Masaj Bebeklerde Keyfi Artırır

Masaj Bebelerde Keyfi Artırır
Psikolojik lezzetler insanda doğarken fıtratına giriyor. İnsanda keyf Vücudun hasta olmaması durumu vücut esenliği sıhhat afiyet  sağlık, sıhhat bunun beraber Memnunluk, hoşlanma.  Neş’e, sevinç, sürur.  Mizaç, tabiat.  İstek, taleb, arzu, heves.Gönül açıklığı o anki verdiği psilokojik rahatlığın adı olsa gerek ve bunun yaşıda yok. daha doğarken insan anne ve babasının adını söyleyemezken yaşadığı hayattan keyf alabiliyor.

Bunun ,çin her hangi bir şey almanızada gerek yoktur. Kendini iyi hissedecek yaptığı işlerden hoşlanacak veya ortamdamda neşe hoşnut içinde olma halini almaktır keyifli olmak. Bazen yalnızkende coşar sevinç duyarsınız. Sevdiklerinizin yanında olmak onarla aynı ortanı paylaşmak için kilometrelerce yoldan koşarak gelirsiniz ve size bunu yaptırmak için kimsenin de zorlamamasına ihtiyaç yoktur.Hevesler arzular esrarıyla sizi kaplar ve sonunda amaçlarınızdan keyf alırsınız.  Tamamen naturel olandır ve gerçek kayf budur. Belkide keyf almak Cennetten gelmiş en güzel duygudur.. Allah her kuluna iki cihanda keyf alacak güzel son nasip etsin amin

 

.

Hurma, iktidarsızlığa iyi Geliyor


..

Zemzem Suyu Gençleştirir


.

loading…

.

Anne Sütü Gözde Kaşıntı, Nezle, Kızarıklığa Faydalıdır.


.
.

Parmak basınç masacı Akupunktur Ağrılara Faydalıdır


.
.

Karpuz Gece Körlüğü Riskini Azaltır


.
.

.

Kırmızı Pancar Mide Bulantısını Giderir.


.
Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.faydaliyasam.com
www.naturlebens.com
www.humancurative.com
www.bitkiveinsan.com

.
UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metin ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.
.
.

Taze Ve Kuru İncir İnsan Bedeninde Hücreleri Yeniler.

Yaş Hurma Tüketimi Yaşlanmayı Geciktirir

Güzelliğin Sırrı Kara Üzümdedir

.

About Auther:

Hayata faydali olmak, Hayatta Mutlu olmaktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaş