Yumurta Kas Geliştirir.

Yumurta Kas Geliştirir. Beden Sağlığına Faydalıdır.

Beden Sağlığına çok faydalı için taze yumurtanızı ister çiğ, haşlanmış, kızarmış, çırpılmış, buğulanmış ister herhangi bir şekilde yemeye karar verin,­kas geliştirmeye ­ilginiz varsa acilen daha fazla Beden Sağlığına çok faydalı için yumurta yemeye başlamanız gerekiyor. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtanın içinde A, B, D ve E vitaminleri bulunmaktadır. Diğer birtakım vitaminleri de içerir. A vitamini Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtanın sarı kısmında bulunan bir vitamindir. Özellikle gözler için faydalı olan bu vitamin, kemik gelişiminin sağlıklı oluşunu ve diş sağlığı için de gerek duyulan bir vitamindir. Enfeksiyona karşı koruma sağlar, solunum sistemini ve sindirim sistemini güçlendirir. Bağışıklığa katkı sağlar. İnsan sağlığında Bilmeniz gereken bir şey daha var.Haşlanmış İnsan sağlığında için yumurta atıştırmak, açlık ağrılarının saatler boyu etkili bir biçimde uzaklaşmasını sağlar. Bu kadar çok faydanın tümü, bir küçük paketin içinde! İnsan sağlığındaiçin yumurtanın kolesterol ve yağ içeriği konusunda endişeli olabilirsiniz. Aslında bir adet İnsan sağlığında için yumurta sadece beş gram yağ ve iki gramdan daha az miktarda doymuş yağ (fakir yağ) içerir. Çalışmalar ayrıca Beden Sağlığına çok faydalı için yumurta sarısı içindeki kolesterolün, kanınızdaki kolesterol seviyesini yükseltmediğini göstermiştir. Fakat doymuş yağın aşırı derecede tüketimi kolesterol seviyesini yükseltir. Dolayısıyla vücut geliştirme rutinlerini en iyi hale getirmeyi gerçekten istiyorsanız, diyet planınızda haşlanmış Beden Sağlığına çok faydalı için yumurtaya yer ayırmalısınız. Beden Sağlığına çok faydalı bir Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta 77 kalori, 6 gram protein ve 5 gram sağlıklı yağ ve aynı zamanda hatırı sayılır miktarda D, E, K, B6 vitaminleri, kalsiyum ve çinko içerir.Ayrıca aşağıda anlatacağım gibi sağlık için çok önemli bazı eser maddeler de Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta da bulunur. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta gerçekten ihtiyacımız olan her şeyi az veya çok içeren muhteşem bir gıdadır.

Bu rakamlar ABD Tarım Bakanlığı’nın (USDA) 4 yaşından büyükler için önerdiği 2000 kalorilik beslenme programı temel alınarak oluşturulmuştur. D vitamini provitamin olarak bulunan bir vitamin olup güneş ışınları ile aktive olan bir yapıya sahiptir. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta sarısı ise D vitamini bulunduran nadir besinlerden biridir. Güneş ışığından faydalanma ve Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta tüketimi ile çocuklarda kemik gelişimine etkili bir katkı sağlanabilir. Kemik bozukluğu engellenir.

Vücudumuzu zararlı maddelerden koruyan E vitamini de barındıran Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta, E vitamini açısından da zengindir. E vitamini oksidasyonu sağlayarak zararlı maddelerden korunmayı sağlar.Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta B2 vitamini bakımından zengindir.B2 vitamini deri ve göz sağlığı için gerekli olan bir vitamindir. Üstelik bazı besinlerin enerjiye dönüştürülmesinin sağlanabilmesi için B grubu vitaminlere ihtiyaç duyulur. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtada bulunan bir diğer maddeden bahsedelim. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtada bulunan kolin, beyin sağlığı için gerekli bir besin olup beyin fonksiyonlarının yerine getirilmesi için gereklidir. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta zayıflatır mı? Evet, çünkü sizi tok tutar Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtanın, gıdaların ne kadar tokluk hissi yarattığını ölçen doygunluk indeksi” skoru çok yüksek.

Yani Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta kendinizi daha doygun hissetmenizi ve gün boyunca daha az kalori almanızı sağlıyor. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtanın içinde eser miktarda karbonhidrat var ve bu da kan şekerinizi yükseltmeyeceği anlamına geliyor. Kahvaltıda Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta veya simit yiyen 30 fazla kilolı ve obez kadın arasında yapılan bir araştırma Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta yiyen grubun öğle yemeğinde ve sonraki 36 saat boyunca daha az ediğini gösteriyor.Bir başka araştırmada fazla kilolu bir grup erkek ve kadın düşük kalorili bir diyete sokuldu ve kahvaltıda 2 Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta veya aynı kaloride simit yedirildi. 8 hafta sonra Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta yiyen grubun Vücut Kitle Oranı %61 daha fazla azaldı %65 daha fazla kilo verdi Bel çevresi %34 daha fazla inceldi Vücut yağ oranı %16 daha fazla azaldı Sadece sabahları güne 2 adet Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtayla başlayın ve sizi nasıl tok tutacağını göreceksiniz. Vücut geliştirme sporu yapıyorsanız vazgeçilmeziniz olacak besinlerden birisi şüphesiz ki taze doğal Yumurtadır.

