Kırmızı Pancar Çocuklarda Mide Tembelliğine faydalıdır

Kırmızı Pancar Çocuklarda Mide Tembelliğine faydalıdır
Çocuklarda Mide Tembelliği Sebepleri incelendiğinde Mide tembelliğinin nedenleri erişkinlerde nispeten tanımlanabilse de çocuklarda bu konuda bilgiler sınırlıdır. Mide Tembelliğinde çocuklarda en önemli neden viral enfeksiyonlardır. Viral enfeksiyonların bir kısmı çoğukez ailenin fark etmediği çok da belirgin olmayan belirtilerle seyreden viral enfeksiyonlardır. Mide Tembelliğinde çocuklarda bir akut enfeksiyon sonrasında gelişen oto immün bir cevap olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle de Mide Tembelliğinde çocuklarda tanımlanmaları zordur.

— —Mide Tembelliğinde çocuklarda ergenlerde ve erişkinlerde anoreksiya nervosa ve bulimya nervosa da sıklıkla görülür. İlaçların bir kısmı da mide bağırsak sisteminin hareketliliğini olumsuz etkileyerek azaltabilirler. Zamanımız da adı sıklıkla geçen reflü hastalığında da mide boşalması gecikmiştir. Mide Tembelliğinde erişkinlerde en önemli nedeni ise şeker hastalığıdır. Mide Tembelliğinde çocuklarda ise şeker hastalığı nedeni    çocuklarda en nadir görülen nedendir. Çocujkarda pek çok durumda da neden bulunamaz ve araştırmalar da sonuçsuz kalır, buna nedeni bilinmeyen mide tembelliği (idiopatik gastroparez)” adı verilir. Bu rahatsızlığın genellikle üçte birinden fazlasını Nedeni bilinmeyen mide tembelliği oluşturur. Mide tembelliği tedavisinde zamanlama, kronik yani uzun süreli olabileceği gibi geçici ve kısa olabilir. Sıklıkla anormal yemek yeme davranışları görülür.

Mide tembelliği (gastroparez ) , midenin besinleri gereği gibi ve normal sürede hazmedememesine mide tembelliği bir başka ifadeyle mide zafiyeti denir. Nedeni, midede asit fazlalığı, mide kaslarının zayıflamış olması veya midenin hazım için gerekli olan salgıyı yapamamasıdır. Mide Tembelliğinden oluşan mide hazımsızlığı Sindirimin normal olmaması ve bağırsakların seyrek çalışmasına tıp dilinde ise dispepsi denir. Mide tembelliği (gastroparez) Türkçe kelime karşılığı olmayan hastalığı ifade edebilecek diğer isimlendirme mide boşalmasında gecikme veya alışıla geldiği üzere, söylediğimiz “mide tembelliği”dir. Bu hastalıkta yediklerimizin mide içeriğinin boşalması normalden çok uzun sürer.

Normal olarak midemiz besinleri gerekli işlemlerden geçirdikten sonra kıvama getirerek ince bağırsaklara iöndermekle görevlidir. Bu amaçla, midemiz belirli özelliklerle kasılır ve içerdiği besinleri öğüterek ince bağırsaklara iletmek üzere hazırlar. Vucudumuz da Vagus siniri bu işlevden sorumlu olan sinirdir. Bu sinirle ilgili bir sorun söz konusu olduğunda mide yeterli kasılamaz. Sonucunda besinleri ince bağırsaklara taşıyamaz. Böylece mide gibi ince bağırsaklar da normal işlevlerini yerine getiremez. Yediğimiz besinler çok yavaş olarak sindirilir. Daha sonraki mide bağırsak kısımlarına gecikmeli olarak gönderilir. Bazende zaman zaman belirli aşamalarda hareketlilik durgunluk noktasına gelebilir. Erişkinlerde de görülen vucudumuzdaki  bu durum, çocuklardan biraz farklı olmak üzere sık görülür. Diyabet en önemlisidir. Çocuklarda ise genellikle bu durum  hastalık olarak tanımlanamaz.

Belirtileri nelerdir diye araştırdığımızda, büyük çocuklar göğüs ağrısını tanımlayabilseler de küçük çocuklar bunu anlatamazlar. Çoğu kez bu nedenle karın ağrısından yakınır ve bulantı sıklıkla dile getirilir. Sabah uyandıklarında Çocukların kahvaltı öncesi veya sırasında dile getirdikleri bulantı çoğunlukla mide tembelliğinin önemli belirtisidir. Mide Tembelliğinde çoğunlukla nefesleri de kokar. Kusma olması Her zaman beklenmez. Mide Tembelliğinde  hastaların bir kısmı sabah kahvaltı sırasında, kahvaltının sonuna doğru veya hemen sonrasında kusabilir. Bu durum diğer öğünlerdeki yemeklerinde de görülebilir. Çocuklar olumsuzluğa engel olmak amacıyla, sabah kahvaltı etmek istemez. Okula gitmeden önce yaşanması nedeniyle veliler bu durumu “okul korkusu” veya “okul heyecanı” olarak düşünülür ve tanı gecikir.

Mide Tembelliğinde çocuklarda  bir kısmı kusmaya hazır çocuklardır. Bunlar kolay kusarlar ve Kusmuk genellikle kötü kokuludur. Beslenmeden hemen sonra görülebileceği gibi saatler sonra da çocuklar kusabilir. Sonucunda sıklıkla içinde daha önceki öğünlerde yenilen besine ait parçalar da vardır. Mide tembelliği olan çocuklar benzerlik olarak çok çabuk doyarlar. Bir kaç lokmadan sonra hemen doygunluk hissedilmesi çok dikkat çekicidir. Bu durum yanlış yorumlanır ve çocuğun yemek istememesine veya iştahsızlığına bağlanır. Bunun iştahsızlığı nedeniyle az yediği halde doyduğu düşünülür. Bir süre sonra çocuklarda bu nedenle büyüme hızı azalır. çocuklarda önce kilo alması daha sonra da boy uzaması yavaşlar. Çocukta Mide Tembelliği uzun sürecek olursa zayıflık ve boy kısalığı gelişebilir. Mide tembelliği olan çocuklar uzun süre acıkamazlar. Acıkmaları için çok zaman geçer ve daima tok olan çocuklardır. Bu nedenle bu sorun, ciddi iştahsızlık olarak yaşanır. Mide boşalması gecikmiş bu çocuklarda, reflü de çok görülür. Çocuklarda reflü olarak adlandırılan durumun altında çoğu kez mide tembelliği yatar. Reflü tedavisine vucut cevap vermez. Biraz daha büyük çocuklarda yemekten sonra geğirme sık görülür. Yemekler de Az da yeseler, yemekten sonra karınlarındaki şişkinlik bu durumlarda çocuklarda çok dikkat çekicidir.

Yemeklerde katı beslenme, içinde liften zengin besinlerin tüketilmesi, çiğ meyvelerin ve sebzelerin yenilmesi, gazlı ve yağlı içecekler
Mide Tembelliğinde belirtileri daha belirgin hale getirir. Çocuktan çocuğa farklılık göstererek, Mide Tembelliğinde  belirtiler hafif veya ağır olabilir. Belirtiler geniş bir dağılım içinde yaşandığı için genellikle Mide Tembelliğinde  doktorlar tarafından tanı konmasında da güçlükler yaşanır. Mide Tembelliğinde sonucu olarak besinler midede uzun zaman beklerse içerdikleri bakteriler çoğalır ve besinlerin çürümesine neden olur. Bunun sonucu açığa çıkan gaz, insanlarda ağız ve nefes kokusuna yol açar. Ayrıca midede “bezoar” adı verilen hazmedilmemiş besin kitlesi oluşumu nadir de olsa görülebilir. Çocuklarda midede “bezoar” adı verilen hazmedilmemiş besin kitlesi sık görülmez. Hazmedilmemiş besin kitlesi çocuklarda bulantı, kusma, midede şişlik ve tıkanmaya neden olabilir. Sonuç olarak bu durum pasaja engel olursa belirtiler yoğunlaşır. Mide Tembelliğinde çocuklarda en önemli komplikasyon büyüme geriliğine yol açması ve yemek yeme ekseninde anne çocuk ilişkisini bozmasıdır.

Mide Tembelliğinde çocuklarda erişkinlerde diyabetik hastalarda kan şekeri düzeyleri değişkenlik gösterir. Bununla birlikte mide içeriği ince bağırsaklara geçtikten sonra emileceği için kan şekerini ayarlamak kolay olmaz. Hastanın yaşına bağlı olarak ve belirtilerin şiddetine göre uzman hekim gerekli çalışmaları yaparak tanıyı kesinleştirme ve tedaviye başlamalıdır. Mide Tembelliğinde tanı için yapılacak tetkikler, tedavi seçenekleri ve diyetin özelliklerine bu konuda uzman hekim karar vermelidir. Mide Tembelliğinde genellikle yağlı ve lifli besinlerden uzak durulmalıdır. Mide Tembelliğinde Portakal ve brokoli sindirilemeyen lif içerdikleri için tercih edilmemelidir. Kırmızı Pancar suyu ilk tedavi için şeker hastası değilseniz doktorunuzun tavsiyesi ile mide tembelliğinde  faydalıdır.

Gıda tüketiminde ağır yemekleri gereği gibi çiğnememe yada diş veya dişeti iltihapları, içki veya sigara içmek, çok miktarda çay veya kahve içmek, fazla miktarda şekerli veya unlu şeyler yemek, kansızlık, yorgunluk, sinir bozukluğu ve üzüntü hazımsızlığı doğuran nedenler arasında sayılabilir. Mide hazımsızlığı yemekten bir süre sonra midede şişkinlik veya yanma hissi ortaya çıkar. Kişi sık sık yemek ihtiyacı hissedilir ve kabızlıktan şikayet edilir. Ayrıca bazı kimselerde halsizlik, uykusuzluk, unutkanlık veya çarpıntı görülür.  Mide hazımsızlığı tedavisinin ilk şartı sıkıntı ve üzüntülerden sıyrılmaktır. Derhal zararlı şeyler terkedilir. Öncelikle Et yemekleri de mümkün olduğu kadar azaltılır. Haddinden fazla düzensiz yemek yenmez. Yemeklerden sonra asla soğuk su içilmez. Yemek aralarında yalnız acıkınca süt ile galete benzeri şeyler yenir. Kırmızı Pancar ilk tedavi için şeker hastası değilseniz Mide hazımsızlığına faydalıdır.

Midede geğirmek Çoğunlukla sinirli kimselerde görülür. Bunlar yemeklerde haddinden fazla hava yutarlar. İnsanın geğirmesi mide veya safra kesesi hastalıklarının bir belirtisi olabilir. Bu nedenle sağlığımız için esas nedeni tespit etmek gerekir. Gıda zehirlenmeleri çoğunlukla bayatlamış ve bozuk yiyecekler veya bayat balık yedikten sonra görülür.  Belirtileri hasta solumakta, yutkunmakta güçlük çeker. Ayrıca kaslarında ağrı ve krampları, baş dönmesi, halsizlik, mide ağrısı ve bulanık gördüğünden şikayet eder. Bazı hastalarda kabızlık, bazılarında da ishal görülür. Bunun tedavisi için yapılacak ilk iş, hastayı kusturmaktır. Duruma göre gerekiyorsa sunni solunum da yapılır. Vakit kaybetmeden hastaneye veya en yakın doktora götürülür.  Hava yutma Tıp dilinde aerofaji diye bilinen bu hastalıktır. Bu genellikle asabi mizaçlı kimselerde görülür. Bunlar yemek sırasında farkına varmadan fazlaca hava yutarlar. Böylece hava yutma mide ve bağırsak gazlarının oluşmasına yardımcı olur. Genellikle hıçkırık Solunum kasları ve özellikle diyaframın uyarılması sonucu ortaya çıkar. Hıçkırık Tıp dilinde singultus denir. Nedenleri çok çeşitlidir. İnsanda basit hıçkırıklar çoğunlukla mide gazı, sıcak ve baharatlı yemekler, sinir bozukluğundan kaynaklanır. Hıçkırık nedenlerinde Bazı kalp, karaciğer, bağırsak ve pankreas hastalıkları, zatülcenp veya zatürreede de görülebilir. 3 saatten fazla süren hıçkırıklarda sağlık kuruluşuna ve doktora kontrol olmak gerekir.

Kırmızı pancar suyu Kan yapıyor. Kırmızı pancar suyu karaciğere de faydalı oluyor. Yapraklarını da taze olarak yiyebilirsiniz, salatalarınıza katabilirsiniz. Maydanoz ve kereviz yaprakları kırmızı pancarın faydaları ve yararlarını arttırıyor. Kırmızı pancar suyu, karalahana, ıspanak, havuç veya semizotu suyuyla karıştırılabilir. Kırmızı pancar suyunu içerken 30-50gr’dan başlayarak 400 grama kadar çıkmak mümkündür. İlk önce 50gr. kırmızı pancar, 150gr. havuç suyuyla karıştırılır, sonra 75gr. kırmızı pancar, 125 gr. havuç suyu, sonra 100gr. kırmızı pancar, 100gr. havuç suyu, sonra da saf kırmızı pancar, su ile karıştırılarak içilir Kırmızı Pancar ve Kırmızı Pancar Suyu Nasıl tüketilir?.. Kırmızı pancar Avrupa’da yemeği yapılan sebzedir. Yurdumuzda turşusu meşhur. Salata olarak tüketmeyi alışkanlık haline getirirseniz aslında en faydalısı budur. Çeşni vermek için salata içine katılan baharat ve fabrikasyon sirke gibi içinde yoğun asitli soslar pancarın sindirimini vucudumuzda güçleştirir, Bu yüzden yaptığınız salatanıza biraz sızma zeytinyağı, biraz limon ve doğal kaya tuzu ile hafif sos hazırlayabilirsiniz. Limon yerine doğal nar ekşisi ve organik turunç ekşisi veya evde yapılmış elma yada vişne sirkesi de kullanabilirsiniz. Özellikle vişne sirkesi ile harika oluyor. Kırmızı Pancar diğer adı ile beta vulgaris Ispanak (chenopodiaceae) ailesindendir. Kabuğunun ya da etinin rengi koyu kırmızı ya da morumsu kırmızıdır. Organik maddece zengin, derin ve killi topraklarda iyi gelişim gösterir. Çok asitli topraklardan hoşlanmaz. Çimlenmenin başarılı olması için tohumun toprakla temas etmesi gerekir. Tuza dayanıklıdır. Topraktaki bor miktarının düşük olmaması gerekir.  Aksi takdirde büyüme yavaşlar ve yumruda lekeler oluşur. Kırmızı pancar alırken düzgün yuvarlak hatlı, kırmızı-mor renkli, lekesiz ve olgun olanı tercih etmek gerekiyor. Kırmızı Pancar’ı Vitamin ve mineral zenginidir.  Kırmızı Pancar’ı A, B, C ve P vitaminlerinden zengindir. Serinletici, iştah açıcı, besleyicidir. Bileşiminde bulunan ve radyoaktif bir eleman olan rubidyumun sindirim üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Pancar aynı zamanda fosfor, demir, bakır, potasyum, magnezyum, kalsiyum, brom, çinko, manganez ve şeker bulunur.

Dikkat şeker hastası olanlara zararlı!
Kırmızı Pancarın olumlu etkisinin yanında şeker pancarının sakıncalı olduğu durumlar da var! Şeker hastalığına karşı koruyor ancak şeker hastası olanlara içerdiği yüksek şeker miktarından dolayı zararlıdır. Şeker hastaları doktoruna danışmadan, kırmızı pancarı tüketmemeli !. Yüksek tansiyonu olanlar insanlar kırmızı pancarı az miktarda tüketmelidir. Doktorunuza danışmadan besin takviyesinde bulunmayın.

UYARI:
Hastalıkları teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydalı yaşam hakkında tavsiye niteliğinde olup, paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değildir. Faydalı yaşama doğal besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirin. Sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  topluma ve kendinize faydalı yaşam, dileklerimizle.

Red beet is useful for the inertia of the stomach in children
Lazy Stomach in children the reasons are examined, the causes of the laziness of the stomach in children, although adults can be defined in information on this subject is relatively limited. The most important cause laziness and stomach in children is viral infections. A part of the family viral infections viral infections are symptoms that are often so obvious that many did not notice. Laziness and stomach in children is thought to be auto immune response which occurs after an acute infection. For this reason, it is difficult to describe in children the stomach and laziness.

The laziness of the stomach in children, adolescents and adults are also frequently seen in anorexia nervosa and bulimia nervosa. Motility of the gastrointestinal system can reduce part of the negative influence of drugs. Our last name is often has been delayed gastric emptying in reflux disease. Laziness and stomach in adults, the most important reason is diabetes. Laziness in children is a rare cause of diabetes in children and cause stomach. The research remains inconclusive and the cause is not found in children in many cases, the reason for this lazy stomach unknown (idiopathic gastroparez)” is called. This discomfort is usually more than one-third of unknown Cause stomach laziness creates. Timing of laziness in the treatment of stomach, chronic, long-term, as it may be temporary and may be short. Often seen in abnormal eating behaviors.

Lazy stomach (gastroparez ) , are unable to digest food properly in the stomach in a normal time and lazy in other words, weakness of the stomach is called. The reason back of the stomach because of the acid in the stomach which is required for the digestion of the stomach or weakness in the muscles can allow the plague. Digestion stomach indigestion stomach intestinal the study of laziness and lack of the normal dyspepsia is sparse in the language of medicine is called. Lazy stomach (gastroparez) for the Turkish word non-traditional to its expression in gastric emptying delay or any other disease in the nomenclature, we say “lazy”. In this disease of what we eat takes much longer than the normal emptying of the stomach contents.

Normally after spending consistency by bringing the necessary nutrients into the small intestine from the stomach is responsible iondermek operations. For this purpose, it tightens the stomach the nutrients it contains with the particular features of the textile and prepares to pass into the small intestine. Our body also in charge of the function of the vagus nerve is the limit. This contract cannot limit a problem with when it comes to enough in the stomach. As a result, the nutrients move into the small intestine. Thus, the small intestine such as the stomach, also can fulfill the normal functions. The foods we eat is digested very slowly. Later parts of the gastrointestinal delayed to be sent. Sometimes from time to time come to the point mobility at certain stages of the recession. Seen in adults in the body of this situation a little different from the kids is likely to be. Diabetes is the most important. Children usually this condition cannot be defined as a disease.

So when we look for what are the symptoms, chest pain define the big boys they won’t tell it to small children also. Often times, for this reason, complains of abdominal pain and nausea is often mentioned. The kids when they wake up in the morning before breakfast is mostly expressed during the nausea is a major symptom of stomach or laziness. The stomach is mostly laziness and smell their breath. Vomiting is not always expected to be.
The laziness of the stomach and some of the patients during the morning breakfast towards the end of or immediately throw up afterwards. This can be seen in the other dishes in the meal. Children in order to avoid negativity, wants to have breakfast in the morning. Happened before I went to school because parents in this situation, “fear of school” or “school the thrill” are considered and the diagnosis is delayed.

Part laziness and stomach in children to vomit, ready are kids. These easy vomit and vomit is usually a bad smell. Children may vomit after feeding and then watches as can be seen immediately. There are parts of the food eaten in the previous meal, often as a result. Stomach, lazy kids as they get full very quickly similarity. Immediately after a couple bites to feel saturation it is very interesting. This condition is interpreted as false and the child didn’t want to eat, or are linked to anorexia. This is considered full if they eat less due to loss of appetite. After a while therefore the rate of growth in children is reduced. before children, to gain weight more then the growth slows down. Children may develop weakness and shortness lazy if it takes long in the stomach. Stomach, kids acikama lazy for a long time. Passes a lot of time to get hungry, and always full of kids. Therefore, this problem can be experienced as a serious loss of appetite. Delayed stomach emptying in children, reflux is very common. Reflux in children is called under the situation that most often lies in the laziness of the stomach. The body wouldn’t respond to the treatment of reflux. Belching after a meal is common for slightly older children. Eat less at meals, after dinner, the bloating bellies of the children in these cases is very striking.

Consumption of solid meals in diet fiber rich foods, raw fruits and vegetables to be eaten, fizzy drinks and greasy
Laziness makes it more noticeable and the symptoms of the stomach. That differ from child to child by showing the laziness of the stomach and the symptoms can be mild or severe. Exhibited in a wide distribution of symptoms usually experienced by doctors laziness and difficulties in diagnosis of the stomach. As a result of the laziness of the stomach, food in the stomach of nutrients they contain bacteria multiply and wait a long time to decay. Which is exposed as a result of this gas, mouth and leads to bad breath in humans. Also in the stomach called a bezoar of undigested mass of nutrients the occurrence, although rare, can occur. In children, stomach called a bezoar of undigested food mass is common. In children the mass of undigested food, nausea, vomiting, swelling in the stomach and can cause blockage. As a consequence, this passage is if you stop, the symptoms intensifies. The most important complications of stomach laziness and lead to growth retardation in children and dining on the axis of the Mother-child relationship is different.

Laziness and stomach in adults in children blood sugar levels in diabetic patients vary. However, your blood sugar to be absorbed into the small intestine after passing the stomach contents are easy to adjust. Depending on the severity of symptoms and the age of the patient according to the diagnosis and treatment specialist physician you should begin by doing the necessary work firming. Laziness stomach and tests to be performed for diagnosis, treatment options, and the characteristics of the diet in this regard, it should be decided by a specialist physician. Usually laziness and stomach fat and fibrous foods should be avoided. Broccoli oranges and stomach laziness and non-digestible fiber to contain should not be preferred. For the initial treatment of red beet juice with your doctor’s advice if you are not diabetic, the laziness of the stomach is useful.

Food consumption of heavy food properly, chew, or inflammation of the gums or teeth, drink, or smoke, drink large amounts of tea or coffee, eat more sugar or famous things, anemia, fatigue, nervous disorders, and grief can be counted among the reasons which make a tea. Indigestion or a burning sensation in the stomach after a meal the stomach swelling will occur. People felt the need to eat often and complaints from constipation. In some people tiredness, insomnia, forgetfulness, or palpitations occur. The first condition of affliction and distress eludes treatment for stomach indigestion. Immediately harmful things left. Primarily meat dishes are reduced as much as possible. We don’t eat excessive uneven. After meals, never cold water is undrinkable. Hungry between meals, eat things like milk and newspapers alone. For the initial treatment of red beet is beneficial for stomach indigestion if you are not diabetic.

Mostly limited to burp in the stomach seen in people. Swallow too much air in these meals. People burp or stomach may be a symptom of gallbladder disease. For this reason, you need to identify the main reason for our health. Stale and spoiled food or food poisoning after eating stale fish are often seen. The symptoms of the patient inhalation, difficulty in swallowing. Also pain and cramps in the muscles, dizziness, fatigue, stomach pain blurred sees that and complains. Some patients with constipation, some people also may cause vomiting. First thing to do to cure it, the patient kusturmak. If you need breathing sunni depending on the situation. She goes to the doctor or nearest hospital without delay. Air swallowing known as aerophagia in the language of disease. This is usually seen in people with a nervous disposition. These swallow too much air during cooking without realizing it. Thus, it assists in the formation of stomach and intestinal gas air swallowing. Hiccups usually occur as a result of stimulation of the respiratory muscles and especially the diaphragm. Hiccups singultus in medical language. The reasons are many and varied. Hiccups often people simple stomach gas, hot and spicy meals, is caused by a nerve disorder. Some of the causes of hiccups heart, liver, intestines and pancreas diseases, pleurisy or pneumonia may be seen. Hiccups that lasted more than 3 hours in health care organizations and physician to check out you need to be.

Blood red beet juice. Red beet juice is beneficial to the liver. You can also eat the leaves fresh, you can add it to salads. Benefits and increases the benefits of red beet parsley and celery leaves. Red beet juice, Kale, spinach, carrots, or cauliflower can be mixed with juice. 30 while drinking red beet juice-starting from 400 grams it is possible to 50gr. First, 50g. red beetroot, 150g. mixed with carrot juice, then 75gr. red beet, 125 gr. carrot juice, then 100gr. red beet, 100gr. carrot juice, then pure red beet red beet red beet juice is consumed mixed with water and drink how much?.. Red beet vegetable food made in Europe. Famous pickled in our country. If you make it a habit to consume as a salad, actually the most beneficial. Condiment and spices which are added into the salad to give vinegar fabrication, such as acidic sauces make it difficult for our bodies to digest beet intense, so doing a little extra virgin olive oil to your salad, some lemon, and a mild sauce prepare with natural rock salt. Natural and organic pomegranate lemon vinaigrette or home made Apple or cherry cider vinegar instead of citrus you can use. Especially with cherry vinegar are wonderful. Spinach with red beet beta vulgaris (chenopodiaceae) belongs to the family. Dark red or purplish-red color of the shell or meat. Rich in organic matter, clay soils are deep and shows good improvement. Does not like very acidic soils. For germination, the seed contact with the soil, you need to make. It is resistant to Salt. The amount of boron in the soil should be low. Otherwise, growth slows and in tubers consists of spots. When buying beets, red, smooth, Round Dial, red-purple, pure and you will need to use the mature thing. Red beet is rich in vitamins and minerals. Red beet a, b, c, p, and vitamin rich. Refreshing, appetizing, and nutritious. Contained in the composition, and is a radioactive element which has a positive effect on the digestion of rubidyum. Beets also phosphorus, iron, copper, potassium, magnesium, calcium, bromine, zinc, manganese, and sugar.

Caution to those with diabetes is harmful!
In addition to the positive impact of red beet, sugar beet there are cases where it is objectionable! Protects against diabetes, but people with diabetes are included due to the high amount of sugar that is harmful. Diabetics without consulting a doctor, you must consume red beet !. Those people with high blood pressure, you should consume a small amount of red beet. In the supplement without consulting your doctor don’t bother.

WARNING:
Diseases, diagnose, treat, medicine according to the Law No. 1219, only physicians it is our duty. The information on this website constitute advice about whether a healthy and useful life, shares, issues we and our recommended products are not drugs. Natural nutritional support products useful life. Does not replace treatment or medical treatment. Shared texts and the use of plants in the last within of the institution as mentioned before, check whether you are allergic to plants. It is recommended that you then use. Life healthy, happy, useful life, society and yourself, and wishes.

    

Rote bete ist nützlich für die Trägheit des Magens bei Kindern
Lazy Magen in den Kindern die Gründe untersucht, die Ursachen der Faulheit des Magens bei Kindern, obwohl Erwachsene können definiert werden, in der Informationen zu diesem Thema relativ begrenzt ist. Die wichtigste Ursache der Faulheit und des Magens bei Kindern ist virale Infektionen. Ein Teil der Familie, virale Infektionen, virale Infektionen sind Symptome, die oft so offensichtlich, dass viele gar nicht bemerkt. Faulheit und des Magens bei Kindern ist gedacht, um sein auto-immun-Reaktion, die Auftritt, nachdem eine akute Infektion. Aus diesem Grund ist es schwierig zu beschreiben, in der Kinder die Magen-und Faulheit.

Die Faulheit der Magen in Kinder, Jugendliche und Erwachsene sind auch Häufig gesehen in anorexia nervosa und bulimia nervosa. Motilität des Magen-Darm-system kann verringern den negativen Einfluss von Drogen. Unser Nachname ist Häufig verzögerte Magenentleerung bei reflux-Krankheit. Faulheit und Magen bei Erwachsenen, die wichtigste Ursache ist diabetes. Faulheit bei Kindern ist eine seltene Ursache von diabetes bei Kindern und verursachen Magen. Die recherche bleibt ergebnislos und die Ursache nicht gefunden, in der die Kinder in vielen Fällen der Grund für diesen faulen Magen unbekannt (idiopathische gastroparez)” genannt wird. Dieses Unbehagen ist in der Regel mehr als ein Drittel unbekannter Ursache Magen-Faulheit schafft. Timing der Faulheit in der Behandlung von Magen -, chronische, langfristige, wie es kann vorübergehend sein und kann kurz sein. Oft gesehen in anormalen Essverhalten.

Lazy Magen (gastroparez ) , sind nicht in der Lage, Nahrung richtig zu verdauen in den Magen in einer normalen Zeit und faul in anderen Worten, die Schwäche des Magens genannt. Der Grund ist wieder der Magen, weil die Säure in den Magen, die erforderlich ist für die Verdauung im Magen oder Schwäche in den Muskeln kann die Pest. Verdauung Magen Verdauungsstörungen Magen-Darm-die Studie von Faulheit und Mangel an normalen Dyspepsie ist spärlich in der Sprache der Medizin heißt. Lazy Magen (gastroparez) für das türkische Wort nicht-traditionellen Ausdruck Magenentleerung verzögern oder jede andere Krankheit in der Nomenklatur, sagen wir “faul”. In dieser Krankheit, was wir Essen dauert viel länger als die normale Entleerung des Mageninhalts.

Normalerweise nachdem Sie die Konsistenz, indem Sie die erforderlichen Nährstoffe in den Dünndarm aus dem Magen verantwortlich ist iondermek Operationen. Für diesen Zweck, es strafft den Bauch, der Nährstoffe, die es enthält, mit den Besonderheiten der Textil-und bereitet sich darauf vor, gelangen in den Dünndarm. Unser Körper ist auch verantwortlich für die Funktion des vagus ist die Grenze. Dieser Vertrag kann nicht limit ein problem mit, wenn es um genug in den Magen. Als Ergebnis, werden die Nährstoffe bewegen in den Dünndarm. So, der Dünndarm wie der Magen, auch erfüllen kann, die normalen Funktionen. Die Lebensmittel, die wir Essen, wird verdaut sehr langsam. Später Teile des Magen-Darm verzögert gesendet werden. Manchmal von Zeit zu Zeit an den Punkt kommen, die Mobilität in bestimmten Phasen der Rezession. Gesehen bei Erwachsenen in den Körper von dieser situation ein wenig anders aus, die Kinder wahrscheinlich ist. Diabetes ist der wichtigste. Kinder in der Regel diese Bedingung kann nicht definiert werden, wie eine Krankheit.

   

Also, wenn wir schauen, was sind die Symptome, Schmerzen in der Brust zu definieren, die großen Jungs werden Sie nicht sagen, es kleinen Kindern auch. Oft mal, aus diesem Grund klagt über Bauchschmerzen und übelkeit ist oft die Rede. Die Kinder, wenn Sie aufwachen in der früh vor dem Frühstück ist meist ausgedrückt in der übelkeit ist ein wichtiges symptom von Magen-oder Faulheit. Der Magen ist meist Faulheit und riechen Sie den Atem an. Erbrechen ist nicht immer erwartet werden.
Die Faulheit der Magen, und einige der Patienten während dem Frühstück am morgen, die gegen Ende oder unmittelbar kotzen danach. Dies kann gesehen werden, in der anderen Gerichte der Mahlzeit. Kinder, um zu vermeiden, Negativität, will das Frühstück am morgen haben. Passiert, bevor ich zur Schule ging, weil die Eltern in dieser situation “Angst vor Schule” oder “Schule der Nervenkitzel” betrachtet werden und die Diagnose verzögert wird.

Teil Faulheit und des Magens bei Kindern zu Erbrechen, die bereit sind Kinder. Diese einfache Erbrechen und Erbrechen ist in der Regel ein schlechter Geruch. Kinder können Erbrechen nach der Fütterung, und dann beobachtet, wie gesehen werden kann, sofort. Es werden Teile der Nahrung gegessen in der vorherigen Mahlzeit, die oft als ein Ergebnis. Magen, faule Kinder, wie Sie bekommen sehr schnell voll ähnlichkeit. Sofort nach ein paar Bissen zu fühlen, Sättigung, es ist sehr interessant. Dieser Zustand wird als false interpretiert und das Kind wollte nicht Essen, oder sind verbunden mit Appetitlosigkeit. Das ist voll betrachtet, wenn Sie weniger Essen, aufgrund des Verlustes des Appetits. Nach einer Weile daher die rate des Wachstums bei Kindern ist reduziert. vor Kindern, um Gewicht zu gewinnen mehr dann das Wachstum verlangsamt. Kinder entwickeln kann Schwäche und Kurzatmigkeit faul, wenn es dauert so lange in den Magen. Magen -, Kinder acikama faul für eine lange Zeit. Vergeht eine Menge Zeit, um hungrig zu werden, und immer voller Kinder. Daher, dieses problem erlebt werden kann, als einen schweren Verlust des Appetits. Verzögerte Magenentleerung bei Kindern, reflux ist sehr Häufig. Reflux bei Kindern ist genannt unter der situation, dass die meisten oft liegt in der Faulheit des Magens. Der Körper würde nicht reagieren auf die Behandlung von reflux. Aufstoßen nach einer Mahlzeit ist Häufig für etwas ältere Kinder. Essen weniger zu den Mahlzeiten, nach dem Essen, Blähungen Bäuche der Kinder ist in diesen Fällen sehr Auffällig.

Der Verbrauch von festen Mahlzeiten in der Diät ballaststoffreiche Lebensmittel, rohes Obst und Gemüse gegessen werden, kohlensäurehaltige Getränke und fettiges
Faulheit macht es mehr spürbar und die Symptome der Magen. Unterscheiden sich von Kind zu Kind, indem Sie zeigen, Müßiggang des Magens, und die Symptome können mild oder streng sein. Die Ausstellung in einer breiten Verteilung der Symptome in der Regel durch erfahrene ärzte Faulheit und Schwierigkeiten bei der Diagnose der Magen.
Als ein Ergebnis der Faulheit der Magen, die Nahrung in den Magen von Nährstoffen, die Sie enthalten Bakterien, vermehren sich und warten Sie eine lange Zeit zu verfallen. Die ausgesetzt ist als ein Ergebnis dieses gas -, Mund-und führt zu schlechten Atem in den Menschen. Auch in den Magen, genannt ein bezoar der unverdauten Masse von Nährstoffen auftreten, obwohl selten, auftreten können. Bei Kindern, Bauch genannt ein bezoar der unverdauten Nahrung, Masse üblich ist. Bei Kindern wird die Masse von unverdauten Speisen, übelkeit, Erbrechen, Schwellungen im Magen und kann zu Verstopfungen. Als Folge dieser passage ist, wenn Sie stoppen, werden die Symptome verstärkt. Die wichtigsten Komplikationen von Magen-und Faulheit führen zu Wachstumsstörungen in der Kinder-und Essbereich auf der Achse der Mutter-Kind-Beziehung ist anders.

  Faulheit und Magen bei Erwachsenen bei Kindern die Blutzuckerwerte bei diabetischen Patienten variieren. Jedoch, Ihren Blutzucker zu sein absorbiert in den Dünndarm nach dem passieren der Mageninhalt sind einfach zu justieren. Abhängig von der schwere der Symptome und dem Alter des Patienten entsprechend der Diagnose und Behandlung Facharzt sollten Sie beginnen, indem Sie die notwendigen arbeiten fest machen. Faulheit Magen und tests für die Diagnose, die Behandlungsmöglichkeiten und die Besonderheiten der Ernährung in dieser Hinsicht, es sollte entschieden werden, durch einen Facharzt. In der Regel Faulheit und Magen Fett und faserigen Lebensmitteln sollte vermieden werden. Brokkoli, Orangen und Magen Faulheit und nicht-verdauliche Ballaststoffe enthalten, sollten nicht bevorzugt werden. Für die anfängliche Behandlung von rote-bete-Saft mit Ihrem Arzt beraten, wenn Sie nicht Diabetiker sind, die Faulheit der Magen ist nützlich.

Nahrung Konsum von zu schwerem Essen richtig kauen, oder Entzündungen des Zahnfleisches oder der Zähne, trinken oder Rauchen, trinken große Mengen Kaffee oder Tee, Essen mehr Zucker oder berühmte Dinge, Anämie, Müdigkeit, nervöse Störungen und Trauer gezählt werden können, die Gründe, die einen Tee. Verdauungsstörungen oder ein brennendes Gefühl im Magen nach einer Mahlzeit der Magen Schwellungen auftreten. Die Menschen das Bedürfnis, zu Essen, Häufig und Beschwerden von Verstopfung. Bei einigen Menschen zu Müdigkeit, Schlaflosigkeit, Vergesslichkeit, oder Herzklopfen auftreten. Der erste Zustand der Trübsal und not, entzieht sich die Behandlung für Magen Verdauungsstörungen. Sofort schädliche Dinge übrig. Vor allem Fleisch Gerichte sind so weit wie möglich reduziert. Wir Essen Sie nicht übermäßig ungleichmäßig. Nach den Mahlzeiten, nie kaltes Wasser ist ungenießbar. Hungrig zwischen den Mahlzeiten, Essen Sie Dinge wie Milch und Zeitungen allein. Für die anfängliche Behandlung von rote bete ist gut für den Magen, Verdauungsstörungen, wenn Sie nicht Diabetiker.

