Kırmızı Pancar Alyuvarların Oluşumunda Rol Oynar.

]Kırmızı Pancar Alyuvarların Oluşumunda Rol Oynar.

Kırmızı pancar alyuvarların oluşmasında rol oynar. Kırmızı pancarın suyu en güçlü kan düzelticilerden biridir. Havuç suyuyla yarı yarıya karıştırılan kırmızı pancar suyu, günde 400 gr. içildiğinde alyuvarların sayısını kısa zamanda yükseltir. Damarlarda toplanan mineral kalsiyumu en iyi eritebilen de yine pancar suyudur.

Alyuvarlar = Eritrositler = Red Blood Cell = Rbc
Kırmızı Kan Hücreleri  Kan’ın toplam miktarının yaklaşık % 40-45 ini ve kan’ın şekilli elemanlarının % 99 unu oluştururlar. Kırmızı Kan Hücreleri  Parlak kırmızı renklerinden dolayı kırmızı kan hücreleri olarak adlandırılırlar. Şekilleri her iki kenarı iç bükey (bikonkav) bir diski andırır, ortalama çapı 6-8 nanomikrondur. Kırmızı Kan Hücreleri  yani Alyuvarların çekirdeği yoktur. Bir milimetreküp kanda erkelerde 5.100.000-5.800.000, kadınlarda 4.300.000-5.200.000 alyuvar bulunur. Bu sayılar yaş, cinsiyet ve yaşanılan yerin rakım yüksekliğine göre değişebilmektedir.  Kırmızı kan hücrelerinin üretimi böbrekler tarafından üretilen eritropoietin denilen  hormon ile kontrol edilir.  Kırmızı kan hücreleri mucize üretimi kemik iliğinde olgunlaşmamış hücreler olarak başlar. Yaklaşık yedi gün sonra olgunlaşarak kan akışına katılır.  Diğer birçok hücrenin aksine olgunlaşan kırmızı kan hücrelerinin çekirdeği yoktur. Bu sayede oldukça esnek yapıya sahiptirler. Bu esnek yapıları nedeniyle vücudumuz boyunca kan damarları yolu ile her yere kolayca ulaşırlar.Ancak aynı zamanda hücrenin ömrünü sınırlar.  Kırmızı kan hücresi vucudumuzda sadece ortalama 120 gün hayatta kalır. Zamanla alyuvarların zarı kolay zedelenebilir hale gelir ve çoğunluğu dalak olmak üzere, karaciğer ve kemik iliğinden geçerken yırtılarak parçalanırlar. Alyuvarlar buralarda bulunan makrofajlar tarafından fagosite edilirler ve içlerindeki hemoglobin açığa çıkar. Makrofajlar hemoglobinden demiri ayırarak kana verirler. Demir kanda transferrine bağlanır. Hemoglobinin geri kalan kısımları bilirubine çevrilip kana verilir. Sonra karaciğer tarafından safraya atılır.

Kırmızı Kan Hücreleri  Alyuvarlar anne karnındaki fetusun ilk birkaç haftasında vitellus kesesinde, ikinci üç ay da dalak, lenf düğümleri ve karaciğerde, doğumdan önceki son ayda ve doğumdan sonra kemik iliğinde üretilirler. Kemik iliğinde ise 5 yaşına kadar tüm kemiklerde ,20 yaşından sonra vertebralar (omurgalar), sternum (göğüs kemiği) , kostalar (kaburgalar) ve iliyak kemik (kalça kemiği)  gibi yassı kemiklerin iliklerinde yapılır.20 yaşından sonra tibia ve humerusun proksimal bölümü dışında uzun kemiklerin ilikleri yağlanır ve alyuvar yapımı durur. Yaş arttıkça bu kemiklerde de üretim düşer.  Dolaşımdaki tüm hücreler kemik iliğindeki hemopoietik kök hücrelerin bölünmesiyle oluşurlar. Alyuvarlar da ilk aşamada kemik iliğinde bölünen bu hücrelerden oluşan retikülosit halinde dolaşıma katılır. Retikulositler dolaşımda 1-2 gün içerisinde eritrosit haline gelirler. Vücuttaki dokuların oksijenlenmesinin azalması alyuvar yapımını arttırır. Alyuvar üretimini uyaran asıl faktör ise %90’ı böbreklerde, kalanı ise karaciğerde yapılan eritropoetin hormonudur. Dokularda oksijen azaldığında eritropoetin hormon seviyesi yükselir, alyuvar yapımı uyarılır ve ancak 5 gün sonra oluşan yeni alyuvarlar dolaşımda görülmeye başlar. Alyuvar oluşumunda DNA sentezi için gerekli olan folik asit ve B12 vitamininin önemi büyüktür. Eksikliklerinde DNA sentezi azalır, olgunlaşma ve bölünme yetersiz olur , makrosit adı verilen normalden büyük, hücre zarı dayanıksız, düzensiz, geniş, oval şekilli alyuvarlar oluşur.

Hemoglobin: Kırmızı kan hücreleri, akciğerler aracılığı ile alınan oksijeni vücudun diğer kısımlarına ve soluk vererek attığımız karbondioksiti akciğerlere taşıyan hemoglobin adlı özel bir proteini içerirler. Kırmızı kan hücrelerinin yaklaşık % 90 ını hemoglobin oluşturur. Tüm kandaki hemoglobin oranı; erkelerde 16 gram/dl, kadınlarda 14 gram/dl dir. Bir kırmızı kan hücresinde (alyuvar) ortalama 270-300 milyon molekül hemoglobin bulunur. Her bir hemoglobin molekülü de yine her biri bir molekül oksijen bağlayabilen 4 adet hem grubu içerir. Kana kırmızı rengini veren de işte bu hemoglobinin kendi rengidir. Hemoglobinin alt tipleri vardır, yetişkinlerde en sık rastlanan hemoglobin A dır. Vücuttaki toplam demir 4-5 gramdır ve bunun % 65 i hemoglobinde bulunur.

Hematokrit: Toplam kan hacmi içinde kırmızı kan hücrelerinin % olarak oranı hematokrit adı verilen bir ölçüm yöntemi ile belirlenir. Değeri erkeklerde % 40-45 , kadınlarda % 35-45 arasındadır.
Çeşitli nedenlerle kandaki alyuvar sayısının azalmasına anemi denir. Anemi alyuvarların çok hızlı bir şekilde kaybı(kan kaybı-kanama) veya çok yavaş üretimi nedeniyle olabilir.

Kırmızı Pancar çok yapraklı olan ve ıspanak gibi değerlendirilen bu sebzelerin gelişmiş kök yapısı sayesinde kuraklığa ve susuzluğa karşı da çok dayanaklıdır.  Ancak ana kazık kök zarar görürse, hafif susuzluğa bile dayanamıyor yani bir o kadar da narin! Kabuğunun veya etinin rengi koyu kırmızı ya da morumsu kırmızıdır. Organik maddece zengin, derin ve killi topraklarda iyi gelişim gösterir. Fazla asitli topraklardan hoşlanmaz. Çimlenmenin başarılı olması için tohumun toprakla temas etmesi gerekir. Tuza dayanıklıdır. Topraktaki bor miktarının düşük olmaması gerekir.  Aksi takdirde büyüme yavaşlar ve yumruda lekeler oluşur. Kırmızı pancar alırken düzgün yuvarlak hatlı, kırmızı-mor renkli, lekesiz ve olgun olanı tercih etmek gerekiyor.  Kırmızı Pancar (beta vulgaris) Ispanakgiller (chenopodiaceae) ailesindendir.  Kırmızı Pancar’ın Anavatanı Akdeniz Bölgesi olup, çok eski zamanlardan bu yana insanlar besin maddesi olarak kullanılıyor. Arkeologlar Mısır mezar taşlarındaki bazı bitki resimlerinin Kırmızı Pancar’ın olduğunu ileri sürerler. Kırmızı Pancar’ın toprak içindeki yumruları kırmızı renkte olup, şeker pancarından daha küçük olmasıdır. Kırmızı Pancar’ın ince köklü iki yıllık otsu bir bitkidir. Kırmızı Pancar’ın yaprakları da şeker pancarına göre daha kırmızıdır.

Ülkemizde hemen her bölgede Kırmızı Pancar’ın yetişir. Kırmızı Pancar’ın tohumları bahar başında yaz sonuna kadar ekilebiliyor. Erkenci denen çeşitlerinde Ekim’den itibaren ortalama 4 veya 5 ayda, diğer türlerde ise 6 ayda hasat edilebilir. Birinci yıl Kırmızı Pancar’ın üzerinde rozet şeklinde yer alan yapraklar gelişiyor. İkinci yıl üzerindeki Kırmızı Pancar’ın da yapraklar, çiçekler, meyveler, tohumları taşıyan sürgün yetişiyor. Kırmızı Pancar’ın olgunlaştığını, en dıştaki yaprağın sararmasından ve türüne göre gereken iriliğe ulaşmasından anlamak mümkün. Kırmızı Pancar’ı Vitamin ve mineral zenginidir.  Kırmızı Pancar’ı A, B, C ve P vitaminlerinden zengindir. Serinletici, iştah açıcı, besleyicidir. Bileşiminde bulunan ve radyoaktif bir eleman olan rubidyumun sindirim üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Pancar aynı zamanda fosfor, demir, bakır, potasyum, magnezyum, kalsiyum, brom, çinko, manganez ve şeker bulunur.  Kırmızı pancar, karaciğer’i  sağlığına muhteşem faydalıdır. Adeta Karaciğer’in doktorudur.  Hastalıkların kol gezdiği şu dönemde sentetik ilaçların adeta köşe kapmaca oynadığı günümüzde, kırmızı Pancar adeta karaciğerin doktorudur. Her yerde korkuların, yapay katkılı gıdanın, kozmetik ürünlerin ve sonunda değişik hastalıklara sebep olan binlerce ürünün pazarlandığı zamanda,  sağlıklı kalmak adeta insan için canlılar için, mucize gibi bir şey !  Kırmızı pancarın kökleri toparlak yumru şeklinde gelişir, Mutfaklarımızda ve soframızda sebze olarak kullanılır. Şeker pancarının kökleri toparlak  yumru şeklinde gelişir. İçeriğinde sakaroz vardır. Kırmızı pancar, Karaciğer’in muntazam olarak çalışmasını sağlar. Vucutta idrar söktürür ve atılmasına katkıda bulunur. İnsanın kansızlığı ile mücadele eder ve eksikliğini giderir. Şeker hastalığı ve vereme karşı bağışıklık sitemini ve insanı korur. İnsan vucudunda mide ve bağırsakları kuvvetlendirir. Sinir sisteminde gerilen sinirleri yatıştırır. Vücudu ve bağışıklık sistemini  kuvvetlendirir. Böylece insan vucudunda bağışıklık sisteminizi güçlendirerek kış aylarının müzmin hastalığı gribe yakalanmadan hayatınızı sağlıklı yaşarsınız. Mide ve bağırsaklarınızı sağlıklı rahatlatarak gaz sancısından kurtulursunuz.  Vucudunuzda bulunan kanı adeta yıkayarak mikroplardan arınırsınız. Karaciğerimizi daha mutlu etmek, cildimizi genç ve güzelleştirmek, sinirlerimizi hayata sakinleştirmek de gibi faydalarıda vardır.  En önemlisi aynı anda, şeker hastalığı, verem ve kanserden korunmuş olursunuz. Kırmızı Pancarın harika salatası ile kış mevsiminde her hastalıklardan korunur veya kurtulursunuz. Kırmızı Pancar Lösemi ve diğer kanser türlerinde etkilidir.  Kırmızı Pancar vücüttaki ve kandaki toksinleri temizler. Kırmızı Pancar Suyu karaciğer ve safra kesesini uyarır kabızlığı giderir. Kırmızı Pancar Havuç ile beraber Gut, Böbrek, Safra Kesesi için mükemmeldir.

Dikkat şeker hastası olanlara zararlı!
Kırmızı Pancarın olumlu etkisinin yanında şeker pancarının sakıncalı olduğu durumlar da var! Şeker hastalığına karşı koruyor ancak şeker hastası olanlara içerdiği yüksek şeker miktarından dolayı zararlıdır. Şeker hastaları doktoruna danışmadan, kırmızı pancarı tüketmemeli !. Yüksek tansiyonu olanlar insanlar kırmızı pancarı az miktarda tüketmelidir. Doktorunuza danışmadan besin takviyesinde bulunmayın.

UYARI :
Hastalıkları teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydalı yaşam hakkında tavsiye niteliğinde olup, paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değildir. Faydalı yaşama doğal besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirin. Sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  topluma ve kendinize faydalı yaşam, dileklerimizle.

Red Beet Plays A Role In The Formation Of Red Blood Cells.

Red beet plays a role in the formation of red blood cells. Red beet juice is one of the most powerful blood-toppers. Mixed half and half with carrot juice, red beet juice per day, 400 gr. when consumed raises the number of red blood cells in a short time.
The mineral calcium is also collected in the best of vessels that can melt beet juice.

Red = Red = Red Blood Cells = Rbc
Blood red blood cells formed elements of the blood. ini and the total amount of approximately 40-45% 99% form. Red blood cells are called red blood cells due to their bright red color. Both sides of the concave shapes (characterized) is shaped like a disk, The average diameter of 6-8 microns Nano. Red blood cells, or red blood cells is the nucleus. Men 5.100.000 per cubic millimeter of blood-5.800.000, women 4.300.000-5.200.000 red blood cells. These numbers are age, gender and place of living may vary according to the height of the altitude. Hormone called erythropoietin produced by the kidneys is controlled by the production of red blood cells. The miracle of the production of red blood cells in the bone marrow as immature cells begins. Approximately seven days after the bloodstream and goes into healthcare. Unlike many other cells, red blood cells, there is a kernel of maturing. In this way, highly flexible structures. This flexible structure due to reach everything easily through the blood vessels throughout our body.But at the same time limits the lifetime of the cell. In our body red blood cells survive for only 120 days on average. Over time, it becomes the membrane of the red blood cells can be easily damaged, and the majority of the spleen, liver and bone marrow are broken down by tear when I walk through. There are phagocytosed by macrophages found in the red blood cells and hemoglobin in them is released. Separating the iron from hemoglobin give blood macrophages. Connects to the transfer of iron in the blood. The rest is turned with the blood of bilirubin hemoglobin. Then excreted into the bile by the liver.