Vücut geliştirmeciler her gün çok sayıda taze doğal Yumurta tüketirler. Peki taze doğal Yumurtanın kas geliştirmeye yararları ve vücut geliştirme ile ilgisi nedir? Taze doğal Yumurtanın yalnız beyazı mı yenmelidir yoksa sarısı ile birlikte tüketilebilir mi ? Bu spor ile ilgilenenler genellikle bu türdeki soruların cevaplarını merak etmektedirler. Bizde bu yazımızda sizlere taze doğal Yumurtanın vücut geliştirme ile ilgili olan kısmı hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Sabah kalkıp elimi,yüzümü yıkadıktan sonra genellikle ilk işim o uykulu halimle buzdolabına gidip taze doğal Yumurtaları çıkartmak oluyor. Her sabah yaklaşık 4-5 adet taze doğal Yumurtayı bir güzel mideye indiriyorum.

Yumurta Beyazı Yumurta Sarısı
Kalori                     16                      54
Yağ(g)                     0                        5
Kolesterol(mg)        0                     210
Sodyum(mg)         55                        8
Karbonhidrat(g)       0                        1
Şeker                      0                        0
Protein                    3                        3
Vitamin A (IU)          0                    245
Vitamin B12(mcg)    0                     0,3
Vitamin D (IU)         0                      18,2
Kalsiyum (mg)       2,3                     21,9
Folat (mcg)            1,3                    24,8
Potasyum (g)       53,8                    18,5
Selenyum (mcg)    6,6                     9,5
Omega-3 (mg)         0

Taze doğal Yumurtanın içermiş olduğu bu yağın 2 grama yakını kolesterole sebep olan yağdır. Bu oran çok fazla bir oran değildir. Yüksek protein değeri içeren besinlerin çoğunda az miktarda da olsa doymuş yağ bulunur. Çiğ Yumurta ve Pişmiş Taze doğal Yumurta Tüketmenin Farkları Babamın küçükken Bruce Lee hayranıydı. Bu spora ilk başladığım zamanlar Bruce Lee’nin çiğ taze doğal Yumurta içtiğini söylerdi. Eminim sizde bazı sporcuların taze doğal Yumurtaları bu şekilde tükettiğini duymuşsunuzdur.

Bir kaç defa bende denedim fakat çiğ olarak taze doğal Yumurta içmek benim için gerçekten ölümdü. Fakat son zamanlarda internette bulmuş olduğum araştırmalar sonuçlarında çiğ taze doğal Yumurta tüketmenin zararlı olduğu görüşüne varılmıştır. Çiğ taze doğal Yumurta tüketen insanların Salmonella hastalığına yakalanma olasılıkları fazladır. Taze doğal Yumurtanın Beyazı ve Sarısı Taze doğal Yumurta en ucuz ve en verimli protein içeren besinler arasındadır. Proteininin kalitesi açısından diğer besin kaynaklarından üstündür.Önemli derecede protein içeren diğer besinler ile karşılaştırıldığında da açık ara öndedir. Taze doğal Yumurta %94, süt %85, balık %75 ve kırmızı et %74 oranında kaliteye sahiptir. Sporcular eğer diyet dönemindeyse taze doğal Yumurtanın sarısını minimum düzeyde tüketmelidir. Normal zamanlarda ise günde en fazla 2 adet tüketmelisiniz.  Çağımızın estetik algısının büyük etkileri, sağlıklı bir yaşam arzusunun hemen hemen herkeste sıklıkla görülmesinin ardından pek çok kişi yağ kütlelerini vücutlarından uzaklaştırarak kaslı bir vücut yapısına sahip olmayı istiyorlar. Ancak kişilerin bu hedefine ulaşması sık ve aşırı miktarlarda pek çok kişi tarafından tüketilen sağlığa zararlı gıdaların tüketimi ile oldukça zor olacaktır.

Bu da yağın daha uzun sürede vücuttan atılmasına neden olabilir. Kas Yapan Yiyecekler Nelerdir? Konu kas geliştirme olunca, sağlıklı kaslar için yapılan egzersizler kadar önemli tek şey nasıl bir beslenme programı uyguladığınızdır. Organların, sinirlerin ve geri kalan tüm vücut sisteminin doğru çalışabilmesi gıdalar yoluyla aldığımız protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve minerallere bağlıdır.

Mesela taze doğal Yumurta sarısı yalnız biyolojik bakımdan en değerli protein kaynağı değildir, aynı zamanda yağların çözülmesini sağlayan ve kas konsantrasyonunu arttırmaya yardımcı B12 vitamini de içerir. Aşağıda kas gelişimine katkıda bulunan bazı yiyeceklerin listesi yer alıyor ancak bu yiyecekler “kas yapıcı besinler” kategorisinde yer alan gıdaların tam listesi değildir. Ayrıca listede yer alan bazı gıdalar yüksek kolesterol, kalori ve yağ değerleri ile herkes için uygun olmayabilir. Kas geliştirmeye yardımcı ve sizin sağlık koşullarınıza en uygun beslenme programı için bir uzmana danışabilirsiniz. Taze doğal Yumurta: Hemen her “kas yapan yiyecekler” listesinde yer alan taze doğal Yumurtayı Rocky’nin egzersize hazırlık sahnesinden hatırlıyoruz. Tabii onun kadar taze doğal Yumurta içmek kolesterole tavan yaptırabilir ancak uzmanlar düzenli taze doğal Yumurta tüketmenin kas gelişiminde önemli bir rolü olduğunu belirtiyorlar. 1 adet orta boy taze doğal Yumurtada 7 gram “kaliteli” protein bulunuyor. Ayrıca A, E, D vitaminleri ve kolesterol testosteron seviyesini yükselterek egzersiz öncesi gereken enerjiyi sağlıyor.

