Kırmızı Pancar Kaynatılıp içilirse idrar Söküyor.

Kırmızı pancar kaynatılıp içilirse idrar söküyor,

İnsanlarda idrar kaçırma, erkekleri utandırıyor, kadınları depresyona sokuyor. İnsan vucudunda aşırı Aktif Mesane Hastalarında Depresyon Riski 3 kat daha fazladır. Kısaca Aşırı Aktif Mesane (AAM), işten ayrılma, erken emeklilik ve depresyon sebeplerindendir. Genellikle çok yaygın olan bu rahatsızlık, genç yaşta okul başarısını etkiliyor, Ayrıca 40 yaş üstünde cinsel hayatı bitiriyor. Hatta öyle ki Aşırı Aktif Mesane olanlarda depresyon riski diğer insanlara göre 3 kat fazladır. Aşırı Aktif Mesane kadınları ve erkekleri erken emekli olmaya zorluyor, seyahate çıkmayı engelliyor, insanları sosyal olmaktan koparıyor. Tuvalete yetişemeyeceğim kaygısı ile hareket eden Aşırı Aktif Mesane hastalarında düşme riski %26, kırık riski %34 daha fazla. Aşırı Aktif Mesane toplumun neredeyse 6’da birini etkiliyor ama hekime başvurma oranı oldukça düşük. En çok kadınlarda görüldüğü düşünülüyor ancak veriler, erkeklerde de görülme oranının kadınları yakaladığını gösteriyor.

Üroloji Uzmanlerı bu hastalık erkekleri utandırıyor, kadınları ise depresyona sokuyor’ diyor. Yaş ilerledikçe görülme sıklığı artıyor Günde 8’i geçen sayıda sık idrara çıkma, sıkışarak idrara gitme, gece idrar yapmak için uyanma ile karakterli bir sendrom olduğunu söyleyen Üroloji Uzmanları yaş ilerledikçe Aşırı Aktif Mesane görülme sıklığı artıyor.. Sebepleri arasında mesane dokusundaki yaşlanma, pelvik taban adalelerinde bozulmalar, erkeklerde prostat büyümesinin yarattığı değişiklikler, obesite, şeker hastalığı olabilir’ dedi.

Depresyon riski 3 kat fazla, Aşırı Aktif Mesane konusunda toplumda bilgi ve bilinç eksikliğinin çok fazla olduğuna dikkat bilim adamları toplumun neredeyse 6 da birini etkileyen bu durum için hekime başvuru oranları çok düşük. Şikayetler başladıktan sonra doktora başvurmak için geçen süre ise neredeyse üç yılı buluyor. Hastaların yalnızca yüzde 10’u tedaviye başlıyor. Hastaların yüzde 40’lık bölümünün ise doktora hiç bir dönemde başvurmadığını söylüyor” dedi. Aşırı Aktif Mesane ile depresyon arasında bir ilişki olduğunu söyleyen bilim adamları bu hastaların normal popülasyona oranla 3 kat fazla depresyon riski taşıdıklarını belirtti. Düşme riski % 26, kırık riski % 34 daha fazla, İleriki yaşlarda sıkışma sonrası tuvalete yetişmek konusunda problemler yaşandığını belirten bilim adamları ‘Acilen tuvalete gitme ihtiyacı ile ayağa kalkan yaşlı hastanın tansiyon düşmesi, denge problemi ya da takılmak suretiyle düşme ve dolayısıyla kırık çıkı zedelenme ihtimali oldukça yüksektir ve Aşırı Aktif Mesane hastalarında düşme riski % 26, kırık riski ise % 34 oranında daha fazladır’ dedi.

Sosyal, cinsel ve iş hayatını etkiliyor. Aşırı aktif mesane tedavi edilmezse sosyal, cinsel ve iş hayatında ciddi sorunlara sebep oluyor. Bu sebeple Aşırı Aktif Mesane olanlarda erken emekli olma isteği erkeklerde yüzde 7 kadınlarda ise yüzde 5 oranında daha fazla olduğu biliniyorUzmanlar Aşırı Aktif Mesane’nin neden olduğu depresyonun ek sağlık sorunlarını da beraberinde getirdiğinin altını çiziyor ve ekliyor: Kırıklar, düşmeye bağlı travmalar, idrar kaçırmanın yol açtığı cilt lezyonları da olumsuzluklar arasında sayılmalıdır. Altta yatan sebebin nörolojik bir rahatsızlık olması durumunda ise Aşırı Aktif Mesane sebebiyle böbreklerin diyaliz gerektirecek ölçüde bozulmalarına kadar gidecek bir süreç başlayabilir.Tedavi arayışında olmamak bedensel ve ruhsal tahribat sebebidir.” Medikal tedavilerle başarı oranı yüksek Aşırı Aktif Mesane tedavisinde diyet, hayat tarzı düzenlemesi ve antimuskarinik olarak isimlendirilen gruptaki ilaçların kullanımı ile yüzde 85’lere varan başarı oranları yakalanabiliyor. Bu durumda tedavi öncesi ve tedavi sırasında doktorunuza danışarak Kırmızı pancar kaynatılıp içilirse idrar sökülmesine faydalıdır..