  

Red blood cells red blood cells of the fetus in the mother’s womb during the first few weeks yolk sack in the second three months also the spleen, lymph nodes and the liver, during the last month before birth and after birth in the bone marrow are produced. In the bone marrow in all the bones the age of 5 until the age of 20 after the vertebrae (spine), sternum (breast bone) , ribs and iliac bone (femur) are made in the marrow of flat bones such as the.After 20 years of age, except tibia and the proximal part of the marrow of long bones lubricated and Homer stops making red blood cells. As age increases, these bones production falls. All of the cells in the bone marrow, circulating hematopoietic stem cells are formed by dividing. Red blood cells in the first stage, the dividing cells in the case of reticulocyte in the bone marrow, the circulation participates. There are still some in circulation within 1-2 days become erythrocyte. The decrease in red blood cell production and enhances the oxygenation of tissues in the body. The principal factor that stimulate the production of red blood cells, 90% of the kidneys, the hormone erythropoietin in the liver and the rest. In the tissues when your oxygen is low, erythropoietin hormone level rises, the construction of red blood cells in the circulation that occur after only 5 days new red blood cells is stimulated and begin to appear. Red blood cell formation, DNA synthesis which is required for folic acid, and vitamin B12 is of great importance. Deficiencies in DNA synthesis decreases, maturation and division is inadequate, Makrosit bigger than normal and called the cell membrane unstable, irregular, wide, oval-shaped red blood cells.

Hemoglobin: red blood cells of oxygen taken in through the lungs to other parts of the body that carries the carbon dioxide to the lungs and pale we take giving to a special protein called hemoglobin contain. Red blood cells about 90% of hemoglobin creates. The ratio of hemoglobin in whole blood of men and 16 grams/DL, 14 g/DL. A red blood cell (red blood cells) hemoglobin molecule is close to the average of 270-300 million. Each hemoglobin molecule can bind 4 oxygen molecular each one includes both groups. Their color of hemoglobin that gives blood its red colour. There are sub-types of hemoglobin in adults, hemoglobin is the most common. A total of 4-5 grams of iron in the body and 65% of it is found in hemoglobin.

Total blood volume of red blood cells, hematocrit % hematocrit as determined by a measurement method called the ratio. Value % of males 40-45 , Women, The % between 35-45.
For various reasons, given some tablets called anemia. A very rapid loss of red blood cells anemia(blood loss-bleeding) or too slow may be due to production.

 

Red multi-leaf vegetables such as spinach, beets and evaluated improved root structure due to much tougher against drought and thirst. However, the main pile is damaged at the root, if you can’t stand mild thirst, so delicate! Dark red or purplish-red color of the shell or meat. Rich in organic matter, clay soils are deep and shows good improvement. More does not like acidic soils. For germination, the seed contact with the soil, you need to make. It is resistant to Salt. The amount of boron in the soil should be low. Otherwise, growth slows and in tubers consists of spots. When buying beets, red, smooth, Round Dial, red-purple, pure and you will need to use the mature thing. Red beet (beta vulgaris), Spinach (chenopodiaceae) belongs to the family. Red beet is native to the Mediterranean region and used as food since ancient times people. Egyptian archaeologists argue that some Plant Pictures on the gravestones of red beet. The tubers in the soil is red in color red beet, sugar beets will be smaller than that. Two thin red rooted beet is a perennial herbaceous plant. The leaves of sugar beet red beet red is also more compared to.

Red beetroot grows in almost every region of our country. Red beet seeds can be sown in early spring until the end of the summer. The average early varieties called on October 4 or 5 months, in other species, can be harvested in 6 months. Located on a badge in the form of red beet in the first year, the leaves are developing. On the second year of red beet leaves, flowers, fruits, seeds carrying exile grows. Red beet has matured, it reaches the required size according to the type of the outermost leaf yellowing and able to understand. Red beet is rich in vitamins and minerals. Red beet a, b, c, p, and vitamin rich. Refreshing, appetizing, and nutritious. Contained in the composition, and is a radioactive element which has a positive effect on the digestion of rubidyum. Beets also phosphorus, iron, copper, potassium, magnesium, calcium, bromine, zinc, manganese, and sugar. Red beets, fantastic for liver health is worthwhile. Almost Liver is a doctor. Diseases rampant today in this period of synthetic drugs almost played musical chairs, red beet is a liver doctor almost. Everywhere fears, foods with artificial additives, cosmetic products, and in the end causing the product at the time it was marketed thousands of different diseases, for human beings to stay healthy for almost, it’s like a miracle ! Red beet roots, develops in the form of a bulbous tuber, our kitchen and our table is used as a vegetable. The roots of sugar beet develops in the form of a bulbous tuber. Sucrose in the content areas. Red beets, Liver allows you to work on a regular basis. In the body, is a diuretic and contributes to the expulsion. People struggles with anemia and lack of addresses. Diabetes and the immune system and protects the people against tuberculosis. Strengthens the stomach and intestines in the human body. Strained in the nervous system, calms the nerves. The body and strengthens the immune system. Thus, in the human body from the flu by strengthening your immune system you will live your life healthy chronic disease in the winter months. You will get rid of gas pains by relaxing your stomach and intestines healthy. The blood by literally washing the germs in your body you can trust. The liver to make us more happy, young and beautify our skin, calm our nerves as well as Life benefits. Most importantly, at the same time, diabetes, Tuberculosis and cancer you will be protected from. A great salad with red beet shall be protected from every disease in the winter season, or you can walk away. Red beet is also effective in other types of leukemia and cancer. Beetroot cleans the toxins in the body and in the blood. Red beet juice stimulates the liver and the gallbladder constipation. Red beet together with carrot, gout, kidney, gall bladder are perfect for.

Caution to those with diabetes is harmful!
In addition to the positive impact of red beet, sugar beet there are cases where it is objectionable! Protects against diabetes, but people with diabetes are included due to the high amount of sugar that is harmful. Diabetics without consulting a doctor, you must consume red beet !. Those people with high blood pressure, you should consume a small amount of red beet. In the supplement without consulting your doctor don’t bother.

WARNING :
Diseases, diagnose, treat, medicine according to the Law No. 1219, only physicians it is our duty. The information on this website constitute advice about whether a healthy and useful life, shares, issues we and our recommended products are not drugs. Natural nutritional support products useful life. Does not replace treatment or medical treatment. Shared texts and the use of plants in the last within of the institution as mentioned before, check whether you are allergic to plants. It is recommended that you then use. Life healthy, happy, useful life, society and yourself, and wishes.

 

Rote-Bete-Spielt Eine Rolle Bei Der Bildung Von Roten Blutkörperchen.

Rote-bete-spielt eine Rolle bei der Bildung von roten Blutkörperchen. Rote-bete-Saft ist eines der mächtigsten Blut-Topper. Gemischt halb und halb mit Karottensaft, rote-bete-Saft pro Tag, 400 gr. wenn verbraucht, erhöht die Anzahl der roten Blutkörperchen in kurzer Zeit.
Der Mineralstoff calcium ist auch die Erhebung der beste der Schiffe, die Schmelzen können Rüben-Saft.

Rot = Rot = Red Blood Cells = Rbc
Blut, roten Blutkörperchen gebildet Elemente des Blutes. ini und die Summe von etwa 40-45% 99% bilden. Rote Blutkörperchen sind die sogenannten roten Blutkörperchen, die aufgrund Ihrer leuchtend roten Farbe. Beide Seiten des konkaven Formen (gekennzeichnet) ist geformt wie eine Scheibe, Die Durchschnittliche Durchmesser von 6-8 µm Nano. Rote Blutkörperchen, oder die roten Blut-Zellen ist der Zellkern. Männer 5.100.000 pro Kubik-millimeter Blut-5.800.000, Frauen 4.300.000-5.200.000 roten Blutkörperchen. Diese zahlen sind Alter, Geschlecht und Wohnort variieren je nach der Höhe der Höhe. Das Hormon erythropoietin produziert durch die Nieren gesteuert wird die Produktion von roten Blutkörperchen. Das Wunder von der Produktion der roten Blutkörperchen im Knochenmark als unreife Zellen beginnt. Etwa sieben Tage nach der Blutbahn und geht in das Gesundheitswesen. Im Gegensatz zu vielen anderen Zellen, rote Blutkörperchen, es ist ein kernel der Reifung. Auf diese Weise, sehr flexible Strukturen. Diese flexible Struktur wegen erreichen Sie alles leicht durch die Blutgefäße in unserem Körper.Aber zur gleichen Zeit begrenzt die Lebensdauer der Zelle. In unserem Körper die roten Blutkörperchen überleben nur 120 Tage im Durchschnitt. Im Laufe der Zeit, wird es die Membran der roten Blutkörperchen, die leicht beschädigt werden können, und die Mehrheit der Milz, Leber und Knochenmark abgebaut werden durch reißen, wenn ich zu Fuß durch. Es phagocytosed durch die Makrophagen finden sich in den roten Blutkörperchen und Hämoglobin in Ihnen freigesetzt wird. Trennung von Eisen aus Hämoglobin Blut Spenden Makrophagen. Verbindet, um die übertragung von Eisen in das Blut. Der rest drehte sich mit dem Blut von bilirubin Hämoglobin. Ausgeschieden in der Galle von der Leber.

Rote Blutkörperchen die roten Blutkörperchen des Fötus in der Gebärmutter der Mutter während der ersten Wochen der Dottersack in den zweiten drei Monaten auch die Milz, die Lymphknoten und die Leber, während des letzten Monats vor der Geburt und nach der Geburt im Knochenmark produziert werden. In das Knochenmark in allen Knochen im Alter von 5 Jahren bis zum Alter von 20 Jahren nach dem Wirbel (Wirbelsäule), sternum (Brustbein) , die rippen und Beckenkamm-Knochen (femur) vorgenommen werden, in dem Mark der flachen Knochen wie dem.Nach 20 Jahren, mit Ausnahme der tibia und der proximale Teil des Knochenmark der langen Knochen geschmiert und Homer hält so die roten Blutkörperchen. Mit zunehmendem Alter, diese Knochen, die Produktion fällt. Alle Zellen im Knochenmark, den zirkulierenden hämatopoetischen Stammzellen gebildet werden, die durch Division. Rote Blutkörperchen in der ersten Phase der sich teilenden Zellen im Fall von Retikulozyten im Knochenmark, der Umlauf teilnimmt. Es sind noch einige im Umlauf innerhalb von 1-2 Tagen werden Erythrozyten. Die Abnahme der Zahl der roten Blutkörperchen und verbessert die Sauerstoffversorgung der Gewebe im Körper. Der ausschlaggebende Faktor, dass stimulieren die Produktion von roten Blutkörperchen, die zu 90% von den Nieren wird das Hormon erythropoietin, das in der Leber und den rest. In den Geweben, wenn Ihr Sauerstoff niedrig ist, Erythropoetin Hormon steigt, wird der Bau der roten Blutkörperchen in der Zirkulation auftreten, nach nur 5 Tagen neuen roten Blutkörperchen wird angeregt und beginnt zu erscheinen. Die Bildung Roter Blutkörperchen, die DNA-Synthese, die erforderlich ist für die Folsäure und vitamin B12 ist von großer Bedeutung. Mängel in der DNA-Synthese sinkt, Reifung und Teilung ist unzureichend, Makrosit größer als normal und rief die Zellmembran instabil, unregelmäßiger, breit, oval-geformten roten Blutkörperchen.

Hämoglobin: rote Blutkörperchen Sauerstoff durch die Lunge auf andere Teile des Körpers, trägt das Kohlendioxid zur Lunge, und blass, die wir ergreifen, so dass ein spezielles protein namens Hämoglobin enthalten. Die roten Blutkörperchen von etwa 90% des Hämoglobins entsteht. Das Verhältnis von Hämoglobin im Vollblut der Männer und 16 G/DL, 14 g/DL. Eine rote Blutzelle (rote Blutkörperchen) Hämoglobin-Molekül ist in der Nähe der Durchschnitt von 270-300 Millionen. Jedes Hämoglobin-Molekül binden können 4 Sauerstoff molekularen jeweils über beide Gruppen. Ihre Farbe Hämoglobin gibt dem Blut seine rote Farbe. Es gibt sub-Typen von Hämoglobin bei Erwachsenen, Hämoglobin ist das häufigste. Insgesamt 4-5 G Eisen im Körper, und 65% davon im Hämoglobin.

Total Blut Volumen der roten Blutkörperchen, Hämatokrit % Hämatokrit bestimmt durch ein Messverfahren bezeichnet das Verhältnis. Wert % der Männer 40-45 Frauen, Die % zwischen 35-45.
Aus verschiedenen Gründen, da einige Tabletten genannt Anämie. Einem sehr schnellen Verlust der roten Blutkörperchen Anämie(Blutverlust-Blutungen), oder zu langsam, kann durch die Produktion.

Rot multi-leaf-Gemüse wie Spinat, Rüben, ausgewertet und verbessert die wurzelstruktur durch viel härter gegen Trockenheit und Durst. Doch die größte Haufen ist beschädigt an der Wurzel, wenn Sie nicht stehen können, milden Durst, so zart! Dunkel-rot oder Violett-rote Farbe von der Schale oder Fleisch. Reich an organischer Substanz, Ton-Böden sind tief und zeigt eine gute Verbesserung. Mehr nicht mag sauren Böden. Für die Keimung der Samen Kontakt mit dem Boden, die Sie machen müssen. Es ist resistent gegen Salz. Die Menge von Bor im Boden sollte niedrig sein. Ansonsten, das Wachstum verlangsamt und in Knollen besteht aus spots. Beim Kauf von Rüben, rote, glatte, Runde Zifferblatt, rot-Violett, rein, und Sie brauchen, um die Reife Sache. Rote bete (beta vulgaris), Spinat (chenopodiaceae) gehört zu der Familie. Rote bete ist heimisch in der mediterranen region und als Nahrungsmittel verwendet seit der Antike die Menschen. Ägyptische Archäologen argumentieren, dass einige Pflanzen Bilder auf den Grabsteinen der roten Rübe. Die Knollen in der Erde ist in der Farbe rot der roten Rüben, Zuckerrüben, wird geringer sein als bei. Zwei dünne rote Rübe-verwurzelt ist eine mehrjährige krautige pflanze. Die Blätter der Rüben, rote Rüben, rot ist auch mehr im Vergleich zu.

