Tuzlu Solüsyon Gözde Kaşıntı, Nezle Faydalıdır.

İnsan sağlığında şifa için Doğal bir dezenfektan olan tuzlu solüsyon şu şekilde kullanılmaktadır; şifa için bir bardak arıtılmış ve kaynatılmış su ile bir veya bir buçuk çay kaşığı tuzu karıştırınız. Sonrasında soğuduktan sonra gözünüzü bu suyla yıkayınız ve bu işlemi günde birkaç kere yapınız. Ayrıca şifa için bir bardak sıcak su içerisine 1 çorba kaşığı deniz tuzunu ekleyerek elde ettiğiniz karışımı bir pamuk yardımıyla gözlerinize uygulamanız da faydalı olacaktır.

Bu işlemi sağlığınız için ise günde 2 defa yapabilirsiniz. Üst solunum yolları için doğal çözüm olacak mucize bir özellikle çocuklarımız için çok faydalanacağımız doğal bir yöntemdir. Evde kendiniz hazırlayacağınız solüsyon ile sağlığınız için kendi damlanızı kendiniz taze olarak yapıp kullanabilirsiniz . Asla zararı yada yan etkisi olmayacak bu formül farklı faydalarıda vardır.

********

Burun tıkanıklığına ve aynı zamanda boğaz hastalıklarına ve sinüzitede iyi geliyor. Öncelikle Şifa için solüsyonun hazırlanışını açıklayalım. Sağlığınız için Tuz Solisyonu gereken Malzemeleri, 1 çay bardağı, 1 su bardağı su, Damlalık.dır. İnsan sağlığı için Şifalı tuzlu suyu hazırlamak için 1 çay bardağı kaynayıp soğutulmuş su içine 1 çay kaşığı tuz koyun. Karıştırıp erittiğinizde doğal tuz çözeltisi oluşturacaksınız. Basit üst solunum yolu enfeksiyonlarında çok faydalı olarak burun tıkanıklığını açar. Ayrıca Gargara yapıldığında boğaz hastalıklarına çok iyi gelir ve Sinüzit için bu karışımı burnunuza çekip genizinize kadar gittiğini hissedin. Sinüslerin içinden geçerken İnsan sağlığı için mikropları temizler. Bir damlalık ile burnunuza damlatın. burun deliğinin damlatırken diğerini kapatın ve başınızı eğin daha etkili olur be böylece Burun tıkanıklığını tamamen açar. Günlük hazırlanması sağlığında şifa için daha faydalıdır. Kapaklı şişede gün boyu saklanarak kullanılır. Bakteri ve mantar bulaşmaması için ağzının kapalı olmalıdır. İnsan sağlığında şifa için Serum fizyoloji yada okyanus suyu diye satılan ürünler tuzlu sudur. Sağlığınız için bunu evinizde yapabilirsiniz. Fakat damlalıklarınızı sık değiştirin. Bu doğal formülün İnsan sağlığında şifa için faydalı olduğunu göreceksiniz. Doğal Naturel Elma sirkesi Yüksek kan basıncını, trigliserit seviyesini düşürür. Doğal Naturel Elma sirkesi Limon suyunun özelliğine benzer olarak, vücut pHını dengeler.Doğal Naturel Elma sirkesi Her Öğünden Önce Elma Sirkesinin Faydaları en iyi bilinen faydalarından birisi de kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Tabii ki de bunu istemediğiniz fazla kilolar için işe yarayan bir “tamamlayıcı” olarak görmelisiniz, Doğal Naturel Elma sirkesi aynı zamanda dengeli, sağlıklı bir beslenme şekline, düzenli spor yapmaya ihtiyacınız olacaktır. Diyetisyen size elma sirkesinin metabolizmayı hızlandırdığını söyleyecektir. Bunun sebebi de B6 vitamini, lesitin bakımından zengin olmasına dayanır, bunlar da vücudun bazı temel özelliklerini korurken aynı zamanda da yağ yakar.

 

******

ferhan bala

Hayata faydali olmak, Hayatta Mutlu olmaktir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaş
Paylaş