Meist beschränkt zu rülpsen in den Magen gesehen, in die Menschen. Schlucken zu viel Luft in diesen Mahlzeiten. Menschen rülpsen oder Bauch kann ein symptom der Erkrankung der Gallenblase. Aus diesem Grund, Sie benötigen, um identifizieren der Hauptgrund für unsere Gesundheit. Veraltete und verdorbene Lebensmittel oder Lebensmittel-Vergiftung nach dem Verzehr von stale fish sind oft zu sehen. Die Symptome, die der patient einatmen, Schluckbeschwerden. Auch Schmerzen und Krämpfe in den Muskeln, Schwindel, Müdigkeit, Magen-Schmerz, verschwommenes sieht, und beschwert sich. Einige Patienten mit Verstopfung, manche Menschen können auch Erbrechen verursachen. Erste, was zu tun ist, um es zu heilen, der patient kusturmak. Wenn Sie brauchen, Atmung Sunniten, je nach situation. Sie geht zum Arzt oder das nächstgelegene Krankenhaus ohne Verzögerung. Luft schlucken, bekannt als aerophagia in die Sprache der Krankheit. Dies ist in der Regel gesehen in den Leuten mit schwachen Nerven. Diese schlucken zu viel Luft beim Kochen, ohne es zu merken. So unterstützt es die Bildung von Magen-und Darm-gas-Luft-schlucken. Schluckauf in der Regel auftreten, als Folge der stimulation der Atemmuskulatur und besonders des Zwerchfells. Schluckauf singultus in der medizinischen Sprache. Die Gründe dafür sind vielfältig und abwechslungsreich. Schluckauf oft, dass die Leute einfach Magen gas, heißen und würzigen Speisen, durch eine Nerven-Erkrankung. Einige der Ursachen von Schluckauf Herz -, Leber -, Darm-und Pankreas-Erkrankungen, Pleuritis oder Pneumonie gesehen werden kann. Schluckauf, die dauerte mehr als 3 Stunden im health-care-Organisationen Arzt-und Auschecken, die Sie brauchen werden.

  

Blut rote-bete-Saft. Rote-bete-Saft ist vorteilhaft für die Leber. Sie können auch die Blätter Essen frisch, können Sie Sie zu Salaten. Vorteile und erhöht die Vorteile des rote Rüben, Petersilie und Sellerie Blätter. Rote-bete-Saft, Grünkohl, Spinat, Karotten oder Blumenkohl kann mit Saft gemischt. 30, während das trinken von rote-bete-Saft-ab 400 Gramm ist es möglich, 50gr. Erste, 50g. rote-bete, 150g. gemischt mit Karottensaft, dann 75gr. rote bete, 125 gr. Karottensaft, dann 100gr. rote Rüben, 100g. Karottensaft, dann Reine rote bete rote bete rote-bete-Saft konsumiert wird, gemischt mit Wasser trinken und wie viel?.. Rote-bete-Gemüse-Lebensmittel in Europa. Die berühmten sauren in unserem Land. Wenn Sie machen es sich zur Gewohnheit zu konsumieren, als ein Salat, der tatsächlich die meisten Vorteile. Würze und Gewürze, die Hinzugefügt werden, in den Salat geben, Essig-Fabrikation, wie saure Soßen machen es schwieriger für unseren Körper zu verdauen, bete intensiv, so tut ein wenig extra natives Olivenöl zu Ihrem Salat, etwas Zitrone, und eine milde sauce zubereiten, mit natürlichem Steinsalz. Natur-und Bio-Granatapfel-Zitronen-vinaigrette oder hausgemachter Apfel-oder Kirsch-Apfelwein-Essig anstelle von Zitrusfrüchten, die Sie verwenden können. Vor allem mit Kirsch-Essig sind wunderbar. Spinat mit rote-bete-beta vulgaris (chenopodiaceae) gehört zu der Familie. Dunkel-rot oder Violett-rote Farbe von der Schale oder Fleisch. Reich an organischer Substanz, Ton-Böden sind tief und zeigt eine gute Verbesserung. Nicht, wie sehr sauren Böden. Für die Keimung der Samen Kontakt mit dem Boden, die Sie machen müssen. Es ist resistent gegen Salz. Die Menge von Bor im Boden sollte niedrig sein. Ansonsten, das Wachstum verlangsamt und in Knollen besteht aus spots. Beim Kauf von Rüben, rote, glatte, Runde Zifferblatt, rot-Violett, rein, und Sie brauchen, um die Reife Sache. Rote bete ist Reich an Vitaminen und Mineralien. Rote-bete -, a -, b -, c -, p-und vitamin-Reich. Erfrischend, appetitlich und nahrhaft. Enthalten in der Zusammensetzung, und ist ein radioaktives element, das eine positive Wirkung auf die Verdauung von rubidyum. Rüben auch Eisen, Phosphor, Kupfer, Kalium, magnesium, Kalzium, Brom, Zink, Mangan und Zucker.

Vorsicht für Menschen mit diabetes ist schädlich!
Zusätzlich zu den positiven Auswirkungen von rote Beete, Zuckerrüben gibt es Fälle, in denen es unerwünscht ist! Vor diabetes schützt, aber die Menschen mit diabetes sind im Lieferumfang enthalten aufgrund der hohen Menge an Zucker, die schädlich ist. Diabetiker ohne Rücksprache mit einem Arzt, müssen Sie verbrauchen, rote Rüben !. Menschen mit hohem Blutdruck, sollten Sie verbrauchen eine kleine Menge von roten Rüben. In der Ergänzung ohne Rücksprache mit Ihrem Arzt nicht stören.

WARNUNG:
Krankheiten, diagnose, Behandlung, Medizin nach dem Gesetz No. 1219, nur ärzte, es ist unsere Pflicht. Die Informationen auf dieser website stellen Beratung darüber, ob eine gesunde und Nutzungsdauer, Anteile, Aspekte, die wir und unsere empfohlenen Produkte sind keine Medikamente. Natürliche Nahrungsergänzung Produkte sinnvoll Leben. Ersetzt nicht die Behandlung oder medizinische Behandlung. Freigegebene Texte und die Verwendung von Pflanzen in der letzten innerhalb der institution, wie bereits erwähnt, überprüfen, ob Sie allergisch auf Pflanzen. Es wird empfohlen, dass Sie dann verwenden. Leben gesund, glücklich und sinnvoll Leben, die Gesellschaft und sich selbst, und Wünsche.

    

البنجر الأحمر مفيد الجمود المعدة عند الأطفال
وكسل المعدة عند الأطفال أسباب دراسة أسباب كسل المعدة في الأطفال ، على الرغم من أن البالغين يمكن تعريف المعلومات حول هذا الموضوع محدودة نسبيا. أهم سبب الكسل و المعدة في الأطفال هو العدوى الفيروسية. جزء من العائلة العدوى الفيروسية العدوى الفيروسية هي الأعراض التي غالبا ما تكون واضحة حيث أن العديد لا إشعار. الكسل المعدة في الأطفال ويعتقد أن السيارات الاستجابة المناعية التي تحدث بعد التهاب حاد. ولهذا السبب فإنه من الصعب وصف في الأطفال المعدة و الكسل.

كسل المعدة في الأطفال, المراهقين والبالغين أيضا كثيرا ما ينظر في فقدان الشهية العصبي والشره العصبي. حركية الجهاز الهضمي يمكن أن تقلل من جزء من السلبية تأثير المخدرات. هي في كثير من الأحيان قد تأخر إفراغ المعدة في ارتداد المرض. الكسل المعدة في البالغين ، والسبب الأكثر أهمية هو مرض السكري. الكسل عند الأطفال هو سبب نادر من مرض السكري في الأطفال يسبب المعدة. الأبحاث لا تزال غير حاسمة و السبب لم يتم العثور على في الأطفال في كثير من الحالات ، والسبب في ذلك كسول المعدة غير معروف (مجهول السبب gastroparez)” ويسمى. هذا الانزعاج هو عادة أكثر من ثلث سبب غير معروف المعدة الكسل يخلق. توقيت الكسل في علاج التهاب المعدة المزمن على المدى الطويل ، كما قد تكون مؤقتة وقد تكون قصيرة. غالبا ما ينظر في الأكل غير طبيعي السلوكيات.

وكسل المعدة (gastroparez ) , غير قادر على هضم الطعام بشكل صحيح في المعدة في الوقت العادي و كسول وبعبارة أخرى ، ضعف المعدة. السبب خلف المعدة بسبب الأحماض في المعدة التي يتطلبها هضم المعدة أو ضعف في العضلات يمكن أن تسمح الطاعون. الهضم في المعدة وعسر الهضم في المعدة الأمعاء دراسة الكسل وعدم العادي عسر الهضم هو متفرق في لغة الطب يسمى. وكسل المعدة (gastroparez) التركية كلمة غير التقليدية إلى التعبير في تأخير إفراغ المعدة أو أي مرض آخر في التسميات ، نقول “كسول”. في هذا المرض ما نأكله يأخذ وقتا أطول من العادي تفريغ محتويات المعدة.

عادة بعد أن أمضى الاتساق من خلال جلب المواد الغذائية الضرورية إلى الأمعاء الدقيقة من المعدة عن iondermek العمليات. لهذا الغرض ، فإنه يشد المعدة العناصر الغذائية التي يحتوي عليها مع ميزات خاصة من النسيج تستعد تمر إلى الأمعاء الدقيقة. الجسم أيضا المسؤول عن وظيفة العصب المبهم هو الحد. هذا العقد لا يمكن أن تحد من مشكلة عندما يتعلق الأمر بما فيه الكفاية في المعدة. ونتيجة لذلك ، فإن نقل المواد الغذائية إلى الأمعاء الدقيقة. وهكذا الأمعاء الدقيقة مثل المعدة ، كما يمكن تحقيق المهام العادية. الأطعمة التي نتناولها يتم هضمها ببطء شديد. في وقت لاحق من أجزاء الجهاز الهضمي تأخر ليتم إرسالها. أحيانا من وقت لآخر تأتي إلى نقطة التنقل في مراحل معينة من الركود. ينظر في البالغين في الجسم من هذا الوضع مختلف قليلا من الأطفال من المرجح أن يكون. مرض السكري هو الأكثر أهمية. الأطفال عادة في هذه الحالة لا يمكن أن يعرف بأنه مرض.

لذلك عندما ننظر ما هي أعراض ألم في الصدر تحديد الكبار لن أقول أن الأطفال الصغار أيضا. في كثير من الأحيان, لهذا السبب, يشكو من ألم في البطن و غثيان غالبا ما ذكره. الأطفال عندما تستيقظ في الصباح قبل الإفطار في الغالب أعرب خلال الغثيان رئيسيا من أحد أعراض المشاكل في المعدة أو الكسل. المعدة في الغالب من الكسل و رائحة أنفاسهم. القيء ليس من المتوقع دائما أن يكون.
كسل المعدة و بعض المرضى أثناء الإفطار صباح اليوم نحو نهاية أو رمي فورا بعد ذلك. هذا يمكن أن ينظر إليه في غيرها من الأطباق في وجبة. الأطفال من أجل تجنب السلبية ، يريد أن يكون الإفطار في الصباح. حدث قبل ذهبت إلى المدرسة لأن الآباء في هذه الحالة ، “الخوف من المدرسة” أو “المدرسة التشويق” تعتبر تشخيص تأخر.

جزء الكسل و المعدة في الأطفال إلى القيء ، وعلى استعداد الأطفال. هذه سهلة القيء القيء عادة رائحة سيئة. الطفل قد يتقيأ بعد الرضاعة ثم الساعات كما يمكن أن ينظر إليه على الفور. هناك أجزاء من الطعام التي يتم تناولها في الوجبة السابقة, في كثير من الأحيان نتيجة لذلك. المعدة, كسول الأطفال كما أنها تحصل على كامل بسرعة جدا التشابه. على الفور بعد عدة لدغات أن يشعر تشبع ومن المثير للاهتمام للغاية. هذا الشرط هو تفسير زائف الطفل لم ترغب في تناول الطعام ، أو ترتبط فقدان الشهية. هذا يعتبر كامل إذا كانوا يأكلون أقل بسبب فقدان الشهية. بعد حين ولذلك فإن معدل النمو في الأطفال هو انخفاض. قبل الأطفال لزيادة الوزن أكثر ثم يبطئ النمو. الأطفال قد تتطور ضعف وضيق كسول إذا كان يأخذ فترة طويلة في المعدة. المعدة, أطفال acikama كسول لفترة طويلة. يمر الكثير من الوقت للحصول على الجوع و دائما كامل من الأطفال. ولذلك فإن هذه المشكلة يمكن أن يكون من ذوي الخبرة خطير فقدان الشهية. تأخر إفراغ المعدة في الأطفال, الجزر هو شائع جدا. الجزر في الأطفال ما يسمى في ظل الوضع الذي غالبا ما يكمن في كسل المعدة. الجسم لا تستجيب إلى علاج ارتجاع. التجشؤ بعد تناول وجبة مشتركة للأطفال الأكبر سنا بعض الشيء. تناول كميات أقل في الوجبات, بعد العشاء, النفخ بطون الأطفال في هذه الحالات هو ملفت جدا.

استهلاك وجبات الصلبة في النظام الغذائي الأطعمة الغنية الألياف الخام من الفواكه والخضروات التي تؤكل و المشروبات الغازية و دهني
الكسل يجعله أكثر وضوحا و أعراض المعدة. التي تختلف من طفل إلى طفل من خلال عرض كسل المعدة الأعراض يمكن أن تكون خفيفة أو شديدة. عرضت في توزيع واسعة من الأعراض عادة من ذوي الخبرة من الأطباء الكسل صعوبات في تشخيص التهاب المعدة.
نتيجة كسل المعدة الطعام في المعدة من المواد الغذائية التي تحتوي على البكتيريا تتكاثر و الانتظار لفترة طويلة إلى الاضمحلال. التي يتعرض لها نتيجة هذا الغاز الفم يؤدي إلى رائحة الفم الكريهة في البشر. أيضا في المعدة يسمى بازهر من عسر الهضم كتلة من المواد الغذائية وقوع ، على الرغم من نادرة ، يمكن أن تحدث. في الأطفال, المعدة يسمى بازهر الطعام غير مهضوم الشامل هو شائع. في الأطفال كتلة الغذاء عسر الهضم, غثيان, قيء, تورم في المعدة يمكن أن يسبب انسداد. ونتيجة لذلك, هذا المقطع إذا كنت التوقف عن الأعراض حدة. أهم مضاعفات في المعدة الكسل يؤدي إلى تأخر النمو في الأطفال الطعام على محور العلاقة بين الأم والطفل مختلفة.

الكسل المعدة في البالغين الأطفال في مستويات السكر في الدم في مرضى السكري تختلف. ومع ذلك ، فإن نسبة السكر في الدم أن يكون امتصاصه في الأمعاء الدقيقة بعد اجتياز محتويات المعدة من السهل ضبط. اعتمادا على شدة الأعراض و عمر المريض وفقا تشخيص وعلاج الطبيب المختص يجب أن تبدأ قبل القيام بالعمل اللازم ثبات. كسل المعدة و الاختبارات التي يتعين القيام بها من أجل التشخيص والعلاج خيارات و خصائص النظام الغذائي في هذا الصدد ، يجب أن تقرر من قبل الطبيب المتخصص. عادة الكسل و الدهون في المعدة ليفية الأطعمة التي ينبغي تجنبها. البروكلي والبرتقال المعدة الكسل وعدم هضم الألياف تحتوي على لا ينبغي أن يكون المفضل. لعلاج الأولي من عصير البنجر الأحمر مع نصيحة الطبيب الخاص بك إذا كنت غير مصاب بالسكري ، كسل المعدة هو مفيد.

استهلاك المواد الغذائية من الأغذية الثقيلة بشكل صحيح, مضغ, أو التهاب في اللثة أو الأسنان أو الشرب أو التدخين, شرب كميات كبيرة من الشاي أو القهوة ، تناول المزيد من السكر أو شهرة الأشياء, فقر الدم, التعب, اضطرابات عصبية, و الحزن يمكن عدها من بين الأسباب التي تجعل الشاي. عسر الهضم أو حرقان في المعدة بعد وجبة الطعام المعدة التورم. يشعر الناس بالحاجة إلى تناول الطعام بكثرة الشكاوى من الإمساك. في بعض الناس التعب, الأرق, النسيان, أو خفقان تحدث. الشرط الأول من البلاء والشدة يتملص علاج المعدة وعسر الهضم. على الفور الأشياء الضارة اليسار. في المقام الأول أطباق اللحوم يتم تخفيض قدر الإمكان. نحن لا نأكل المفرط متفاوتة. بعد وجبات الطعام, لا بارد الماء غير صالح للشرب. بالجوع بين الوجبات تناول أشياء مثل الحليب و الصحف وحدها. لعلاج الأولي من البنجر الأحمر هو مفيد للمعدة وعسر الهضم إذا كنت غير السكري.

تقتصر في معظمها على تجشؤ في المعدة ينظر في الناس. ابتلاع الكثير من الهواء في هذه الوجبات. الناس تجشؤ أو المعدة قد يكون أحد أعراض مرض المرارة. لهذا السبب كنت بحاجة إلى تحديد السبب الرئيسي لصحتنا. التي لا معنى لها و الأغذية الفاسدة أو التسمم الغذائي بعد تناول الأسماك التي لا معنى لها غالبا ما ينظر إليها. أعراض استنشاق المريض, صعوبة في البلع. أيضا ألم وتشنجات في العضلات, دوخة, التعب, ألم في المعدة وعدم وضوح يرى أن يشكو. بعض المرضى الذين يعانون من الإمساك ، بعض الناس أيضا قد يسبب التقيؤ. أول شيء يجب القيام به لعلاج ذلك ، تحتاج إلى جعل المريض القيء. إذا كنت بحاجة إلى التنفس السنية تبعا للحالة. تذهب إلى الطبيب أو إلى أقرب مستشفى من دون تأخير. ابتلاع الهواء المعروفة باسم أيروفاجيا في اللغة من المرض. هذا هو عادة ما ينظر في الناس مع العصبي التصرف. هذه ابتلاع الكثير من الهواء أثناء الطهي دون أن يدركوا ذلك. وبالتالي فإنه يساعد في تكوين المعدة و الغازات المعوية ابتلاع الهواء. الفواق عادة ما تحدث نتيجة تحفيز عضلات الجهاز التنفسي وخاصة الحجاب الحاجز. السقطات singultus في اللغة الطبية. الأسباب كثيرة ومتنوعة. السقطات الناس في كثير من الأحيان بسيطة غازات المعدة, حار وحار وجبات سببه اضطراب في الأعصاب. بعض أسباب الفواق القلب, الكبد, الأمعاء و البنكرياس أمراض الرئة أو الالتهاب الرئوي يمكن أن ينظر إليها. السقطات التي استمرت أكثر من 3 ساعات في مؤسسات الرعاية الصحية ، وعلى الطبيب أن تحقق تحتاج إلى أن يكون.