Rote-bete wächst in fast allen Regionen unseres Landes. Rote Rüben-Samen können ausgesät werden, im Frühjahr bis Ende Sommer. Die Durchschnittliche frühen Sorten, aufgerufen am 4. Oktober oder 5 Monate, bei anderen Arten, die geerntet werden können, in 6 Monaten. Sich auf ein Abzeichen in form von roten Rüben im ersten Jahr, die Blätter entwickeln. Auf dem zweiten Jahr der rote-bete-Blätter, Blüten, Früchte, Samen tragen Exil wächst. Rote bete ist gereift, erreicht es die gewünschte Größe nach der Art des äußersten Blatt vergilbt und in der Lage zu verstehen. Rote bete ist Reich an Vitaminen und Mineralien. Rote-bete -, a -, b -, c -, p-und vitamin-Reich. Erfrischend, appetitlich und nahrhaft. Enthalten in der Zusammensetzung, und ist ein radioaktives element, das eine positive Wirkung auf die Verdauung von rubidyum. Rüben auch Eisen, Phosphor, Kupfer, Kalium, magnesium, Kalzium, Brom, Zink, Mangan und Zucker. Rote Rüben, fantastisch für die Gesundheit der Leber ist lohnenswert. Fast die Leber ist ein Arzt. Krankheiten grassiert heute in diesem Zeitraum von synthetischen Drogen fast gespielten musikalischen Stühle, rote bete ist eine Leber Arzt fast. Überall ängste, Lebensmitteln mit künstlichen Zusatzstoffen, kosmetischen Produkten, und am Ende verursacht das Produkt an der Zeit, zu der es in Verkehr gebracht wurde, Tausende von verschiedenen Krankheiten, für Menschen, um gesund zu bleiben, für fast, es ist wie ein Wunder ! Rote-bete-Wurzeln, entwickelt sich in der form der bauchigen Knolle, unsere Küche und unsere Tabelle dient als Gemüse. Die Wurzeln der Zuckerrübe entwickelt sich in der form der bauchigen Knolle. Saccharose in der content-Bereiche. Rote Beete, Leber ermöglicht das arbeiten auf einer regelmäßigen basis. In den Körper, ist harntreibend und trägt zur Vertreibung. Die Menschen kämpfen mit Anämie und Mangel an Adressen. Diabetes und das Immunsystem und schützt den Menschen gegen Tuberkulose. Stärkt Magen und Darm in den menschlichen Körper. Gespannt in das Nervensystem, beruhigt die Nerven. Den Körper und stärkt das Immunsystem. So, in den menschlichen Körper, von der Grippe durch die Stärkung Ihres Immunsystems werden Sie Ihr Leben gesund chronische Krankheiten in den Wintermonaten. Sie loszuwerden, gas Schmerzen durch Entspannung des Magen und Darm gesund. Das Blut buchstäblich durch waschen der Keime in Ihrem Körper, dem Sie Vertrauen können. Die Leber, um uns mehr glücklich, jung und verschönern unsere Haut, beruhigen unsere Nerven, wie auch das Leben Vorteile. Am wichtigsten ist, zur gleichen Zeit, diabetes, Tuberkulose und Krebs geschützt werden. Ein großer Salat mit rote-bete-werden geschützt, von jeder Krankheit in der winter-Saison, oder Sie können zu Fuß entfernt. Rote bete ist auch wirksam bei anderen Arten von Leukämie und Krebs. Rote Beete-reinigt die Giftstoffe im Körper und im Blut. Rote-bete-Saft regt die Leber-und Gallenblase Verstopfung. Rote bete zusammen mit Karotte, Gicht, Nieren -, Gallenblase sind perfekt für.

Vorsicht für Menschen mit diabetes ist schädlich!
Zusätzlich zu den positiven Auswirkungen von rote Beete, Zuckerrüben gibt es Fälle, in denen es unerwünscht ist! Vor diabetes schützt, aber die Menschen mit diabetes sind im Lieferumfang enthalten aufgrund der hohen Menge an Zucker, die schädlich ist. Diabetiker ohne Rücksprache mit einem Arzt, müssen Sie verbrauchen, rote Rüben !. Menschen mit hohem Blutdruck, sollten Sie verbrauchen eine kleine Menge von roten Rüben. In der Ergänzung ohne Rücksprache mit Ihrem Arzt nicht stören.

WARNUNG :
Krankheiten, diagnose, Behandlung, Medizin nach dem Gesetz No. 1219, nur ärzte, es ist unsere Pflicht. Die Informationen auf dieser website stellen Beratung darüber, ob eine gesunde und Nutzungsdauer, Anteile, Aspekte, die wir und unsere empfohlenen Produkte sind keine Medikamente. Natürliche Nahrungsergänzung Produkte sinnvoll Leben. Ersetzt nicht die Behandlung oder medizinische Behandlung. Freigegebene Texte und die Verwendung von Pflanzen in der letzten innerhalb der institution, wie bereits erwähnt, überprüfen, ob Sie allergisch auf Pflanzen. Es wird empfohlen, dass Sie dann verwenden. Leben gesund, glücklich und sinnvoll Leben, die Gesellschaft und sich selbst, und Wünsche.

   

Красная Свекла Эритроцитов Играет Важную Роль В Формировании.

Красная свекла эритроцитов играет важную роль в формировании. Красный сок свеклы самый мощный триммеры в крови является одним из. Морковь наполовину водой смешивают сок красной свеклы, 400 г в день. в завершение, когда количество эритроцитов в ближайшее время поднимает.
Сосуды, собранные в минеральных лучший кальций, который может расплавить и снова, оно происходит от воды свеклы.

Эритроциты = Эритроцитах = Red Blood Cell = РБК
Эритроциты в крови общее количество около 40-45% ini и фасонных элементов крови 99% муки образуют. Красный ярко-красные клетки крови красные кровяные клетки, из-за, как они называются. Обе формы вогнутые края (bikonkav) напоминает диск, средний диаметр 6-8 нано микрон. Эритроциты, т. е. красные кровяные тельца в ядре нет. В milimetrekup в крови, рано 5.100.000-5.800.000 женщин, 4.300.000-5.200.000 эритроцитов. Эти цифры, возраст, пол и имевших место высота может варьироваться в зависимости от высоты. Красный производство клеток крови, почках вырабатывается эритропоэтин, гормон под названием контролируется. Эритроциты чудо производства в костном мозге незрелых клеток. Примерно через семь дней после olgunlasara поток крови посещает. Многие другие клетки, в отличие от созревания эритроцитов ядра нет. Таким образом, довольно гибкую структуру, обладают. Это гибкие структуры, из-за нашего организма, в течение через кровеносные сосуды, в любом месте легко достигаете.Но в то же время клетки, ограничивает срок службы. Красные клетки крови в нашем организме не только в среднем 120 дней в жизни остается. С течением времени мембраны эритроцитов легко zedeleneb может стать и большинство селезенки, печени, костного мозга и проходит через порвали с разбивкой. Эритроциты здесь находится макрофагами fagosit, который в настоящее время и в них гемоглобина наружу. Макрофаги, гемоглобина, железа в крови, разделив их дают. Железо в крови transferri соединяет. Гемоглобина в остальной части bilirubi переведены и опубликованы в кровь дается. Затем по печени шафран выбрасываются.

Красные клетки крови, эритроциты плода в утробе матери, первые несколько недель vitellus пузыря, второй в три месяца, а также в селезенке, лимфатических узлах и в печени, в последние месяцы до родов и после рождения в костном мозге, который. В костном мозге до 5 лет, а все кости ,после 20-ти позвонков (позвоночника), грудины (грудной кости) , ребер и подвздошной кости (кость бедра), как плоских костей, глубоко сделано.После 20 лет, голени и humeru ты за пределами проксимального отдела длинных костей мозг смазкой эритроцитов и строительство останавливается. С возрастом в костях это производство падает. В обращении, все клетки в костном мозге hemopoietik путем деления стволовых клеток состоят. Эритроциты также на первом этапе деления в костном мозге, состоящий из этих клеток ретикулоцитов в случае, если в обращении посещает. Ретикулоциты в обращении в течение 1-2 дней эритроциты становятся. В организме питает ее кислородом тканей, уменьшение увеличивает выработку красных кровяных клеток. Производство красных кровяных клеток, который стимулирует основной фактор, а 90% в почках, в печени, остальные сделали гормона эритропоэтина. При низком уровне кислорода в тканях эритропоэтина повышается уровень гормонов, эритроцитов стимулируется строительство, но и после 5 дней, состоящий из новых эритроцитов в обращении, видя. Эритроцитов в формировании ДНК, которые необходимы для синтеза фолиевой кислоты и витамина В12 имеет большое значение. Недостатки в уменьшается синтез ДНК, созревания и деления, происходит недостаточно, Makrosit под названием большие, чем обычно, зыбкие мембраны клетки, рваные, широкие, овальной формы состоит из эритроцитов.

Гемоглобина: эритроциты, легкие, полученные с помощью кислорода, и другие части тела, давая бледно-предпринятые нами углекислый газ в легкие, несущие гемоглобин судебно-специальный белок, который они содержат. Эритроцитов, около 90% ini создает гемоглобина. Все в крови, гемоглобина, скорости; рано в 16 г/дл у женщин 14 г/дл. Красных кровяных клеток (эритроцитов), в среднем 270-300 миллионов молекул гемоглобина. Для каждой молекулы гемоглобина, опять же, каждый из молекулы кислорода, которые можно подключить 4 штук, который включает группу. Кровь, красный цвет дает гемоглобина, – это их цвет. Гемоглобина подтипов, у взрослых, наиболее часто встречающиеся гемоглобина A. В общей сложности в организме железа 4-5 грамм, и это с 65% в i, гемоглобина.

Гематокрит: Общее число эритроцитов объем крови в % соотношение называется гематокрит метод измерения определяется. Значение у мужчин составляет 40-45% от женщин, % в диапазоне 35-45.
По различным причинам в крови количества эритроцитов анемия снижение называется. Анемия эритроцитов очень быстро потеря(потеря крови-кровотечение) или слишком медленно может быть из-за производства.

Несколько листьев красной свеклы, шпинат и оценить, как эти овощи развитой корневой засухе, благодаря своей структуре и очень против жажды dayanakli. Но главный стержневой корень поврежден, ветер жажду, даже если она не хочет, так она такая тонкая! Коры или цвет мяса темно-красный или пурпурно-красный. Богатых органическими веществами, глинистых почвах глубоким и развития хорошо показывает. Более кислых почв не любишь. Для успешного прорастания контакт семян с почвой. Соль устойчива. В почве Бор количество не должно быть низким. В противном случае рост клубней замедляется, и пятна образуются на. Красная свекла при покупке должным образом, круглый циферблат, красно-фиолетовый цвет, безупречная и зрелые, чтобы выбрать то, что вам нужно. Красная свекла (beta vulgaris), Ispanakgil (chenopodiaceae) он родился в семье. Красная свекла для родным для средиземноморского региона очень древних времен люди используется в качестве питательных веществ. Археологи в Египте возле надгробия фотографии некоторых растений Красной свеклы, что выдвигают. Красная свекла для почвы в клубни красного цвета, сахарной свеклы меньше, чем должно быть. Красная свекла тонкими корнями однолетние травянистые растения два. Красные листья свеклы или сахарной свеклы, чем красный.

В нашей стране почти в каждом регионе Красная свекла растет на. Красной свеклы семена в начале весны, в конце лета посадил, пока можно. Ранние сорта под названием с октября в среднем от 4 или 5 месяцев, на другие виды может быть собран в 6 месяцев. Первый год Красной свеклы в виде розеток, на самом развиваются листья. Второй год над Красной свеклы или листья, цветы, плоды, семена, несущие побеги растут. Красная свекла для созрели, самое внешнее пожелтение листьев и в зависимости от типа, например “огромная” Дополнительная информация по в состоянии понять. Красной свеклы, витамины и минералы, богатые. Красная свекла A, B, C и витамина P из богатых. Освежающий, пикантный, кормушки. В состав и находится радиоактивный элемент, который Rubidyum в оказывает положительное влияние на пищеварение. Свекла также фосфор, железо, медь, калий, магний, кальций, бром, цинк, марганец и сахар. Красная свекла, печень красивых здоровью полезно. Так сказать, для печени является врач. Заболеваний, рукав посетили на период синтетических наркотиков, почти на углу перестроении в настоящее время в главной роли, свекла, печень, почти, как врач. Везде страхи, искусственно легированных продуктов питания, косметической продукции и в конечном итоге различных заболеваний, которые вызывают тысячи продуктов, обрабатывается и продается, но и оставаться здоровым, так сказать для людей, для живых существ, что иное, как чудо ! Красный корни свеклы и круглая в виде клубня развивается, кухни на нашем столе и использовать в качестве овощей. Корни сахарной свеклы и круглая в виде клубня развивается. Содержание сахарозы в…. Красная свекла, печень равномерно обеспечивает работу в качестве. В организме мочи sokturur и увольнения, внести свой вклад. Человек влияет на усталость мозга с борется и устраняет недостаток. Диабет и иммунитет против туберкулеза упреки и защищает людей. В организме человека в желудке и укрепляет кишечник. В нервной системе, растягивается успокаивает нервы. Организм и укрепляет иммунную систему. Таким образом, в организме человека путем укрепления иммунной системы в зимние месяцы хронические заболевания гриппа не попасться в вашу жизнь здоровой, возникают. Желудок и кишечник, ваши здоровые расслабляя газа в муках, в которых не будут учитываться. На теле кровь, так сказать, смыть микробов arinirs. Печень мы очень счастливы, нашу кожу молодой и украсить, ограничивает нашу жизнь, как успокоить faydalari. Самое главное, в то же время, диабет, туберкулез и рак, расположению. Красная свекла-отличный салат зимой с все заболевания, которые сохраняются и будут учитываться. Красная свекла лейкемии и других типов рака, эффективно. Красная свекла vucuttaki в крови и выводит токсины очищает. Свекольный сок для печени и желчного пузыря, устраняет запоры, стимулирует. Красная свекла вместе с морковью кишки, почек, желчного пузыря, идеально подходит для.

Внимание тем, кто с диабетом вредно!
Красная свекла положительный эффект сахарной свеклы, а также на тех случаях, когда неудобно. Сахар защищает против заболевания диабетом, но тем, кто содержит высокое количество сахара, из-за вредителей. У больных диабетом без консультации с врачом, красной свеклы употреблять не следует !. Высокое кровяное давление те люди, которые красной свеклы должен потреблять небольшое количество. Пищевые добавки без консультации с врачом в, запрещено.

Предупреждение :
Заболеваний, диагностики, лечения № 1219 медицинской в соответствии с Законом только врачи наших задач. Информация, содержащаяся на этом веб-сайте здоровые и полезные советы о жизни в природе ли, обмена и проблемы наши, что мы рекомендуем наша продукция не Лекарство. Полезные для жизни естественной питательной поддержки являются продукты. Лечение или врач не заменяет лечение. Общего текста, и внутри сухо, в прошлом использование растений, названия растений, аллергия на ли проверить. После рекомендуется использовать. Жизнь здорового, приятного аппетита, обществу и себе полезную жизнь, и ваш покорный.