Uzmanlar Aşırı Aktif Mesane’ye yüksek başarı sağlayan medikal tedaviler varken cerrahi tedavi ile yaklaşmak hem yanlıştır hem de spesifik bir cerrahi tedavisi yoktur” dediler. Tedavide etkin çözüm: Botulinum Toksin A Enjeksiyonu Aşırı Aktif Mesane konusunda gerek oluş mekanizması ve gerekse tedavide yeni arayışlar sürüyor. Ancak uzmanlara göre, son yıllardaki en flaş gelişme ilaca dirençli İdiopatik (sebebi belli olmayan) Aşırı Aktif Mesane olgularında botulinum toksin kullanımının yüz güldürücü sonuçlar vermesi. Botulinum Toksin A ile ilgili merak edilenler – Aşırı Aktif Mesane tedavisinde Botulinum toksini enjeksiyonu ile tedavi alternatifi son yılların en önemli tedavi gelişmelerinden biri kabul ediliyor. İlaca cevapsız Aşırı Aktif Mesane hastalarında botulinum enjeksiyonu dramatik düzelmeler sağlamak suretiyle yüz güldürücü tedavi başarılarını ortaya koyuyor. Ayrıca idrar kesesi içerisine uygun dozlarda ve enjeksiyon konusunda bilgili hekimlerce uygun noktalara yapılacak botulinum toksini injeksiyonu zahmetsiz ve günü birlik işlemlerle tedaviyi sağlıyor. Tedavide enjeksiyon etkisinin minimum 6 ay devam etmesi bekleniyor. Tekrarlayan enjeksiyonlarda bu zamanın 9 aya kadar uzamaya başladığı da pozitif yönü olarak değerlendirilebilir.

Kırmızı Pancar’ın Anavatanı olarak Akdeniz Bölgesi olup, çok eski zamanlardan bu yana insanlar besin maddesi olarak kullanılıyor. Kırmızı Pancar (beta vulgaris) Ispanak  (chenopodiaceae) ailesindendir.  Arkeologlar Mısır mezar taşlarındaki bazı bitki resimlerinin Kırmızı Pancar’ın olduğunu ileri sürerler. Kırmızı Pancar’ın toprak içindeki yumruları kırmızı renkte olup, şeker pancarından daha küçük olmasıdır. Kırmızı Pancar’ın ince köklü iki yıllık otsu bir bitkidir. Kırmızı Pancar’ın yaprakları da şeker pancarına göre daha kırmızıdır.  Ege Bölgesi’nde halk arasında kırmızı pancar “çükündür” olarak da bilinir. Ülkemizde hemen her bölgede Kırmızı Pancar’ın yetişir. Kırmızı Pancar’ın tohumları bahar başında yaz sonuna kadar ekilebiliyor. Erkenci denen çeşitlerinde Ekim’den itibaren ortalama 4 veya 5 ayda, diğer türlerde ise 6 ayda hasat edilebilir. Birinci yıl Kırmızı Pancar’ın üzerinde rozet şeklinde yer alan yapraklar gelişiyor. İkinci yıl üzerindeki Kırmızı Pancar’ın da yapraklar, çiçekler, meyveler, tohumları taşıyan sürgün yetişiyor. Kırmızı Pancar’ın olgunlaştığını, en dıştaki yaprağın sararmasından ve türüne göre gereken iriliğe ulaşmasından anlamak mümkün.

Kırmızı Pancar’ın bol yapraklı olan ve ıspanak gibi değerlendirilen bu sebze gelişmiş kök yapısı sayesinde kuraklığa karşı da çok dayanaklıdır.  Ancak ana kazık kök zarar görürse, hafif susuzluğa bile dayanamıyor yani bir o kadar da narin! .Kabuğunun ya da etinin rengi koyu kırmızı ya da morumsu kırmızıdır. Organik maddece zengin, derin ve killi topraklarda iyi gelişim gösterir. Çok asitli topraklardan hoşlanmaz. Çimlenmenin başarılı olması için tohumun toprakla temas etmesi gerekir. Tuza dayanıklıdır. Topraktaki bor miktarının düşük olmaması gerekir.  Aksi takdirde büyüme yavaşlar ve yumruda lekeler oluşur. Kırmızı pancar alırken düzgün yuvarlak hatlı, kırmızı-mor renkli, lekesiz ve olgun olanı tercih etmek gerekiyor. Kırmızı Pancar’ı Vitamin ve mineral zenginidir.  Kırmızı Pancar’ı A, B, C ve P vitaminlerinden zengindir. Serinletici, iştah açıcı, besleyicidir. Bileşiminde bulunan ve radyoaktif bir eleman olan rubidyumun sindirim üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Pancar aynı zamanda fosfor, demir, bakır, potasyum, magnezyum, kalsiyum, brom, çinko, manganez ve şeker bulunur.