Balık: Somon, ton balığı gibi yağlı, soğuk deniz balıkları zengin protein değerleri ve sağlıklı omega-3 yağ asitleri ile kas yapan yiyecekler arasında önemli bir yere sahip. 100 gram somon yaklaşık 25 gram protein içeriyor ayrıca D vitamini bakımından çok iyi bir kaynak.

Eğer proteini kırmızı et yerine başka bir kaynaktan alacaksanız bu balıklar iyi bir seçim olabilir. Tavuk Protein ve yağ alımını dengelemek için en ideal besinlerden biri tavuk. 100 gram tavuk yaklaşık 30 gram protein içerirken yağ oranı yalnız 4 gram.

Üstelik tavukla pek çok farklı temek yapılabilir ve haşlanmış olarak salatalarda kullanılabilir. Soya Bizim mutfağımızda çok popüler bir besin olmamakla birlikte kas yapan yiyecekler arasında sık sık gösterilen soya “tam” protein sağlayan ender bitkisel kaynaklardan biri. Yalnız 1 kap pişmiş soya 20 gr amino asit içeriyor. Önemli vitamin ve mineraller açısından da zengin olan soyayı ete alternatif olarak tüketebilirsiniz. Kırmızı Et Yağsız kıyma gibi kırmızı etler mükemmel protein kaynaklarıdır.100 gram yağsız kıyma 27 gram protein, 11 gram yağ içerir ve yaklaşık 200 kaloridir. Sığır etini diğer etlerden ayıran özelliği kas gelişimde önemli rolü bulunan B12 vitamini ile çinko ve demir bakımından zengin olmasıdır. Süzme Peynir Az yağlı yada yağsız süzme peynir protein bakımından zengindir ve oldukça az kalori içerir.Araştırmalar egzersizden 15-20 dakika önce ve egzersizden sonra 1 saat içinde yağsız kaynaklardan protein almanın kas gelişimini arttırdığını ortaya koymaktadır. Eğer tüm bunlar karışık geliyorsa en azından başlarda bir beslenme uzmanından yardım alabilirsiniz. Taze doğal Yumurtanın Yararları ve Vücut Geliştirme Taze doğal Yumurtanın yararları ve vücut geliştirme ile ilgisi, sporcuların taze doğal Yumurta proteinine gösterdiği ilgiyi arttırmaktadır. Neden fitness ve vücut geliştirme ile ilgilenenler koli koli taze doğal Yumurta tüketiyor? Taze doğal Yumurtanın fazlasının zararı var mıdır? Taze doğal Yumurtanın yalnız beyazı mı yenmelidir? Bu sorular ağırlık çalışmasına başlayanların temel sorularındandır. Karnınız acıktı ve buzdolabını açtınız, içinde çeşitli yiyecekler ve taze doğal Yumurta var. Saat ise geç oldu ve vücudunuzun yağlanmasını istemiyorsunuz. İşte taze doğal Yumurta sizin için eşsiz bir yiyecektir. Vücut geliştirme ile ilgilenenler ya da “zayıflamak için diyet” yapanlara sürekli olarak önerilen protein diyetinin vazgeçilmezi olacak olan taze doğal Yumurtayı alın, haşlayın ve yiyin. Benim önerim budur. Neden mi?

Detaylara geçelim o zaman. Taze doğal Yumurtadaki Protein, Vitamin ve Mineraller Taze doğal Yumurta birçoğumuz için günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için en ucuz yollardan birisidir şüphesiz ki. Özellikle fitness ile uğraşanların protein ihtiyacını karşılamak konusunda taze doğal Yumurtanın beyazı mükemmel bir saflıkla kullanılabilmektedir.

Ben herkese taze doğal Yumurtayı pişirerek yemesini tavsiye ediyorum. Çiğ taze doğal Yumurtanın Salmonella içerme olasılığı bulunmaktadır. taze doğal Yumurtayı haşlamak ya da pişirmek bu olasılığı ciddi ölçüde düşürmektedir. Bunun yanında aşırı pişirmek de uygun değildir. taze doğal Yumurta aşırı haşlandığı zaman sarısının çevresi yeşil bir renk almaya başlar. Bu rengi almış taze doğal Yumurta artık zararlı bir hale gelmeye başlamıştır demektir.

Bu sebeple sarısının yalnız sarı renkte olmasına özen göstermeliyiz. Artık sarısı siyaha doğru dönüşmeye başladıysa o taze doğal Yumurtayı yememenizi tavsiye ederim. Taze doğal Yumurtanın Beyazı ve Sarısının içerdiği protein miktarı en kaliteli proteinlerden birisidir. Proteininin kalitesi açısında besin kaynakları kıyaslandığında taze doğal Yumurtadan daha kaliteli protein içeren tek besin kaynağı anne sütüdür.Diğer besinleri kıyasladığımızda içerdiği proteinin kullanım kalitesi açısından taze doğal Yumurta %94, süt %85, balık %75 ve kırmızı et %74 lük bir kaliteye sahiptir. Biraz önce de açıkladığım gibi taze doğal Yumurtanın beyazı ile sarısı yaklaşık aynı oranda protein içerir. Beyazında neredeyse yalnız protein bulunduğundan dolayı mutlaka diyetimize eklenmelidir.