البنجر الأحمر يلعب دورا في تكوين خلايا الدم الحمراء.

البنجر الأحمر يلعب دورا في تكوين خلايا الدم الحمراء. عصير البنجر الأحمر هو واحد من أقوى الدم-أغطية. يخلط نصف ونصف مع عصير الجزر, عصير البنجر الأحمر في اليوم الواحد, 400 غرام. عندما تستهلك يرفع عدد خلايا الدم الحمراء في وقت قصير.
المعدنية الكالسيوم هو أيضا جمعها في أفضل السفن التي يمكن أن تذوب عصير البنجر.

الأحمر = Red = خلايا الدم الحمراء = Rbc
خلايا الدم الحمراء في الدم شكلت عناصر الدم. ini و المبلغ الإجمالي من حوالي 40-45% 99% شكل من الأشكال. خلايا الدم الحمراء تسمى خلايا الدم الحمراء بسبب لون أحمر. كلا الجانبين من مقعر الأشكال (تتميز) على شكل قرص متوسط القطر من 6-8 ميكرون نانو. خلايا الدم الحمراء أو خلايا الدم الحمراء هي نواة. الرجال 5.100.000 لكل ملليمتر مكعب من الدم-5.800.000 النساء 4.300.000-5.200.000 خلايا الدم الحمراء. هذه الأرقام العمر والجنس ومكان المعيشة قد تختلف وفقا ارتفاع علو. هرمون يسمى الإريثروبويتين التي تنتجها الكلى تسيطر عليها إنتاج خلايا الدم الحمراء. معجزة من إنتاج خلايا الدم الحمراء في نخاع العظام مثل خلايا غير ناضجة يبدأ. ما يقرب من سبعة أيام بعد مجرى الدم يذهب إلى الرعاية الصحية. على عكس العديد من الخلايا, خلايا الدم الحمراء, هناك نواة من النضج. في هذه الطريقة مرنة للغاية الهياكل. هذا هيكل مرن من المقرر أن يصل إلى كل شيء بسهولة عبر الأوعية الدموية في جميع أنحاء الجسم.ولكن في نفس الوقت يحد من عمر الخلية. في الجسم خلايا الدم الحمراء البقاء على قيد الحياة لمدة 120 يوما في المتوسط. مع مرور الوقت ، يصبح غشاء خلايا الدم الحمراء يمكن أن تتلف بسهولة ، وغالبية الطحال والكبد ونخاع العظام موزعة حسب المسيل للدموع عندما كنت المشي من خلال. هناك phagocytosed قبل الضامة الموجودة في خلايا الدم الحمراء والهيموجلوبين في الافراج عنهم. فصل الحديد من الهيموجلوبين بالدم الضامة. يربط نقل الحديد في الدم. والباقي هو تحول الدم من البيليروبين الهيموغلوبين. ثم يفرز في العصارة الصفراوية من الكبد.

خلايا الدم الحمراء خلايا الدم الحمراء للجنين في رحم الأم خلال الأسابيع القليلة الأولى صفار البيض كيس في الثانية ثلاثة أشهر أيضا الطحال والغدد الليمفاوية والكبد خلال الشهر الاخير قبل الولادة و بعد الولادة في نخاع العظام تنتج. في نخاع العظام في جميع العظام سن 5 سنوات حتى سن 20 بعد فقرات الظهر (العمود الفقري), القص (عظمة الصدر) ، الأضلاع و العضمة (عظم الفخذ) تصنع في نخاع العظام المسطحة مثل.بعد 20 سنة من العمر ، ما عدا الساق الجزء القريب من نخاع العظام الطويلة مشحم هوميروس يتوقف عن صنع خلايا الدم الحمراء. كما يزيد سن هذه العظام من إنتاج السقوط. كافة الخلايا في نخاع العظام, تعميم الخلايا الجذعية المكونة للدم تتشكل من خلال تقسيم. خلايا الدم الحمراء في المرحلة الأولى ، تقسيم الخلايا في حالة الخلايا الشبكية في نخاع العظام, تداول يشارك. لا تزال هناك بعض المتداولة في غضون 1-2 أيام تصبح كرات الدم الحمراء. انخفاض إنتاج خلايا الدم الحمراء ويعزز من عملية أكسجة الأنسجة في الجسم. فإن العوامل الرئيسية التي تحفز إنتاج خلايا الدم الحمراء, 90% من الكلى هرمون الإريثروبويتين في الكبد. في الأنسجة عند الأكسجين منخفضة ، الإريثروبويتين مستوى الهرمون يرتفع بناء خلايا الدم الحمراء في الدورة الدموية التي تحدث بعد 5 أيام فقط خلايا الدم الحمراء الجديدة يتم تحفيز تبدأ في الظهور. تشكيل خلايا الدم الحمراء ، توليف الحمض النووي وهو مطلوب حمض الفوليك, و فيتامين B12 هو من أهمية كبيرة. أوجه القصور في تركيب الحمض النووي النقصان ، النضج شعبة غير كافية ، Makrosit أكبر من المعتاد و يسمى غشاء الخلية غير مستقرة ، غير النظامية ، واسعة ، بيضاوية الشكل من خلايا الدم الحمراء.

خضاب الدم: خلايا الدم الحمراء الأكسجين من خلال الرئتين إلى أجزاء أخرى من الجسم الذي يحمل ثاني أكسيد الكربون إلى الرئتين شاحب نأخذ إعطاء بروتين خاص يسمى تحتوي على الهيموجلوبين. خلايا الدم الحمراء حوالي 90% من الهيموجلوبين يخلق. نسبة الهيموجلوبين في الدم كله من الرجال و 16 جرام/دل ، 14 g/DL. خلية الدم الحمراء (خلايا الدم الحمراء) جزيء الهيموجلوبين بالقرب من متوسط 270-300 مليون دولار. كل جزيء الهيموجلوبين يمكن ربط 4 الأكسجين الجزيئي كل واحد يشمل كل الفئات. لونها الهيموغلوبين التي تعطي الدم الحمراء اللون. هناك أنواع فرعية من الهيموغلوبين في البالغين ، الهيموغلوبين هو الأكثر شيوعا. مجموعه 4-5 غرام من الحديد في الجسم و 65 ٪ من انها وجدت في الهيموغلوبين.

إجمالي حجم الدم من خلايا الدم الحمراء, الهيماتوكريت % الهيماتوكريت تحددها طريقة القياس يسمى نسبة. القيمة ٪ من الذكور 40-45 النساء ، % بين 35-45.
لأسباب مختلفة ، بالنظر إلى بعض أقراص يسمى فقر الدم. السريع جدا فقدان خلايا الدم الحمراء فقر الدم(فقدان الدم-نزيف) أو بطيئة جدا قد يكون راجعا إلى الإنتاج.

الأحمر متعدد أوراق الخضروات مثل السبانخ والبنجر تقييم وتحسين بنية الجذر بسبب اكثر صرامة ضد الجفاف والعطش. ومع ذلك ، فإن كومة الرئيسية تلف في الجذر ، إذا كنت لا تستطيع الوقوف خفيفة العطش ، حساسة جدا! الأحمر الداكن أو الأرجواني اللون الأحمر قذيفة أو اللحوم. الغنية في المواد العضوية والتربة الطينية العميقة ويظهر تحسن جيد. أكثر لا يحب التربة الحمضية. للإنبات البذور الاتصال مع التربة تحتاج إلى إجراء. هو مقاومة الملح. كمية البورون في التربة يجب أن تكون منخفضة. وإلا تباطؤ النمو في الدرنات تتكون من البقع. عند شراء البنجر الأحمر, على نحو سلس, جولة الهاتفي الأحمر-الأرجواني نقي و سوف تحتاج إلى استخدام الشيء ناضجة. البنجر الأحمر (beta vulgaris), السبانخ (chenopodiaceae) ينتمي إلى عائلة. البنجر الأحمر الأصلي إلى منطقة البحر الأبيض المتوسط و تستخدم كغذاء منذ العصور القديمة الناس. المصرية علماء الآثار يقولون أن بعض النباتات الصور على شواهد القبور من البنجر الأحمر. الدرنات في التربة أحمر اللون الأحمر في البنجر ، بنجر السكر سوف تكون أصغر من ذلك. اثنين رقيقة الأحمر الجذور البنجر هو نبات عشبي معمر. أوراق بنجر السكر البنجر الأحمر الأحمر هو أيضا أكثر مقارنة.

الشمندر الأحمر تنمو تقريبا في كل منطقة من بلادنا. البنجر الأحمر يمكن أن تزرع في بداية الربيع حتى نهاية الصيف. متوسط أصناف مبكرة دعا في تشرين الأول / أكتوبر 4 أو 5 أشهر ، في الأنواع الأخرى ، يمكن أن تحصد في 6 أشهر. تقع على شارة في شكل البنجر الأحمر في السنة الأولى ، ويترك النامية. في السنة الثانية من البنجر الأحمر الأوراق والأزهار والثمار والبذور تحمل المنفى ينمو. البنجر الأحمر قد نضجت ، أن تصل إلى الحجم المطلوب حسب نوع الأبعد ورقة اصفرار قادرة على فهم. البنجر الأحمر غني بالفيتامينات والمعادن. البنجر الأحمر a, b, c, p, و فيتامين الغنية. منعش, شهية و مغذية. الواردة في تكوين و هو العنصر المشع الذي له تأثير إيجابي على عملية الهضم من rubidyum. البنجر أيضا والفوسفور والحديد والنحاس والبوتاسيوم والمغنيسيوم والكالسيوم والبروم والزنك والمنغنيز و السكر. البنجر الأحمر, رائعة على صحة الكبد هو جدير بالاهتمام. تقريبا الكبد هو الطبيب. الأمراض المتفشية اليوم في هذه الفترة من المخدرات الاصطناعية تقريبا لعبت الكراسي الموسيقية البنجر الأحمر هو الكبد طبيب تقريبا. في كل مكان المخاوف الأطعمة التي تحتوي على إضافات صناعية, منتجات التجميل, و في النهاية تسبب المنتج في الوقت الذي كان يسوق الآلاف من مختلف الأمراض للبشر البقاء في صحة جيدة تقريبا, انها مثل معجزة ! جذور البنجر الحمراء يتطور في شكل بصلي درنة, المطبخ و المائدة يتم استخدام الخضار. جذور بنجر السكر يتطور في شكل بصلي درنة. السكروز في مجالات المحتوى. البنجر الأحمر والكبد يسمح لك العمل على أساس منتظم. في الجسم, هو مدر للبول و يساهم في طرد. الناس تناضل مع فقر الدم و نقص العناوين. مرض السكري والجهاز المناعي ويحمي الناس ضد مرض السل. يقوي المعدة و الأمعاء في جسم الإنسان. توتر في الجهاز العصبي, يهدئ الأعصاب. الجسم ويقوي الجهاز المناعي. وهكذا في جسم الإنسان من الانفلونزا عن طريق تعزيز الجهاز المناعي الخاص بك سوف تعيش حياتك صحية مزمنة المرض في أشهر الشتاء. سوف تحصل على التخلص من الغاز الآلام من استرخاء المعدة والأمعاء صحية. الدم عن طريق حرفيا غسل الجراثيم في الجسم يمكن أن تثق. الكبد أن يجعلنا أكثر سعادة ، الشباب و تجميل الجلد وتهدئة الأعصاب لدينا فضلا عن منافع الحياة. والأهم من ذلك, في نفس الوقت, مرض السكري, مرض السل و السرطان سوف تكون محمية من. كبير مع سلطة البنجر الأحمر يجب أن تكون محمية من كل مرض في موسم الشتاء ، أو يمكنك المشي بعيدا. البنجر الأحمر هو أيضا فعالة في أنواع أخرى من سرطان الدم والسرطان. الشمندر ينظف السموم في الجسم في الدم. عصير البنجر الأحمر يحفز الكبد و المرارة والإمساك. البنجر الأحمر جنبا إلى جنب مع الجزر, النقرس, الكلى, المرارة هي مثالية.

الحذر لمن يعانون من مرض السكري هو ضار!
بالإضافة إلى الأثر الإيجابي الأحمر في البنجر ، بنجر السكر هناك حالات حيث هو المرفوض! يحمي من مرض السكري ، ولكن الناس مع مرض السكري يتم تضمين بسبب كمية عالية من السكر الضار. مرضى السكري من دون استشارة الطبيب ، يجب أن تستهلك البنجر الأحمر !. هؤلاء الناس مع ارتفاع ضغط الدم ، يجب أن تستهلك كمية صغيرة من البنجر الأحمر. في الملحق دون استشارة الطبيب لم يكلف نفسه عناء.

تحذير :
الأمراض, تشخيص, علاج, الطب وفقا للقانون رقم 1219 والأطباء فقط هو واجبنا. المعلومات الواردة في هذا الموقع تشكل المشورة حول ما إذا كانت صحية ومفيدة الحياة, أسهم, القضايا ونحن لدينا المنتجات الموصى بها ليست المخدرات. الغذائية الطبيعية دعم منتجات مفيدة في الحياة. لا يحل محل العلاج أو العلاج الطبي. مشترك النصوص و استخدام النباتات في آخر داخل المؤسسة كما ذكر من قبل, تحقق ما إذا كان لديك حساسية من النباتات. من المستحسن أن يمكنك ثم استخدام. حياة صحية, سعيد, مفيدة في الحياة والمجتمع نفسك و رغبات.

Betterave Rouge Joue Un Rôle Dans La Formation Des Cellules Rouges Du Sang.

Betterave rouge joue un rôle dans la formation des cellules rouges du sang. Jus de betterave rouge est l’un des plus puissants de sang-toppers. Mixte, moitié-moitié avec du jus de carotte, jus de betterave rouge par jour, 400 gr. lorsqu’ils sont consommés augmente le nombre de globules rouges dans un court laps de temps.
Le calcium minéral est également recueillies dans le meilleur des navires qui peut faire fondre le jus de betterave.