Dikkat şeker hastası olanlara zararlı!
Kırmızı Pancarın olumlu etkisinin yanında şeker pancarının sakıncalı olduğu durumlar da var! Şeker hastalığına karşı koruyor ancak şeker hastası olanlara içerdiği yüksek şeker miktarından dolayı zararlıdır. Şeker hastaları doktoruna danışmadan, kırmızı pancarı tüketmemeli !. Yüksek tansiyonu olanlar insanlar kırmızı pancarı az miktarda tüketmelidir. Doktorunuza danışmadan besin takviyesinde bulunmayın.

UYARI :
Hastalıkları teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydalı yaşam hakkında tavsiye niteliğinde olup, paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değildir. Faydalı yaşama doğal besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirin. Sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  topluma ve kendinize faydalı yaşam, dileklerimizle.

If you boil red beets and drink it in the urine puts him,

In humans, urinary incontinence, embarrasses men, women depressed. The risk of depression in patients with overactive bladder in the human body is 3 times higher. In short overactive bladder (AAM), severance, early retirement and is one of the causes of depression. Usually this condition which is very common, affecting the success of school at a young age, Also above the age of 40 is killing your sex life. In fact, the risk of depression in those with overactive bladder is 3 times more than other people. Forcing men and women to retire early, travelling an overactive bladder, which prevents it distracts people from being social. I wouldn’t make it to the bathroom anxiety in patients with overactive bladder moving with the risk of falls by 26% the risk of fractures by 34% and more. Overactive bladder is affecting one of society’s almost 6, but to contact the physician ratio is quite low. It is believed that most women were seen, but data in men incidence women of intercepts shows.

Urology specialists of this disease, embarrasses men, makes women depressed,’ he says. Incidence increases with age, per day of 8%, frequent urination in the last number, squeezing, urination, waking up at night to urinate the urologist who said it was a personality syndrome with increasing prevalence of overactive bladder among the reasons.. with the age of aging in bladder tissue, the deterioration of the pelvic floor muscles in men changes as a result of an enlarged prostate, obesity, diabetes could be,’ he said.

3 times more the risk of depression, lack of knowledge and awareness about overactive bladder in the community a lot of attention to scientists that affects the admission rate for this condition of society is one of the almost 6 is very low. Almost three years after the complaints started to refer to the doctor for the last time finds. Only 10 percent of patients starting treatment. The percentage of patients 40% refer to at any time if the doctor says that,” he said. The scientists who say that there is a relationship between overactive bladder and depression in these patients indicated that they carry the risk of depression is 3 times more compared to the normal population. The risk of falling 26% the risk of fracture was 34% more catch on to the bathroom after impingement at a later age that was experiencing problems with the scientists ‘who have stood up with the need to urgently go to the Toilet the elderly patient’s blood pressure, balance problems, broken out by hanging or falling and hence the probability of injury is quite high, the risk of falls in patients with overactive bladder and 26% for fracture risk was 34% higher,’ he said.

Social, sexual, and business affects your life. Overactive bladder is not treated social, sexual, and business life is causing serious problems. For this reason, those with overactive bladder in 7 per cent of early retirement for men and women, it is known that 5 percent more, experts overactive bladder that is caused by depression brought about additional health problems it underlines and adds: Fractures, trauma from the fall, urinary incontinence caused by skin lesions should also be counted among the negativity. In the case of overactive bladder due to neurological disturbance of the underlying cause of the kidneys to the extent that corruption will go down as a process that would require dialysis can begin.Not seeking to cause damage to physical and mental therapy.” Medical treatment with high success rate in the treatment of overactive bladder with diet, life-style with the use of drugs called antimuscarinic in a group arrangement and the percentage up to 85% success rates, it can be captured. In this case, before and during treatment, contact your doctor if you boil red beets and drink it in the urine, it is useful to be removed.

While there are medical treatments that provides high success overactive bladder experts, there is no specific treatment approach surgical treatment with both both are incorrect,” they said. Effective solution in the treatment of: overactive bladder botulinum toxin a Injections in the treatment regarding formation mechanism and continue to explore new opportunities. However, according to experts, in recent years the development of the flash-drug resistant Idiopathic (the cause is non-specific) the use of botulinum toxin in patients with overactive bladder gives satisfactory results. Have been reported with botulinum toxin a – botulinum toxin injections in the treatment of overactive bladder with treatment alternatives is considered one of the most important therapeutic advances in recent years. The missed the medicine botulinum injections in patients with overactive bladder by providing satisfactory treatment success revealed dramatic improvements. Doctors are also knowledgeable about appropriate doses and injection into the urinary bladder botulinum toxin injection to be made at appropriate points in the treatment with gives effortless and day operations. The effect of injection treatment is expected to continue for at least 6 months. Repeated injections for up to 9 months in this time also began to grow as a positive aspect that can be considered.