Sarısı ise belirttiğim şekilde günlük olarak 1-2 tane yenilebilir.Eğer yaşımız daha genç ise sarılarını ayırmamıza gerek yoktur. Taze doğal Yumurtanın yararları ve vücut geliştirme konusunda merak edilen konulara açıklık getirmeye çalıştım. Herhangi bir sorunuz olduğunda aşağıdaki yorum bölümünden ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Sonuçta Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta Yiyin Miktarı abartılmadığı sürece, sağlıklı bir insan için Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta dengeli ve iyi beslenmenin bir parçasıdır. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta yemenin faydasını görecektir. Bu yüzden Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtayı evinizden eksik etmemek ve düzgünce saklayıp iyi pişirerek tüketmek yerinde olacaktır, diyebiliriz.

Kolesterole etkisi nedeniyle en çok tartışılan gıdalardan biri olan Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta son yıllarda “faydalı” gıdalar arasındaki yerini yavaş yavaş geri almaya başladı. Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtanın kötü şöhretinin nedeni içerdiği kolesterol miktarıdır.Ancak günümüzde yapılan araştırmalar Beden Sağlığına çok faydalı Yumurtada bulunan kolesterolün kötü kolesterolü yükseltmediği ve aksine iyi kolesterolü yükselttiğini ortaya koyuyor.1 orta boy Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta yaklaşık 186mg kolesterol içeriyor. Bu miktar sağlıklı bir kişinin 1 günde alması gereken kolesterol miktarının yaklaşık yarısı.

Yani günde 1 Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta yemek yüksek kolesterole neden olmuyor ancak, kolesterolün tehlikeli boyutlara çıkmaması için gün boyu tükettiğiniz  Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta dışındaki gıdalara da özen göstermelisiniz. Yüksek kolesterol nedeniyle düzenli olarak ilaç kullanıyorsanız ve Beden Sağlığına çok faydalı Yumurta yiyip yememek konusunda tereddütte kalıyorsanız doktorunuza danışabilirsiniz.

Badem, Bakliyat, Fasulye, Ananas, Ay çekirdeği, Zeytinyağı, Brokoli, Ispanak, Yulaf, Domates, Portakal, Elma, Havuç, Su, Yeşil çay, Pancar, Zerdeçal, Süt, Kivi, Tahin, Salatalık, Kırmızıbiber, Sirke, Avokado, Böğürtlen, Kefir,
Kemik, yumurta, Tavuk, Saç, kalori, yağ, omega 3 yağ asidi, omega 6 yağ asidi, kolin, su, kolesterol, protein, A vitamini, D vitamini, E vitamini, riboflavin, B6 vitamini, folat, B12 vitamini, peptit, Meme, fetesün, Kemik Erimesi, zencefil,  yumurta kabuğu, kapari, kapari turşusu, limon, sarımsak, yumurta kabuğu kürü, Katarak, Lutein, sistein, kalsiyum, magnezyum, demir, folik asit, çinko, Omega 3, LDL kolestrol,

#Badem, #Bakliyat, #Fasulye, #Ananas, #Ay çekirdeği, #Zeytinyağı, #Brokoli, #Ispanak, #Yulaf, #Domates, #Portakal, #Elma, #Havuç, #Su, #Yeşil çay, #Pancar, #Zerdeçal, #Süt, #Kivi, #Tahin, #Salatalık, #Kırmızıbiber, #Sirke, #Avokado, #Böğürtlen, #Kefir, #Kemik, #yumurta, #Tavuk, #Saç, #kalori, #yağ, #omega3yağasidi, #omega6yağasidi, #kolin, #su, #kolesterol, #protein, #Avitamini, #Dvitamini, #Evitamini, #riboflavin, #B6vitamini, #folat, #B12vitamini, #peptit, #Meme, #fetesün, #Kemik Erimesi, #zencefil, #yumurtakabuğu, #kapari, #kapariturşusu, #limon, #sarımsak, #yumurtakabuğukürü, #Katarak, #Lutein, #sistein, #kalsiyum, #magnezyum, #demir, #folikasit, #çinko, #Omega3, #LDLkolestrol,

.

Hurma, iktidarsızlığa iyi Geliyor


..

Zemzem Suyu Gençleştirir


.

loading…

.

Anne Sütü Gözde Kaşıntı, Nezle, Kızarıklığa Faydalıdır.


.
.

Parmak basınç masacı Akupunktur Ağrılara Faydalıdır


.
.

Karpuz Gece Körlüğü Riskini Azaltır


.
.

.

Kırmızı Pancar Mide Bulantısını Giderir.


.
Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.faydaliyasam.com
www.naturlebens.com
www.humancurative.com
www.bitkiveinsan.com

.
UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metin ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.
.
.

Taze Ve Kuru İncir İnsan Bedeninde Hücreleri Yeniler.

Yaş Hurma Tüketimi Yaşlanmayı Geciktirir

Güzelliğin Sırrı Kara Üzümdedir

.

333 yorum

 1. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibi, Adildir | enerjist masor Emre Karakaya

 2. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Düzgün Çalışan Vicdan Sahibidir. Bölüm-2 | enerjist masor Emre Karakaya

 3. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 4. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 5. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 6. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır  -2 | enerjist masor Emre Karakaya

 7. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır – 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 8. Geri bildirim: Doğumu Hızlandıran Kızıl Renk Genel Uyarıcıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 9. Geri bildirim: Kromoterapi tedavisinde Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. | enerjist masor Emre Karakaya

 10. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 11. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 12. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 13. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 14. Geri bildirim: Renk Terapisi Organları Tedavi Eder. Bölüm 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 15. Geri bildirim: Renk Terapisi Organları Tedavi Eder | enerjist masor Emre Karakaya

 16. Geri bildirim: Kromoterapi Turuncu Renk Cinselliği Uyarır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 17. Geri bildirim: Işık Terapisinde Turuncu Renk Cinselliği Uyarır. | enerjist masor Emre Karakaya

