который очень устойчив к засухе благодаря улучшенной корневой структуры. Тем не менее, если поврежден главный стержневой корень не может стоять даже небольшое жажду, что такой нежный!
Цвет скорлупы или мясо темно-красного или пурпурно-красная. Богатые в органическом веществе, глубоко и показать хорошее развитие в глинистых почвах. Не нравится очень кислые почвы. Всхожесть семян с почвой требуется, чтобы быть успешным. Солеустойчивыми. Количество бора в почве должно быть низким. В противном случае, рост замедляется, и пятна на клубнях образуется. В то время как закругленных свеклу, красно-фиолетовый, вам нужно выбрать безупречная и зрелыми.

Свекла богата витаминами и минералами. Красная Свекла, B, C и P богаты витаминами. Освежающий, аппетитным, питательным. и рубидий соединение, в котором радиоактивный элемент оказывает положительное влияние на пищеварение. Свекловичный также фосфор, железо, медь, калий, магний, кальций, бром, цинк, марганец и сахар.

Свеклу, печень полезно великолепное здоровье. Это тоже врач печени. Болезнь широко распространена в современном мире, где почти играть кис в углу синтетических наркотиков в этот период печень почти красная свекла врача. Повсюду опасения, искусственные пищевые добавки, косметика и заканчивается в момент маркетинга продукта, который вызвал тысячи различных заболеваний, почти, чтобы оставаться здоровым для человека, что-то вроде чуда! Корни красной свеклы сферической формы развивается клубни используются в качестве овощей в нашей кухне и нашей таблице. Корни сахарной свеклы развивается сферическую профилированного клубень. Там сахарозы в содержании. Свеклу, позволяет работать в форме печени. Это вносит свой вклад в диуретика и утилизации в организме. Борьба человека с анемией и исправления недостатков. Диабет и иммунная система защищает от туберкулеза и человека. Он укрепляет желудок и кишечник в человеческом теле. Успокаивает нервы в центральной нервной системе. Это укрепляет организм и иммунную систему. Таким образом, у вас есть хронические заболевания зимой путем укрепления иммунной системы в организме человека от гриппа в вашей жизни здоровой. Вы избавиться от вашего желудка и кишечника здоровых разгрузочными болей газа. Вы можете дезинфицировать путем промывки тела почти в крови. Наша печень счастливее, моложе и украсить нашу кожу, а также преимущества нервничаете, чтобы успокоить в нашей жизни. Самое главное, что в то же время, диабет и рак, вы защищены от туберкулеза. Винегрет с прекрасным зимний сезон защищен от каких-либо заболеваний или избавиться.

Свекла эффективен при лейкемии и других видов рака. Свекла очищает от токсинов в крови и в организме. Свекольный сок стимулирует печень и желчный пузырь снимает запоры. Свекла Морковь с подагрой, почек, желчного пузыря идеально подходит для.

Внимание вредным для тех, у кого сахарный диабет!
Кроме того, положительное влияние сахарной свеклы, как неугодного ситуации Свекла там! Она защищает от диабета из-за высокого содержания сахара, который включает в себя, но вредно для людей, страдающих диабетом. Без консультации врача диабетикам следует потреблять свеклу !. для людей с высоким кровяным давлением должны потреблять небольшое количество красной свеклы. Наличие пищевых добавок без консультации с врачом.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ:
Диагноз болезни, лечение “, согласно медицинской практике закона № 1219” это просто наш долг врача. Информация, содержащаяся на данном сайте, в природе советы о здоровой и полезной жизни, и наши акции не подвергаем нашу продукцию мы рекомендуем лекарства. полезный возраст

  

Betterave également des éléments radioactifs Rubidium est la digestion efficace

betterave rouge (Beta vulgaris) Amaranthaceae (Chénopodiacées) de la famille. betteraves rouges patrie de la côte méditerranéenne, utilisé depuis l’antiquité comme la nourriture des gens. Les archéologues soutiennent que les rouges photos de plantes de betterave de certaines des tombes égyptiennes. Betterave rouge est bosse rouge à l’intérieur de la terre, il est plus petit que la betterave à sucre. betteraves rouges sont bien enracinés plante herbacée bisannuelle. feuilles de Betterave sont rouge que la betterave à sucre. betteraves parmi les gens de la région égéenne, “bite Télécharger” il est également connu sous le nom. betteraves rouges sont cultivées dans presque toutes les régions de notre pays. graines de betterave rouge peuvent être semées de fin de l’été jusqu’au début du printemps. une moyenne de 4 ou 5 mois d’Octobre a appelé à des variétés précoces, tandis que chez d’autres espèces peuvent être récoltées tous les 6 mois. Première année, il développe des zones où les feuilles forment des rosettes sur les betteraves rouges. Betterave rouge deuxième année sur les feuilles, les fleurs, les fruits, les graines qui poussent pousses. Betterave est mature, capable de comprendre la nécessité d’atteindre dimensionnés en fonction du type de jaunissement des feuilles et le plus à l’extérieur.
Betterave est considéré comme les légumes à feuilles et les épinards qui est très résistant à la sécheresse grâce à l’amélioration de la structure des racines. Toutefois, si la racine principale endommagée ne peut pas supporter même une légère soif qui si délicate!
La couleur de la coque ou de la viande est rouge ou rouge violacé sombre. Riche en matière organique, profonde et montrent un bon développement dans les sols argileux. Ne pas aimer le sol très acide. Germination des semences de contact avec le sol est nécessaire pour réussir. Salt-résistant. La quantité de bore dans le sol devrait être faible. Sinon, la croissance ralentit et les taches sur le tubercule est formé. Bien que les betteraves rouges arrondies lisses, rouge-violet, vous devez choisir l’impeccable et mature.

Betterave est riche en vitamines et minéraux. Betterave rouge, B, C et P sont riches en vitamines. Rafraîchissant, appétissant, nutritif. et un composé de rubidium, dans lequel un élément radioactif a un effet positif sur la digestion. Betteraves aussi le phosphore, le fer, le cuivre, le potassium, le magnésium, le calcium, le brome, le zinc, le manganèse et le sucre.

betteraves rouges, le foie est utile magnifique santé. Elle aussi, est un médecin du foie. La maladie est endémique dans le monde d’aujourd’hui où presque jouer chat dans le coin des drogues de synthèse dans cette période est le foie de presque rouge betterave médecin. Partout les craintes, les additifs alimentaires artificiels, les cosmétiques et la fin au moment de la commercialisation du produit qui a causé des milliers de différentes maladies, presque à rester en bonne santé pour les êtres humains, quelque chose comme un miracle! Les racines de la betterave rouge développe des tubercules de forme sphérique sont utilisés comme légumes dans notre cuisine et notre table. Les racines de la betterave sucrière développe tubercule de forme sphérique. Il saccharose contenu. betteraves rouges, vous permet de travailler en uniforme du foie. Elle contribue à un diurétique et de l’élimination dans le corps. la lutte de l’homme avec l’anémie et corrige les lacunes. Le diabète et le système immunitaire protège contre la tuberculose et humaine. Elle renforce l’estomac et de l’intestin dans le corps humain. Il calme les nerfs du système nerveux central. Il renforce le corps et le système immunitaire. Donc, vous avez des maladies chroniques de l’hiver en renforçant votre système immunitaire dans le corps humain de la grippe dans votre vie en bonne santé. Vous vous débarrassez de votre estomac et les intestins de santé soulager les douleurs de gaz. Vous pouvez désinfecter en rinçant le corps presque dans votre sang. Notre foie plus heureux, plus jeune et embellir notre peau, ainsi que les avantages sont nerveux au calme dans notre vie. Plus important encore, dans le même temps, le diabète et le cancer, vous êtes protégé contre la tuberculose. Salade de Betterave avec une magnifique saison d’hiver est protégée contre toute maladie ou vous débarrasser.

Betterave est efficace dans la leucémie et d’autres cancers. Betterave rouge nettoie les toxines dans le sang et dans le corps. jus de betterave stimule le foie et la vésicule biliaire soulage la constipation. Betteraves Carottes avec la goutte, les reins, la vésicule biliaire est parfait pour.

Attention nocif pour ceux qui ont le diabète!
Outre l’impact positif de la betterave à sucre que la situation inacceptable de betterave rouge là-bas! Il protège contre le diabète en raison de sa teneur élevée en sucre, ce qui inclut, mais est dangereux pour les personnes atteintes de diabète. Sans consulter les Diabétiques médecin devrait consommer les betteraves rouges !. pour les personnes ayant une pression artérielle élevée devrait consommer une petite quantité de la betterave rouge. La présence de suppléments nutritionnels sans consulter votre médecin.