Red as a beet is native to the Mediterranean region and used as food since ancient times people. Red beet (beta vulgaris), Spinach (chenopodiaceae) belongs to the family. Egyptian archaeologists argue that some Plant Pictures on the gravestones of red beet. The tubers in the soil is red in color red beet, sugar beets will be smaller than that. Two thin red rooted beet is a perennial herbaceous plant. The leaves of sugar beet red beet red is also more compared to. Among the people in the Aegean region red beet “beet” is known as. Red beetroot grows in almost every region of our country. Red beet seeds can be sown in early spring until the end of the summer. The average early varieties called on October 4 or 5 months, in other species, can be harvested in 6 months. Located on a badge in the form of red beet in the first year, the leaves are developing. On the second year of red beet leaves, flowers, fruits, seeds carrying exile grows. Red beet has matured, it reaches the required size according to the type of the outermost leaf yellowing and able to understand. That leaves plenty of red beet and root vegetables, such as spinach, that are evaluated thanks to the improved structure, it is also much tougher against drought. However, the main pile is damaged at the root, if you can’t stand mild thirst, so delicate! .Dark red or purplish-red color of the shell or meat. Rich in organic matter, clay soils are deep and shows good improvement. Does not like very acidic soils. For germination, the seed contact with the soil, you need to make. It is resistant to Salt. The amount of boron in the soil should be low. Otherwise, growth slows and in tubers consists of spots. When buying beets, red, smooth, Round Dial, red-purple, pure and you will need to use the mature thing. Red beet is rich in vitamins and minerals. Red beet a, b, c, p, and vitamin rich. Refreshing, appetizing, and nutritious. Contained in the composition, and is a radioactive element which has a positive effect on the digestion of rubidyum. Beets also phosphorus, iron, copper, potassium, magnesium, calcium, bromine, zinc, manganese, and sugar.

Caution to those with diabetes is harmful!
In addition to the positive impact of red beet, sugar beet there are cases where it is objectionable! Protects against diabetes, but people with diabetes are included due to the high amount of sugar that is harmful. Diabetics without consulting a doctor, you must consume red beet !. Those people with high blood pressure, you should consume a small amount of red beet. In the supplement without consulting your doctor don’t bother.

WARNING :
Diseases, diagnose, treat, medicine according to the Law No. 1219, only physicians it is our duty. The information on this website constitute advice about whether a healthy and useful life, shares, issues we and our recommended products are not drugs. Natural nutritional support products useful life. Does not replace treatment or medical treatment. Shared texts and the use of plants in the last within of the institution as mentioned before, check whether you are allergic to plants. It is recommended that you then use. Life healthy, happy, useful life, society and yourself, and wishes.

Wenn Sie Kochen, rote Rüben und trinken Sie es in den Urin setzt ihn,

Bei Menschen, Harninkontinenz, beschämt Männer, Frauen depressiv. Das Risiko von Depressionen bei Patienten mit einer überaktiven Blase in den menschlichen Körper ist 3-mal höher. In kurzen überaktiven Blase (AAM), Abfindungen, Vorruhestand und ist eine der Ursachen von Depressionen. Gewöhnlich wird dieser Zustand ist sehr verbreitet, die den Erfolg der Schule an einem Jungen Alter, Auch über dem Alter von 40 ist das töten Ihr Sexualleben. In der Tat, das Risiko von Depressionen bei Patienten mit überaktiven Blase ist 3 mal mehr als andere Menschen. Zwingen Männer und Frauen, die vorzeitig in den Ruhestand, Reisen, eine überaktive Blase, die verhindert, dass es lenkt die Menschen vom sozialen. Ich würde es nicht auf die Bad-Angst bei Patienten mit einer überaktiven Blase zu bewegen mit der Gefahr von stürzen, die von 26%, das Risiko von Frakturen um 34% und mehr. Überaktiven Blase betroffen ist, die Gesellschaft ist schon fast 6, aber auf den Arzt Kontaktieren-Verhältnis, sehr gering ist. Es wird angenommen, dass die meisten Frauen, die gesehen wurden, aber Daten in Männer Inzidenz Frauen der Abschnitte zeigt.

Urologie Spezialisten dieser Krankheit, beschämt Männer, macht Frauen depressiv”, sagt er. Die Inzidenz steigt mit dem Alter, pro Tag 8%), häufiges Wasserlassen in der letzten Reihe, quetschen, urinieren, aufwachen in der Nacht zu urinieren Urologen, der sagte es war eine Persönlichkeit-Syndrom mit zunehmenden Prävalenz der überaktiven Blase unter den Gründen.. mit dem Alter des Alterns in der Blase Gewebe, die Verschlechterung der Beckenbodenmuskulatur bei Männern-Veränderungen als Folge einer vergrößerten Prostata, Adipositas, diabetes sein könnte”, sagte er.