 18. Geri bildirim: Çivit Mavisi Analjezik Acıları Hafifletir-1 | enerjist masor Emre Karakaya

 19. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecan ve Duygu Dengeler. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 20. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 21. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 22. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 23. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 24. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 25. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 26. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 27. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 28. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 29. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 30. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 31. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 32. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 33. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 34. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 35. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 36. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 37. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 38. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 39. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 40. Geri bildirim: Macenta Rengi Heyecanı Dengeler. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 41. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 42. Geri bildirim: Macenta Rengi Duyguyu Eşitler. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 43. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 44. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Neşeli iyimser Kişilik Rengidir | enerjist masor Emre Karakaya

 45. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 46. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 47. Geri bildirim: Kromoterapi Macenta Renk Romatizma ağrılarını giderir. | enerjist masor Emre Karakaya

 48. Geri bildirim: Kromoterapi Pembe Renk Mutluluğu, Canlılıktır. | enerjist masor Emre Karakaya

 49. Geri bildirim: Altın Renk Sinir sistemini güçlendirir | enerjist masor Emre Karakaya

 50. Geri bildirim: Kromoterapi Altın Renk Dalak İşlevini Düzenler. | enerjist masor Emre Karakaya

 51. Geri bildirim: Kromoterapi Altın Renk Mideye Yararlıdır. | enerjist masor Emre Karakaya

 52. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Uyku durumunu ayarlar | enerjist masor Emre Karakaya

 53. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Kan durdurur ve Dindiricidir | enerjist masor Emre Karakaya

 54. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Mavisi Solunum Düzenleyicidir | enerjist masor Emre Karakaya

 55. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Mavisi Fagositozu artırır | enerjist masor Emre Karakaya

 56. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Akciğere Etkilidir | enerjist masor Emre Karakaya

 57. Geri bildirim: Kromoterapi Sarı Renk Akciğere Faydalıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 58. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Mavisi Tiroidi Sakinleştirir. | enerjist masor Emre Karakaya

 59. Geri bildirim: Kromoterapi Turkuaz Cilt için Tedavidir. | enerjist masor Emre Karakaya

 60. Geri bildirim: Sarı Renk Diyabet Tedavidir | enerjist masor Emre Karakaya

 61. Geri bildirim: Sarı Renk İnsanın Entelektüel Kişiliğini Gösterir. | enerjist masor Emre Karakaya

 62. Geri bildirim: Kromoterapi Çivit Mavisi Paratiroidi Kuvvetlendirir | enerjist masor Emre Karakaya

 63. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 64. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 65. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 66. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 67. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 68. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 69. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 70. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 71. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 72. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 73. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 74. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 75. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 76. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 77. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 78. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 79. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 80. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 81. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 82. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 83. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 84. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 85. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 86. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 87. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 88. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 89. Geri bildirim: Sarı iyimser Kişilik Rengidir. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 90. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 91. Geri bildirim: Sarı  Neşeli Kişilik Rengidir.1 | enerjist masor Emre Karakaya

 92. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 93. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 94. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 95. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 96. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 97. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 98. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 99. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 100. Geri bildirim: Sarı Neşeli Kişilik Rengidir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 101. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 102. Geri bildirim: Çivit Mavisi Şişlik Tedavisine Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 103. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 19 | enerjist masor Emre Karakaya

 104. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 18 | enerjist masor Emre Karakaya

 105. Geri bildirim: Sarı Neşeli Kişilik Rengidir. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 106. Geri bildirim: Turkuaz Renk Beyni Sakinleştirir. 19 | enerjist masor Emre Karakaya

 107. Geri bildirim: Sarı Neşeli, iyimser Kişilik Rengidir. 21 | enerjist masor Emre Karakaya

 108. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Baş Ağrısına Yararlıdır | enerjist masor Emre Karakaya

 109. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 110. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 111. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek tansiyon faydalıdır. | enerjist masor Emre Karakaya

 112. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 113. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 114. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 1  | enerjist masor Emre Karakaya

 115. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 116. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 117. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 118. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 119. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 120. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 121. Geri bildirim: Yeşil Renk Sinir Sisteminde Sakinleştirir. | enerjist masor Emre Karakaya

 122. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 123. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 124. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 125. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 126. Geri bildirim: Yeşil Renk Depresyonda Etkilidir. 1  | enerjist masor Emre Karakaya

 127. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 128. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 129. Geri bildirim: Yeşil Renk Depresyonda Etkilidir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 130. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 131. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 132. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 133. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 134. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 135. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 136. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 137. Geri bildirim: Yeşil Renk Depresyonda Etkilidir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 138. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 139. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 140. Geri bildirim: Yeşil Renk Yatıştırıcı Atmosfer Oluşturur. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 141. Geri bildirim: Yeşil Renk Depresyonda Etkilidir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 142. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 143. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 144. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 145. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 146. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 147. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 148. Geri bildirim: Yeşil Renk Denge ve Uyum Sembolüdür 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 149. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 150. Geri bildirim: Yeşil Renk Depresyonda Etkilidir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 151. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 152. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 153. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 154. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 155. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 156. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 157. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 158. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 159. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 160. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 161. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 162. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 163. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Mide Ülseri Faydalıdır. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 164. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 12 | enerjist masor Emre Karakaya

 165. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 166. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 167. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 13 | enerjist masor Emre Karakaya

 168. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 169. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 170. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 14 | enerjist masor Emre Karakaya