Rouge = Rouge = Globules Rouges = Rbc
Le sang rouge cellules sanguines éléments figurés du sang. ini et le montant total d’environ 40-45% 99% formulaire. Les globules rouges sont appelées globules rouges en raison de leur couleur rouge vif. Des deux côtés de l’formes concaves (caractérisés) a la forme d’un disque, Le diamètre moyen de 6 à 8 microns Nano. Les globules rouges ou des globules rouges est le noyau. Les hommes 5.100.000 par millimètre cube de sang-5.800.000, les femmes 4.300.000-5.200.000 les cellules rouges du sang. Ces chiffres sont l’âge, le sexe et le lieu de vie peut varier en fonction de la hauteur de l’altitude. Hormone appelée érythropoïétine produite par les reins est contrôlée par la production de cellules rouges du sang. Le miracle de la production de globules rouges dans la moelle osseuse que de cellules immatures commence. Environ sept jours après la circulation sanguine et va dans les soins de santé. Contrairement à de nombreux autres types de cellules, les cellules rouges du sang, il y a un noyau de maturation. De cette façon, très souple structures. Cette structure souple en raison de rejoindre tout facilement à travers les vaisseaux sanguins dans tout notre corps.Mais dans le même temps, les limites de la durée de vie de la cellule. Dans notre corps, les cellules rouges du sang pour survivre à seulement 120 jours en moyenne. Au fil du temps, il devient de la membrane des globules rouges peut être facilement endommagée, et la majorité de la rate, le foie et la moelle osseuse sont ventilés par larme quand je marche à travers. Il sont phagocytés par les macrophages trouve dans les globules rouges et de l’hémoglobine en liberté. Séparer le fer de l’hémoglobine du sang des macrophages. Se connecte à la cession de fer dans le sang. Le reste est transformé avec le sang de la bilirubine, de l’hémoglobine. Ensuite excrétés dans la bile par le foie.

Les globules rouges les globules rouges du fœtus dans le ventre de la mère pendant les premières semaines de la vésicule vitelline dans les trois mois aussi la rate, les ganglions lymphatiques et le foie, au cours du dernier mois avant la naissance et après la naissance dans la moelle osseuse sont produites. Dans la moelle osseuse dans tous les os, l’âge de 5 ans jusqu’à l’âge de 20 ans après la colonne vertébrale (rachis), le sternum (sternum) , les côtes et les os iliaque (fémur) sont fabriqués dans la moelle des os plats comme les.Après 20 ans d’âge, à l’exception du tibia et de la partie proximale de la moelle des os longs lubrifié et Homer s’arrête de fabriquer des globules rouges. Lorsque l’âge augmente, ces os de la production chute. Toutes les cellules dans la moelle osseuse, la circulation des cellules souches hématopoïétiques sont formés par la division. Les cellules rouges du sang dans la première étape, la division des cellules dans le cas de réticulocytes dans la moelle osseuse, la circulation participe. Il y a encore certains en circulation dans un délai de 1-2 jours deviennent des érythrocytes. La diminution de la production de globules rouges et améliore l’oxygénation des tissus dans le corps. Le principal facteur qui stimule la production de globules rouges, 90% des reins, une hormone, l’érythropoïétine dans le foie et le reste. Dans les tissus lors de votre oxygène est faible, l’érythropoïétine, hormone augmente, la construction de globules rouges dans la circulation qui se produisent après seulement 5 jours de nouvelles cellules rouges du sang est stimulée et commencent à apparaître. La formation des globules rouges, la synthèse de l’ADN qui est nécessaire pour l’acide folique et la vitamine B12 est d’une grande importance. Des lacunes dans la synthèse de l’ADN diminue, la maturation et de la division est insuffisante, Makrosit plus grand que la normale et a appelé la membrane de la cellule instable, irrégulier, large, ovale, en forme de globules rouges.

L’hémoglobine: les globules rouges de l’oxygène absorbé par les poumons à d’autres parties du corps qui porte le dioxyde de carbone dans les poumons et pâle, nous prenons en donnant à une protéine appelée hémoglobine contenir. Les cellules rouges du sang, environ 90% de l’hémoglobine crée. Le ratio de l’hémoglobine dans le sang des hommes et 16 g/DL, 14 g/DL. Un rouge de cellules sanguines (globules rouges) molécule d’hémoglobine est proche de la moyenne de 270-300 millions de dollars. Chaque molécule d’hémoglobine peut se lier 4 moléculaire de l’oxygène de chacun comprend à la fois des groupes. Leur couleur de l’hémoglobine qui donne au sang sa couleur rouge. Il y a des sous-types de l’hémoglobine chez les adultes, le taux d’hémoglobine est le plus commun. Un total de 4 à 5 grammes de fer dans le corps et 65% de il se trouve dans l’hémoglobine.

Volume Total de sang de globules rouges, de l’hématocrite % d’hématocrite tel que déterminé par une méthode de mesure appelée le rapport. La valeur de % des hommes de 40 à 45 , les Femmes, L’ % entre 35-45.
Pour diverses raisons, compte tenu de certains comprimés appelée anémie. Un très rapide perte de globules rouges anémie(perte de sang-saignement) ou trop lentement peut-être en raison de la production.

Rouge multi-légumes-feuilles comme les épinards, les betteraves et évalué l’amélioration de la structure de la racine en raison de beaucoup plus sévères contre la sécheresse et la soif. Toutefois, le principal pile est endommagée à la racine, si tu ne peux pas rester légère soif, si délicate! Rouge foncé ou violet-rouge couleur de la coque ou de la viande. Riche en matière organique, les sols argileux sont profondes et montre une bonne amélioration. Plus n’aime pas les sols acides. Pour la germination, la graine de contact avec le sol, vous avez besoin de faire. Il est résistant au Sel. La quantité de bore dans le sol devrait être faible. Sinon, la croissance ralentit et dans les tubercules se compose de spots. Lors de l’achat de la betterave, rouge, lisse, Cadran Rond, rouge-violet, plus pure, et vous aurez besoin d’utiliser la maturité de la chose. La betterave rouge (beta vulgaris), les Épinards (chenopodiaceae) appartient à la famille. La betterave rouge est originaire de la région Méditerranéenne et qui servent de nourriture depuis l’antiquité, les gens. Des archéologues égyptiens soutiennent que certaines Images de Plantes sur les tombes de betterave rouge. Les tubercules dans le sol est de couleur rouge de betterave rouge, la betterave à sucre sera plus petite. Deux thin red enracinée de betterave est une plante herbacée vivace. Les feuilles de la betterave à sucre de betterave rouge, le rouge est également de plus par rapport à.

Les betteraves rouges pousse dans presque chaque région de notre pays. Betterave rouge, les graines peuvent être semées au début du printemps jusqu’à la fin de l’été. La moyenne des variétés précoces appelé sur octobre 4 ou 5 mois, dans les autres espèces, peuvent être récoltées en 6 mois. Situé sur un insigne en forme de betterave rouge dans la première année, les feuilles sont en développement. Sur la deuxième année de betterave rouge des feuilles, des fleurs, des fruits, des graines de réalisation de l’exil se développe. Betterave rouge a mûri, il atteint la taille requise selon le type de ultrapériphériques jaunissement des feuilles et sont capables de comprendre. La betterave rouge est riche en vitamines et en minéraux. Betterave rouge a, b, c, p, et riche en vitamines. Rafraîchissant, appétissants et nutritifs. Contenues dans la composition, et est un élément radioactif qui a un effet positif sur la digestion des rubidyum. Les betteraves aussi le phosphore, le fer, le cuivre, le potassium, le magnésium, le calcium, le brome, le zinc, le manganèse et le sucre. Betteraves rouges, fantastique pour la santé du foie en vaut la peine. Presque Foie est un médecin. Les maladies sévissent aujourd’hui en cette période de drogues de synthèse presque joué aux chaises musicales, la betterave rouge est un foie médecin ou presque. Partout, les peurs, les aliments avec des additifs artificiels, les produits cosmétiques, et à la fin de l’origine du produit au moment où il a été commercialisé à des milliers de différentes maladies, pour les êtres humains pour rester en bonne santé pour presque, c’est comme un miracle ! Betterave rouge des racines, se développe sous la forme d’un tubercule en forme de bulbe, notre cuisine et notre table est utilisée comme un légume. Les racines de la betterave à sucre se développe sous la forme d’un tubercule en forme de bulbe. Le saccharose dans les domaines de contenu. Betteraves rouges, le Foie permet de travailler sur une base régulière. Dans le corps, est un diurétique et contribue à l’expulsion. Les gens luttes avec l’anémie et le manque d’adresses. Le diabète et le système immunitaire et protège le peuple contre la tuberculose. Renforce l’estomac et des intestins dans le corps humain. Tendues dans le système nerveux, apaise les nerfs. Le corps et renforce le système immunitaire. Ainsi, dans le corps humain de la grippe par le renforcement de votre système immunitaire qui vous permettra de vivre votre vie en bonne santé des maladies chroniques dans les mois d’hiver. Vous pourrez vous débarrasser de gaz douleurs par la détente de votre estomac et des intestins en bonne santé. Le sang par littéralement laver les microbes dans votre corps, vous pouvez faire confiance. Le foie pour nous rendre plus heureux, de jeunes et d’embellir notre peau, calmer nos nerfs ainsi que les prestations d’assurance Vie. Plus important encore, dans le même temps, le diabète, la Tuberculose et le cancer, vous serez protégé. Une grande salade de betterave rouge doit être protégé contre toutes les maladies dans la saison d’hiver, ou vous pouvez marcher loin. La betterave rouge est aussi efficace dans d’autres types de leucémie et de cancer. Betterave nettoie les toxines dans le corps et dans le sang. Jus de betterave rouge stimule le foie et la vésicule biliaire, constipation. Betterave rouge avec de la carotte, de la goutte, des reins, de la vésicule biliaire sont parfaits pour.

Attention pour les personnes atteintes de diabète est nuisible!
En plus de l’impact positif de la betterave rouge, la betterave à sucre il y a des cas où c’est choquant! Protège contre le diabète, mais les personnes atteintes de diabète sont inclus en raison de la grande quantité de sucre qui est nocif. Les diabétiques sans la consultation d’un médecin, vous devez consommer de betterave rouge !. Ces personnes ayant une pression artérielle élevée, vous devez consommer une petite quantité de betterave rouge. Dans le supplément sans consulter votre médecin ne vous embêtez pas.

AVERTISSEMENT :
Des maladies, le diagnostic, le traitement, la médecine, conformément à la Loi N ° 1219, seuls les médecins, il est de notre devoir. Les informations sur ce site web constituent des conseils quant à savoir si une saine et utile la vie, les actions, les questions que nous et nos produits recommandés ne sont pas des médicaments. Naturel, le soutien nutritionnel des produits de durée de vie utile. Ne pas remplacer un traitement ou un traitement médical. Les textes et l’utilisation des plantes dans la dernière au sein de l’institution comme mentionné avant, vérifiez si vous êtes allergique aux plantes. Il est recommandé que vous utilisez ensuite. La vie en bonne santé, heureux, durée de vie, la société et vous-même, et de leurs souhaits.

  

La Remolacha Roja Juega Un Papel En La Formación De Células Rojas De La Sangre.

La remolacha roja juega un papel en la formación de células rojas de la sangre. El jugo de remolacha roja es uno de los más poderosos de la sangre-acolchados. Mezclado a la mitad y la otra mitad con jugo de zanahoria, remolacha roja jugo al día, de 400 gr. cuando se consume aumenta el número de células rojas de la sangre en un corto período de tiempo.
El mineral de calcio también se recoge en el mejor de los vasos sanguíneos que puede derretir el jugo de la remolacha.

Rojo = Rojo = Células Rojas De La Sangre = Rbc
Rojo sangre, las células de la sangre los elementos formados de la sangre. ini y la cantidad total de aproximadamente 40-45% 99% formulario. Rojas de la sangre células se llaman células rojas de la sangre debido a su color rojo brillante. Ambos lados de las formas cóncavas (caracterizado) tiene la forma de un disco, El diámetro promedio de 6-8 micras Nano. Los glóbulos rojos o células rojas de la sangre es el núcleo. Los hombres 5.100.000 por milímetro cúbico de sangre-5.800.000, las mujeres 4.300.000-5.200.000 células rojas de la sangre. Estos números son la edad, el género y el lugar de residencia puede variar de acuerdo a la altura de la altitud. La hormona llamada eritropoyetina producida por los riñones es controlado por la producción de células rojas de la sangre. El milagro de la producción de células rojas de la sangre en la médula ósea son células inmaduras comienza. Aproximadamente siete días después de que el torrente sanguíneo y entra en el cuidado de la salud. A diferencia de muchas otras células, las células rojas de la sangre, hay un núcleo de maduración. De esta manera, altamente flexible de las estructuras. Esta estructura flexible debido a alcanzar todo lo fácilmente a través de los vasos sanguíneos a través de nuestro cuerpo.Pero al mismo tiempo limita la vida útil de la celda. En nuestro cuerpo células rojas de la sangre para sobrevivir a sólo 120 días en promedio. A lo largo del tiempo, se convierte en la membrana de las células rojas de la sangre puede ser fácilmente dañado, y la mayoría de los bazo, el hígado y la médula ósea son descompuestos por romper cuando yo camino a través de. No son fagocitados por los macrófagos se encuentran en las células rojas de la sangre y la hemoglobina en ellos es liberado. Separar el hierro de la hemoglobina dar la sangre de los macrófagos. Se conecta a la transferencia de hierro en la sangre. El resto se transforma con la sangre de bilirrubina de la hemoglobina. Luego se excreta en la bilis por el hígado.

Los glóbulos rojos los glóbulos rojos del feto en el vientre de la madre durante las primeras semanas saco vitelino en el segundo de los tres meses también el bazo, los ganglios linfáticos y el hígado, durante el último mes antes del nacimiento y después del nacimiento en la médula ósea se producen. En la médula ósea en todos los huesos de la edad de 5 años hasta la edad de 20 años después de las vértebras (columna vertebral), el esternón (hueso del pecho) , las costillas y ilíaca hueso (fémur) se fabrican en la médula de los huesos planos como el.Después de 20 años de edad, a excepción de la tibia y la parte proximal de la médula de los huesos largos, lubricados y Homero detiene la producción de células rojas de la sangre. A medida que aumenta la edad, estos huesos cae la producción. Todas las células en la médula ósea, la circulación de las células madre hematopoyéticas se forman por división. Células rojas de la sangre en la primera etapa, la división de las células en el caso de reticulocitos en la médula ósea, la circulación participa. Todavía hay algunos en circulación dentro de 1-2 días se convierten en los eritrocitos. La disminución en la producción de glóbulos rojos y mejora la oxigenación de los tejidos en el cuerpo. El principal factor que estimulan la producción de células rojas de la sangre, el 90% de los riñones, la hormona eritropoyetina en el hígado y el resto. En los tejidos cuando el oxígeno es baja, eritropoyetina, hormona que eleva su nivel, la construcción de células rojas de la sangre en la circulación que se producen después de sólo 5 días nuevas células rojas de la sangre se estimula y comienzan a aparecer. La formación de glóbulos rojos, la síntesis de ADN, la cual es requerida para el ácido fólico y la vitamina B12 es de gran importancia. Deficiencias en la síntesis de ADN disminuye, la maduración y la división es inadecuada, Makrosit más grande de lo normal y se llama la membrana de la célula inestable, irregular, de ancho, de forma ovalada células rojas de la sangre.