الدم عصير البنجر الأحمر. عصير البنجر الأحمر هو مفيد للكبد. يمكنك أيضا تناول الأوراق الطازجة, يمكنك إضافته إلى السلطة. الفوائد ويزيد من فوائد البنجر الأحمر البقدونس و أوراق الكرفس. عصير البنجر الأحمر, اللفت, السبانخ, الجزر, أو القرنبيط يمكن أن تكون مختلطة مع عصير. 30 في حين أن شرب عصير البنجر الأحمر-بدءا من 400 غرام من الممكن أن 50gr. أولا 50g. الأحمر في الشمندر ، 150g. مختلطة مع عصير الجزر ، ثم 75gr. البنجر الأحمر, 125 غرام. عصير الجزر, ثم 100 جم. البنجر الأحمر ، 100gr. عصير الجزر, ثم الأحمر النقي البنجر البنجر الأحمر عصير البنجر الأحمر يستهلك مختلطة مع الماء ويشرب كم ؟ .. البنجر الأحمر الغذائية النباتية في أوروبا. الشهيرة مخلل في بلادنا. إذا كنت تجعل من هذه العادة أن تستهلك على شكل سلطة ، في الواقع أكثر فائدة. البهارات والتوابل التي تضاف إلى سلطة إعطاء الخل تلفيق مثل الحمضية الصلصات تجعل من الصعب على أجسامنا على هضم البنجر مكثفة ، وبذلك القليل من زيت الزيتون البكر الممتاز إلى سلطة بعض الليمون و صلصة معتدلة إعداد مع الملح الصخري الطبيعي. الطبيعية والعضوية الرمان الليمون صلصة الخل أو المصنوعة في المنزل التفاح أو الكرز خل التفاح بدلا من الحمضيات التي يمكنك استخدامها. خصوصا مع الكرز الخل رائعة. السبانخ مع البنجر الأحمر beta vulgaris (chenopodiaceae) ينتمي إلى عائلة. الأحمر الداكن أو الأرجواني اللون الأحمر قذيفة أو اللحوم. الغنية في المواد العضوية والتربة الطينية العميقة ويظهر تحسن جيد. لا يحب جدا التربة الحمضية. للإنبات البذور الاتصال مع التربة تحتاج إلى إجراء. هو مقاومة الملح. كمية البورون في التربة يجب أن تكون منخفضة. وإلا تباطؤ النمو في الدرنات تتكون من البقع. عند شراء البنجر الأحمر, على نحو سلس, جولة الهاتفي الأحمر-الأرجواني نقي و سوف تحتاج إلى استخدام الشيء ناضجة. البنجر الأحمر غني بالفيتامينات والمعادن. البنجر الأحمر a, b, c, p, و فيتامين الغنية. منعش, شهية و مغذية. الواردة في تكوين و هو العنصر المشع الذي له تأثير إيجابي على عملية الهضم من rubidyum. البنجر أيضا والفوسفور والحديد والنحاس والبوتاسيوم والمغنيسيوم والكالسيوم والبروم والزنك والمنغنيز و السكر.

الحذر لمن يعانون من مرض السكري هو ضار!
بالإضافة إلى الأثر الإيجابي الأحمر في البنجر ، بنجر السكر هناك حالات حيث هو المرفوض! يحمي من مرض السكري ، ولكن الناس مع مرض السكري يتم تضمين بسبب كمية عالية من السكر الضار. مرضى السكري من دون استشارة الطبيب ، يجب أن تستهلك البنجر الأحمر !. هؤلاء الناس مع ارتفاع ضغط الدم ، يجب أن تستهلك كمية صغيرة من البنجر الأحمر. في الملحق دون استشارة الطبيب لم يكلف نفسه عناء.

تحذير:
الأمراض, تشخيص, علاج, الطب وفقا للقانون رقم 1219 والأطباء فقط هو واجبنا. المعلومات الواردة في هذا الموقع تشكل المشورة حول ما إذا كانت صحية ومفيدة الحياة, أسهم, القضايا ونحن لدينا المنتجات الموصى بها ليست المخدرات. الغذائية الطبيعية دعم منتجات مفيدة في الحياة. لا يحل محل العلاج أو العلاج الطبي. مشترك النصوص و استخدام النباتات في آخر داخل المؤسسة كما ذكر من قبل, تحقق ما إذا كان لديك حساسية من النباتات. من المستحسن أن يمكنك ثم استخدام. حياة صحية, سعيد, مفيدة في الحياة والمجتمع نفسك و رغبات.

  

La betterave rouge est utile pour l’inertie de l’estomac chez les enfants
L’Estomac paresseux chez les enfants, les raisons sont étudiées, les causes de la paresse de l’estomac chez les enfants, bien que les adultes peuvent être définis dans l’information sur ce sujet est relativement limitée. La cause la plus importante de la paresse et de l’estomac chez les enfants est les infections virales. Une partie de la famille des infections virales les infections virales sont des symptômes qui sont souvent tellement évident que beaucoup n’ont pas d’avis. La paresse et de l’estomac chez les enfants est pensé pour être auto réponse immunitaire qui se produit après une infection aiguë. Pour cette raison, il est difficile de décrire dans les enfants de l’estomac et de la paresse.

La paresse de l’estomac chez les enfants, les adolescents et les adultes sont également fréquemment observé dans l’anorexie mentale et la boulimie. La motilité du tractus gastro-système peut réduire une partie de l’influence négative de la drogue. Notre nom de famille est souvent a été retarde la vidange gastrique dans la maladie de reflux. La paresse et de l’estomac chez les adultes, la raison la plus importante est le diabète. La paresse chez les enfants est une cause rare de diabète chez les enfants et provoquer des maux d’estomac. Les recherches ne sont pas concluantes et la cause n’est pas observée chez les enfants dans de nombreux cas, la raison de cet estomac paresseux inconnue (idiopathique gastroparez)” est appelée. Ce malaise est généralement de plus d’un tiers de la Cause inconnue de l’estomac paresse crée. Le calendrier de la paresse dans le traitement de l’estomac, de la chronique, à long terme, comme il peut être temporaire et peut être courte. Souvent vu dans les comportements alimentaires anormaux.

L’estomac paresseux (gastroparez ) , sont incapables de digérer correctement la nourriture dans l’estomac, dans un temps normal et paresseux en d’autres termes, la faiblesse de l’estomac est appelé. La raison en arrière de l’estomac à cause de l’acide dans l’estomac ce qui est nécessaire pour la digestion de l’estomac ou de la faiblesse dans les muscles, peut permettre à la peste. La Digestion de l’estomac de l’indigestion estomac intestinale de l’étude de la paresse et de manque de la normale, la dyspepsie est rare dans la langue de la médecine est appelée. L’estomac paresseux (gastroparez) pour le mot turc non-traditionnels à son expression dans la vidange gastrique retard ou de toute autre maladie, dans la nomenclature, on dit “paresseux”. Dans cette maladie, de ce que nous mangeons prend beaucoup plus de temps que la normale de la vidange du contenu de l’estomac.

Normalement, après avoir passé la cohérence en apportant les nutriments nécessaires dans l’intestin grêle de l’estomac est responsable iondermek opérations. À cette fin, il serre l’estomac les nutriments qu’il contient avec les caractéristiques de l’industrie du textile et se prépare à passer dans l’intestin grêle. Notre corps également en charge de la fonction du nerf vague est la limite. Ce contrat ne peut pas limiter un problème lorsqu’il s’agit assez dans l’estomac. En conséquence, les éléments nutritifs se déplacent dans l’intestin grêle. Ainsi, l’intestin grêle, tels que l’estomac, peut également remplir les fonctions normales. Les aliments que nous mangeons est digéré très lentement. Plus tard, les parties du système digestif retardé à être envoyé. Parfois, de temps en temps de venir à la point de la mobilité à certaines étapes de la récession. Vu chez les adultes dans le corps de cette situation un peu différente de la enfants est susceptible d’être. Le diabète est le plus important. En général, les enfants à cette condition ne peut pas être définie comme une maladie.

Donc, quand nous cherchons quels sont les symptômes, douleurs à la poitrine définir les grands garçons, ils ne vous le dirai pas pour les petits enfants aussi. Souvent, pour cette raison, se plaint de douleurs abdominales et les nausées sont souvent mentionnés. Les enfants quand ils se réveillent le matin avant le petit-déjeuner est principalement exprimé au cours de la nausée est un symptôme majeur de l’estomac ou de la paresse. L’estomac est surtout la paresse et de sentir leur souffle. Vomir n’est pas toujours attendu.


La paresse de l’estomac et de certains des patients pendant le petit déjeuner le matin, vers la fin de ou jeter immédiatement par la suite. Ceci peut être vu dans les autres plats du repas. Les enfants afin d’éviter la négativité, veut prendre le petit déjeuner le matin. Qui s’est passé avant que je suis allé à l’école parce que les parents dans cette situation, “la peur de l’école” ou “école du frisson” sont prises en compte et le diagnostic est retardé.

Une partie de la paresse et de l’estomac chez les enfants de vomir, ready sont des enfants. Ces facile de vomir et vomir est généralement une mauvaise odeur. Les enfants peuvent vomir après la tétée, puis des montres comme on peut le voir immédiatement. Il y a des parties de la nourriture consommée dans le précédent repas, souvent comme un résultat. L’estomac, paresseux enfants comme ils obtenir le plein très rapidement similitude. Immédiatement après quelques bouchées à se sentir de saturation, il est très intéressant. Cette condition est interprétée comme fausse et que l’enfant n’a pas envie de manger, ou qui sont liées à l’anorexie. Ceci est considéré comme complet s’ils mangent de moins en moins en raison de la perte d’appétit. Après un certain temps, donc, le taux de croissance chez les enfants est réduit. avant que les enfants, à un gain de poids plus alors que la croissance ralentit. Les enfants peuvent développer la faiblesse et la brièveté paresseux si cela prend longtemps dans l’estomac. L’estomac, les enfants acikama paresseux pour un long moment. Passe beaucoup de temps à avoir faim, et toujours plein d’enfants. Par conséquent, ce problème peut être vécu comme une grave perte de l’appétit. Retard de la vidange de l’estomac chez les enfants, le reflux est très commun. Reflux chez les enfants est appelé en vertu de la situation qui le plus souvent se trouve dans la paresse de l’estomac. Le corps ne serait pas répondre pour le traitement du reflux. Éructations après un repas est commun pour les enfants plus âgés. Manger moins au repas, après le dîner, les ballonnements intestinaux des enfants dans ces cas est très frappante.

La consommation de repas solides dans le régime alimentaire riche en fibres des aliments, des fruits et légumes crus pour être mangés, des boissons gazeuses et grasse
La paresse rend de plus en plus perceptibles et les symptômes de l’estomac. Qui diffèrent d’un enfant à l’enfant en montrant la paresse de l’estomac et les symptômes peuvent être bénins ou graves. Exposé dans une large distribution de symptômes généralement vécue par les médecins de la paresse et des difficultés dans le diagnostic de l’estomac.
Comme un résultat de la paresse de l’estomac, de la nourriture dans l’estomac des éléments nutritifs qu’elles contiennent des bactéries de se multiplier et d’attendre une longue période de décadence. Qui est exposée en raison de ce gaz, de la bouche et conduit à la mauvaise haleine chez les humains. Aussi dans l’estomac, dans un bezoar de non digérés de la masse des nutriments l’occurrence, bien que rares, peuvent survenir. Chez les enfants, de l’estomac appelé un bezoar des aliments non digérés de masse est commune. Chez les enfants, la masse des aliments non digérés, des nausées, des vomissements, un gonflement de l’estomac et peut causer des blocages. En conséquence, ce passage est si vous vous arrêtez, les symptômes s’intensifient. Complications les plus importantes de l’estomac de la paresse et de conduire à un retard de croissance chez les enfants et les manger sur l’axe de la relation Mère-enfant est différent.

La paresse et de l’estomac chez les adultes chez les enfants de la glycémie chez les patients diabétiques varier. Cependant, votre taux de sucre sanguin pour être absorbés dans l’intestin grêle après le passage du contenu de l’estomac sont faciles à ajuster. En fonction de la sévérité des symptômes et l’âge des patients selon le diagnostic et le traitement de médecin spécialiste, vous devriez commencer par faire le nécessaire travail de resserrement. La paresse de l’estomac et d’exécuter des tests de diagnostic, les options de traitement et les caractéristiques de l’alimentation à cet égard, il devrait être décidé par un médecin spécialiste. Habituellement, la paresse et de la graisse de l’estomac et des aliments fibreux doit être évitée. Brocoli, les oranges et la paresse de l’estomac et de la non-digestibles de fibres contiennent ne doivent pas être privilégiés. Pour le traitement initial de jus de betterave rouge avec les conseils de votre médecin si vous n’êtes pas diabétique, la paresse de l’estomac est utile.

La consommation alimentaire de la malbouffe correctement, de mâcher ou de l’inflammation des gencives ou des dents, de boire ou de fumer, de boire de grandes quantités de thé ou de café, de manger plus de sucre ou de célèbres choses, d’anémie, de fatigue, de troubles nerveux, et la douleur peut être compté parmi les raisons qui en font une thé. Indigestion ou une sensation de brûlure dans l’estomac après un repas, l’estomac, gonflement se produit. Les gens ont senti le besoin de manger souvent et les plaintes de la constipation. Chez certaines personnes, la fatigue, l’insomnie, l’oubli, ou les palpitations se produire. La première condition de l’affliction et la détresse échappe de traitement pour l’estomac, l’indigestion. Immédiatement choses nuisibles à gauche. Principalement des plats de viande sont réduites autant que possible. Nous n’avons pas manger trop inégale. Après le repas, il ne fait jamais froid l’eau est impropre à la consommation. Faim entre les repas, manger des choses comme le lait et les journaux, et à lui seul. Pour le traitement initial de la betterave rouge est bénéfique pour l’estomac, l’indigestion si vous n’êtes pas diabétique.

Pour la plupart limitées à rot dans l’estomac chez les personnes. Avaler trop d’air dans ces repas. Les gens rot ou de l’estomac peut être un symptôme de la maladie de la vésicule biliaire. Pour cette raison, vous devez identifier la raison principale pour notre santé. Rassis et de la nourriture avariée ou une intoxication alimentaire après avoir mangé, rassis, les poissons sont souvent vus. Les symptômes du patient inhalation, de la difficulté à avaler. Aussi des douleurs et des crampes dans les muscles, des étourdissements, de la fatigue, des douleurs à l’estomac floue voit et se plaint. Certains patients souffrant de constipation, certaines personnes peuvent aussi provoquer des vomissements. Première chose à faire pour y remédier, vous devez rendre le patient à vomir. Si vous avez besoin de respirer les sunnites en fonction de la situation. Elle va chez le médecin ou l’hôpital le plus proche, sans délai. L’Air de la déglutition connu comme aerophagia dans la langue de la maladie. Ceci est habituellement vu dans les personnes avec un tempérament nerveux. Ces avaler trop d’air lors de la cuisson sans s’en rendre compte. Ainsi, il contribue à la formation de l’estomac et de l’intestin de gaz de l’air de la déglutition. Le hoquet se produisent généralement à la suite de la stimulation des muscles respiratoires et en particulier le diaphragme. Hoquet singultus dans le langage médical. Les raisons sont nombreuses et variées. Hoquet souvent, les gens simples des gaz de l’estomac, chaud et épicé repas, est causée par des troubles nerveux. Certaines des causes du hoquet le cœur, le foie, les intestins et le pancréas maladies, la pleurésie ou la pneumonie peut être vu. Hoquet qui a duré plus de 3 heures dans les organismes de soins de santé et le médecin pour vérifier que vous devez être.    Sang de jus de betterave rouge. Jus de betterave rouge est bénéfique pour le foie. Vous pouvez aussi manger les feuilles fraîches, vous pouvez l’ajouter à vos salades. Avantages et augmente les bienfaits de la betterave rouge le persil et les feuilles de céleri. Jus de betterave rouge, Chou frisé, les épinards, les carottes, ou le chou-fleur peut être mélangé avec du jus. 30 tout en buvant du jus de betterave rouge-a partir de 400 grammes, il est possible de 50gr. Tout d’abord, 50g. les betteraves rouges, les 150g. mélangé avec du jus de carotte, puis 75gr. betterave rouge, 125 gr. le jus de carotte, puis 100gr. betterave rouge, 100gr. le jus de carotte, puis pure rouge de betterave rouge betterave jus de betterave rouge est consommé mélangé avec de l’eau et boire combien?.. De betterave rouge à la nourriture végétale fabriqués en Europe. Célèbre marinés dans notre pays. Si vous prenez l’habitude de consommer en salade, en fait le plus bénéfique. Condiments et d’épices qui sont ajoutés dans la salade pour donner du vinaigre de fabrication, tels que les acides, les sauces rendre difficile pour votre corps à digérer la betterave intense, donc en faisant un peu d’huile d’olive vierge extra à votre salade, un peu de citron et une sauce douce à préparer avec de la roche naturelle, sel. Bio et naturels de grenade vinaigrette de citron ou à la maison aux pommes ou de cerises au vinaigre de cidre à la place d’agrumes, vous pouvez utiliser. Surtout avec les cerises au vinaigre sont merveilleux. Les épinards avec de la betterave rouge beta vulgaris (chenopodiaceae) appartient à la famille. Rouge foncé ou violet-rouge couleur de la coque ou de la viande. Riche en matière organique, les sols argileux sont profondes et montre une bonne amélioration. N’aime pas les sols acides. Pour la germination, la graine de contact avec le sol, vous avez besoin de faire. Il est résistant au Sel. La quantité de bore dans le sol devrait être faible. Sinon, la croissance ralentit et dans les tubercules se compose de spots. Lors de l’achat de la betterave, rouge, lisse, Cadran Rond, rouge-violet, plus pure, et vous aurez besoin d’utiliser la maturité de la chose. La betterave rouge est riche en vitamines et en minéraux. Betterave rouge a, b, c, p, et riche en vitamines. Rafraîchissant, appétissants et nutritifs. Contenues dans la composition, et est un élément radioactif qui a un effet positif sur la digestion des rubidyum. Les betteraves aussi le phosphore, le fer, le cuivre, le potassium, le magnésium, le calcium, le brome, le zinc, le manganèse et le sucre.