 171. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 172. Geri bildirim: Yeşil Renk Sinir Sisteminde Sakinleştirir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 173. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 6 | enerjist masor Emre Karakaya

 174. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 15 | enerjist masor Emre Karakaya

 175. Geri bildirim: Yeşil Renk Dinlendirici Faydalıdır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 176. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 16 | enerjist masor Emre Karakaya

 177. Geri bildirim: Yeşil Renk Sinir Sisteminde Sakinleştirir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 178. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 179. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 7 | enerjist masor Emre Karakaya

 180. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 17 | enerjist masor Emre Karakaya

 181. Geri bildirim: Yeşil Renk Sinir Sisteminde Sakinleştirir. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 182. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 18 | enerjist masor Emre Karakaya

 183. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 10 | enerjist masor Emre Karakaya

 184. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 8 | enerjist masor Emre Karakaya

 185. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 19 | enerjist masor Emre Karakaya

 186. Geri bildirim: Yeşil Renk Sinir Sisteminde Sakinleştirir. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 187. Geri bildirim: Yeşil Renk Kılcal Damarları Genişletir. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 188. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 20 | enerjist masor Emre Karakaya

 189. Geri bildirim: Yeşil Renk Kanser Rahatsızlarına Faydalıdır.1 | enerjist masor Emre Karakaya

 190. Geri bildirim: Yeşil Renk Migreni Hafifletir.1 | enerjist masor Emre Karakaya

 191. Geri bildirim: Yeşil Renk Doğa ve Huzuru Sevenlerin Tercihidir 11 | enerjist masor Emre Karakaya

 192. Geri bildirim: Siyah Renk Akıl Hastalıklarına Yararlıdır.1 | enerjist masor Emre Karakaya

 193. Geri bildirim: Yeşil Renk Kanser Rahatsızlarına Faydalıdır.2 | enerjist masor Emre Karakaya

 194. Geri bildirim: Yeşil Renk Kılcal Damarları Genişletir. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 195. Geri bildirim: Yeşil Renk Migreni Hafifletir.2 | enerjist masor Emre Karakaya

 196. Geri bildirim: Yeşil Renk Cömertlik ve Verimlilik Kazandırır. 9 | enerjist masor Emre Karakaya

 197. Geri bildirim: Yeşil Renk Yorgunluk Ve Uykusuzluğa Yararlıdır.1 | enerjist masor Emre Karakaya

 198. Geri bildirim: Siyah Renk Akıl Hastalıklarına Yararlıdır.2 | enerjist masor Emre Karakaya

 199. Geri bildirim: Yeşil Renk Migreni Hafifletir.3 | enerjist masor Emre Karakaya

 200. Geri bildirim: Yeşil Renk Kanser Rahatsızlarına Faydalıdır.3 | enerjist masor Emre Karakaya

 201. Geri bildirim: Yeşil Renk Kılcal Damarları Genişletir.3 | enerjist masor Emre Karakaya

 202. Geri bildirim: Yeşil Renk Yorgunluk Ve Uykusuzluğa Yararlıdır.2 | enerjist masor Emre Karakaya

 203. Geri bildirim: Siyah Renk Akıl Hastalıklarına Yararlıdır.3 | enerjist masor Emre Karakaya

 204. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 205. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder. 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 206. Geri bildirim: Yeşil Renk Kanser Rahatsızlarına Faydalıdır.4 | enerjist masor Emre Karakaya

 207. Geri bildirim: Yeşil Renk Kılcal Damarları Genişletir.4 | enerjist masor Emre Karakaya

 208. Geri bildirim: Giysilerinizde Yeşili Kullanmanız Örf ve Adetlere Bağlılığınızı Gösterir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 209. Geri bildirim: Yeşil Renk Migreni Hafifletir.4 | enerjist masor Emre Karakaya

 210. Geri bildirim: Siyah Renk Akıl Hastalıklarına Yararlıdır.4 | enerjist masor Emre Karakaya

 211. Geri bildirim: Yeşil Renk Yorgunluk Ve Uykusuzluğa Yararlıdır.3 | enerjist masor Emre Karakaya

 212. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 213. Geri bildirim: Yeşil Renk Kanser Rahatsızlarına Faydalıdır.5 | enerjist masor Emre Karakaya

 214. Geri bildirim: Yeşil Renk Kılcal Damarları Genişletir.5 | enerjist masor Emre Karakaya

 215. Geri bildirim: Yeşil Renk Chakraları Yüksek Tansiyon Faydalıdır. 21 | enerjist masor Emre Karakaya

 216. Geri bildirim: Yeşil Renk Migreni Hafifletir.5 | enerjist masor Emre Karakaya

 217. Geri bildirim: Siyah Renk Akıl Hastalıklarına Yararlıdır.5 | enerjist masor Emre Karakaya

 218. Geri bildirim: Yeşil Renk Yorgunluk ve Uykusuzluğa Yararlıdır.4 | enerjist masor Emre Karakaya

 219. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 220. Geri bildirim: Yeşil Renk Sinir Sisteminde Sakinleştirir. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 221. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder. 5 | enerjist masor Emre Karakaya

 222. Geri bildirim: Yeşil Renk Yorgunluk ve Uykusuzluğa Yararlıdır.5 | enerjist masor Emre Karakaya

 223. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 224. Geri bildirim: Siyah Renk Ciddiyeti Temsil Eder 2 | enerjist masor Emre Karakaya

 225. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder. 1 | enerjist masor Emre Karakaya

 226. Geri bildirim: Siyah Renk Sır Dolu Olmayı Temsil Eder.  | enerjist masor Emre Karakaya

 227. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder. 3 | enerjist masor Emre Karakaya