Hemoglobina: células rojas de la sangre de oxígeno por los pulmones a otras partes del cuerpo que lleva el dióxido de carbono a los pulmones y pálido tomamos dar a una proteína llamada hemoglobina, la contienen. Células rojas de la sangre alrededor del 90% de la hemoglobina crea. La proporción de hemoglobina en la sangre de los hombres y 16 gramos/DL, de 14 g/DL. Una red de células de la sangre (glóbulos rojos) de la molécula de hemoglobina es cercano al promedio de 270-300 millones. Cada molécula de hemoglobina puede obligar a 4 de oxígeno molecular cada uno incluye a ambos grupos. Su color de la hemoglobina que da a la sangre su color rojo. Hay sub-tipos de hemoglobina en adultos, la hemoglobina es la más común. Un total de 4-5 gramos de hierro en el cuerpo y el 65% de la misma se encuentra en la hemoglobina.

El volumen Total de sangre de glóbulos rojos, hematocrito % de hematocrito según lo determinado por un método de medición llamado la relación. Valor % de los hombres 40-45 , las Mujeres, Los % entre 35-45.
Por diversas razones, teniendo en cuenta algunas tabletas de llamada anemia. Una pérdida muy rápida de células rojas de la sangre anemia(pérdida de sangre-hemorragia) o demasiado lento puede ser debido a la producción.

Rojo multi-verduras de hoja como la espinaca, la remolacha y evaluado mejora de la estructura de la raíz debido a la mucho más duras contra la sequía y la sed. Sin embargo, la pila principal está dañado en la raíz, si usted no puede soportar sed leve, tan delicado! De color rojo oscuro o púrpura-rojo color de la cáscara o de carne. Rico en materia orgánica, arcilla de los suelos son profundos y muestra una buena mejora. Más no le gustan los suelos ácidos. Para la germinación, la semilla en contacto con el suelo, usted necesita hacer. Es resistente a la Sal. La cantidad de boro en el suelo debe ser baja. De lo contrario, el crecimiento se desacelera y en los tubérculos se compone de puntos. Cuando la compra de remolacha roja, lisa, Esfera Redonda de color rojo-púrpura, pura y usted tendrá que usar la madurez. La remolacha roja (beta vulgaris), Espinaca (chenopodiaceae) pertenece a la familia. La remolacha roja es nativa de la región Mediterránea y se utiliza como alimento desde tiempos antiguos la gente. Arqueólogos egipcios afirman que algunas de la Planta de Imágenes en las lápidas de la remolacha roja. Los tubérculos en el suelo es de color rojo en el color rojo de la remolacha de azúcar, remolacha será más pequeño. Dos delgadas de color rojo arraigada la remolacha es una planta herbácea perenne. Las hojas de la remolacha azucarera de remolacha roja roja también es más en comparación con.

 

Remolacha roja que crece en casi todas las regiones de nuestro país. La remolacha roja semillas pueden ser sembradas a principios de la primavera hasta finales del verano. El promedio de las variedades tempranas llamado en octubre de 4 o 5 meses, en otras especies, pueden ser cosechadas en 6 meses. Situado en una insignia en forma de remolacha roja en el primer año, las hojas están en vías de desarrollo. En el segundo año de rojo de remolacha, hojas, flores, frutos, semillas, llevando el exilio crece. La remolacha roja ha madurado, que alcanza el tamaño requerido de acuerdo con el tipo de la capa más externa, el amarillamiento de la hoja y es capaz de comprender. La remolacha roja es rica en vitaminas y minerales. La remolacha roja a, b, c, p, y alimentos ricos en vitaminas. Refrescante, sabrosa y nutritiva. Contenidas en la composición, y es un elemento radiactivo que tiene un efecto positivo en la digestión de los rubidyum. Las remolachas también fósforo, hierro, cobre, potasio, magnesio, calcio, bromo, el zinc, el manganeso y el azúcar. La remolacha roja, fantástico para la salud del hígado es que vale la pena. Casi el Hígado es un médico. Enfermedades difundida hoy en este periodo de drogas sintéticas casi juega a las sillas musicales, la remolacha roja es un hígado médico casi. En todas partes los miedos, los alimentos con aditivos artificiales, productos cosméticos y, en fin, haciendo el producto en el momento en que se comercializan miles de diferentes enfermedades a los seres humanos para mantenerse saludable para casi, es como un milagro ! Rojo raíces de la remolacha, que se desarrolla en la forma de un bulbo de tubérculo, nuestra cocina y nuestra mesa es utilizado como un vegetal. Las raíces de la remolacha azucarera se desarrolla en forma de un bulbo de tubérculo. Sacarosa en las áreas de contenido. La remolacha roja, Hígado permite trabajar sobre una base regular. En el cuerpo, es un diurético y contribuye a la expulsión. La gente lucha con la anemia y la falta de direcciones. La Diabetes y el sistema inmune y protege a las personas contra la tuberculosis. Fortalece el estómago y los intestinos en el cuerpo humano. Colado en el sistema nervioso, calma los nervios. El cuerpo y fortalece el sistema inmunológico. Por lo tanto, en el cuerpo humano de la gripe mediante el fortalecimiento de su sistema inmunológico va a vivir su vida de una manera saludable enfermedad crónica en los meses de invierno. Usted va a deshacerse de los dolores por gases al relajar el estómago y los intestinos sanos. La sangre, literalmente, el lavado de los gérmenes en su cuerpo que usted puede confiar. El hígado para hacernos más felices, jóvenes y embellecer nuestra piel, calmar nuestros nervios, así como beneficios en la Vida. Lo que es más importante, al mismo tiempo, la diabetes, la Tuberculosis y el cáncer que usted va a ser protegida. Una gran ensalada con remolacha roja, deberá estar protegido contra todas las enfermedades que en la temporada de invierno, o usted puede caminar lejos. La remolacha roja es también eficaz en otros tipos de leucemia y cáncer. Remolacha limpia las toxinas en el cuerpo y en la sangre. El jugo de remolacha roja estimula el hígado y la vesícula biliar, estreñimiento. La remolacha roja junto con la zanahoria, la gota, los riñones, la vesícula biliar son perfectos para.

Precaución para las personas con diabetes es perjudicial!
Además del impacto positivo de la remolacha roja, azúcar de remolacha, hay casos en que es inaceptable! Protege contra la diabetes, pero las personas con diabetes están incluidos debido a la alta cantidad de azúcar que es perjudicial. Los diabéticos sin consultar a un médico, usted debe consumir remolacha roja !. Las personas con presión arterial alta, usted debe consumir una pequeña cantidad de remolacha roja. En el suplemento sin consultar a tu médico no te molestes.

ADVERTENCIA :
Enfermedades, diagnosticar, tratar, la medicina de acuerdo a la Ley Nº 1219, sólo los médicos, es nuestro deber. La información en este sitio web constituyen asesoramiento acerca de si un saludable y vida útil, las acciones, las cuestiones de nosotros y nuestros productos recomendados no son drogas. Natural de apoyo nutricional de los productos de vida útil. No reemplaza el tratamiento o el tratamiento médico. Compartida de textos y el uso de plantas en la última dentro de la institución como se mencionó antes, para comprobar si son alérgicas a las plantas. Se recomienda que luego de su uso. Vida sana, feliz, vida útil, a la sociedad y a sí mismo, y deseos.

Vermelho Beterraba, Desempenha Um Papel Na Formação Das Células Vermelhas Do Sangue.

Vermelho beterraba, desempenha um papel na formação das células vermelhas do sangue. Vermelho beterraba, o suco é um dos mais poderosos sangue-toppers. Misturados meio a meio com suco de cenoura, vermelho de beterraba, suco por dia, 400 gr. quando consumida aumenta o número de células vermelhas do sangue em um curto período de tempo.
O mineral de cálcio é também recolhida no melhor dos vasos sanguíneos que pode derreter o suco de beterraba.

Red = Vermelho = Células Vermelhas Do Sangue = Rbc
Sangue, células vermelhas do sangue formou os elementos do sangue. ini e o montante total de cerca de 40-45% 99% do formulário. As células vermelhas do sangue são chamadas de células vermelhas do sangue, devido à sua cor vermelha brilhante. Ambos os lados do côncavo formas (caracterizada) com a forma de um disco, O diâmetro médio é de 6 a 8 microns Nano. As células vermelhas do sangue, ou células vermelhas do sangue é o núcleo. Homens 5.100.000 por milímetro cúbico de sangue-5.800.000, mulheres 4.300.000-5.200.000 células vermelhas do sangue. Esses números são a idade, sexo e local de moradia pode variar de acordo com a altura da altitude. Hormônio chamado eritropoietina produzida pelos rins é controlada pela produção de células vermelhas do sangue. O milagre da produção de glóbulos vermelhos na medula óssea como células imaturas começa. Cerca de sete dias após a corrente sanguínea e vai para a saúde. Ao contrário de muitas outras células, as células vermelhas do sangue, que há um núcleo de amadurecimento. Desta forma, altamente flexível estruturas. Esta estrutura flexível, devido ao alcance de tudo facilmente através dos vasos sanguíneos em todo o nosso corpo.Mas, ao mesmo tempo, limita o tempo de vida da célula. Em nosso corpo, as células vermelhas do sangue sobreviver por apenas 120 dias, em média. Ao longo do tempo, torna-se a membrana das células vermelhas do sangue pode ser facilmente danificada, e a maioria do baço, fígado e medula óssea são discriminadas por lágrima, quando eu andar. Há phagocytosed por macrófagos encontrada nos glóbulos vermelhos e a hemoglobina é liberada. Separar o ferro da hemoglobina dar sangue macrófagos. Liga para a transferência de ferro no sangue. O resto é transformada com o sangue de bilirrubina hemoglobina. Então excretados na bile pelo fígado.

As células vermelhas do sangue glóbulos vermelhos do feto no útero da mãe durante as primeiras semanas saco vitelino no segundo de três meses, também o baço, os gânglios linfáticos e o fígado, durante o último mês antes do nascimento e após o nascimento, na medula óssea são produzidos. Na medula óssea em todos os ossos de 5 anos de idade até a idade de 20 anos depois de vértebras (coluna), esterno (osso do peito) , costelas e ilíaca ossos (fêmur) são feitas na medula de televisão ossos, tais como.Depois de 20 anos de idade, exceto a tíbia proximal, parte da medula óssea dos ossos longos lubrificado e Homer deixa de fazer as células vermelhas do sangue. À medida que a idade aumenta, estes ossos quedas de produção. Todas as células na medula óssea, circulam hematopoiéticas, células-tronco são formados por divisão. As células vermelhas do sangue, na primeira fase, as células em divisão, no caso de reticulocyte na medula óssea, a circulação participa. Ainda há alguns em circulação no prazo de 1-2 dias se tornam eritrócitos. A diminuição na produção de glóbulos vermelhos e melhora a oxigenação dos tecidos do corpo. O fator principal de estimular a produção de células vermelhas do sangue, 90% dos rins, o hormônio eritropoietina no fígado e o resto. Nos tecidos quando o oxigênio é baixa, a eritropoietina nível de hormônio aumenta, a construção de células vermelhas do sangue na circulação que ocorrem depois de apenas 5 dias novas células vermelhas do sangue é estimulado e começam a aparecer. A formação de glóbulos vermelhos, a síntese de DNA que é necessário para o ácido fólico e a vitamina B12 é de grande importância. Deficiências na síntese de DNA diminui, a maturação e a divisão é inadequada, Makrosit maior do que o normal e chamou a membrana de pilha instável, irregular, grande, oval, em forma de células vermelhas do sangue.

Hemoglobina: as células vermelhas do sangue, de oxigênio consumida através dos pulmões para outras partes do corpo que transporta o gás carbônico para os pulmões e pálido tomamos dando para um especial de proteína chamada hemoglobina conter. As células vermelhas do sangue em cerca de 90% da hemoglobina cria. A taxa de hemoglobina no sangue total dos homens e 16 gramas/DL, 14 g/DL. Uma célula vermelha do sangue (glóbulos vermelhos) molécula de hemoglobina é próximo da média de 270-300 milhões. Cada molécula de hemoglobina pode vincular 4 de oxigênio molecular cada um inclui ambos os grupos. Sua cor de hemoglobina que dá ao sangue sua cor vermelha. Existem sub-tipos de hemoglobina em adultos, a hemoglobina é a mais comum. De um total de 4 ou 5 gramas de ferro no organismo e 65% do que é encontrado na hemoglobina.

Volume Total de sangue de hemácias, hematócrito % de hematócrito, conforme determinado por um método de medição chamado a relação. Valor % dos homens de 40 a 45 , de Mulheres, de % entre 35-45.
Por várias razões, dado alguns tablets chamada anemia. Um muito rápida perda de células vermelhas do sangue, anemia(perda de sangue-sangramento) ou lento demais pode ser devido à produção.

Vermelho multi-folhas vegetais como o espinafre, beterraba e avaliadas melhorou estrutura de raiz, devido a muito mais resistente contra a seca e a sede. No entanto, o principal material é danificado na raiz, se você não pode ficar suave sede, tão delicado! Vermelho escuro ou púrpura-vermelho cor da casca ou a carne. Rico em matéria orgânica, argila de solos são profundos e mostra boa melhora. Mais não gosta de solos ácidos. Para a germinação, a semente em contato com o solo, o que você precisa fazer. É resistente ao Sal. A quantidade de boro no solo deve ser baixa. Caso contrário, o crescimento diminui e em tubérculos consiste de manchas. Ao comprar beterraba, vermelho, liso, Mostrador Redondo, vermelho-púrpura, pura e você vai precisar usar a madura coisa. Vermelho de beterraba (beta vulgaris), Espinafre (chenopodiaceae) pertence à família. Vermelho beterraba é nativa da região Mediterrânea e usado como alimento desde os tempos antigos as pessoas. Arqueólogos egípcios argumentam que algumas Plantas e Fotos sobre as lápides de vermelho de beterraba. Os tubérculos no solo é vermelho na cor vermelho de beterraba, beterraba vai ser menor do que esse. Dois fino vermelho enraizada beterraba é uma planta herbácea perene. As folhas de beterraba açucareira, vermelho de beterraba vermelha é também a mais em relação.