AVERTISSEMENT:
le diagnostic de la maladie, la guérison “, selon la pratique de la loi sur la médecine no 1219” est juste notre devoir médecin. L’information contenue dans ce site Web est dans la nature des conseils sur la vie saine et utile, et nos actions ne sont pas soumis nos produits, nous vous recommandons de médicaments. âge utile

Remolacha también elementos radiactivos rubidio es la digestión eficaz

remolacha roja (Beta vulgaris) amaranthaceae (Chenopodiaceae) de la familia. remolacha roja Interna de la costa mediterránea, utilizado desde la antigüedad como alimento de la gente. Los arqueólogos sostienen que las imágenes de color rojo de plantas de remolacha de algunas de las tumbas egipcias. Remolacha roja es protuberancia roja en el interior de la tierra, es más pequeña que la remolacha azucarera. remolacha roja se arraigan bien Planta herbácea bienal. hojas de remolacha son de color rojo de la remolacha azucarera. remolachas entre las personas en la región del Egeo, “Dick Descargar” también se le conoce como. remolacha roja se cultivan en casi todas las regiones de nuestro país. semillas de remolacha roja se pueden sembrar desde finales de verano hasta principios de la primavera. un promedio de 4 o 5 meses a partir de octubre pidió variedades tempranas, mientras que en otras especies se pueden cosechar cada 6 meses. Primer año en que se está desarrollando áreas donde las hojas forman rosetas en los remolacha roja. El rojo de remolacha dos años sobre las hojas, flores, frutos, semillas que crecen brotes. La remolacha es madura, capaz de comprender la necesidad de llegar a un tamaño de acuerdo con el tipo de amarillamiento de las hojas y la más externa.
Remolacha se considera como las verduras de hoja y las espinacas que es muy resistente a la sequía gracias a una mejor estructura de la raíz. Sin embargo, si la raíz principal dañado no puede soportar incluso una ligera sed que tan delicado!
El color de la cáscara o la carne es de color rojo oscuro o rojo violáceo. Rico en materia orgánica, profunda y muestran un buen desarrollo en suelos arcillosos. ¿No te gusta el suelo muy ácido. La germinación de las semillas de contacto con el suelo se requiere para tener éxito. Resistente a la sal. La cantidad de boro en el suelo debe ser baja. De lo contrario, el crecimiento se ralentiza y se forma manchas en el tubérculo. Mientras que la remolacha roja suaves y redondeados, de color rojo-púrpura, tiene que elegir el impecable y madura.

La remolacha es rica en vitaminas y minerales. Remolacha roja, B, C y P son ricos en vitaminas. Refrescante, apetitosa y nutritiva. y el compuesto de rubidio en el que un elemento radiactivo tiene un efecto positivo sobre la digestión. Remolacha también fósforo, hierro, cobre, potasio, magnesio, calcio, bromo, zinc, manganeso y azúcar.

remolacha roja, el hígado es útil magnífica salud. Es, también, es un médico hígado. La enfermedad es endémica en el mundo de hoy donde casi jugar pus en la esquina de las drogas de síntesis en este periodo es el hígado de casi rojo de remolacha médico. En todas partes temores, aditivos alimentarios artificiales, cosméticos y final en el momento de la comercialización del producto, que causó miles de diferentes enfermedades, casi para mantenerse saludable para los seres humanos, algo así como un milagro! Las raíces de la remolacha roja desarrolla tubérculos en forma esférica se utilizan como hortalizas en nuestra cocina y nuestra mesa. Las raíces de la remolacha azucarera se desarrolla tubérculo de forma esférica. Hay sacarosa en el contenido. remolacha roja, le permite trabajar en uniforme hígado. Contribuye a diurético y eliminación en el cuerpo. La lucha del hombre con la anemia y la corrección de las deficiencias. La diabetes y el sistema inmune protege contra la tuberculosis y humano. Se fortalece el estómago y los intestinos en el cuerpo humano. Se tranquiliza los nervios en el sistema nervioso central. Se fortalece el cuerpo y el sistema inmunológico. Por lo que tiene enfermedades crónicas del invierno mediante el fortalecimiento de su sistema inmune en el cuerpo humano de la gripe en su vida saludable. A deshacerse de su estómago e intestinos sanos de dolores de gas de descompresión. Puede desinfectar lavando el cuerpo casi en su sangre. Nuestro hígado para más feliz, más joven y embellecer nuestra piel, así como los beneficios están nerviosos para calmar en nuestra vida. Lo más importante, al mismo tiempo, la diabetes y el cáncer, usted está protegido de la tuberculosis. ensalada de remolacha con una maravillosa temporada de invierno está protegido de cualquier enfermedad o deshacerse de él.

Remolacha es eficaz en la leucemia y otros cánceres. Remolacha limpia las toxinas en la sangre y en el cuerpo. jugo de remolacha estimula el hígado y la vesícula biliar alivia el estreñimiento. Remolachas Zanahorias con gota, riñón, vesícula biliar es perfecto para.

Atención perjudicial para las personas que tienen diabetes!
Además de los efectos positivos de la remolacha azucarera como inaceptable situación de la remolacha roja allí! Protege contra la diabetes debido a su alto contenido de azúcar, que incluye, pero es perjudicial para las personas con diabetes. Sin consultar a los diabéticos médico debe consumir remolacha roja !. para las personas con presión arterial alta deben consumir una pequeña cantidad de remolacha roja. La presencia de los suplementos alimenticios sin consultar a su médico.

ADVERTENCIA:
diagnóstico de la enfermedad, la curación “, de acuerdo con la Ley de ejercicio de la Medicina 1219” es sólo nuestro médico de guardia. La información contenida en este sitio web se encuentra en la naturaleza de consejos sobre la vida sana y útil, y nuestras acciones no están sujetos nuestros productos se recomienda la medicación. la edad

Beterraba também radioativo elementos rubídio é a digestão eficaz

beterraba vermelha (Beta vulgaris) Amaranthaceae (Chenopodiaceae) a partir da família. beterraba Homeland vermelho da costa do Mediterrâneo, utilizado desde a antiguidade como comida de gente. Arqueólogos afirmam que as imagens vermelhas de plantas de beterraba de alguns dos túmulos egípcios. Beterraba vermelha é galo vermelho no interior da terra, é menor do que o açúcar de beterraba. beterraba vermelha são bem enraizada planta herbácea bienal. folhas de beterraba são o vermelho do que beterraba. beterraba entre as pessoas na região do Egeu, “pau Download” que também é conhecido como. beterraba vermelha são cultivadas em quase todas as regiões do nosso país. sementes de beterraba vermelha pode ser semeada a partir do fim do verão até início da primavera. uma média de 4 ou 5 meses de outubro chamado para variedades precoces, enquanto que em outras espécies podem ser colhidas a cada 6 meses. Primeiro ano que está desenvolvendo áreas onde as folhas formam rosetas sobre as beterrabas vermelhas. Red Beet segundo ano nas folhas, flores, frutos, sementes que crescem rebentos. Beterraba é madura, capaz de compreender a necessidade de alcançar dimensionado de acordo com o tipo de amarelecimento das folhas e do exterior.
Beterraba é considerado como os legumes e espinafre, que é muito resistente à seca graças à melhoria da estrutura de raiz. No entanto, se a raiz principal danificada não pode suportar até mesmo uma ligeira sede que tão delicado!
A cor da casca ou carne é vermelho escuro vermelho ou púrpura. Rico em matéria orgânica, profundo e mostrar um bom desenvolvimento em solos argilosos. Não gosta de solo muito ácido. A germinação das sementes de contacto com o solo é requerido para ser bem sucedido. Sal-resistente. A quantidade de boro no solo deve ser baixa. Caso contrário, o crescimento abranda e manchas no tubérculo é formado. Enquanto beterraba vermelha de ponta arredondada, vermelho-púrpura, você precisa escolher o impecável e maduro.

Beterraba é rica em vitaminas e minerais. Red beterraba, B, C e P são ricos em vitaminas. Refrescante, apetitoso, nutritivo. e rubídio composto em que um elemento radioactivo tem um efeito positivo sobre a digestão. Beterraba, também fósforo, ferro, cobre, potássio, magnésio, cálcio, bromo, zinco, manganês e açúcar.

beterraba vermelha, fígado é magnífico útil saúde. É, também, é um médico fígado. A doença é galopante no mundo de hoje, onde quase jogar Puss no canto de drogas sintéticas neste período é de fígado de beterraba do médico quase vermelho. Everywhere medos, aditivos alimentares artificiais, cosméticos e final no momento da comercialização do produto que causou milhares de diferentes doenças, quase para se manter saudável para os seres humanos, algo como um milagre! As raízes da beterraba vermelha desenvolve tubérculos em forma esférica são utilizados como legumes na nossa cozinha e nossa mesa. As raízes da beterraba sacarina desenvolve tubérculo forma esférica. Há sacarose em conteúdo. beterraba vermelha, lhe permite trabalhar de uniforme fígado. Ele contribui para a eliminação e diurético no corpo. a luta do homem com anemia e correções das deficiências. Diabetes e o sistema imunitário protege contra a tuberculose e humana. Ele fortalece o estômago e os intestinos no corpo humano. Ele acalma os nervos no sistema nervoso central. Ele fortalece o corpo e sistema imunitário. Então você tem doenças crônicas do inverno, reforçando o sistema imunológico do corpo humano da gripe em sua vida saudável. Você se livrar de seu estômago e intestinos de dores de gás alívio saudáveis. Você pode desinfectar por liberando o corpo quase no seu sangue. Nosso fígado a mais feliz, mais jovem e embelezar a nossa pele, bem como os benefícios são nervoso para acalmar em nossa vida. Mais importante ainda, ao mesmo tempo, a diabetes, e cancro, que está protegido contra a tuberculose. salada de beterraba com uma estação de inverno maravilhoso é protegido de qualquer doença ou você se livrar.