Attention pour les personnes atteintes de diabète est nuisible!
En plus de l’impact positif de la betterave rouge, la betterave à sucre il y a des cas où c’est choquant! Protège contre le diabète, mais les personnes atteintes de diabète sont inclus en raison de la grande quantité de sucre qui est nocif. Les diabétiques sans la consultation d’un médecin, vous devez consommer de betterave rouge !. Ces personnes ayant une pression artérielle élevée, vous devez consommer une petite quantité de betterave rouge. Dans le supplément sans consulter votre médecin ne vous embêtez pas.

AVERTISSEMENT:
Des maladies, le diagnostic, le traitement, la médecine, conformément à la Loi N ° 1219, seuls les médecins, il est de notre devoir. Les informations sur ce site web constituent des conseils quant à savoir si une saine et utile la vie, les actions, les questions que nous et nos produits recommandés ne sont pas des médicaments. Naturel, le soutien nutritionnel des produits de durée de vie utile. Ne pas remplacer un traitement ou un traitement médical. Les textes et l’utilisation des plantes dans la dernière au sein de l’institution comme mentionné avant, vérifiez si vous êtes allergique aux plantes. Il est recommandé que vous utilisez ensuite. La vie en bonne santé, heureux, durée de vie, la société et vous-même, et de leurs souhaits.

 

红甜菜是用于惯性的胃在儿童
懒惰的胃中的儿童的原因进行审查,原因懒惰的肚子的儿童,虽然成年人可以被定义中的信息在这个问题上相对有限。 最重要的原因懒惰和胃在儿童病毒感染。 一个家庭的一部分病毒感染病毒感染的症状往往是那么明显,许多人没有注意到。 懒惰和胃在儿童被认为可自动免疫反应发生后一个急性感染。 由于这个原因,难以描述的儿童的胃和懒惰。

懒惰的胃在儿童、青少年和成年人也常常看到的在神经性厌食症和贪食症。 蠕动的肠胃系统可以减少部分的负面影响的药物。 我们最后的名称通常是已被延迟的胃排空回流的疾病。 懒惰和胃在成年人中,最重要的原因为糖尿病。 懒惰的儿童是一种罕见的原因糖尿病的儿童,并引起的腹部。 研究仍然没有结果,原因是没有发现儿童在许多情况下,为此原因懒惰的胃未知的(特发gastroparez)”。 这种不适通常是超过三分之一未知的原因胃懒惰造成的。 时间的懒惰在治疗胃,慢性的、长期的,因为它可能是暂时的和可能短。 经常出现在异常的饮食行为。

懒惰的胃(gastroparez),都无法消化食物的胃在正常时间和懒惰换言之,弱点的胃被称为。 原因返回的胃因为酸在胃这是需要消化的胃或疲软的肌肉可以让瘟疫。 消化肚子消化不良的胃肠道这项研究的懒惰和缺乏正常的消化不良是疏在医学的语言。 懒惰的胃(gastroparez)于土耳其词非传统来表达胃排空的拖延或任何其他疾病的术语,我们说”懒惰”。 在这一疾病的我们吃什么需要更长的时间比正常排空的胃内容。

后正常开支的一致性带来必要的营养到小肠胃负责iondermek行动。 为此目的,它收紧胃的营养物质,它包含了与特定特征的纺织品,并准备通过成的小肠。 我们的身体也负责的功能迷走神经的限制。 这个合同不能限制问题的时候到足够的肚子。 结果,营养物移动到小肠。 因此,小肠诸如肚子,还可以履行的正常功能。 我们吃的食物消化速度非常缓慢。 稍后部分的肠胃延迟发送。 有时不时来到流动性在某些阶段的经济衰退。 看到成年人在身体中的这种情况有些不同的孩子是有可能的。 糖尿病是最为重要的。 儿童通常这种情况不能被定义为一种疾病。

因此,当我们看的是什么症、胸部疼痛义的大男孩他们不会告诉小孩子。 很多时候,由于这个原因,抱怨的腹部疼痛、恶心,经常被提及。 孩子们,当他们在早上醒来之前早餐是一大期间发表的恶心是一个主要症状的胃或者懒惰。 胃主要是懒惰和气味他们的呼吸。 呕吐并不总是预计的。
懒惰的胃和一些患者在上午的早餐结束或马上吐了之后。 这可以看出,在其他的菜肴的餐。 儿童为了避免消极的,希望有早餐。 之前发生的事情我去上学,因为父母在这种情况下,”恐惧的学校”或”学校的兴奋”被认为是和诊断延迟。

部分懒惰和腹中的孩子的呕吐物,准备们的孩子。 这些简单的呕吐物和呕吐物通常是一种难闻的气味。 儿童可以呕吐后饲养和手表,然后可以立即看到。 还有份吃的食物在上一餐,常常作为结果。 胃,懒的孩子,因为他们得到充分的非常快速的相似性。 立即后几个咬伤感到饱和,这是非常有趣的。 这种情况被解释为假和儿童不想吃,还链接到厌食症。 这被认为是完整的,如果他们吃得更少,由于失去胃口。 一段时间后,因此增长率在儿童中减少。 前儿童中,体重增加的更多,然后生长减慢。 儿童可能制定的弱点和不足懒如果它需要很长的肚子。 胃,孩子们acikama懒很长一段时间。 经过大量的时间得到饥饿,并且总是充分的孩子。 因此,这个问题可以经验作为一个严重的食欲。 延迟的胃排空中的儿童,的回流是很常见的。 倒回在孩子被称为的情况下,大多数往往在于懒惰的胃部。 身体不应对治疗的回流。 嗳后一顿饭是常见的年龄稍大的儿童。 少吃吃饭,晚饭后,膨胀的肚子的儿童在这些情况下非常引人注目。

消耗的固体餐饮食习惯的纤维中丰富的食品、新鲜水果和蔬菜吃、碳酸饮料和油腻
懒惰使它更加明显和症状的胃部。 不同的从儿童到儿童通过表示懒惰的胃和症状可以是轻度或严重。 表现出在一个广泛分布的症状一般经验丰富的医生懒惰和困难的诊断的胃部。
作为结果的懒惰的胃、食品在肚子的营养成分,它们包含细菌繁殖并等待很长时间为衰减。 这是暴露的结果,这种气体、口腔以及导致臭于人类。 还在肚子叫牛黄未消化质量营养素的现象,尽管罕见的,可能发生。 在儿童、胃叫牛黄未消化食物的质量是常见的。 在儿童中的大量的未消化食物、恶心、呕吐、肿胀的胃和可能造成的堵塞。 因此,这一段如果你停下来,症状的加剧。 最重要的并发症的胃懒惰,导致生长发育迟缓的儿童和餐的轴线上的母亲-儿童关系是不同的。

懒惰和胃里的成年人在儿童的血糖水平的糖尿病患者有所不同。 不过,你的血糖被吸收到小肠经过胃的内容是容易调整。 根据严重的症状和病人的年龄根据诊断和治疗专家医生,你应该开始这样做的必要工作的坚定的。 懒惰的胃和测试来进行诊断、治疗选择和特点的饮食在这方面,应当决定由一个专科医生。 通常的懒惰和胃脂肪和纤维食品,应该是可以避免的。 西兰花橘子和胃懒惰和非消化性纤维,含有不应该是优选的。 对于初始治疗的红甜菜汁你的医生建议如果你不是糖尿病,懒惰的胃是有用的。

食品消耗的重食物,咀嚼,或牙龈发炎或牙、饮料或烟、饮料大量的咖啡或茶,吃更多的糖或着名的东西,贫血,疲劳症、神经症和悲痛可以被计入其中的原因使茶。 消化不良或有烧灼感的肚子后的一顿饭的胃胀将会发生。 人们感到有必要吃经常抱怨便秘。 在一些人的疲劳、失眠、健忘、或心悸发生。 第一个条件的苦难和痛苦逃避处理肚子消化不良。 立即有害的东西离开。 主要是肉类菜尽可能减小了。 我们不吃的过度不均衡。 饭后,从来没有冷水是不能饮用。 饥饿之间的膳食、吃东西喜欢牛奶和报纸独自一人。 对于初始治疗的红甜菜是有益的肚子消化不良如果你不是糖尿病。

大多局限于打嗝在胃里看到的人。 吞下过多空气中的这些膳食。 人打嗝或肚子可以是一种症状的胆囊病。 由于这个原因,需要确定的主要原因在于我们的健康。 陈旧和损坏的食物或食物中毒后吃陈旧的鱼是经常看到。 症状的病人吸入、吞咽困难。 还疼痛和痛肌肉、头晕、疲劳、胃痛模糊认为,和抱怨。 一些便秘患者,一些人也可能引起呕吐的。 首先要做的事情以治愈它,你需要让病人的呕吐物。 如果你需要呼吸逊尼派根据不同的情况。 她去看医生或最近的医院,不要拖延。 空气吞咽称为aerophagia在语言的疾病。 这通常见于人的神经处置。 这些吞下了太多的空间烹饪没有意识到这一点。 因此,它有助于形成的肠胃气空吞咽。 打嗝通常发生的刺激的结果呼吸的肌肉和特别是隔膜。 打嗝singultus在医疗语言。 原因是多种多样的。 打嗝人们往往简单的胃气、热和辛辣食,是造成一种神经障碍。 有些原因的打嗝心、肝、肠子和胰腺疾病、胸膜炎或肺炎可以看到。 打嗝,持续了3个多小时,在卫生保健组织和医生的检查出来你需要的人。

 

血红色的甜菜汁。 红甜菜汁是有益的肝脏。 你也可以吃的叶子新,你可以将它添加到沙拉。 好处和增加的效益红甜菜和芹菜欧芹叶。 红甜菜汁、甘蓝菜,菠菜、胡萝卜、或菜花可以混汁。 30边喝红甜菜汁-开始从400克可以50gr的。 第一,50人。 红甜菜,150克的。 混合与胡萝卜的汁液,然后75gr的。 红甜菜,125克。 胡萝卜的汁液,然后100. 红甜菜,100人。 胡萝卜的汁液,然后是纯红甜菜红甜菜红甜菜汁的消耗与水混合的喝多少?.. 红甜菜植物制成的食品在欧洲。 着名的腌在我们的国家。 如果你让它成为一个习惯于消费作为一个沙拉,实际上是最有益的。 和香料调味品都加入了沙拉给醋制造,如酸性酱汁很难对我们的机构摘要甜菜激烈的,这样做一个小小的橄榄油,你的沙拉,一些柠檬,和一个温和的酱准备用天然石盐。 自然,并有机石榴柠檬汁或家庭成苹果、樱桃醋而不是柑橘你可以使用。 特别是樱桃醋都是美好的。 菠菜与红甜菜beta寻常(藜科)所属的家庭。 深红色或紫红色的壳或肉。 富含有机物质、土壤深层,并显示出良好的改善。 不会很喜欢的酸性土壤。 对于发芽,这种接触的土壤,需要做。 这是耐盐。 量硼在土壤应该低。 否则,增长放缓和块茎由的斑点。 当买甜菜、红色、顺利、圆盘、红色的-紫色的、纯粹的,你会需要使用成熟的事情。 红甜菜是含有丰富维生素和矿物质。 红甜菜a、b、c、p和维生素丰富。 清凉可口的,有营养的。 包含在组成,是一个放射性元素,这具有积极效果上消化rubidyum的。 甜菜还磷、钢铁、铜、钾、镁、钙、溴、锌、锰和糖。

注意到那些糖尿病是有害的!
除了积极影响的红色甜菜、甜菜还有一些情况下,它是令人讨厌的! 保护对糖尿病,但是糖尿病人中包括由于高额的食糖,是有害的。 糖尿病患者没有咨询医生,你必须消耗红甜菜的! 那些患有高血压,你应该消耗量小红甜菜。 在补充没有咨询医生不用麻烦了

警告:
疾病、诊断、治疗、医学根据该法律第1219,只有医生这是我们的职责。 本网站上的信息构成的建议是否健康和有益的生活,股票问题,我们和我们的建议的产品是不是药物。 自然营养支持的产品有效寿命。 不替代治疗或治疗。 共享文本和使用植物在最后的内的该机构如前所述,检查是否有过敏反应的植物。 它建议,然后使用。 生活健康、快乐的,有用的生活、社会和自己和愿望。

 

लाल चुकंदर के लिए उपयोगी है जड़ता के पेट में बच्चों
आलसी पेट में बच्चों के कारणों की जांच कर रहे हैं, के कारण आलस्य के पेट में बच्चों, यद्यपि वयस्कों में परिभाषित किया जा सकता जानकारी इस विषय पर अपेक्षाकृत सीमित है. सबसे महत्वपूर्ण कारण आलस्य और पेट बच्चों में वायरल संक्रमण है । एक परिवार का हिस्सा वायरल संक्रमण वायरल संक्रमण कर रहे हैं लक्षण है कि कर रहे हैं अक्सर इतना स्पष्ट है कि कई नोटिस नहीं किया था. आलस्य और पेट बच्चों में सोचा जा करने के लिए ऑटो प्रतिरक्षा प्रतिक्रिया होती है जो एक गंभीर संक्रमण है. इस कारण के लिए, यह मुश्किल है वर्णन करने के लिए बच्चों में पेट और आलस्य.

आलस्य के पेट में बच्चों, किशोरों और वयस्कों को भी कर रहे हैं बार-बार देखा में आहार क्रिया विकार और bulimia आभाव है । गतिशीलता की जठरांत्र प्रणाली को कम कर सकते हैं के हिस्से के नकारात्मक प्रभाव के साथ दवाओं. हमारे अंतिम नाम अक्सर किया गया है, देरी खाली पेट में भाटा रोग है. आलस्य और पेट वयस्कों में, सबसे महत्वपूर्ण कारण मधुमेह है । आलस्य बच्चों में एक दुर्लभ के कारण बच्चों में मधुमेह का कारण है और पेट. अनुसंधान अधूरी बनी हुई है और कारण नहीं है, बच्चों में पाया कई मामलों में, इस कारण के लिए आलसी पेट अज्ञात (अज्ञातहेतुक gastroparez)” कहा जाता है । यह परेशानी आमतौर पर अधिक से अधिक एक तिहाई के अज्ञात कारण पेट आलस्य पैदा करता है. समय के आलस्य के उपचार में पेट, पुरानी, लंबी अवधि के रूप में, यह अस्थायी हो सकता है और कम हो सकता है. अक्सर देखा में असामान्य खाने के व्यवहार.

आलसी पेट (gastroparez ) , कर रहे हैं करने में असमर्थ ठीक से भोजन को पचाने में पेट में एक सामान्य बार और आलसी दूसरे शब्दों में, पेट की कमजोरी कहा जाता है । कारण के पीछे पेट की वजह से पेट में एसिड है, जो आवश्यक है के पाचन के लिए पेट या मांसपेशियों में कमजोरी की अनुमति कर सकते हैं प्लेग. पाचन पेट में अपच, पेट, आंतों के अध्ययन आलस्य और कमी के सामान्य अपच विरल है दवा की भाषा में कहा जाता है. आलसी पेट (gastroparez) के लिए तुर्की शब्द के गैर-पारंपरिक करने के लिए अपनी अभिव्यक्ति खाली पेट में देरी या किसी भी अन्य बीमारी में नामकरण, हम कहते हैं “आलसी” है । इस रोग के क्या हम खाने के लिए लेता है बहुत लंबे समय तक सामान्य से खाली पेट की सामग्री.

 

सामान्य रूप से खर्च करने के बाद स्थिरता लाने के द्वारा आवश्यक पोषक तत्वों छोटी आंत में पेट से जिम्मेदार है iondermek के संचालन । इस उद्देश्य के लिए, यह मजबूत पेट के पोषक तत्वों को शामिल के साथ विशेष सुविधाओं के कपड़ा और तैयार करता है पारित करने के लिए छोटी आंत में. हमारे शरीर में भी चार्ज समारोह के वेगस तंत्रिका की सीमा है. इस अनुबंध नहीं कर सकते सीमा के साथ एक समस्या है जब यह आता है करने के लिए पर्याप्त पेट में है । एक परिणाम के रूप में, पोषक तत्वों को स्थानांतरित छोटी आंत में. इस प्रकार, छोटी आंत इस तरह के पेट के रूप में, यह भी पूरा कर सकते हैं सामान्य कार्य करता है । हम खाने के खाद्य पदार्थों पच जाता है बहुत धीरे धीरे. बाद में भागों के पाचन में देरी करने के लिए भेजा जा सकता है । कभी कभी समय-समय पर आते हैं बात करने के लिए गतिशीलता के कुछ चरणों में मंदी है । में देखा वयस्कों के शरीर में इस स्थिति में एक छोटे से अलग से बच्चों को होने की संभावना है । मधुमेह के सबसे महत्वपूर्ण है । बच्चों को आमतौर पर इस हालत में परिभाषित नहीं किया जा सकता के रूप में एक बीमारी है ।

तो जब हम देखने के लिए क्या कर रहे हैं के लक्षण, सीने में दर्द को परिभाषित करें, वे बता नहीं होगा यह करने के लिए छोटे बच्चों को भी. अक्सर बार, इस कारण के लिए, शिकायत के पेट में दर्द और मतली अक्सर उल्लेख किया है. बच्चों को जब वे जाग सुबह में, नाश्ते से पहले ज्यादातर व्यक्त के दौरान मतली के एक प्रमुख लक्षण है पेट या आलस्य है । पेट की ज्यादातर आलस्य और गंध अपनी सांस. उल्टी हमेशा नहीं है उम्मीद की जा करने के लिए है ।
आलस्य के पेट और कुछ के दौरान मरीजों को सुबह नाश्ता के अंत में या तुरंत के ऊपर फेंक के बाद. इस में देखा जा सकता है अन्य व्यंजन में भोजन की. बच्चों के क्रम में नकारात्मकता से बचने के लिए चाहता है, सुबह में नाश्ता. हुआ इससे पहले कि मैं स्कूल के लिए चला गया, क्योंकि माता-पिता को इस स्थिति में, “डर के स्कूल” या “स्कूल रोमांच” माना जाता है, और निदान में देरी हो रही है ।

भाग आलस्य और पेट बच्चों में उल्टी करने के लिए तैयार कर रहे हैं बच्चों के लिए. इन आसान उल्टी और उल्टी आमतौर पर एक बुरा बू आ रही है । बच्चों को उल्टी हो सकता है खिलाने के बाद और फिर देखता है के रूप में तुरंत देखा जा सकता है । वहाँ रहे हैं भागों के भोजन में खाया पिछले भोजन, अक्सर एक परिणाम के रूप में. पेट, आलसी बच्चों के रूप में वे प्राप्त पूरा बहुत जल्दी समानता है । के तुरंत बाद एक जोड़ी के काटने महसूस करने के लिए संतृप्ति यह बहुत दिलचस्प है. इस हालत में व्याख्या की है के रूप में झूठी और बच्चे को खाना नहीं चाहता था, या कर रहे हैं करने के लिए जुड़ा हुआ आहार है । यह माना जाता है पूरा करता है, तो वे कम खाने भूख की हानि के कारण. थोड़ी देर के बाद इसलिए विकास की दर बच्चों में कम हो जाता है । बच्चों से पहले, वजन हासिल करने के लिए अधिक है तो विकास को धीमा कर देती है । बच्चों का विकास हो सकता है कमजोरी और तकलीफ आलसी, तो यह लंबे समय लेता है पेट में. पेट, बच्चों acikama आलसी के लिए एक लंबे समय के लिए. गुजरता है समय की एक बहुत कुछ प्राप्त करने के लिए भूख लगी है, और हमेशा बच्चों का पूरा. इसलिए, इस समस्या को अनुभव किया जा सकता है के रूप में एक गंभीर भूख की हानि. देरी खाली पेट बच्चों में, भाटा बहुत आम है । भाटा में बच्चों को कहा जाता है के तहत स्थिति है कि सबसे अधिक बार में निहित आलस्य के पेट में । शरीर नहीं होगा करने के लिए जवाब के उपचार भाटा. डकार के बाद एक भोजन के लिए आम है थोड़ा बड़े बच्चों के लिए । कम खाने पर भोजन, रात के खाने के बाद, सूजन पेट के बच्चों को इन मामलों में बहुत हड़ताली है.

 की खपत के साथ ठोस भोजन में आहार फाइबर युक्त खाद्य पदार्थ, कच्चे फल और सब्जियों खाया जा करने के लिए, fizzy पेय और चिकना
आलस्य बनाता है यह और अधिक ध्यान देने योग्य है और लक्षण पेट के. से अलग है कि बच्चे के लिए बच्चे के द्वारा दिखा रहा है, आलस्य और पेट के लक्षण हो सकते हैं हल्के या गंभीर है. प्रदर्शन में एक व्यापक वितरण के लक्षण आमतौर पर अनुभवी डॉक्टरों द्वारा आलस्य और कठिनाइयों के निदान में पेट.
एक परिणाम के रूप में आलस्य के पेट, पेट में भोजन के पोषक तत्वों वे होते हैं बैक्टीरिया गुणा और एक लंबे समय से प्रतीक्षा करने के लिए क्षय. संपर्क में है जो एक परिणाम के रूप में इस गैस, मुंह और बुरा सांस में मनुष्य है । यह भी पेट में कहा जाता है एक बेज़ार पचाया नहीं की बड़े पैमाने पर पोषक तत्वों की घटना है, हालांकि दुर्लभ है, हो सकता है । , बच्चों में पेट कहा जाता है एक बेज़ार पचाया नहीं भोजन के बड़े पैमाने पर आम है । में बच्चों की बड़े पैमाने पर पचाया नहीं खाना, मतली, उल्टी, पेट में सूजन और रुकावट पैदा कर सकता है । एक परिणाम के रूप में, इस मार्ग है, अगर तुम बंद करो, लक्षण तेज । सबसे महत्वपूर्ण जटिलताओं के पेट आलस्य और नेतृत्व करने के लिए बच्चों में विकास मंदता और भोजन की धुरी पर मां-बच्चे का रिश्ता अलग है ।

आलस्य और पेट वयस्कों में बच्चों में रक्त शर्करा के स्तर को मधुमेह के रोगियों में भिन्न हो. हालांकि, आपके रक्त में शर्करा को अवशोषित किया जा सकता है छोटी आंत में पारित करने के बाद पेट की सामग्री समायोजित करने के लिए आसान है । पर निर्भर करता है, लक्षणों की गंभीरता और रोगी की उम्र के अनुसार निदान और उपचार के विशेषज्ञ चिकित्सक आप शुरू करना चाहिए आवश्यक काम मजबूती है । आलस्य पेट और परीक्षण किया जा करने के लिए के लिए निदान, उपचार के विकल्प, और विशेषताओं के आहार में इस संबंध में, यह द्वारा निर्णय लिया जाना चाहिए एक विशेषज्ञ चिकित्सक है । आमतौर पर आलस्य और पेट वसा और रेशेदार खाद्य पदार्थों से बचा जाना चाहिए । ब्रोकोली, संतरे और पेट आलस्य और गैर-सुपाच्य फाइबर शामिल करने के लिए नहीं किया जाना चाहिए पसंद है. के लिए प्रारंभिक उपचार के लाल चुकंदर के रस के साथ अपने डॉक्टर की सलाह अगर आप मधुमेह नहीं कर रहे हैं, आलस्य के पेट के लिए उपयोगी है ।

भोजन की खपत की भारी भोजन ठीक से चबाना, या मसूड़ों की सूजन या दांत, पीने, या धूम्रपान, पीने की बड़ी मात्रा में चाय या कॉफी के खाने के लिए, और अधिक चीनी या प्रसिद्ध बातें, एनीमिया, थकान, तंत्रिका संबंधी विकार, और दु: ख के बीच गिना जा सकता है जो कारणों से एक चाय बनाने. अपच या पेट में जलन, एक भोजन के बाद पेट में सूजन हो जाएगा. लोगों की जरूरत महसूस करने के लिए अक्सर खाने और शिकायतों से कब्ज. कुछ लोगों में थकान, अनिद्रा, विस्मृति, या घबराहट होती है । पहली शर्त के दु: ख और संकट eludes उपचार के लिए पेट की अपच है । तुरंत हानिकारक चीजों को छोड़ दिया है । मुख्य रूप से मांस व्यंजन कम कर रहे हैं के रूप में ज्यादा के रूप में संभव है. हम खाने को नहीं है अत्यधिक असमान है । भोजन के बाद, कभी ठंडे पानी undrinkable है. भोजन के बीच में भूख, खाने की चीजों जैसे दूध और समाचार पत्रों में अकेले. के लिए प्रारंभिक उपचार के लाल चुकंदर के लिए फायदेमंद है, पेट में अपच अगर आप मधुमेह नहीं कर रहे हैं.

 

ज्यादातर सीमित burp करने के लिए पेट में लोगों में देखा जाता है । निगल बहुत ज्यादा हवा में इन भोजन. लोगों को burp या पेट का एक लक्षण हो सकता पित्ताशय की थैली की बीमारी है । इस कारण के लिए, आप की जरूरत है की पहचान करने के लिए मुख्य कारण है हमारे स्वास्थ्य के लिए. बासी और खराब खाना या भोजन की विषाक्तता के बाद खाने में बासी मछली अक्सर देखा जाता है । के लक्षणों में रोगी के साँस लेना, निगलने में कठिनाई है । यह भी दर्द और ऐंठन, मांसपेशियों में चक्कर आना, थकान, पेट दर्द, धुंधला है कि देखता है और शिकायत नहीं है. कुछ रोगियों को कब्ज के साथ, कुछ लोगों को भी उल्टी हो सकती है । पहली बात करने के लिए यह इलाज करने के लिए, आप की जरूरत है बनाने के लिए रोगी उल्टी है । अगर आप की जरूरत है साँस लेने के सुन्नी स्थिति पर निर्भर करता है. वह डॉक्टर के पास जाता है या नजदीक के अस्पताल में देरी के बिना. हवा निगलने के रूप में जाना जाता aerophagia की भाषा में रोग. यह आमतौर पर के साथ लोगों में देखा एक तंत्रिका स्वभाव है । इन निगल संकलन बहुत अधिक हवा खाना पकाने के दौरान इसे साकार करने के बिना. इस प्रकार, यह मदद करता है के गठन में पेट और आंतों में गैस हवा निगल. हिचकी आमतौर पर पाए जाते हैं एक परिणाम के रूप में की उत्तेजना, सांस की मांसपेशियों और विशेष रूप से डायाफ्राम. हिचकी singultus में मेडिकल की भाषा है । कारणों कई और विविध हैं । हिचकी अक्सर लोगों को सरल पेट में गैस, गर्म और मसालेदार भोजन, के कारण होता है, एक तंत्रिका विकार है । कुछ अड़चनों के कारण हृदय, लीवर, आंतों और अग्न्याशय के रोगों, परिफुफ्फुसशोथ या निमोनिया देखा जा सकता है । हिचकी चली है कि अधिक से अधिक 3 घंटे में स्वास्थ्य देखभाल संगठनों और चिकित्सक के लिए बाहर की जाँच करें आप की जरूरत करने के लिए हो सकता है.

रक्त लाल चुकंदर का रस है । लाल चुकंदर का रस के लिए फायदेमंद है जिगर. आप भी कर सकते हैं खाने के पत्ते ताजा कर सकते हैं, आप इसे सलाद के लिए जोड़. लाभ और बढ़ जाती है का लाभ लाल चुकंदर, अजमोद और अजवाइन के पत्तों । लाल चुकंदर का रस, गोभी, पालक, गाजर या फूलगोभी के साथ मिलाया जा सकता का रस । 30 पीने जबकि लाल चुकंदर का रस से शुरू-400 ग्राम, यह संभव है करने के लिए 50gr. सबसे पहले, 50 ग्राम । लाल चुकंदर, 150 ग्राम । के साथ मिश्रित गाजर का रस, तो 75gr. लाल चुकंदर, 125 जीआर । गाजर का रस, तो 100gr. लाल चुकंदर, 100gr. गाजर का रस, तो शुद्ध लाल चुकंदर लाल चुकंदर लाल चुकंदर के रस का सेवन किया जाता है पानी के साथ मिश्रित और पीने के लिए कितना?.. लाल चुकंदर सब्जी खाना बनाया यूरोप में. प्रसिद्ध मसालेदार हमारे देश में है । अगर तुम यह एक आदत का उपभोग करने के लिए एक सलाद के रूप में, वास्तव में सबसे अधिक लाभकारी है । मसाला और मसाले जोड़ रहे हैं जो सलाद में देने के लिए सिरका का निर्माण, इस तरह के रूप में अम्लीय सॉस यह मुश्किल बनाने के लिए, हमारे शरीर को पचाने के लिए चुकंदर तीव्र है, तो एक छोटे से अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल अपने सलाद के लिए, कुछ नींबू, और एक हल्के सॉस के साथ तैयार प्राकृतिक सेंधा नमक. प्राकृतिक और जैविक अनार, नींबू vinaigrette या घर का बना सेब या चेरी साइडर सिरका के बजाय नींबू का उपयोग कर सकते हैं. विशेष रूप से चेरी के साथ सिरका बहुत अच्छा कर रहे हैं. पालक के साथ लाल चुकंदर बीटा vulgaris (chenopodiaceae) परिवार के अंतर्गत आता है. गहरे लाल या थोड़ा बैंगनी-लाल रंग का खोल या मांस. कार्बनिक पदार्थ में अमीर मिट्टी मिट्टी गहरी हैं और अच्छा सुधार है । पसंद नहीं करता है बहुत अम्लीय मिट्टी है । अंकुरण के लिए, बीज मिट्टी के साथ संपर्क, आप की जरूरत है बनाने के लिए. यह करने के लिए प्रतिरोधी है नमक । राशि बोरान की मिट्टी में कम किया जाना चाहिए. अन्यथा, विकास धीमा कर देती है और कंद के होते हैं स्पॉट. जब खरीदने बीट, लाल, चिकनी, दौर डायल, लाल, बैंगनी, शुद्ध और आप की आवश्यकता होगी का उपयोग करने के लिए, बात है. लाल चुकंदर विटामिन और खनिज में समृद्ध है । लाल चुकंदर ए, बी, सी, पी, और विटामिन में अमीर है. ताज़ा, स्वादिष्ट और पौष्टिक होता है । संरचना में निहित है, और एक रेडियोधर्मी तत्व है जो पर सकारात्मक प्रभाव पड़ता है पाचन के rubidyum. बीट भी फास्फोरस, लोहा, तांबा, पोटेशियम, मैग्नीशियम, कैल्शियम, ब्रोमिन, जस्ता, मैंगनीज, और चीनी.

सावधानी के लिए मधुमेह के साथ लोगों के लिए हानिकारक है!
इसके अलावा करने के लिए सकारात्मक प्रभाव के लाल चुकंदर, चुकंदर वहाँ रहे हैं मामलों में जहां यह आपत्तिजनक है! मधुमेह के खिलाफ सुरक्षा करता है, लेकिन मधुमेह के साथ लोगों को शामिल कर रहे हैं की वजह से उच्च चीनी की मात्रा है कि हानिकारक है । मधुमेह रोगियों के परामर्श के बिना, आप का उपभोग करना चाहिए लाल चुकंदर !. उन लोगों को उच्च रक्तचाप के साथ, आप का उपभोग करना चाहिए की एक छोटी राशि के लाल चुकंदर. में पूरक के परामर्श के बिना अपने डॉक्टर परेशान नहीं करते.

चेतावनी:
रोगों, निदान, उपचार, चिकित्सा के अनुसार कानून नहीं, 1219, केवल चिकित्सकों यह हमारा कर्तव्य है । इस वेबसाइट पर जानकारी का गठन सलाह के बारे में क्या एक स्वस्थ और उपयोगी जीवन, शेयर, हम मुद्दों और हमारे उत्पादों की सिफारिश नहीं कर रहे हैं दवाओं. प्राकृतिक पोषण का समर्थन उत्पादों उपयोगी जीवन. इलाज की जगह नहीं है या चिकित्सा उपचार के लिए. साझा ग्रंथों और पौधों के उपयोग में पिछले के भीतर संस्था के रूप में पहले उल्लेख किया है, जाँच करें कि क्या आप कर रहे हैं पौधों से एलर्जी है । यह अनुशंसित है कि आप का उपयोग करें तो. जीवन को स्वस्थ, सुखद, उपयोगी जीवन, समाज और अपने आप को, और इच्छाओं.

La remolacha roja es útil para la inercia de estómago en los niños
Perezoso de Estómago en los niños las razones que se examinan, la causa de la pereza de estómago en los niños, aunque los adultos pueden ser definidos en la información sobre este tema es relativamente limitada. La causa más importante de la pereza y de estómago en los niños es la infección viral. Una parte de la familia de las infecciones virales infecciones virales son síntomas que a menudo son tan evidentes que muchos no se dieron cuenta. La pereza y el estómago en los niños está pensado para ser auto respuesta inmune que se produce después de una infección aguda. Por esta razón, es difícil describir en los niños el estómago y la pereza.

La pereza del estómago en los niños, los adolescentes y los adultos también se ven con frecuencia en la anorexia nerviosa y la bulimia nerviosa. La motilidad del aparato digestivo sistema puede reducir la parte de la influencia negativa de las drogas. Nuestro apellido es a menudo ha sido el retraso del vaciamiento gástrico en la enfermedad por reflujo gastroesofágico. La pereza y el estómago en adultos, la razón más importante es la diabetes. La pereza en los niños es una causa poco frecuente de la diabetes en los niños y hacer que el estómago. La investigación no es concluyente y no se encuentra la causa en los niños, en muchos casos, la razón de este perezoso estómago desconocida (idiopática gastroparez)” se llama. Este malestar es por lo general más de un tercio de Causa desconocida estómago pereza crea. Momento de la pereza en el tratamiento de estómago, crónica, a largo plazo, como puede ser temporal y puede ser corto. A menudo visto en los comportamientos alimentarios anormales.

 

Perezoso estómago (gastroparez ) , son incapaces de digerir la comida correctamente en el estómago en un tiempo normal y perezoso en otras palabras, la debilidad del estómago se llama. La razón por la parte de atrás del estómago debido a que el ácido en el estómago que se requiere para la digestión del estómago o debilidad en los músculos puede permitir que la peste. La digestión en el estómago indigestión estomacal intestinal el estudio de la pereza y la falta de la normal de dispepsia es escasa en el lenguaje de la medicina se llama. Perezoso estómago (gastroparez) para la palabra turca no tradicionales para su expresión en el vaciamiento gástrico o retrasos o cualquier otra enfermedad en la nomenclatura, decimos “perezoso”. En esta enfermedad, de lo que comemos, lleva mucho más tiempo que el normal de vaciar el contenido del estómago.

Normalmente después de pasar consistencia aportando los nutrientes necesarios en el intestino delgado desde el estómago es responsable iondermek operaciones. Para este propósito, se aprieta el estómago a los nutrientes que contiene con las características particulares de la industria textil y se prepara para pasar al intestino delgado. Nuestro cuerpo también se encarga de la función del nervio vago es el límite. Este contrato no puede limitar a un problema, cuando se trata suficiente en el estómago. Como resultado, los nutrientes pasan al intestino delgado. Por lo tanto, el intestino delgado, tales como el estómago, también puede cumplir con las funciones normales. Los alimentos que comemos se digiere muy lentamente. Más tarde partes del aparato digestivo retrasado para ser enviado. A veces, de vez llegado al punto de la movilidad en ciertas etapas de la recesión. Se observa en adultos en el cuerpo de esta situación un poco diferente de la de los niños es probable que sea. La Diabetes es la más importante. Los niños por lo general esta condición no puede ser definida como una enfermedad.

Así que cuando nos fijamos para ¿cuáles son los síntomas, dolor en el pecho definir los chicos grandes que no dicen a los niños pequeños también. Muchas veces, por esta razón, se queja de dolor abdominal y náuseas a menudo se menciona. Los niños cuando despiertan en la mañana antes del desayuno se expresa mayoritariamente durante la náusea es un síntoma importante de estómago o la pereza. El estómago es principalmente la pereza y el olor de su aliento. El vómito no es siempre espera.
La pereza del estómago y algunos de los pacientes durante el desayuno de la mañana hacia el final de o inmediatamente vomitar después. Esto puede ser visto en los otros platos en la comida. Los niños con el fin de evitar la negatividad, quiere tener el desayuno en la mañana. Sucedió antes de que yo fui a la escuela porque los padres en esta situación, “miedo a la escuela” o “escuela de la emoción” son considerados y el diagnóstico se retrasa.