 228. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder. 4 | enerjist masor Emre Karakaya

 229. Geri bildirim: Siyah Renk Otoriteyi Temsil Eder.5 | enerjist masor Emre Karakaya

 230. Geri bildirim: Mango Göz Sağlığına İyi Gelir. | naturlebens.com

 231. Geri bildirim: Kanser'e Buğday, Badem ve Kayısı çekirdeği Şifadır. | naturlebens.com

 232. Geri bildirim: Ispanağın Anemiyi Önler | naturlebens.com

 233. Geri bildirim: Mango Kolesterolü Düşürür. | naturlebens.com

 234. Geri bildirim: Karabaş Otunun Saçlara Faydası | naturlebens.com

 235. Geri bildirim: Karbonat Dişlerinizi Beyazlatır Ağız Tedavisinde Yararlıdır | naturlebens.com

 236. Geri bildirim: Hamsi Kırışıklıkları Önler | naturlebens.com

 237. Geri bildirim: Kuşburnu Sindirimi Yatıştırır | naturlebens.com

 238. Geri bildirim: Kuru Üzüm Romatizmaya Etkilidir. | naturlebens.com

 239. Geri bildirim: Kızılcık Kemiği Güçlendirir | naturlebens.com

 240. Geri bildirim: Mango Kan Basıncına Etki Eder. | naturlebens.com

 241. Geri bildirim: Mango Kilo Vermeye Yardımcı Olur. | naturlebens.com

 242. Geri bildirim: Gül Suyu Stres İle Mücadele Eder | naturlebens.com

 243. Geri bildirim: Fındık Doğurganlık Seviyesini Arttırabilir | naturlebens.com

 244. Geri bildirim: Bağışıklık Sistemini Güçlendirir | naturlebens.com

 245. Geri bildirim: Hamsi Hücre Yenilenmesine Faydalıdır | naturlebens.com

 246. Geri bildirim: Hücre Zarı Yapımında Yumurta Faydalıdır | naturlebens.com

 247. Geri bildirim: Mango Kanseri önler. | naturlebens.com

 248. Geri bildirim: Ispanak Saç Sağlığını Korur | naturlebens.com

 249. Geri bildirim: Diyabetik Yaral için, incir Muhteşem Faydalıdır | naturlebens.com

 250. Geri bildirim: Kuşburnu Solunum Yolları Hastalıklarına Faydalıdır | naturlebens.com

 251. Geri bildirim: Karabaş Otunun Cilt Sağlığına Faydaları | naturlebens.com

 252. Geri bildirim: Karabaş Otu Kan Sağlığını Korur | naturlebens.com

 253. Geri bildirim: Karabaş Otu Yanıklara İyi Gelir | naturlebens.com

 254. Geri bildirim: Mango Antioksidan kaynağıdır. | naturlebens.com

 255. Geri bildirim: Ispanak Akneyi Tedavi Eder | naturlebens.com

 256. Geri bildirim: İncir ve Süt Karışımı Müshildir. | naturlebens.com

 257. Geri bildirim: İncir, insan sütüne en çok benzeyen gıdadır | naturlebens.com

 258. Geri bildirim: Kuru İncir ve Zeytinyağı ile ASTIMI hastalarına şifadır | naturlebens.com

 259. Geri bildirim: Limon Dişlere Faydalıdır | naturlebens.com

 260. Geri bildirim: Çörek Otu Kimyasal Hastalıklara Faydalıdır | | naturlebens.com

 261. Geri bildirim: Tarçın Kasları Rahatlatır | | naturlebens.com

 262. Geri bildirim: Tahin Beyin Sağlığını Korur | | naturlebens.com

 263. Geri bildirim: Dut Prostat Kanserine Faydalıdır | | naturlebens.com

 264. Geri bildirim: Elma Kolesterolü Azaltır | | naturlebens.com

 265. Geri bildirim: EPSOM TUZU Kas Ağrılarına Faydalıdır | | naturlebens.com

 266. Geri bildirim: Greyfurt Solunum Sistemine Faydalıdır | | naturlebens.com

 267. Geri bildirim: Kayısı Kemik Sağlığını Korur. | naturlebens.com

 268. Geri bildirim: Kenevir Kanserli hastalara faydalıdır. | naturlebens.com

 269. Geri bildirim: Kestane Kalp Sağlığını Korur. | naturlebens.com

 270. Geri bildirim: Hamsi Kolesterol metabolizmasını ayarlar | naturlebens.com

 271. Geri bildirim: Kaju Kalp Sağlığını Korur. | naturlebens.com

 272. Geri bildirim: Kivi Vücut Direncini Korur. | naturlebens.com

 273. Geri bildirim: Soğuk veya Ilık Kompres Gözde Kaşıntı, Kızarıklık ve Göz Nezlesine Faydalıdır | naturlebens.com

 274. Geri bildirim: Isırgan Otu Öksürüğü Keser | naturlebens.com

 275. Geri bildirim: Kuru Üzüm  Güçlü Antioksidandır | naturlebens.com

 276. Geri bildirim: Kuşburnu Romatoid Artrit Hastalığına İyi Gelir | naturlebens.com

 277. Geri bildirim: Karabaş Otu Baş Ağrısına İyi Gelir | naturlebens.com

 278. Geri bildirim: Lavanta Yaraları Lavanta İyileştirir | naturlebens.com

 279. Geri bildirim: Isırgan Otunun Kan Şekerini Düzenler | naturlebens.com

 280. Geri bildirim: Limon Yanıklara Faydalıdır | naturlebens.com