Beterraba é eficaz no tratamento da leucemia e outros cânceres. Beterraba purifica as toxinas no sangue e no corpo. suco de beterraba estimula o fígado e da vesícula biliar alivia a constipação. Beterraba Cenouras com gota, rim, vesícula biliar é perfeito para.

Atenção prejudicial para aqueles que têm diabetes!
Além do impacto positivo da beterraba sacarina como questionável situação Red Beet lá! Ele protege contra a diabetes devido ao seu elevado teor de açúcar, que inclui, mas é prejudicial para as pessoas com diabetes. Sem consultar os diabéticos médico deve consumir beterraba vermelha !. para as pessoas com pressão arterial elevada devem consumir uma pequena quantidade de beterraba vermelha. A presença de suplementos nutricionais sem consultar o seu médico.

AVISO:
diagnóstico da doença, cura “, de acordo com a Prática de Ato Medicina No. 1219” é apenas a nossa plantonista. As informações contidas neste site é da natureza de conselhos sobre vida saudável e útil, e nossas ações não estão sujeitas nossos produtos, recomendar medicação. idade útil

甜菜根也放射性元素銣是有效的消化

紅甜菜(甜菜)從家庭莧(藜科)。地中海沿岸的紅甜菜國土,自古以來人們用於食品。考古學家認為,一些埃及古墓的紅甜菜廠的照片。甜菜紅是地球內部紅色凸點,它比甜菜小。紅甜菜精紮根二年生草本植物。甜菜的葉子比甜菜紅色。在愛琴海地區人民之間的甜菜根,“迪克下載”,它也被稱為。紅甜菜生長在幾乎每個地區我們國家的。紅甜菜種子可以從夏末播種至早春。稱為早期品種的4或5個月,從10月份的平均,而在其它物種可每6個月收穫。第一年,它正在開發,其中葉片上形成紅甜菜花環領域。紅甜菜的葉子,花,果實,它們長得芽的種子第二年。甜菜是成熟的,能夠理解需要根據葉片黃化和最外層的類型達到大小。
甜菜根被認為是葉菜和菠菜是多虧了根提高抗旱結構非常抗拒。但是,如果損壞的主要主根受不了即使是輕微的渴求是如此微妙!
殼或肉的顏色是暗紅色或紫紅色。含有豐富的有機質,深,顯示粘土很好的發展。不喜歡很酸性土。種子土壤接觸的發芽需要是成功的。鹽抗性。硼的在土壤中的量應較低。否則,經濟增長減慢,並形成在塊莖斑點。雖然圓潤流暢的紅甜菜,紅紫色,你需要選擇的一塵不染和成熟。

甜菜根含有豐富的維生素和礦物質。紅甜菜,B,C和P中含有豐富的維生素。爽口,開胃,營養豐富。和銣的化合物,其中放射性元件具有對消化有積極作用。甜菜也磷,鐵,銅,鉀,鎂,鈣,溴,鋅,錳和糖。

紅甜菜,肝臟是有用的宏偉健康。它也屬肝醫生。病是當今世界上橫行,幾乎玩貓在合成毒品在這一時期角落幾乎是紅甜菜醫生的肝臟。無處不在的恐懼,人工食品添加劑,化妝品和結束這使數千不同的疾病,幾乎停留人類健康產品的營銷的時候,就像一個奇蹟!紅甜菜的根發展球狀的塊莖被用作我們的廚房和我們的桌子上的蔬菜。甜菜的根發展球形塊莖。有蔗糖含量。紅甜菜,讓你在肝臟均勻的工作。它有助於在體內利尿和處置。人與貧血和修復的缺陷鬥爭。糖尿病和免疫系統可以防止肺結核和人性化。它加強人體的胃和腸道。它平靜下來,在中樞神經系統的神經。它加強了身體和免疫系統。所以,你必須通過加強人體的免疫系統在你的生命健康流感冬季的慢性疾病。你擺脫你的胃健康的減輕氣痛的腸子。您可以通過沖洗身體幾乎是在你的血液消毒。我們的肝臟更快樂,更年輕,美化我們的皮膚,以及帶來的好處是緊張的在我們的生活平靜。最重要的是,在同一時間,糖尿病和癌症,你被保護免受結核病。甜菜色拉用美妙的冬季是從任何疾病保護或你擺脫。

甜菜是有效的白血病和其他癌症。甜菜淨化在血液和在體內的毒素。甜菜汁刺激肝臟和膽囊緩解便秘。痛風,腎臟甜菜根胡蘿蔔,膽是完美的。

注意有害於那些誰有糖尿病!
除了甜菜反感紅甜菜局勢產生積極的影響!它防止糖尿病,因為它的含糖量高,其包括但有害糖尿病人。沒有諮詢醫生糖尿病患者應攝取紅甜菜!對患有高血壓要消耗紅甜菜少量。營養補充劑沒有諮詢醫生的存在。