Parte de la pereza y de estómago en los niños de vomitar, listos son los niños. Estos fácil de vómito y vómito suele ser un mal olor. Los niños pueden vomitar después de cada comida y luego mira como puede ser visto de inmediato. Hay partes de los alimentos ingeridos en la comida anterior, a menudo como resultado. Estómago, perezoso niños a medida que se llena muy rápidamente similitud. Inmediatamente después de un par de mordiscos a sentir la saturación es muy interesante. Esta condición se interpreta como falso y el niño no quiere comer, o están vinculados a la anorexia. Esto se considera completa si comen menos debido a la pérdida de apetito. Después de un tiempo, por lo tanto, la tasa de crecimiento en los niños es reducido. antes de que los niños, a la ganancia de peso más que el crecimiento se ralentiza. Los niños pueden desarrollar la debilidad y la falta de lazy si se tarda tiempo en el estómago. El estómago, los niños acikama perezoso para un largo tiempo. Pasa un montón de tiempo para tener hambre, y siempre lleno de niños. Por lo tanto, este problema puede ser experimentado como una grave pérdida de apetito. El retraso del vaciado gástrico en niños, el reflujo es muy común. El reflujo en niños es llamado en virtud de la situación que más a menudo se encuentra en la pereza del estómago. El cuerpo no responden al tratamiento del reflujo. Eructos después de una comida, es común que los niños algo más mayores. Comer menos en las comidas, después de la cena, la distensión de las barrigas de los niños en estos casos es muy llamativo.

El consumo de alimentos sólidos en la dieta alimentos ricos en fibra, frutas y verduras crudas para ser comida, bebidas gaseosas y grasas
La pereza hace que sea más notorio y los síntomas del estómago. Que difieren de un niño a otro mostrando la pereza del estómago y los síntomas pueden ser leves o graves. Mostraron una amplia distribución de los síntomas suele experimentado por los médicos de la pereza y dificultades en el diagnóstico del estómago.
Como resultado de la pereza del estómago, los alimentos en el estómago de los nutrientes que contienen las bacterias se multiplican y esperar un largo tiempo para la descomposición. El cual se expone como resultado de este gas, la boca y conduce al mal aliento en los seres humanos. También en el estómago llamado un bezoar no digeridos de la masa de nutrientes de la ocurrencia, aunque rara, puede ocurrir. En los niños, el estómago se llama un bezoar de alimentos no digeridos de la masa es común. En los niños la masa de alimentos sin digerir, náuseas, vómitos, hinchazón en el estómago y puede causar obstrucción. Como consecuencia, este pasaje es si se detiene, los síntomas se intensifica. Las complicaciones más importantes de estómago pereza y conducir a retraso del crecimiento en niños y comedor en el eje de la relación Madre-hijo es diferente.

La pereza y el estómago en adultos, en niños de niveles de azúcar en sangre en pacientes diabéticos variar. Sin embargo, su azúcar en la sangre para ser absorbidos en el intestino delgado después de pasar el contenido del estómago son fáciles de ajustar. Dependiendo de la severidad de los síntomas y la edad de los pacientes según el diagnóstico y tratamiento el médico especialista debe empezar por hacer el trabajo necesario reafirmante. La pereza estómago y pruebas a realizar para el diagnóstico, opciones de tratamiento y las características de la dieta en este sentido, debe ser decidido por un médico especialista. Generalmente, la pereza y la grasa del estómago y alimentos fibrosos debe ser evitado. El brócoli naranjas y el estómago pereza y no digeribles de la fibra que contienen no debe ser preferido. Para el tratamiento inicial de betabel con el consejo de su médico si usted no es diabético, la pereza del estómago es útil.

El consumo de alimentos de alimentos pesados correctamente, mastique, o inflamación de las encías o los dientes, beber, o fumar, beber grandes cantidades de té o café, comer más azúcar o el famoso cosas, la anemia, la fatiga, los trastornos nerviosos, y el dolor puede ser considerado una de las razones que hacen que un té. La indigestión o una sensación de ardor en el estómago después de una comida, la hinchazón en el estómago se va a producir. La gente se sentía la necesidad de comer a menudo y las quejas de estreñimiento. En algunas personas, cansancio, insomnio, falta de memoria, palpitaciones o producirse. La primera condición de la aflicción y la angustia elude el tratamiento del estómago, la indigestión. Inmediatamente cosas dañinas a la izquierda. Principalmente los platos de carne son reducir tanto como sea posible. No comemos excesivo desigual. Después de las comidas, nunca fría el agua es potable. Hambre entre comidas, comer cosas como la leche y la prensa solo. Para el tratamiento inicial de la remolacha roja es beneficioso para el estómago indigestión si usted no es diabético.

En su mayoría se limita a eructar en el estómago visto en las personas. Tragar demasiado aire en estas comidas. La gente eructar o de estómago puede ser un síntoma de enfermedad de la vesícula biliar. Por esta razón, es necesario identificar la razón principal para nuestra salud. Obsoletos y los alimentos en mal estado o intoxicación alimentaria después de comer pescado rancio se ve a menudo. Los síntomas de la paciente inhalación, dificultad en la deglución. También el dolor y los calambres en los músculos, mareos, fatiga, dolor de estómago borrosa ve que se queja. Algunos pacientes con estreñimiento, algunas personas también pueden causar vómitos. La primera cosa a hacer para curarlo, usted necesita para hacer que el paciente vomite. Si usted necesita respirar sunitas dependiendo de la situación. Ella va al médico o al hospital más cercano sin demora. Deglución de aire conocido como aerofagia en el lenguaje de la enfermedad. Esto generalmente se observa en personas con un estado de nerviosismo. Estos tragar demasiado aire mientras se cocina sin darse cuenta de ello. Por lo tanto, ayuda en la formación de estómago y gases intestinales deglución de aire. El hipo suele ocurrir como resultado de la estimulación de los músculos respiratorios y especialmente el diafragma. Hipo singultus en el lenguaje médico. Las razones son muchas y variadas. El hipo a menudo la gente simple del estómago de gas, caliente y picante de las comidas, es causada por un trastorno nervioso. Algunas de las causas de hipo corazón, el hígado, los intestinos y el páncreas enfermedades, pleuresía, neumonía puede ser visto. El hipo que duró más de 3 horas en las organizaciones de salud y el médico para comprobar que usted necesita para ser.

Rojo sangre el jugo de la remolacha. El jugo de remolacha roja es beneficioso para el hígado. También se puede comer las hojas frescas, se puede añadir a las ensaladas. Beneficios y aumenta los beneficios de la remolacha roja perejil y hojas de apio. El jugo de remolacha roja, la Col rizada, las espinacas, las zanahorias, o la coliflor puede ser mezclado con el jugo. 30, mientras que beber el jugo de remolacha roja-a partir de 400 gramos es posible 50 gr.. En primer lugar, 50g. remolacha roja, 150g. mezclado con jugo de zanahoria, luego 75gr. la remolacha roja, 125 gr. el jugo de zanahoria, luego 100gr. la remolacha roja, 100gr. el jugo de zanahoria, puro rojo de remolacha la remolacha roja roja jugo de remolacha se consume mezclado con agua y beber a lo mucho?.. La remolacha roja alimento vegetal que se hicieron en Europa. Famoso en escabeche en nuestro país. Si usted hace un hábito de consumir como ensalada, en realidad el más beneficioso. Condimentos y especias que se añaden a la ensalada para darle vinagre de fabricación, tales como los ácidos salsas hacen que sea difícil para nuestro cuerpo a digerir la remolacha intensa, así que haciendo un poco de aceite de oliva virgen extra a su ensalada, un poco de limón, y una suave salsa de preparar con roca natural de sal. Orgánicos y naturales de granada vinagreta de limón o casera de Manzana o cereza de vinagre de sidra en lugar de los cítricos se puede utilizar. Especialmente con la cereza vinagre son maravillosos. Las espinacas con el rojo de remolacha beta vulgaris (chenopodiaceae) pertenece a la familia. De color rojo oscuro o púrpura-rojo color de la cáscara o de carne. Rico en materia orgánica, arcilla de los suelos son profundos y muestra una buena mejora. No le gustan los suelos muy ácidos. Para la germinación, la semilla en contacto con el suelo, usted necesita hacer. Es resistente a la Sal. La cantidad de boro en el suelo debe ser baja. De lo contrario, el crecimiento se desacelera y en los tubérculos se compone de puntos. Cuando la compra de remolacha roja, lisa, Esfera Redonda de color rojo-púrpura, pura y usted tendrá que usar la madurez. La remolacha roja es rica en vitaminas y minerales. La remolacha roja a, b, c, p, y alimentos ricos en vitaminas. Refrescante, sabrosa y nutritiva. Contenidas en la composición, y es un elemento radiactivo que tiene un efecto positivo en la digestión de los rubidyum. Las remolachas también fósforo, hierro, cobre, potasio, magnesio, calcio, bromo, el zinc, el manganeso y el azúcar.

Precaución para las personas con diabetes es perjudicial!
Además del impacto positivo de la remolacha roja, azúcar de remolacha, hay casos en que es inaceptable! Protege contra la diabetes, pero las personas con diabetes están incluidos debido a la alta cantidad de azúcar que es perjudicial. Los diabéticos sin consultar a un médico, usted debe consumir remolacha roja !. Las personas con presión arterial alta, usted debe consumir una pequeña cantidad de remolacha roja. En el suplemento sin consultar a tu médico no te molestes.

ADVERTENCIA:
Enfermedades, diagnosticar, tratar, la medicina de acuerdo a la Ley Nº 1219, sólo los médicos, es nuestro deber. La información en este sitio web constituyen asesoramiento acerca de si un saludable y vida útil, las acciones, las cuestiones de nosotros y nuestros productos recomendados no son drogas. Natural de apoyo nutricional de los productos de vida útil. No reemplaza el tratamiento o el tratamiento médico. Compartida de textos y el uso de plantas en la última dentro de la institución como se mencionó antes, para comprobar si son alérgicas a las plantas. Se recomienda que luego de su uso. Vida sana, feliz, vida útil, a la sociedad y a sí mismo, y deseos.

Vermelho beterraba é útil para a inércia do estômago em crianças
Preguiça de Estômago em crianças os motivos são examinadas as causas da preguiça do estômago em crianças, embora os adultos possam ser definidas em informações sobre este assunto é relativamente limitada. A causa mais importante de preguiça e de estômago em crianças é o tipo de infecções virais. Uma parte da família de infecções virais infecções virais são sintomas que muitas vezes são tão óbvias que muitos não percebem. A preguiça e o estômago em crianças é pensado para ser auto resposta imune que ocorre após uma infecção aguda. Por esta razão, é difícil descrever em crianças estômago e preguiça.

A preguiça do estômago em crianças, adolescentes e adultos também são frequentemente vistos na anorexia nervosa e bulimia nervosa. A motilidade do aparelho digestivo sistema pode reduzir parte da influência negativa das drogas. Nosso sobrenome é, muitas vezes, tem sido retardo do esvaziamento gástrico na doença de refluxo. A preguiça e o estômago em adultos, a razão mais importante é a diabetes. Preguiça em crianças é uma causa rara de diabetes em crianças e causa do estômago. A investigação permanece inconclusivo e a causa não é encontrada em crianças, em muitos casos, a razão para este preguiçoso estômago desconhecida (idiopática gastroparez)” é chamado. Este desconforto é, normalmente, mais de um terço de Causa desconhecida, estômago, a preguiça, cria. Temporização de preguiça no tratamento de estômago, crônico, a longo prazo, como pode ser temporário e pode ser curto. Visto frequentemente em comportamentos alimentares anormais.

Preguiçoso estômago (gastroparez ) , são incapazes de digerir os alimentos corretamente no estômago em um tempo normal e lenta em outras palavras, a fraqueza do estômago é chamado. A razão que volta do estômago por causa do ácido no estômago que é necessário para a digestão do estômago ou fraqueza nos músculos que pode permitir a praga. Digestão no estômago indigestão estomacal ou intestinal estudo de preguiça e falta de normal a dispepsia é escassa na linguagem da medicina é chamado. Preguiçoso estômago (gastroparez) para a palavra turca não-tradicional para a sua expressão no esvaziamento gástrico atraso ou qualquer outra doença na nomenclatura, nós dizemos “preguiçoso”. Nessa doença do que comemos leva muito mais tempo do que o normal, o esvaziamento do conteúdo estomacal.

Normalmente, depois de passar a consistência de trazer os nutrientes necessários para o intestino delgado do estômago é responsável iondermek operações. Para esta finalidade, ele aperta o estômago, os nutrientes que ela contém, com as características do têxtil e prepara-se para passar para o intestino delgado. O nosso corpo também a seu cargo a função do nervo vago é o limite. Este contrato não pode limitar um problema quando se trata suficiente no estômago. Como resultado, os nutrientes mover para o intestino delgado. Assim, o intestino delgado como o estômago, também pode cumprir as funções normais. O que comemos é digerida muito lentamente. Mais tarde partes do aparelho digestivo atrasada para ser enviada. Às vezes, de tempo em tempo vir para o ponto de mobilidade em certas fases de recessão. Visto em adultos no corpo desta situação um pouco diferente das crianças é susceptível de ser. Diabetes é o mais importante. As crianças, normalmente, esta condição não pode ser definida como uma doença.

Então, quando olhamos para o que são os sintomas, a dor no peito definir os meninos grandes que eles não conte para as crianças pequenas também. Muitas vezes, por esse motivo, queixa-se de dor abdominal e náuseas é muitas vezes mencionado. As crianças quando acordam de manhã, antes do café da manhã é mais evidente durante a náusea é um sintoma importante de estômago ou preguiça. O estômago é, principalmente, a preguiça e o cheiro de seu hálito. O vômito não é sempre esperado para ser.
A preguiça do estômago e alguns dos pacientes durante o café da manhã para o final da ou imediatamente jogar até mais tarde. Isso pode ser visto em outros pratos na refeição. Filhos, a fim de evitar a negatividade, quer ter o café da manhã. Aconteceu antes de eu ir para a escola porque os pais nesta situação, “o medo da escola” ou “escola a emoção” são considerados e o diagnóstico é retardado.,

Parte preguiça e estômago em crianças de vomitar, pronto são as crianças. Esses fácil vomitar e vomitar é geralmente um mau cheiro. As crianças podem vomitar após a alimentação e, em seguida, relógios, como pode ser visto imediatamente. Há partes dos alimentos consumidos na refeição anterior, muitas vezes como resultado. Estômago, crianças preguiçosas como eles ficam muito completa rapidamente semelhança. Imediatamente depois de algumas mordidas sentir saturação é muito interessante. Esta condição é interpretado como falso, e a criança não quer comer, ou são ligados a anorexia. Este é considerado completo se eles comem menos, devido à perda de apetite. Depois de um tempo, portanto, a taxa de crescimento em crianças é reduzido. antes de as crianças, para ganho de peso mais do que o crescimento desacelera. As crianças podem desenvolver fraqueza e falta preguiçoso se leva muito tempo no estômago. No estômago, as crianças acikama lenta por um longo tempo. Passa um monte de tempo para ficar com fome, e sempre cheio de crianças. Por conseguinte, este problema pode ser experimentado como uma grave perda de apetite. Adiado o esvaziamento do estômago em crianças, o refluxo é muito comum. Refluxo em crianças é chamado em situações em que a maioria reside muitas vezes na preguiça do estômago. O corpo não responde ao tratamento do refluxo. Arroto após uma refeição é comum para as crianças um pouco mais velhas. Comer menos nas refeições, após o jantar, o inchaço barrigas das crianças, nesses casos, é muito marcante.

O consumo de sólidos refeições na dieta alimentos ricos em fibra, frutas e vegetais crus para serem comidas, bebidas com gás e gordurosos
A preguiça torna-se mais perceptível e os sintomas do estômago. Que diferem de criança para criança, mostrando a preguiça do estômago e os sintomas podem ser leves ou graves. Exposto em uma ampla distribuição dos sintomas geralmente experimentado pelos médicos a preguiça e a dificuldade de diagnóstico do estômago.
Como resultado da preguiça do estômago, o alimento no estômago de nutrientes que contêm as bactérias se multiplicam e esperar um longo tempo para se decompor. O que é exposta como um resultado deste gás, a boca e a leva para o mau hálito em seres humanos. Também no estômago chamado de um bezoar de massa não digerida de nutrientes a ocorrência, embora raros, podem ocorrer. Em crianças, o estômago chamado de um bezoar de alimento não digerido massa é comum. Em crianças a massa de alimento não digerido, náuseas, vômitos, inchaço no estômago e pode causar o bloqueio. Como consequência, essa passagem é que se você parar, os sintomas se intensificam. Os mais importantes complicações do estômago preguiça e levar ao retardo do crescimento em crianças e jantar no eixo da relação Mãe e filho é diferente.

A preguiça e o estômago em adultos que em crianças com níveis de açúcar no sangue em pacientes diabéticos variar. No entanto, o açúcar do sangue seja absorvido no intestino delgado, depois de passar o conteúdo do estômago são fáceis de ajustar. Dependendo da gravidade dos sintomas e a idade do paciente, de acordo com o diagnóstico e o tratamento médico especialista deve começar por fazer o trabalho necessário firmar. A preguiça do estômago e testes a serem realizados para o diagnóstico, opções de tratamento e as características da dieta, a este respeito, deve ser decidido por um médico especialista. Normalmente, a preguiça e a gordura do estômago e fibrosa alimentos devem ser evitados. Brócolis laranjas e estômago preguiça e não-digeríveis fibra para conter não deve ser preferido. Para o tratamento inicial de vermelho de beterraba, suco com o aconselhamento do seu médico se você não é diabético, a preguiça do estômago é útil.

O consumo de alimentos de alimentos pesados corretamente, mastigue, ou inflamação da gengiva ou nos dentes, beber, ou fumar, beber grandes quantidades de chá ou café, comer mais açúcar, ou o famoso coisas, anemia, fadiga, distúrbios do sistema nervoso, e a dor pode ser contado entre as razões que fazem um chá. Indigestão ou sensação de queimação no estômago após uma refeição, o estômago inchaço irá ocorrer. As pessoas sentiram a necessidade de comer e, muitas vezes, queixas de constipação. Em algumas pessoas, cansaço, insônia, esquecimento, ou palpitações ocorrer. A primeira condição de aflição e de angústia escapa de tratamento para o estômago indigestão. Imediatamente coisas prejudiciais para a esquerda. Principalmente pratos de carne são reduzidos tanto quanto possível. Nós não comer excessivo desigual. Após as refeições, nunca água gelada é potável. Com fome entre as refeições, comer coisas como leite e jornais sozinho. Para o tratamento inicial de vermelho de beterraba é benéfica para o estômago indigestão se você não é diabético.