Vermelho beterraba cresce em quase todas as regiões do nosso país. Vermelho de beterraba, sementes podem ser semeadas no início da primavera até o final do verão. A média de variedades chamado em outubro 4 ou 5 meses, em outras espécies, pode ser colhida em 6 meses. Localizado em um emblema em forma de vermelho de beterraba, no primeiro ano, as folhas estão a desenvolver. No segundo ano de vermelho de beterraba, folhas, flores, frutos, sementes carregando exílio cresce. Vermelho beterraba, amadureceu, atinge o tamanho necessário de acordo com o tipo de ultraperiféricas folha de amarelecimento e capaz de entender. Vermelho beterraba é rica em vitaminas e minerais. Vermelho beterraba, a, b, c, p, e a vitamina rica. Refrescante, saboroso e nutritivo. Contidos na composição, e é um elemento radioativo que tem um efeito positivo sobre a digestão de rubidyum. Beterraba também fósforo, ferro, cobre, potássio, cálcio, magnésio, bromo, zinco, manganês e o açúcar. Vermelho beterraba, fantástico para o fígado saúde a pena. Quase Fígado é um médico. Doenças desenfreado hoje, neste período de drogas sintéticas quase jogou cadeiras musicais, vermelho de beterraba é o fígado de um médico quase. Em todos os lugares medos, alimentos com aditivos artificiais, produtos de cosmética, e, no final, fazendo com que o produto no momento em que foi comercializado milhares de diferentes doenças para os seres humanos para se manter saudável para quase como um milagre ! Vermelho beterraba, raízes, desenvolve-se na forma de uma bulbosa de tubérculos, a nossa cozinha e a nossa tabela é usada como um vegetal. As raízes de beterraba açucareira, desenvolve-se na forma de uma bulbosa tubérculos. A sacarose áreas de conteúdo. Vermelho beterraba, Fígado permite que você trabalhe em uma base regular. No corpo, é um diurético e contribui para a expulsão. As pessoas lutas com anemia e a falta de endereços. A Diabetes e o sistema imunológico e protege as pessoas contra a tuberculose. Fortalece o estômago e os intestinos no corpo humano. Tensas no sistema nervoso, acalma os nervos. O corpo e fortalece o sistema imunológico. Assim, no corpo humano da gripe, fortalecendo seu sistema imunológico você vai viver a sua vida saudáveis doença crônica nos meses de inverno. Você vai se livrar de gás dores pelo relaxamento do estômago e intestinos saudáveis. O sangue, literalmente, de lavar os germes em seu corpo que você pode confiar. O fígado para nos fazer mais felizes, jovens e embelezar a nossa pele, acalmar os nervos, assim como a Vida benefícios. O mais importante, ao mesmo tempo, a diabetes, a Tuberculose e o câncer, você estará protegido. Uma grande salada com vermelho de beterraba deve ser protegida contra todas as doenças na temporada de inverno, ou você pode pé. Vermelho beterraba também é eficaz em outros tipos de leucemia e câncer. Beterraba limpa as toxinas no corpo e no sangue. Vermelho beterraba, suco estimula o fígado e a vesícula biliar, a prisão de ventre. Vermelho beterraba, juntamente com cenoura, gota, rim, vesícula biliar são perfeitos.

Atenção para as pessoas com diabetes é prejudicial!
Além do impacto positivo do vermelho de beterraba, beterraba, há casos em que é questionável! Protege contra diabetes, mas as pessoas com diabetes estão incluídos, devido a alta quantidade de açúcar que é prejudicial. Diabéticos sem consultar um médico, você deve consumir vermelho de beterraba !. As pessoas com pressão arterial alta, você deve consumir uma pequena quantidade de vermelho de beterraba. No suplemento sem consultar o seu médico, não se preocupe.

AVISO :
Doenças, diagnosticar, tratar, medicamento de acordo com a Lei Nº 1219, somente médicos-lo é nosso dever. As informações contidas neste site constituem um conselho sobre se uma alimentação saudável e vida útil, as ações, os problemas que nós e nossos produtos recomendados não são as drogas. Natural de suporte nutricional de produtos de vida útil. Não substitui o tratamento e / ou tratamento médico. Os textos compartilhados e o uso de plantas na última dentro da instituição, como mencionado antes, verificar se você é alérgico às plantas. É recomendável que você usar. Vida saudável, feliz, vida útil, a sociedade e a si mesmo, e desejos.

红甜菜中的作用形成的血红细胞。

红甜菜中的作用形成的血红细胞。 红甜菜汁是一个最强大的血液排行榜。 混合的一半,另一半与胡萝卜的汁液,红甜菜汁,每天400克。 当消耗提高了量红细胞在很短的时间。
矿物的钙也是收集最佳的船只,可以融化甜菜汁。

红=Red=血红细胞=红细胞
血红细胞的形成要素的血液。 ini总额的大约40%至45%99%的形式。 血红细胞被称为红细胞由于他们明亮的红色的。 两边的凹形状(其特征)的形状就像一盘,平均直径为6-8微米纳米。 血红细胞,或血红细胞核。 男5.100.000每立方毫米的血5.800.000,妇女4.300.000-5.200.000血红细胞。 这些数字是年龄、性别和地点的生活可以根据身高的高度。 激素称为红细胞生成素由肾脏产生的受控生产的血红细胞。 奇迹的产量红细胞在骨髓作为不成熟的细胞开始。 大约七天之后血流和进入医疗保健。 与许多其他细胞的血红细胞,有一个内核的成熟。 在这种方式,高度灵活的结构。 这种灵活的结构,由于达到一切都很容易地通过血管我们整个身体。但在同一时间限制的使用寿命细胞。 在我们的身体的血红细胞的生存,只有120天的平均水平。 随着时间的推移,它变为隔膜的血红细胞可以很容易损坏,而大部分的脾脏、肝脏和骨髓是按撕裂当我步行通过。 那里是吞噬后通过巨噬细胞中发现的血红细胞和血红蛋白,在他们被释放。 分离铁血红蛋白血巨噬细胞。 连接到所传送的铁血。 其余都是原有的血液胆红素的血红蛋白。 然后排泄到胆的肝脏。

血红细胞的血红细胞胎儿在母亲的子宫期间的头几个星期的黄麻袋在第二个三个月也脾脏、淋巴结肿大和肝脏,在过去一个月之前出生且在出生后的骨髓生产的。 在骨髓在所有的骨头5岁至20岁之后的脊椎骨(脊)、胸骨(胸骨),肋骨和髂骨(股骨的)是由在髓的平面骨头这样的作用。经过20年的年龄除外胫骨和近的一部分髓的长骨润滑和荷马停止使血红细胞。 随着年龄的增长,这些骨头产量下降。 所有的细胞在骨髓、循环血干细胞是通过形成分裂。 血红细胞在第一阶段,分裂细胞的情况下网织的骨髓,循环的参与。 仍然有一些在内的循环1-2天成为红细胞中。 降低血红细胞的生产,并增强的氧合的组织体。 主要的因素刺激生产的血红细胞,90%的肾脏激素红细胞生成素在肝脏和其余部分。 在该组织当你的氧气低,红细胞生成素激素水平上升,该建筑的血红细胞在血液循环发生后仅仅5天新的血红细胞是刺激和开始出现。 血红细胞生成、DNA合成是需要叶酸和维生素B12是非常重要的。 存在缺陷的DNA合成下降、成熟和分是不充分的,Makrosit大于正常,并呼细胞膜不稳定、不规则、广泛的,椭圆形血红细胞。

血红蛋白:红血氧采取了在通过肺部的其他部分的身体携带的二氧化碳的肺部和淡我们给予一种特殊的蛋白质所谓的血红蛋白含量。 血红细胞的大约90%的血红蛋白。 比血红蛋白,在全血的男子和16克/DL,14g/DL。 红细胞(红细胞)的血红蛋白分子附近的平均270至300万美元。 每个血红蛋白分子可以结合有4氧气分子的每一个包括两个小组。 它们的颜色,血红蛋白,给血红的颜色。 有子类型的血红蛋白在成人中,血红蛋白是最常见的。 总共4至5克的铁的身体和65%的它是发现的血红蛋白。

 

血液总量的血红细胞的血细胞比容%的血细胞比容确定的一个计量方法称作比例。 值%的男性的40-45、妇女、%之间35-45的。
由于各种原因,鉴于一些药片被称为贫血。 一个非常迅速失血红细胞性贫血(失血-出血)或太慢可能是由于生产。

红色的多叶蔬菜如菠菜、甜菜和评估改进的根本结构由于多更严厉的反对干旱和渴望。 然而,主要的堆积被破坏的根源,如果你不能站在温和的渴望,这样微妙! 深红色或紫红色的壳或肉。 富含有机物质、土壤深层,并显示出良好的改善。 更不喜欢的酸性土壤。 对于发芽,这种接触的土壤,需要做。 这是耐盐。 量硼在土壤应该低。 否则,增长放缓和块茎由的斑点。 当买甜菜、红色、顺利、圆盘、红色的-紫色的、纯粹的,你会需要使用成熟的事情。 红色的甜菜(β vulgaris),菠菜(藜科)所属的家庭。 红甜菜是当地中海地区和使用作为食品由于远古时代的人。 埃及考古学家认为,某些工厂的图片墓碑上的红甜菜。 块茎在土壤是红色红色的甜菜、甜菜将比较小的。 两个红色的薄薄的根甜菜是多年生草本植物。 叶糖用甜菜红甜菜红色也更多相比。

红甜菜生长在几乎每个地区的我们的国家。 红甜菜种子可以播种在早春,直到夏季结束。 平均初品种称为十月4或5个月,在其他的物种,可收获6个月。 位于一个徽章的形式红甜菜的第一年,叶子是发展中国家。 在第二年的红色甜菜叶、鲜花、水果、种子携带着流亡的增长。 红甜菜已经成熟,达到要求的大小根据该类型的外叶变黄的和能够理解。 红甜菜是含有丰富维生素和矿物质。 红甜菜a、b、c、p和维生素丰富。 清凉可口的,有营养的。 包含在组成,是一个放射性元素,这具有积极效果上消化rubidyum的。 甜菜还磷、钢铁、铜、钾、镁、钙、溴、锌、锰和糖。 红甜菜太棒了肝脏健康是值得的。 几乎肝脏是一个医生。 疾病猖獗的今天,在这个时期的合成药物,几乎播放的音乐椅子,红色的甜菜是一个肝脏医生差不多。 无处不在的恐惧、食品与人造添加剂、化妆品,并在结束时引起的产品时它被销售数以千计的不同疾病,对人类保持健康对近,它就像一个奇迹! 红甜菜根源,发展形式的球形块茎,我们的厨房和我们的桌子是用作一种蔬菜。 根糖用甜菜的发展形式的球形块茎。 蔗糖的内容领域。 红甜菜、肝脏可以让你的工作定期的基础上。 在体,是有利尿剂,并有助于驱逐出境。 人民的斗争与贫血和缺乏的地址。 糖尿病和免疫系统和保护人民免于结核病。 加强的胃肠道在人体内。 紧张的中枢神经系统、安神。 身体和增强免疫系统。 因此,在人体内流感通过加强免疫系统,你将你的生活健康的慢性疾病在冬季的几个月。 你会摆脱气体的痛苦通过放松你的肠胃的健康。 血液的从字面上洗细菌在你的身体,你可以信任。 肝脏让我们更开心,年轻人和我们的美化皮肤,冷静我们的神经,以及生活的好处。 最重要的是,在同一时间,糖尿病、结核病和癌症,你将得到保护。 一个伟大的沙拉与红甜菜应受到保护,从每一种疾病在冬季,或者你可以走了。 红甜菜也是有效的,在其他类型的血癌和癌症。 甜菜清除体内毒素和血液。 红甜菜汁刺激的肝胆囊便秘。 红甜菜一起胡萝卜、痛风、肾脏、胆囊是完美的。

注意到那些糖尿病是有害的!
除了积极影响的红色甜菜、甜菜还有一些情况下,它是令人讨厌的! 保护对糖尿病,但是糖尿病人中包括由于高额的食糖,是有害的。 糖尿病患者没有咨询医生,你必须消耗红甜菜的! 那些患有高血压,你应该消耗量小红甜菜。 在补充没有咨询医生不用麻烦了

警告:
疾病、诊断、治疗、医学根据该法律第1219,只有医生这是我们的职责。 本网站上的信息构成的建议是否健康和有益的生活,股票问题,我们和我们的建议的产品是不是药物。 自然营养支持的产品有效寿命。 不替代治疗或治疗。 共享文本和使用植物在最后的内的该机构如前所述,检查是否有过敏反应的植物。 它建议,然后使用。 生活健康、快乐的,有用的生活、社会和自己和愿望。

  

लाल चुकंदर में एक भूमिका निभाता है के गठन, लाल रक्त कोशिकाओं.

लाल चुकंदर में एक भूमिका निभाता है के गठन, लाल रक्त कोशिकाओं. लाल चुकंदर का रस में से एक है सबसे शक्तिशाली रक्त-अव्वल रहने वाले छात्र. मिश्रित आधे और आधे के साथ गाजर का रस, लाल चुकंदर का रस, प्रति दिन 400 जीआर । जब भस्म उठाती लाल रक्त कोशिकाओं की संख्या में एक कम समय है ।
खनिज कैल्शियम है, इसके अलावा में एकत्र सबसे अच्छा के जहाजों पिघला कर सकते हैं कि चुकंदर का रस है । हल्दी, या दालचीनी के साथ पकाया लाल बीट murrisafi, दबाव बढ़ जाता है जिगर और तिल्ली में खोलता है. गुर्दे और पित्ताशय शुद्ध.
लाल चुकंदर पकाया जाता है और कुचल दिया है, रक्त घाव है, यह सूजन को कम.

लाल चुकंदर का रस पीने के साथ, गर्भाशय और myomas पिघला देता है fibrom आंख के पर्दे, उच्च रक्त शर्करा और रक्तचाप कम कर देता है ।
प्रोस्टेट, तपेदिक और उपयोगी है में तंत्रिका संबंधी विकार.
गर्म चुकंदर का रस टपकता है कान में, कटौती के दर्द और सूजन बंद हो जाता है ।
अगर खोपड़ी के लिए आवेदन किया है, रूसी में बहुत अच्छा है ।
पर सकारात्मक प्रभाव पड़ता है पेट और आंतों.
यह कई लाभ के लिए उन लोगों में हड्डियों की कमजोरी है ।
के खिलाफ की रक्षा करता है, जिगर की बीमारी और लीवर के लिए जाना जाता है एक विशेषता है कि समुचित संचालन सुनिश्चित करता है. तंत्रिकाओं Calms के साथ विटामिन बी और फास्फोरस.
अधिकारी रेडियोधर्मी सामग्री के साथ शरीर, मधुमेह, टीबी और कैंसर से बचाता है.
जर्मनी में, डा श्मिट और डॉ सिगमंड ferenczi हंगरी में अपनाया है इस संयंत्र के रूप में निवारक और उपचारात्मक दृष्टिकोण करने के लिए ल्यूकेमिया और कैंसर.