警告:
疾病的診斷,治療“,根據醫學1219號法的實踐”僅僅是我們義不容辭的責任醫生。在本網站所載資料在有關健康和使用壽命的建議本質,我們的股份不受我們的產品,我們推薦用藥。有用的年齡

चुकंदर भी रेडियोधर्मी तत्वों रूबिडीयाम प्रभावी पाचन है

लाल चुकंदर (चुकंदर) Amaranthaceae (Chenopodiaceae) परिवार से। भूमध्य सागर तट के लाल बीट मातृभूमि, लोगों को भोजन के रूप में प्राचीन काल से इस्तेमाल किया। पुरातत्वविदों का तर्क है कि मिस्र के मकबरों में से कुछ की है कि लाल चुकंदर संयंत्र तस्वीरें। चुकंदर लाल पृथ्वी के अंदर लाल टक्कर है, यह चुकंदर से छोटी है। लाल बीट ठीक द्विवार्षिक घास का संयंत्र निहित हैं। चुकंदर के पत्तों चीनी बीट से लाल कर रहे हैं। ईजियन क्षेत्र में लोगों के बीच चुकंदर, “डिक डाउनलोड” यह भी रूप में जाना जाता है। लाल बीट हमारे देश के लगभग हर क्षेत्र में बड़े हो रहे हैं। लाल चुकंदर के बीज जल्दी वसंत तक देर से गर्मियों से बोया जा सकता है। अक्टूबर से 4 या 5 महीने के एक औसत, जल्दी किस्मों के लिए कहा जाता है, जबकि अन्य प्रजातियों में हर 6 महीने काटा जा सकता है। पहले साल यह क्षेत्रों में जहां पत्ते लाल बीट पर धब्बे के रूप में विकसित कर रहा है। लाल चुकंदर पत्ते, फूल, फल, बीज, जिसमें शूटिंग के बढ़ने पर दूसरे वर्ष। चुकंदर परिपक्व, जरूरत पत्ती पीली और सबसे बाहरी के प्रकार के अनुसार आकार तक पहुँचने के लिए समझने में सक्षम है।
चुकंदर पत्तेदार सब्जियों और पालक है कि बहुत जड़ संरचना में सुधार करने के लिए धन्यवाद सूखे के लिए प्रतिरोधी है के रूप में माना जाता है। हालांकि, क्षतिग्रस्त मुख्य मुख्य जड़ भी एक मामूली प्यास कि इतने नाजुक बर्दाश्त नहीं कर सकता!
खोल या मांस के रंग गहरे लाल या बैंगनी लाल है। कार्बनिक पदार्थ में अमीर, गहरी और मिट्टी मिट्टी में अच्छा विकास दिखा। बहुत अम्लीय मिट्टी की तरह नहीं है। मिट्टी से संपर्क करने के लिए बीज के अंकुरण के सफल होने के लिए आवश्यक है। नमक प्रतिरोधी। मिट्टी में बोरान की राशि कम किया जाना चाहिए। अन्यथा, विकास धीमा है और कंद पर धब्बे का गठन किया है। जबकि चिकनी गोल लाल बीट, लाल, बैंगनी, आप बेदाग और परिपक्व चुनने की जरूरत है।

चुकंदर विटामिन और खनिज में समृद्ध है। लाल चुकंदर, बी, सी और पी विटामिन से भरपूर होते हैं। ताज़ा, स्वादिष्ट, पौष्टिक। और रूबिडीयाम यौगिक जिसमें एक रेडियोधर्मी तत्व पाचन पर सकारात्मक प्रभाव पड़ता है। चुकंदर भी फास्फोरस, लोहा, तांबा, पोटेशियम, मैग्नीशियम, कैल्शियम, ब्रोमीन, जस्ता, मैंगनीज और चीनी।