3 mal mehr der Gefahr von Depressionen, Mangel an wissen und Bewusstsein über die überaktive Blase in die Gemeinschaft viel Aufmerksamkeit der Wissenschaftler, die sich auf den Eintrittspreis für diesen Zustand der Gesellschaft ist eines der fast 6 ist sehr niedrig. Fast drei Jahre, nachdem die Beschwerden angefangen zu verweisen, um den Doktor zum letzten mal findet. Nur 10 Prozent der Patienten mit der Behandlung beginnen. Der Anteil der Patienten, 40% finden Sie jederzeit, wenn der Arzt sagt, dass”, sagte er. Die Wissenschaftler, die sagen, dass es eine Beziehung zwischen der überaktiven Blase und Depressionen bei diesen Patienten angegeben, dass Sie tragen auch das Risiko von Depressionen ist 3 mal mehr im Vergleich zur normalen Bevölkerung. Das Risiko für Stürze 26%, das Risiko von Frakturen wurde um 34% mehr fangen auf, um das Badezimmer nach impingement zu einem späteren Alter, hatte Probleme mit der Wissenschaftler, die sich mit der Notwendigkeit, dringend auf die Toilette gehen, die älteren Patienten den Blutdruck, balance-Probleme, aufgeschlüsselt hängen oder fallen und damit die Wahrscheinlichkeit von Verletzungen ist ziemlich hoch, das Risiko von stürzen bei Patienten mit einer überaktiven Blase und 26% für Fraktur-Risiko war um 34% höher”, sagte er.

Soziale, sexuelle und business und Ihr Leben beeinflusst. Eine überaktive Blase ist nicht behandelt, sozialen, geschlechtlichen und geschäftlichen Lebens verursacht schwerwiegende Probleme. Aus diesem Grund, diejenigen, die mit überaktiven Blase in 7 Prozent der vorzeitigen pensionierung für Männer und Frauen, es ist bekannt, dass 5 Prozent mehr, Experten überaktiven Blase, die durch die depression gebracht zu zusätzlichen gesundheitlichen Problemen betont er und fügt hinzu: Frakturen, Verletzungen durch den Sturz, Harninkontinenz verursachten Hautveränderungen sollten auch gezählt werden, die Negativität. Im Fall der überaktiven Blase durch neurologische Störung der zugrunde liegenden Ursache der Nieren soweit, dass die Korruption sinken wird als ein Prozess, der erfordern würde, die Dialyse beginnen kann.Nicht versuchen, Schaden zu verursachen, zu körperlichen und psychischen Therapie.” Die medizinische Behandlung mit hoher Erfolgsquote in der Behandlung der überaktiven Blase mit Ernährung, life-style-mit dem Einsatz von Medikamenten, den sogenannten antimuscarinic in einer Gruppe Anordnung und der Prozentsatz bis zu 85% Erfolg, es kann erfasst werden. In diesem Fall wird vor und während der Behandlung, wenden Sie Ihren Arzt, wenn Sie Kochen, rote Rüben und trinken Sie es in die Urin, ist es hilfreich, entfernt werden.


Zwar gibt es medizinische Behandlungen, die bietet hohe Erfolg überaktiven Blase Experten, es gibt keine spezifische Behandlung chirurgische Behandlung mit beide beide sind falsch,” sagte Sie. Effektive Lösung bei der Behandlung von: – überaktive Blase botulinum-toxin a-Injektionen in der Behandlung bei der Bildung des Mechanismus und weiter, um neue Möglichkeiten zu erkunden. Jedoch, gemäß Experten, in den letzten Jahren ist die Entwicklung der flash-drug-resistenter Idiopathischer (Ursache ist nicht-spezifisch) der Einsatz von botulinum toxin bei Patienten mit einer überaktiven Blase zu zufriedenstellenden Ergebnissen führt. Berichtet worden, die mit botulinum-toxin a – botulinum-toxin-Injektionen in der Behandlung der überaktiven Blase mit Behandlungsalternativen gilt als einer der wichtigsten therapeutischen Fortschritte in den letzten Jahren. Der verpasste das Medikament botulinum-Injektionen bei Patienten mit einer überaktiven Blase, die durch die Bereitstellung von befriedigenden Behandlungserfolg zeigte dramatische Verbesserungen. Ärzte sind auch Kenntnisse über geeignete Dosen und Injektion in die Harnblase botulinum-toxin-Injektion gemacht werden an den entsprechenden stellen in die Behandlung mit gibt mühelos und Tag-Operationen. Die Wirkung der Injektion Behandlung voraussichtlich für mindestens 6 Monate. Wiederholte Injektionen für bis zu 9 Monate in dieser Zeit auch begann zu wachsen, als ein positiver Aspekt angesehen werden kann.