Principalmente limitada para arrotar no estômago observados em pessoas. Engula muito ar nestas refeições. As pessoas arroto ou do estômago pode ser um sintoma de doença da vesícula biliar. Por esta razão, você precisa identificar a principal razão para a nossa saúde. Obsoletos e comida estragada ou intoxicação alimentar após comer obsoletos peixes são muitas vezes vistos. Os sintomas do paciente com inalação, dificuldade em engolir. Também a dor e cãibras nos músculos, tontura, fadiga, dor de estômago turva vê e reclama. Alguns pacientes com constipação, algumas pessoas também podem causar vômitos. Primeira coisa a fazer para curá-lo, você precisa fazer o paciente vomitar. Se você precisa respirar sunitas, dependendo da situação. Ela vai ao médico ou hospital mais próximo imediatamente. Ar engolir conhecido como aerophagia na linguagem da doença. Isso geralmente é visto em pessoas com nervosismo. Estes engolir muito ar durante o cozimento sem perceber. Assim, ele ajuda na formação do estômago e do intestino gás, deglutição de ar. Soluços geralmente ocorrem como resultado da estimulação dos músculos respiratórios e, especialmente, o diafragma. Soluços singultus na linguagem médica. As razões são muitas e variadas. Soluços, muitas vezes, as pessoas simples do estômago gás, quente e picante refeições, é causado por um transtorno de nervo. Algumas das causas dos soluços do coração, fígado, intestinos e pâncreas doenças, pleurisia ou pneumonia pode ser visto. Soluços que durou mais de 3 horas, nas organizações de saúde e do médico para check-out de que você precisa ser.

Sangue vermelho de beterraba, suco. Vermelho beterraba, o suco é benéfico para o fígado. Você também pode comer as folhas frescas, você pode adicioná-lo para saladas. Benefícios e aumenta os benefícios de vermelho de beterraba, salsinha e folhas de aipo. Vermelho beterraba, suco de Couve, espinafre, cenoura ou couve-flor pode ser misturado com suco. 30 ao beber vermelho de beterraba, suco de-a partir de 400 gramas, é possível 50gr. Primeiro, 50g. vermelho beterraba, 150g. misturado com suco de cenoura, em seguida, 75gr. vermelho beterraba, 125 gr. suco de cenoura, em seguida, 100gr. vermelho beterraba, 100gr. suco de cenoura, em seguida, o vermelho puro vermelho de beterraba beterraba vermelha suco de beterraba é consumida misturada com água e beber a quanto?.. Vermelho beterraba, vegetais, alimentos feitos na Europa. Famoso em conserva em nosso país. Se você torná-lo um hábito de consumir uma salada, na verdade, o mais benéfico. Condimentos e especiarias que são adicionados a salada para dar vinagre de fabricação, tais como ácido molhos torná-lo difícil para o corpo digerir beterraba intensa, então, de fazer um pouco de azeite de oliva extra virgem para a sua salada, sumo de limão, e um suave molho de preparar com pedra natural de sal. Orgânicos e naturais de romã vinagrete de limão ou casa feita de Maçã ou cereja vinagre de cidra em vez de citrinos você pode usar. Especialmente com cereja vinagre são maravilhosos. Espinafre com vermelho de beterraba beta vulgaris (chenopodiaceae) pertence à família. Vermelho escuro ou púrpura-vermelho cor da casca ou a carne. Rico em matéria orgânica, argila de solos são profundos e mostra boa melhora. Não gosta muito de solos ácidos. Para a germinação, a semente em contato com o solo, o que você precisa fazer. É resistente ao Sal. A quantidade de boro no solo deve ser baixa. Caso contrário, o crescimento diminui e em tubérculos consiste de manchas. Ao comprar beterraba, vermelho, liso, Mostrador Redondo, vermelho-púrpura, pura e você vai precisar usar a madura coisa. Vermelho beterraba é rica em vitaminas e minerais. Vermelho beterraba, a, b, c, p, e a vitamina rica. Refrescante, saboroso e nutritivo. Contidos na composição, e é um elemento radioativo que tem um efeito positivo sobre a digestão de rubidyum. Beterraba também fósforo, ferro, cobre, potássio, cálcio, magnésio, bromo, zinco, manganês e o açúcar.

Atenção para as pessoas com diabetes é prejudicial!
Além do impacto positivo do vermelho de beterraba, beterraba, há casos em que é questionável! Protege contra diabetes, mas as pessoas com diabetes estão incluídos, devido a alta quantidade de açúcar que é prejudicial. Diabéticos sem consultar um médico, você deve consumir vermelho de beterraba !. As pessoas com pressão arterial alta, você deve consumir uma pequena quantidade de vermelho de beterraba. No suplemento sem consultar o seu médico, não se preocupe.

AVISO:
Doenças, diagnosticar, tratar, medicamento de acordo com a Lei Nº 1219, somente médicos-lo é nosso dever. As informações contidas neste site constituem um conselho sobre se uma alimentação saudável e vida útil, as ações, os problemas que nós e nossos produtos recomendados não são as drogas. Natural de suporte nutricional de produtos de vida útil. Não substitui o tratamento e / ou tratamento médico. Os textos compartilhados e o uso de plantas na última dentro da instituição, como mencionado antes, verificar se você é alérgico às plantas. É recomendável que você usar. Vida saudável, feliz, vida útil, a sociedade e a si mesmo, e desejos.

Красной свеклы у детей вялость желудка полезно в
У детей ленивый желудок причины рассмотрела в желудке причины амблиопии у взрослых относительно быть, хотя об этом у детей ограничены. Желудок амблиопии у детей в наиболее важной причиной вирусной инфекции. Вирусные инфекции часть cogukez семьи, разница не очень очевидные симптомы, не наблюдая вирусные инфекции. Желудок амблиопии у детей в острый развивается после инфекции, авто иммунный ответ, считается, что. Следовательно, ленивый желудок у детей в труднее определить.

Желудок амблиопии В у детей, подростков и у взрослых анорексия nervosa и bulimya nervosa, также часто встречается. Часть препаратов желудочно-кишечной системы, подвижность уменьшить негативное влияние. И наше время имя часто в прошлом рефлюксной болезни также опорожнения желудка были отложены. Желудок амблиопии у взрослых в наиболее важной причиной диабета. Желудок ленивый В если диабет у детей причины детей наиболее редкая причина. Cocujkard, почему во многих случаях не может быть найден, и исследования остаются безрезультатными, ему неизвестной причине ленивый желудок (идиопатический gastroparez)” называется. Этот дискомфорт, как правило, более трети желудка неизвестной причине лени создает. Желудок ленивый сроки лечения, т. е. длительное хроническое может быть временным и может быть коротким. Часто ненормального пищевого поведения, кафе не видно.

Желудок ленивый (gastroparez ) , желудок питательных веществ, по своей природе, как и в обычное время не можем, например, желудка ленивый желудок, другими словами называется слабость. Потому, что избыток кислоты в желудке, ослабленных мышц живота или желудка, которые необходимы для переваривания биение головой не. Желудок ленивый, состоящий из желудка, пищеварение, расстройство желудка, отсутствие нормальной и кишечник работать редко, а на медицинском языке называется диспепсия. Желудок ленивый (gastroparez) Турецкий, слово за болезни не может выразить другими номенклатуры задержке опорожнения желудка или alisila когда, мы говорили “ленивый желудок”. Эти болезни они едят в наших опорожнение содержимого желудка длится намного дольше, чем обычно.

Как обычно наш желудок питательные вещества, необходимые после операции консистенцию, тонкий кишечник, в результате чего к iondermek, особенно офицеры. С этой целью, наш желудок сжимается и с определенными характеристиками питательные вещества, содержащиеся в ogutere в тонкий кишечник, готовы донести. Наше тело также блуждающего нерва, которые отвечают за эту функцию, предел. Это ограничения, связанные с проблемой желудка, когда речь идет о достаточно не дергаться. В результате питательные вещества, перемещать в тонкий кишечник. Так как желудок-тонкий кишечник-это тоже нормально не может выполнять свои функции. Продукты, которые мы едим очень медленно переваривается. В более поздних желудка, части кишечника, отправляются с задержкой. Иногда, время от времени на определенных этапах спад мобильности может прийти к точке. У взрослых также увидеть в нашем теле, этой ситуации, детьми из очень разных, часто встречается на. Сахарного диабета является наиболее важным. У детей, как правило, в этой ситуации нельзя определить как болезнь.

Каковы симптомы обнаруживаю, что мы, большие дети, определить боль в груди также маленькие дети этого не могут сказать. Поэтому в большинстве случаев боли в животе после жалуется и тошнота часто доводится язык. Пробуждения утром до завтрака или во время детей в выражаются тошнота желудка, в основном, является одним из основных симптомов амблиопии. Желудок ленивый, в основном дыхание пахнет также. Рвота не всегда, не ожидается.
Желудок ленивый пациентов в часть утром, во время завтрака, к концу завтрака или сразу после может поблевать. Это состояние в другие блюда в ресторане также можно увидеть. Дети бессмертия, для того, чтобы быть препятствием, утром завтракать не хочет. Прежде, чем идти в школу и жить за счет родителей, это состояние “страх школы” или “школы азарт” считается диагностика и задерживается.

Желудок амблиопии у детей в части рвоту готовы дети. Они легко тошнит и рвота, как правило, плохо ароматом. Воспитание видно сразу после часов после того, как дети поблевать. В результате часто в более ранних промежутках между приемами пищи питательных веществ съедобные части и принадлежности. Желудок ленивый, как сходство детей очень быстро doyarl. Несколько пончики сразу после насыщения он ощущается очень примечательно. В этой ситуации неправильно интерпретируются и питание ребенка не хотел или к istahsizlig подключается. Это istahsizlig из-за мало ест, доволен, хотя считается. Через некоторое время у детей, следовательно, уменьшается скорость роста. у детей до веса, затем рост замедляется удлинение. У ребенка ленивый желудок будет длиться дольше, если слабость может развиться и добиться небольшого роста. Желудок ленивый, имеющих детей, в течение длительного времени acikama не могут. Хотим есть, когда очень и всегда проходит ток, дети. Поэтому эта проблема, серьезно переживается как потеря аппетита. С задержкой опорожнения желудка у детей, рефлюкс встречается очень. У детей рефлюкс называется ситуация в большинстве случаев под ленивый желудок лежа на спине. Рефлюкс лечить тело, не дает ответа. Немного больше, чем у детей, отрыжка после еды, часто встречается. Блюда также yesel, животы после еды вздутие живота возле этих случаях у детей очень примечательно.

Кухни на этаже, питание, питательные вещества, которые богаты клетчаткой употреблять сырые фрукты и овощи могут проиграть, газированные напитки и жирная
Желудок ленивый симптомы В, что делает его более заметным. От ребенка к ребенку в зависимости, показывая, ленивый желудок, симптомы могут быть легкие или тяжелые. Широкий спектр симптомов, в дисперсии, как правило, испытывают вялость желудка врачей в постановке диагноза также испытывал трудности.
Желудок ленивый, в результате питательные вещества, которые в желудке долго ждать, если они содержат бактерии, которые могут размножаться и распада питательных веществ, вызывает. Результатом этого газа, выходящая у людей пахнет изо рта в рот и ведет. Кроме того, в желудке “безоар” называется непереваренных питательных веществ, формирование аудитории, хотя и редко можно увидеть. У детей в желудке “безоар” называется непереваренных питательных веществ, не часто встречается в аудитории. Непереваренных питательных веществ, массы у детей, тошнота, рвота, в желудке отек и может привести к засорению. В результате этого состояние проходов, препятствий, если симптомы конденсируется. Желудок амблиопии у детей в наиболее важных осложнений, задержка роста, приведет к В И обеденной оси в отношения матери и ребенка bozmas.

Желудок амблиопии у детей в у взрослых больных сахарным диабетом уровень сахара в крови может изменяться. Вместе с тем содержимое желудка в тонкий кишечник, где после осмотра будут поглощены легко регулировать уровень сахара в крови не будет. В зависимости от возраста пациента и тяжести симптомов лечащий врач в соответствии с делая необходимые работы диагноз укрепляющий и начать лечение. Желудок лень будет проводиться для диагностики исследований, варианты лечения и особенности диеты по этому поводу лечащий врач должен решить. Желудок ленивый, как правило, в жирных и волокнистых избегайте продуктов, которые следует подчеркнуть. Желудок ленивый в апельсины и брокколи усваивается не следует выбирать, чтобы волокна, которые они содержат. Сок красной свеклы для лечения в первую очередь для больных сахарным диабетом с учетом рекомендаций врача, если не лень желудка полезен.

Потребление продуктов питания в тяжелые блюда, как требование больше не нарушать или зубы или воспаление десен, пить или курить, не пить большое количество чая или кофе пить, больше количество с сахаром или вещи известных кафе, анемия, усталость, нервные расстройства, печаль и расстройство желудка причины, которые приводят другие. Желудка, расстройство желудка после еды в желудке или вздутие живота возникает жжение. Люди часто едят ощущается потребность запор, то не страшно, а после жалуются. Кроме того, есть некоторые люди, слабость, бессонница, сердцебиение, забывчивость или не видно. Желудка расстройство желудка первым условием терапии скорби и печали из siyrilmak. Немедленно вредные вещи terkedili. В первую очередь мясные блюда и сколько возможно уменьшается. Слишком нерегулярное питание не может победить. После еды никогда не будет холодной воды в помещения для некурящих. Кафе и рестораны, в том числе в покое, когда вы голодны, молоко с galet, едят подобные вещи. Красная свекла для лечения в первую очередь, если Вы не диабетик желудка от расстройства желудка полезно.

В желудке, отрыжка ограничивается, в основном, встречается у кого. Они в блюдах слишком много воздуха глотают. Людей во мне рыгают желудка или желчного пузыря может быть симптомом заболеваний. Поэтому для нашего здоровья, в основном, для выявления причины. Пищевых отравлений, в основном, bayatlamis и поврежденных пищи или после употребления в пищу рыбы банально не видно. Симптомы вдыхания пациента, yutkunmak тянет хлопот. Кроме того, боль в мышцах и судороги, головокружение, слабость, боль в животе и увидел размытые из-за жалоб. У некоторых пациентов запор, а в некоторых из них наблюдается диарея. Первое, чтобы его вылечить, бизнес, пациента должны извергнуть. В зависимости от ситуации, если вам нужно сунниты дыхания. Не теряя времени, в больницу или к врачу в ближайший везут. Погода глотании на языке медицины aerofaji известно, что это заболевание. Это, как правило, вспыльчивый mizacli кем встречается редко. Они во время еды и не заметишь, как много воздуха глотают. Так что погода глотания, желудка, кишечника и образованию газов, помогает. Как правило, икота дыхательных мышц и особенно диафрагмы возникает в результате стимуляции. Икота на языке медицины, singultus называется. Причины очень разнообразны. Люди просто рыдания в основном газов в желудке, горячие и острые блюда, нервные расстройства, так происходит. Икота причины в некоторые сердца, печени, кишечника, поджелудочной железы и заболеваний, zatulcenp или пневмонии также может быть видно. Более 3 часов длилась рыдания в медицинское учреждение к врачу и проверить….. 

Свекольный сок в крови. Свекольный сок для печени также полезно. Листья также можно отведать свежие салаты, вы можете добавить своим. Петрушки и сельдерея, листья красной свеклы преимущества и выгоды от использования ИТ. Сок красной свеклы, капуста, шпинат, морковь, портулак или могут быть смешаны с водой. Сок красной свеклы пить по 30-50gr начиная с 400 грамм до выхода можно. Сначала 50gr. красной свеклы, 150гр. морковь смешивается с водой, после 75gr. красной свеклы, 125 гр. морковный сок, затем 100г. красной свеклы, 100г. морковный сок, а затем чистой красной свеклы, воды, смешивая с красной свеклы и пить свекольный сок, как потребляется?.. Красная свекла в Европе, сделал ужин овощи. В нашей стране квашеная знаменитый. В качестве салата, привычка потреблять на самом деле, если вы сделаете это, возможно, самый полезный. Приправы, чтобы дать в салат специи и участие в изготовление уксуса, как и в плотных кислых соусов свеклы для пищеварения в нашем организме, затрудняет, так что вы делаете также, салат, немного оливкового масла, лимона и немного природной каменной соли с небольшой соус можно приготовить. Вместо натурального лимонного гранатовым апельсин и органический минус или дома, сделанный яблочный или вишневый уксус можно использовать. Особенно вишневый уксус с замечательно. Красной свеклы beta vulgaris другое имя шпинат (chenopodiaceae) он родился в семье. Коры или цвет мяса темно-красный или пурпурно-красный. Богатых органическими веществами, глинистых почвах глубоким и развития хорошо показывает. В очень кислых почвах, которые не нравятся. Для успешного прорастания контакт семян с почвой. Соль устойчива. В почве Бор количество не должно быть низким. В противном случае рост клубней замедляется, и пятна образуются на. Красная свекла при покупке должным образом, круглый циферблат, красно-фиолетовый цвет, безупречная и зрелые, чтобы выбрать то, что вам нужно. Красной свеклы, витамины и минералы, богатые. Красная свекла A, B, C и витамина P из богатых. Освежающий, пикантный, кормушки. В состав и находится радиоактивный элемент, который rubidyum в оказывает положительное влияние на пищеварение. Свекла также фосфор, железо, медь, калий, магний, кальций, бром, цинк, марганец и сахар.

Внимание тем, кто с диабетом вредно!
Красная свекла положительный эффект сахарной свеклы, а также на тех случаях, когда неудобно. Сахар защищает против заболевания диабетом, но тем, кто содержит высокое количество сахара, из-за вредителей. У больных диабетом без консультации с врачом, красной свеклы употреблять не следует !. Высокое кровяное давление те люди, которые красной свеклы должен потреблять небольшое количество. Пищевые добавки без консультации с врачом в, запрещено.

Предупреждение:
Заболеваний, диагностики, лечения № 1219 медицинской в соответствии с Законом только врачи наших задач. Информация, содержащаяся на этом веб-сайте здоровые и полезные советы о жизни в природе ли, обмена и проблемы наши, что мы рекомендуем наша продукция не Лекарство. Полезные для жизни естественной питательной поддержки являются продукты. Лечение или врач не заменяет лечение. Общего текста, и внутри сухо, в прошлом использование растений, названия растений, аллергия на ли проверить. После рекомендуется использовать. Жизнь здорового, приятного аппетита, обществу и себе полезную жизнь, и ваш покорный.

 

.

Hurma, iktidarsızlığa iyi Geliyor


..

Zemzem Suyu Gençleştirir


.

loading…

.

Anne Sütü Gözde Kaşıntı, Nezle, Kızarıklığa Faydalıdır.


.
.

Parmak basınç masacı Akupunktur Ağrılara Faydalıdır


.
.

Karpuz Gece Körlüğü Riskini Azaltır


.
.

.

Kırmızı Pancar Mide Bulantısını Giderir.


Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.faydaliyasam.com
www.naturlebens.com
www.humancurative.com
www.bitkiveinsan.com

.
UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metin ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.
.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.