लाल बीट, जिगर उपयोगी शानदार स्वास्थ्य है। यह भी एक जिगर चिकित्सक है। रोग आज की दुनिया में बड़े पैमाने पर जहां लगभग खेलने इस अवधि में सिंथेटिक दवाओं के कोने में खरहा लगभग लाल चुकंदर डॉक्टर के जिगर है। हर जगह भय, कृत्रिम खाद्य additives, सौंदर्य प्रसाधन और अंत में जो विभिन्न रोगों के हजारों के कारण होता है, लगभग मनुष्य के लिए स्वस्थ रहने के लिए उत्पाद के विपणन के समय में, एक चमत्कार की तरह कुछ! लाल चुकंदर की जड़ों विकसित गोलाकार आकार का कंद हमारी रसोई और हमारे तालिका में सब्जियों के रूप में इस्तेमाल कर रहे हैं। चुकंदर की जड़ों गोलाकार आकार का कंद विकसित करता है। सामग्री में वहाँ sucrose। लाल बीट, आप जिगर वर्दी में काम करने के लिए अनुमति देता है। यह मूत्रवर्धक और शरीर में निपटान करने के लिए योगदान देता है। एनीमिया और सुधारों की कमी के साथ मनुष्य का संघर्ष। मधुमेह और प्रतिरक्षा प्रणाली तपेदिक और मानव के खिलाफ सुरक्षा करता है। यह पेट और आंतों में मानव शरीर को मजबूत। यह केंद्रीय तंत्रिका तंत्र में नसों शांत हो जाए। यह शरीर और प्रतिरक्षा प्रणाली को मजबूत। तो अगर आप अपने स्वस्थ जीवन में फ्लू से मानव शरीर में अपनी प्रतिरक्षा प्रणाली को मजबूत बनाने के लिए सर्दियों के पुराने रोगों की है। आप अपने पेट और स्वस्थ राहत गैस दर्द की आंतों से छुटकारा मिलेगा। आप लगभग आपके रक्त में शरीर निस्तब्धता से कीटाणुरहित कर सकते हैं। खुश छोटी और हमारी त्वचा को सुशोभित करने के लिए हमारे जिगर, साथ ही लाभ हमारे जीवन में शांत करने के लिए परेशान कर रहे हैं। सबसे महत्वपूर्ण बात, एक ही समय, मधुमेह और कैंसर पर, आप टीबी से सुरक्षित हैं। एक अद्भुत सर्दियों के मौसम के साथ चुकंदर सलाद किसी भी बीमारी से सुरक्षित है या आप में से छुटकारा मिलता है।

चुकंदर ल्यूकेमिया और अन्य कैंसर में कारगर है। चुकंदर खून में है और शरीर में विषाक्त पदार्थों को शुद्ध करता है। चुकंदर का रस जिगर को उत्तेजित करता है और पित्ताशय की थैली कब्ज से राहत मिलती है। गठिया, गुर्दे के साथ चुकंदर गाजर, पित्ताशय के लिए एकदम सही है।

ध्यान दें, जो उन लोगों को मधुमेह है के लिए हानिकारक!
आपत्तिजनक लाल चुकंदर स्थिति वहाँ के रूप में चुकंदर का सकारात्मक प्रभाव के अलावा! यह अपने उच्च चीनी सामग्री, जो भी शामिल है, लेकिन मधुमेह के साथ लोगों के लिए हानिकारक है की वजह से मधुमेह के खिलाफ की रक्षा करता है। चिकित्सक के परामर्श के बिना मधुमेह लाल बीट का उपभोग करना चाहिए !. उच्च रक्तचाप के साथ लोगों के लिए लाल चुकंदर की एक छोटी राशि का उपभोग करना चाहिए। अपने डॉक्टर से परामर्श के बिना पोषक तत्वों की खुराक की उपस्थिति।

चेतावनी:
रोग निदान, उपचार “, चिकित्सा अधिनियम संख्या 1219 प्रैक्टिस के अनुसार,” सिर्फ हमारा कर्तव्य चिकित्सक है। जानकारी इस वेबसाइट में निहित स्वस्थ और उपयोगी जीवन के बारे में सलाह की प्रकृति में है, और हमारे शेयर हमारे उत्पादों अधीन नहीं हैं हम दवा सलाह देते हैं। उपयोगी उम्र

.

.

.

http://faydaliyasam.com/kas-agrilarina-biberiye-etkileri

insan Beynine iyi Gelen Yeşil Yapraklı Bitkiler

Kas Ağrılarına Uykunun ve Dinlenmenin Faydaları

Kas Ağrılarına NANE’nin Faydalı Etkisi

EPSOM TUZU Etkileri ve Kas Ağrılarına Faydalıdır.

Kas Ağrılarına PAPATYA Etkisi ve Faydaları

Kas Ağrılarına Yaban Mersininin Faydaları

Kas Ağrılarına Acı ve KIRMIZI Biber Faydaları

Kas Ağrılarına MAGNEZYUM Mineralinin Faydaları

Kas Ağrılarına D Vitamininin Faydalı Etkileri

Kalp Rahatsızlığı ve Kronik Hastalara Pikan Cevizi Faydalıdır

Kara Lahana Kanser için faydalı Sebzelerdendir

Çin Lahanası insan Sağlığı ve Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Su teresi Kanser için Faydalı Sebzelerdendir

Roka insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzedir

Pazı insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzelerdendir.