लाल चुकंदर (बीटा वल्गैरिस) Ispanakgiller (chenopodiaceae) परिवार के अंतर्गत आता है. लाल चुकंदर भूमध्य के लिए देशी है क्षेत्र और भोजन के रूप में इस्तेमाल प्राचीन काल से लोगों को. मिस्र के पुरातत्वविदों का कहना है कि कुछ संयंत्र चित्र पर gravestones के लाल चुकंदर. कंद मिट्टी में है लाल रंग में लाल चुकंदर, चीनी बीट हो जाएगा की तुलना में छोटे है. दो पतली लाल चुकंदर जड़ें है एक बारहमासी घास का पौधा है । पत्ते, चुकंदर के लाल चुकंदर लाल भी अधिक की तुलना में. लोगों के बीच में एजियन क्षेत्र लाल चुकंदर “चुकंदर” के रूप में जाना जाता है. लाल चुकंदर बढ़ता है लगभग हर क्षेत्र में हमारे देश की है । लाल चुकंदर के बीज में बोया जा सकता है जब तक जल्दी वसंत गर्मियों के अंत है । औसत जल्दी किस्मों कहा जाता अक्टूबर को 4 या 5 महीने के लिए, अन्य प्रजातियों में, काटा जा सकता है 6 महीने. पर स्थित एक बिल्ला के रूप में लाल चुकंदर पहले वर्ष में, पत्तियों विकसित कर रहे हैं. पर दूसरे वर्ष के लाल चुकंदर पत्ते, फूल, फल, बीज, ले जाने के निर्वासन बढ़ता है । लाल चुकंदर परिपक्व हो गया है, यह तक पहुँचता है आवश्यक आकार के प्रकार के अनुसार सबसे बाहरी पत्ती पीली और समझने में सक्षम है ।
कि के बहुत सारे पत्ते लाल चुकंदर और रूट सब्जियों, जैसे पालक के रूप में, कि मूल्यांकन कर रहे हैं करने के लिए धन्यवाद बेहतर संरचना है, यह भी बहुत मुश्किल सूखे के खिलाफ है । हालांकि, मुख्य ढेर क्षतिग्रस्त है जड़ में, यदि आप बर्दाश्त नहीं कर सकता हल्के प्यास है, तो नाजुक है!
गहरे लाल या थोड़ा बैंगनी-लाल रंग का खोल या मांस. कार्बनिक पदार्थ में अमीर मिट्टी मिट्टी गहरी हैं और अच्छा सुधार है । पसंद नहीं करता है बहुत अम्लीय मिट्टी है । अंकुरण के लिए, बीज मिट्टी के साथ संपर्क, आप की जरूरत है बनाने के लिए. यह करने के लिए प्रतिरोधी है नमक । राशि बोरान की मिट्टी में कम किया जाना चाहिए. अन्यथा, विकास धीमा कर देती है और कंद के होते हैं स्पॉट. जब खरीदने बीट, लाल, चिकनी, दौर डायल, लाल, बैंगनी, शुद्ध और आप की आवश्यकता होगी का उपयोग करने के लिए, बात है.

लाल चुकंदर विटामिन और खनिज में समृद्ध है । लाल चुकंदर ए, बी, सी, पी, और विटामिन में अमीर है. ताज़ा, स्वादिष्ट और पौष्टिक होता है । संरचना में निहित है, और एक रेडियोधर्मी तत्व है जो पर सकारात्मक प्रभाव पड़ता है पाचन के rubidyum. बीट भी फास्फोरस, लोहा, तांबा, पोटेशियम, मैग्नीशियम, कैल्शियम, ब्रोमिन, जस्ता, मैंगनीज, और चीनी.

लाल बीट, जिगर के स्वास्थ्य के लिए सार्थक है. लगभग जिगर एक डॉक्टर है. रोग बड़े पैमाने पर आज की इस अवधि में सिंथेटिक दवाओं लगभग खेला संगीत कुर्सियों, लाल चुकंदर है एक लीवर के डॉक्टर लगभग. हर जगह भय, के साथ खाद्य पदार्थ कृत्रिम additives, कॉस्मेटिक उत्पादों, और अंत में, के कारण उत्पाद समय पर यह विपणन किया गया था के हजारों के विभिन्न रोगों, के लिए मनुष्य को स्वस्थ रहने के लिए लगभग है, यह एक चमत्कार की तरह ! लाल चुकंदर जड़ों को विकसित करता है के रूप में एक बल्बनुमा कंद, हमारी रसोई और हमारे टेबल के रूप में इस्तेमाल किया है एक सब्जी है । की जड़ों चुकंदर विकसित करता है के रूप में एक बल्बनुमा tuber. सुक्रोज सामग्री में क्षेत्रों. लाल बीट, जिगर की अनुमति देता है आप काम करने के लिए एक नियमित आधार पर. शरीर में, है एक मूत्रवर्धक और निष्कासन के लिए योगदान देता है. लोगों के संघर्ष के साथ एनीमिया और कमी के पते. मधुमेह और प्रतिरक्षा प्रणाली की रक्षा के लिए और लोगों को तपेदिक के खिलाफ है । को मजबूत पेट और आंतों में मानव शरीर. तनावपूर्ण तंत्रिका तंत्र में, तंत्रिकाओं को शांत करता है । शरीर और प्रतिरक्षा प्रणाली को मजबूत । इस प्रकार, मानव शरीर में फ्लू से मजबूत बनाने के द्वारा अपने प्रतिरक्षा प्रणाली को आप अपने जीवन जीना होगा स्वस्थ पुरानी बीमारी सर्दियों के महीनों में. आप गैस से छुटकारा पाने के दर्द को आराम से अपने पेट और आंतों को स्वस्थ है । रक्त के द्वारा सचमुच धोने के कीटाणुओं को अपने शरीर में आप पर भरोसा कर सकते हैं. जिगर बनाने के लिए हमें और अधिक खुश, युवा और सुशोभित हमारी त्वचा, हमारी नसों शांत हो के रूप में अच्छी तरह से जीवन के रूप में लाभ है । सबसे महत्वपूर्ण बात, एक ही समय में, मधुमेह, टीबी और कैंसर आप से संरक्षित किया जाएगा. एक महान सलाद के साथ चुकंदर से संरक्षित किया जाएगा हर रोग में सर्दी का मौसम है, या आप दूर चल कर सकते हैं.

लाल चुकंदर में भी कारगर है अन्य प्रकार के ल्यूकेमिया और कैंसर.
चुकंदर साफ है, विषाक्त पदार्थों के शरीर और रक्त में.
लाल चुकंदर के रस को उत्तेजित करता है जिगर और पित्ताशय की थैली कब्ज.
लाल चुकंदर के साथ साथ गाजर, गठिया, गुर्दे, पित्ताशय के लिए एकदम सही हैं.

सावधानी के लिए मधुमेह के साथ लोगों के लिए हानिकारक है!
इसके अलावा करने के लिए सकारात्मक प्रभाव के लाल चुकंदर, चुकंदर वहाँ रहे हैं मामलों में जहां यह आपत्तिजनक है! मधुमेह के खिलाफ सुरक्षा करता है, लेकिन मधुमेह के साथ लोगों को शामिल कर रहे हैं की वजह से उच्च चीनी की मात्रा है कि हानिकारक है । मधुमेह रोगियों के परामर्श के बिना, आप का उपभोग करना चाहिए लाल चुकंदर !. उन लोगों को उच्च रक्तचाप के साथ, आप का उपभोग करना चाहिए की एक छोटी राशि के लाल चुकंदर. में पूरक के परामर्श के बिना अपने डॉक्टर परेशान नहीं करते.

चेतावनी :
रोगों, निदान, उपचार, चिकित्सा के अनुसार कानून नहीं, 1219, केवल चिकित्सकों यह हमारा कर्तव्य है । इस वेबसाइट पर जानकारी का गठन सलाह के बारे में क्या एक स्वस्थ और उपयोगी जीवन, शेयर, हम मुद्दों और हमारे उत्पादों की सिफारिश नहीं कर रहे हैं दवाओं. प्राकृतिक पोषण का समर्थन उत्पादों उपयोगी जीवन. इलाज की जगह नहीं है या चिकित्सा उपचार के लिए. साझा ग्रंथों और पौधों के उपयोग में पिछले के भीतर संस्था के रूप में पहले उल्लेख किया है, जाँच करें कि क्या आप कर रहे हैं पौधों से एलर्जी है । यह अनुशंसित है कि आप का उपयोग करें तो. जीवन को स्वस्थ, सुखद, उपयोगी जीवन, समाज और अपने आप को, और इच्छाओं.

.

.

.

http://faydaliyasam.com/kas-agrilarina-biberiye-etkileri

insan Beynine iyi Gelen Yeşil Yapraklı Bitkiler

Kas Ağrılarına Uykunun ve Dinlenmenin Faydaları

Kas Ağrılarına NANE’nin Faydalı Etkisi

EPSOM TUZU Etkileri ve Kas Ağrılarına Faydalıdır.

Kas Ağrılarına PAPATYA Etkisi ve Faydaları

Kas Ağrılarına Yaban Mersininin Faydaları

Kas Ağrılarına Acı ve KIRMIZI Biber Faydaları

Kas Ağrılarına MAGNEZYUM Mineralinin Faydaları

Kas Ağrılarına D Vitamininin Faydalı Etkileri

Kalp Rahatsızlığı ve Kronik Hastalara Pikan Cevizi Faydalıdır

Kara Lahana Kanser için faydalı Sebzelerdendir

Çin Lahanası insan Sağlığı ve Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Su teresi Kanser için Faydalı Sebzelerdendir

Roka insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzedir

Pazı insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzelerdendir.

Kıvırcık lahana Kanser için Faydalı Sebzedir

Kayısı Yağı ve Çekirdeğinin İnsana Faydaları

Güne Soğuk Duşla Başlamanın faydalarını hissedeceksiniz.

Kanserli Hücreyi intihara Sürükleyen Süper Baharat Kekik

Elma kurusu Öksürüğe Yüzyıllarca şifa Vermektedir

İncir sperm arttırıcı özelliği Mevcuttur. Aile’nin Mutluluğudur.

Kuru incir ve Zeytinyağı ile ASTIMI Hastalarına Faydalıdır

incirin öksürük için muhteşem insan sağlığına faydalıdır

incir ve Sütün Muhteşem Birleşmesi Müshil için Etkilidir.

Kuru incir Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

insan Sağlığı için Limonun Faydaları

Dut Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Dut Suyu’nun Görme Yeteneğinin Gelişmesine Faydalıdır.

Dut Kabızlık, Bulantı, Ağrı gibi Sindirim Sisteminde Faydalı Meyvadır

Dut Meyvası Diyabetik Hastalarına, Faydalıdır

Dut Cildi daha Gençleştirir ve Cilt Sağlığına Faydalıdır..

Dutun Kanser Sağlığına ve Prostat Kanserine Faydalıdır.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Göz Altı Morluklarınızdan Sağlıklı Kurtulabilirsiniz

Körpe İncir Yaprağından Akan Süt Ellerde, Vücuttaki Siğile Etkilidir

İncir Tansiyonun Dengelenmesine Yardımcı Olur.

incir, insan sütüne en çok benzeyen gıdadır

Taze Ve Kuru İncir İnsan Bedeninde Hücreleri Yeniler.

İncir Boğaz Ağrısı, Bronşit ve Öksürüğe de Faydalıdır.

Taze İncir Akne Tedavisinde çok Faydalıdır.

Diyabetik Yaralara, incir Muhteşem Faydalıdır.

Diyabetik Beslenme için, incir ideal Besindir.

Dut Kan Pıhtılaşmasına Engel Olarak, Dolaşım Sistemini iyileştirir.

Kırmızı Pancar, Karaciğer’i Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Kırmızı Pancar Kalp Sağlığını Korur.

Kanser Hücrelerini Öldürün, Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu iksiri.

Detoks Diyeti Detoks Rejimi ve Faydaları

Elma Sirkesinin Cildinizdeki Sivilcelerden Kurtulun

Hint Yağı Siğil’e Karşı etkili ve Faydalıdır.

Çay Ağacı Yağı Siğil’e Karşı Etkili ve Faydalıdır.

E Vitamini Kapsülü Siğillere Karşı Faydalıdır.

Siğilin Üzerine Selobant Parçasını Yapıştırmak Faydalıdır.

http://faydaliyasam.com/c-vitamini-tableti-ellerde-vucutta-olusan-sigile-faydalidir

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.yahoo.com
www.bing.com
www.yandex.com
www.mozilla.org
www.faydaliyasam.com
http://faydaliyasam.com

UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.

In keinem Fall werden diese Website veröffentlichen Informationen zu diagnostizieren, zu behandeln, zu heilen, Natur. Haben Sie konsultieren irgendwelche Gesundheitsprobleme zuerst Ihren Arzt.
In no event shall this web site post information to diagnose, treat, cure, nature. If you have any health problems consult your doctor first.

Ни в коем случае этот веб-сайт должен размещать информацию для диагностики, лечить, вылечить, природа. Если у вас есть какие проблемы со здоровьем проконсультируйтесь с вашим врачом сначала.

कोई घटना में इस वेब साइट करने के लिए निदान, उपचार, जानकारी पोस्ट करेगा इलाज, प्रकृति। यदि आप अपने चिकित्सक से परामर्श पहले किसी भी स्वास्थ्य समस्याओं है।
在沒有事件此 web 網站應張貼資訊,診斷,治療,治癒,自然。如果您有任何健康問題先諮詢你的醫生。

En aucun cas ce site web doivent publier des informations pour diagnostiquer, traiter, guérir, nature. Si vous avez des problèmes de santé consultez votre médecin au préalable.

في أي حال من الأحوال هذا الموقع آخر المعلومات لتشخيص، وعلاج، علاج، الطبيعة. إذا كان لديك أي مشاكل صحية استشارة الطبيب أولاً.

Em nenhum caso será este web site postar informações para diagnosticar, tratar, curar, natureza. Se você tem algum problema de saúde consulte o seu médico primeiro.

En ningún caso este sitio web se publique información para diagnosticar, tratar, curar, naturaleza. Si tienes algún problema de salud consulte a su médico primero

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.