Knallrot ist heimisch in der mediterranen region und als Nahrungsmittel verwendet seit der Antike die Menschen. Rote bete (beta vulgaris), Spinat (chenopodiaceae) gehört zu der Familie. Ägyptische Archäologen argumentieren, dass einige Pflanzen Bilder auf den Grabsteinen der roten Rübe. Die Knollen in der Erde ist in der Farbe rot der roten Rüben, Zuckerrüben, wird geringer sein als bei. Zwei dünne rote Rübe-verwurzelt ist eine mehrjährige krautige pflanze. Die Blätter der Rüben, rote Rüben, rot ist auch mehr im Vergleich zu. Unter den Menschen in der ägäis-region rote bete “Rüben” ist bekannt als. Rote-bete wächst in fast allen Regionen unseres Landes. Rote Rüben-Samen können ausgesät werden, im Frühjahr bis Ende Sommer. Die Durchschnittliche frühen Sorten, aufgerufen am 4. Oktober oder 5 Monate, bei anderen Arten, die geerntet werden können, in 6 Monaten. Sich auf ein Abzeichen in form von roten Rüben im ersten Jahr, die Blätter entwickeln. Auf dem zweiten Jahr der rote-bete-Blätter, Blüten, Früchte, Samen tragen Exil wächst. Rote bete ist gereift, erreicht es die gewünschte Größe nach der Art des äußersten Blatt vergilbt und in der Lage zu verstehen. Da bleibt viel rote Rübe und Wurzel-Gemüse, wie Spinat, evaluiert werden Dank der verbesserten Struktur, es ist auch viel schwieriger, gegen die Trockenheit. Doch die größte Haufen ist beschädigt an der Wurzel, wenn Sie nicht stehen können, milden Durst, so zart! .Dunkel-rot oder Violett-rote Farbe von der Schale oder Fleisch. Reich an organischer Substanz, Ton-Böden sind tief und zeigt eine gute Verbesserung. Nicht, wie sehr sauren Böden. Für die Keimung der Samen Kontakt mit dem Boden, die Sie machen müssen. Es ist resistent gegen Salz. Die Menge von Bor im Boden sollte niedrig sein. Ansonsten, das Wachstum verlangsamt und in Knollen besteht aus spots. Beim Kauf von Rüben, rote, glatte, Runde Zifferblatt, rot-Violett, rein, und Sie brauchen, um die Reife Sache. Rote bete ist Reich an Vitaminen und Mineralien. Rote-bete -, a -, b -, c -, p-und vitamin-Reich. Erfrischend, appetitlich und nahrhaft. Enthalten in der Zusammensetzung, und ist ein radioaktives element, das eine positive Wirkung auf die Verdauung von rubidyum. Rüben auch Eisen, Phosphor, Kupfer, Kalium, magnesium, Kalzium, Brom, Zink, Mangan und Zucker.

Vorsicht für Menschen mit diabetes ist schädlich!
Zusätzlich zu den positiven Auswirkungen von rote Beete, Zuckerrüben gibt es Fälle, in denen es unerwünscht ist! Vor diabetes schützt, aber die Menschen mit diabetes sind im Lieferumfang enthalten aufgrund der hohen Menge an Zucker, die schädlich ist. Diabetiker ohne Rücksprache mit einem Arzt, müssen Sie verbrauchen, rote Rüben !. Menschen mit hohem Blutdruck, sollten Sie verbrauchen eine kleine Menge von roten Rüben. In der Ergänzung ohne Rücksprache mit Ihrem Arzt nicht stören.

WARNUNG :
Krankheiten, diagnose, Behandlung, Medizin nach dem Gesetz No. 1219, nur ärzte, es ist unsere Pflicht. Die Informationen auf dieser website stellen Beratung darüber, ob eine gesunde und Nutzungsdauer, Anteile, Aspekte, die wir und unsere empfohlenen Produkte sind keine Medikamente. Natürliche Nahrungsergänzung Produkte sinnvoll Leben. Ersetzt nicht die Behandlung oder medizinische Behandlung. Freigegebene Texte und die Verwendung von Pflanzen in der letzten innerhalb der institution, wie bereits erwähnt, überprüfen, ob Sie allergisch auf Pflanzen. Es wird empfohlen, dass Sie dann verwenden. Leben gesund, glücklich und sinnvoll Leben, die Gesellschaft und sich selbst, und Wünsche.

Свеклы отварите, можно ли пить мочи, если любит,

Недержание мочи у людей, мужчин смущает, угнетает женщин. В организме человека гиперактивного мочевого пузыря у пациентов риск развития депрессии в 3 раза больше. Кратко гиперактивного мочевого пузыря (AAM), увольнения, досрочного выхода на пенсию вкладчики и депрессии. Как правило, очень часто этот дискомфорт, в молодом возрасте влияет на успех школы, а также в возрасте старше 40 лет сексуальной жизни, убивает. Так что даже гиперактивного мочевого пузыря у тех, кто риск развития депрессии по сравнению с другими людьми в 3 раза больше. Гиперактивного мочевого пузыря женщины и мужчины уходят на пенсию раньше, не заставляя поездкой., люди, будучи социальной достать. В туалет я не движется с тревогой гиперактивного мочевого пузыря у пациентов с повышенным риском падения на 26%, риск переломов на 34% больше. Гиперактивного мочевого пузыря общества почти 6 влияет на кого-то, но обратиться к врачу довольно низкий. Большинство женщин очень видно, но считается, что данные, у мужчин, а также в непосредственной близости скорость перехватывает женщин показывают.