Kıvırcık lahana Kanser için Faydalı Sebzedir

Kayısı Yağı ve Çekirdeğinin İnsana Faydaları

Güne Soğuk Duşla Başlamanın faydalarını hissedeceksiniz.

Kanserli Hücreyi intihara Sürükleyen Süper Baharat Kekik

Elma kurusu Öksürüğe Yüzyıllarca şifa Vermektedir

İncir sperm arttırıcı özelliği Mevcuttur. Aile’nin Mutluluğudur.

Kuru incir ve Zeytinyağı ile ASTIMI Hastalarına Faydalıdır

incirin öksürük için muhteşem insan sağlığına faydalıdır

incir ve Sütün Muhteşem Birleşmesi Müshil için Etkilidir.

Kuru incir Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

insan Sağlığı için Limonun Faydaları

Dut Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Dut Suyu’nun Görme Yeteneğinin Gelişmesine Faydalıdır.

Dut Kabızlık, Bulantı, Ağrı gibi Sindirim Sisteminde Faydalı Meyvadır

Dut Meyvası Diyabetik Hastalarına, Faydalıdır

Dut Cildi daha Gençleştirir ve Cilt Sağlığına Faydalıdır..

Dutun Kanser Sağlığına ve Prostat Kanserine Faydalıdır.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Göz Altı Morluklarınızdan Sağlıklı Kurtulabilirsiniz

Körpe İncir Yaprağından Akan Süt Ellerde, Vücuttaki Siğile Etkilidir

İncir Tansiyonun Dengelenmesine Yardımcı Olur.

incir, insan sütüne en çok benzeyen gıdadır

Taze Ve Kuru İncir İnsan Bedeninde Hücreleri Yeniler.

İncir Boğaz Ağrısı, Bronşit ve Öksürüğe de Faydalıdır.

Taze İncir Akne Tedavisinde çok Faydalıdır.

Diyabetik Yaralara, incir Muhteşem Faydalıdır.

Diyabetik Beslenme için, incir ideal Besindir.

Dut Kan Pıhtılaşmasına Engel Olarak, Dolaşım Sistemini iyileştirir.

Kırmızı Pancar, Karaciğer’i Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Kırmızı Pancar Kalp Sağlığını Korur.

Kanser Hücrelerini Öldürün, Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu iksiri.

Detoks Diyeti Detoks Rejimi ve Faydaları

Elma Sirkesinin Cildinizdeki Sivilcelerden Kurtulun

Hint Yağı Siğil’e Karşı etkili ve Faydalıdır.

Çay Ağacı Yağı Siğil’e Karşı Etkili ve Faydalıdır.

E Vitamini Kapsülü Siğillere Karşı Faydalıdır.

Siğilin Üzerine Selobant Parçasını Yapıştırmak Faydalıdır.

http://faydaliyasam.com/c-vitamini-tableti-ellerde-vucutta-olusan-sigile-faydalidir

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.yahoo.com
www.bing.com
www.yandex.com
www.mozilla.org
www.faydaliyasam.com
http://faydaliyasam.com

UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.

In keinem Fall werden diese Website veröffentlichen Informationen zu diagnostizieren, zu behandeln, zu heilen, Natur. Haben Sie konsultieren irgendwelche Gesundheitsprobleme zuerst Ihren Arzt.
In no event shall this web site post information to diagnose, treat, cure, nature. If you have any health problems consult your doctor first.

Ни в коем случае этот веб-сайт должен размещать информацию для диагностики, лечить, вылечить, природа. Если у вас есть какие проблемы со здоровьем проконсультируйтесь с вашим врачом сначала.

कोई घटना में इस वेब साइट करने के लिए निदान, उपचार, जानकारी पोस्ट करेगा इलाज, प्रकृति। यदि आप अपने चिकित्सक से परामर्श पहले किसी भी स्वास्थ्य समस्याओं है।
在沒有事件此 web 網站應張貼資訊,診斷,治療,治癒,自然。如果您有任何健康問題先諮詢你的醫生。

En aucun cas ce site web doivent publier des informations pour diagnostiquer, traiter, guérir, nature. Si vous avez des problèmes de santé consultez votre médecin au préalable.

في أي حال من الأحوال هذا الموقع آخر المعلومات لتشخيص، وعلاج، علاج، الطبيعة. إذا كان لديك أي مشاكل صحية استشارة الطبيب أولاً.

Em nenhum caso será este web site postar informações para diagnosticar, tratar, curar, natureza. Se você tem algum problema de saúde consulte o seu médico primeiro.

En ningún caso este sitio web se publique información para diagnosticar, tratar, curar, naturaleza. Si tienes algún problema de salud consulte a su médico primero

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.