 281. Geri bildirim: Limon Ayaklara Faydalıdır | naturlebens.com

 282. Geri bildirim: Abanoz Ağacı Hangover Etkisini Azaltır | | naturlebens.com

 283. Geri bildirim: Abanoz Ağacı Hamile Enerji verir | naturlebens.com

 284. Geri bildirim: Abanoz Ağacı Ciltde Yararlıdır | | naturlebens.com

 285. Geri bildirim: Elma Parkinson Hastalığını Korur. | naturlebens.com

 286. Geri bildirim: Üzüm Migrene Şifadır. | naturlebens.com

 287. Geri bildirim: Limon Ateşe Faydalıdır | naturlebens.com

 288. Geri bildirim: İnçir Diyete Yardımcı Olur | naturlebens.com

 289. Geri bildirim: Limon Hazımsızlığa Faydaları | naturlebens.com

 290. Geri bildirim: Biberiye Bağışıklık Sistemine Faydalıdır. | naturlebens.com

 291. Geri bildirim: Brokoli Detoks Etkisi Yaratmaktadır | naturlebens.com

 292. Geri bildirim: Ceviz kanser riskini Azaltır. | naturlebens.com

 293. Geri bildirim: Yeşil Çay Bellek Geliştirir | naturlebens.com

 294. Geri bildirim: Çörek Otu Böbrek Safra Taşı Eritir. | naturlebens.com

 295. Geri bildirim: Turp Kan Basıncını Düşürür | naturlebens.com

 296. Geri bildirim: Sağlıklı Cilt için Domates Yararlıdır. | naturlebens.com

 297. Geri bildirim: Elma Bağışıklığı Artırır. | naturlebens.com

 298. Geri bildirim: Elma Sirkesi Sivilcelerden Kurtulun. | naturlebens.com

 299. Geri bildirim: Göz Otu, Gözde Kaşıntı, Göz Nezlesine Faydalıdır | naturlebens.com

 300. Geri bildirim: Kestane Kronik Hastalıkları Önler. | naturlebens.com

 301. Geri bildirim: Şeftali Zayıflamaya Yardımcı Olur | naturlebens.com

 302. Geri bildirim: Kızılcık Sağlıklı Cinsel Yaşam Sağlar. | naturlebens.com

 303. Geri bildirim: Lavanta Baş Ağrısına İyi Gelir | naturlebens.com

 304. Geri bildirim: Kuru Üzüm Enfeksiyonlarla Savaşır | naturlebens.com

 305. Geri bildirim: Kuşburnu Vitamini Deposudur. | naturlebens.com

 306. Geri bildirim: Macenta Renk Romatizma ağrılarını giderir. | naturlebens.com

 307. Geri bildirim: Lenf ve Salgı Bezlerini Lacivert Renk Güçlendirir | naturlebens.com

 308. Geri bildirim: Lacivert Renk Lenf ve Salgı Bezlerini Güçlendirir | naturlebens.com

 309. Geri bildirim: Turuncu Renk Işık Dalakları Güçlendirir.  | naturlebens.com

 310. Geri bildirim: Turuncu Mucize Etkisi Stresten Arındırır. | naturlebens.com

 311. Geri bildirim: Turuncu Işık Tedavisi Cinselliği Uyarır. | naturlebens.com

 312. Geri bildirim: Sarımsak Yüksek Performans Sağlar | naturlebens.com

 313. Geri bildirim: Turuncu Renk Akciğerleri Güçlendirir. | naturlebens.com

 314. Geri bildirim: Üreme Sistemini Kromoterapi Kızıl Renk Uyarır. | naturlebens.com

 315. Geri bildirim: Sarımsak Alzheimer Riskini Azaltır. | naturlebens.com

 316. Geri bildirim: Isırgan Otu Romatizma ağrılarını giderir | naturlebens.com

 317. Geri bildirim: Güzelliğin sırrı kara üzümdedir | naturlebens.com

 318. Geri bildirim: Turuncu Renk Tedavisi Cinselliği Uyarır. | naturlebens.com

 319. Geri bildirim: Limon Saça Faydalıdır | naturlebens.com

 320. Geri bildirim: Böğürtlenin Diyabeti Önler | Humancurative

 321. Geri bildirim: Bamya Kolesterolü Düşürür | Humancurative

 322. Geri bildirim: Turuncu Mucize Etkisi Stresten Arındırır. | Humancurative

 323. Geri bildirim: Çörek Otu Böbrek Safra Taşı Eritir. | Humancurative

 324. Geri bildirim: Çörek Otu Kimyasal Hastalıklara Faydalıdır | Human Curative

 325. Geri bildirim: Zeytin Saçlara Faydalıdır | Human Curative

 326. Geri bildirim: Brokoli  Göz Sağlığı İçin Oldukça Önemlidir | Human Curative

 327. Geri bildirim: Brokoli Kalp Sağlığına Yardımcıdır | Human Curative

 328. Geri bildirim: Tahin Beyin Sağlığını Korur | Human Curative

 329. Geri bildirim: Brokoli Kemik Sağlığını Korur | Human Curative

 330. Geri bildirim: Brokoli  Bağışıklık Sistemini Korur | Human Curative

 331. Geri bildirim: Brokoli Tansiyon Rahatsızlıklarından Korur | Human Curative

 332. Geri bildirim: Brokoli Detoks Etkisi Yaratmaktadır | Human Curative

 333. Geri bildirim: Brokoli Kansere Karşıdır | Human Curative

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.