Урология Uzmanleri эта болезнь смущает мужчин, женщин угнетает работу’, – говорит он. С возрастом заболеваемость растет день 8 Количество в прошлом частые позывы к мочеиспусканию, возможны мочеиспускание, ночью мочи сделать, чтобы просыпаться с характером синдрома, который сказал, что специалисты урологии гиперактивного мочевого пузыря с возрастом заболеваемость растет среди причин.. в ткани мочевого пузыря, старение мышц тазового дна в коррупции, увеличение предстательной железы у мужчин, вызванная изменения, ожирение, диабет может быть’, – сказал он.

Риск развития депрессии в 3 раза больше, гиперактивного мочевого пузыря в обществе по поводу информации и отсутствие сознания, что слишком много внимания ученые общества почти 6 из них, которые влияют на эти состояния, для врачей ссылка на очень низкие ставки. Жалобы после начала обратиться к врачу, чтобы время, затраченное на работу находят почти три года. Пациентов только 10%, лечение начинают. Пациентов, 40 процентов части к врачу, а не в эпоху, говорит, что не применяли”, – сказал он. Гиперактивного мочевого пузыря с связь между депрессией ученые говорят, что в нормальной популяции пациентов, чем в 3 раза больше, чем они несут риск депрессии, заявил. Риск падения на 26%, риск переломов на 34% больше, лет в будущем после соударения в туалет, идти в ногу с о возникают проблемы, заявив, что ученые ‘срочно в туалет нужно идти с ногой в щит, у пожилых пациентов, падение артериального давления, проблемы с равновесием или болтаться путем падения трещины и, следовательно, выходного синяки, довольно высока вероятность, что и гиперактивного мочевого пузыря у пациентов с повышенным риском падения на 26%, риск переломов составляет 34% больше, чем’, – сказал он.

Социальных, сексуальных и деловых влияет на жизнь. Гиперактивного мочевого пузыря не лечить, социальной, сексуальной и трудовой жизни вызывает серьезные проблемы. По этой причине гиперактивного мочевого пузыря у тех, кто желание выйти на пенсию на 7 процентов у мужчин, у женщин, более чем на 5 процентов biliniyoruzman, гиперактивного мочевого пузыря, что в дополнительных медицинских депрессии приносит с собой свои проблемы подчеркивает и добавляет: переломы, падать в зависимости от травмы, недержания мочи, вызванные поражением кожи негатива, также должны считаться. Лежащие в основе неврологических причин дискомфорта в случае, если из-за гиперактивного мочевого пузыря почки для диализа, требуют значительно сбою, пока будет идти процесс может начаться.Лечение в поисках физически и духовно, не причина, хаос.” Медицинская методов лечения, высокий процент успеха в лечении гиперактивного мочевого пузыря диета, образ жизни, правил и antimuskarinik называемые группы препаратов с использованием-х годов 85 процентов до успеха можно поймать. В этом случае до начала лечения и консультации с врачом во время лечения Красной свеклы отварите, можно ли пить, если моча демонтажа полезно..


Эксперты гиперактивного мочевого пузыря высокая, что обеспечивает успех медицинского лечения, хирургическое лечение, когда есть подойти с неверно, так как конкретно хирургическое лечение, нет”, – сказали они. Лечение эффективное решение: инъекции Ботулинический токсин A по поводу гиперактивного мочевого пузыря нужно механизм возникновения и лечения, если придется в поисках новых продолжается. Однако, по мнению экспертов, в последние годы наиболее вспышки лекарственно-устойчивого развития Идиопатическая (причина пока не ясно) гиперактивного мочевого пузыря ботулинического токсина в случаях использования лицом комические зарисовки дать результаты. Ботулинический токсин A, связанные с любопытных случаев – для лечения гиперактивного мочевого пузыря инъекции ботулотоксина альтернативой лечения за последние годы значительные успехи в лечении считается одним из. Лекарство, пропустил гиперактивного мочевого пузыря у пациентов с инъекции ботулинического резкое выздоровление посредством предоставления для лица лечение комические зарисовки показывают свои достижения. Кроме того, внутри мочевого пузыря и соответствующей дозы инъекций осведомлены о hekimlerce подходит, что вам нужно будет сделать ботулинический токсин injeksiyon усилий, и день единства процессов лечения. В терапии инъекции эффект продолжается минимум 6 месяцев не ожидается. Повторные инъекции в, это время, чтобы расти до 9 месяцев, когда также может рассматриваться как положительное.

Красная свекла для родным для средиземноморского региона в качестве ли, очень с древних времен люди используется в качестве питательных веществ. Красная свекла (beta vulgaris) шпинат (chenopodiaceae) он родился в семье. Археологи в Египте возле надгробия фотографии некоторых растений Красной свеклы, что выдвигают. Красная свекла для почвы в клубни красного цвета, сахарной свеклы меньше, чем должно быть. Красная свекла тонкими корнями однолетние травянистые растения два. Красные листья свеклы или сахарной свеклы, чем красный. Расположенный на Эгейском побережье между народной красной свеклы “это член” также известен как. В нашей стране почти в каждом регионе Красная свекла растет на. Красной свеклы семена в начале весны, в конце лета посадил, пока можно. Ранние сорта под названием с октября в среднем от 4 или 5 месяцев, на другие виды может быть собран в 6 месяцев. Первый год Красной свеклы в виде розеток, на самом развиваются листья. Второй год над Красной свеклы или листья, цветы, плоды, семена, несущие побеги растут. Красная свекла для созрели, самое внешнее пожелтение листьев и в зависимости от типа, например “огромная” Дополнительная информация по в состоянии понять. Красный много свеклы, листовые, такие как шпинат и оцениваются эти овощи развитой корневой засухе, благодаря своей структуре очень против dayanakli. Но главный стержневой корень поврежден, ветер жажду, даже если она не хочет, так она такая тонкая! .Коры или цвет мяса темно-красный или пурпурно-красный. Богатых органическими веществами, глинистых почвах глубоким и развития хорошо показывает. В очень кислых почвах, которые не нравятся. Для успешного прорастания контакт семян с почвой. Соль устойчива. В почве Бор количество не должно быть низким. В противном случае рост клубней замедляется, и пятна образуются на. Красная свекла при покупке должным образом, круглый циферблат, красно-фиолетовый цвет, безупречная и зрелые, чтобы выбрать то, что вам нужно. Красной свеклы, витамины и минералы, богатые. Красная свекла A, B, C и витамина P из богатых. Освежающий, пикантный, кормушки. В состав и находится радиоактивный элемент, который rubidyum в оказывает положительное влияние на пищеварение. Свекла также фосфор, железо, медь, калий, магний, кальций, бром, цинк, марганец и сахар.

Внимание тем, кто с диабетом вредно!
Красная свекла положительный эффект сахарной свеклы, а также на тех случаях, когда неудобно. Сахар защищает против заболевания диабетом, но тем, кто содержит высокое количество сахара, из-за вредителей. У больных диабетом без консультации с врачом, красной свеклы употреблять не следует !. Высокое кровяное давление те люди, которые красной свеклы должен потреблять небольшое количество. Пищевые добавки без консультации с врачом в, запрещено.

Предупреждение :
Заболеваний, диагностики, лечения № 1219 медицинской в соответствии с Законом только врачи наших задач. Информация, содержащаяся на этом веб-сайте здоровые и полезные советы о жизни в природе ли, обмена и проблемы наши, что мы рекомендуем наша продукция не Лекарство. Полезные для жизни естественной питательной поддержки являются продукты. Лечение или врач не заменяет лечение. Общего текста, и внутри сухо, в прошлом использование растений, названия растений, аллергия на ли проверить. После рекомендуется использовать. Жизнь здорового, приятного аппетита, обществу и себе полезную жизнь, и ваш покорный.

إذا كنت سلق البنجر الأحمر ويشرب منه في البول يضع له ،

في البشر, سلس البول, يحرج الرجال والنساء الاكتئاب. خطر الاكتئاب في المرضى الذين يعانون من فرط نشاط المثانة في جسم الإنسان 3 مرات أعلى من ذلك. باختصار فرط نشاط المثانة (AAM) والتعويضات التقاعد المبكر هو أحد أسباب الاكتئاب. عادة ما يكون هذا الشرط الذي هو شائع جدا ، مما يؤثر على نجاح المدرسة في سن مبكرة ، أيضا فوق سن 40 يقتل حياتك الجنسية. في الواقع ، فإن خطر الاكتئاب في تلك مع فرط نشاط المثانة هي 3 مرات أكثر من الأشخاص الآخرين. مما اضطر الرجال والنساء على التقاعد المبكر ، السفر فرط نشاط المثانة ، والذي يمنع ذلك يصرف الناس عن كونها الاجتماعية. لا تجعل الحمام القلق في المرضى الذين يعانون من فرط نشاط المثانة تتحرك مع خطر السقوط بنسبة 26% مخاطر الكسور بنسبة 34%. فرط نشاط المثانة التي تؤثر على واحد من المجتمع ما يقرب من 6 ، ولكن الاتصال الطبيب نسبة منخفضة جدا. ويعتقد أن معظم النساء كان ينظر ، ولكن البيانات في الرجال نسبة النساء من تعترض يظهر.

جراحة المسالك البولية المتخصصين في هذا المرض يحرج الرجال يجعل المرأة بالاكتئاب ، كما يقول. زيادة حالات الإصابة مع التقدم في السن ، يوميا من 8%, كثرة التبول في آخر عدد, الضغط, التبول, الاستيقاظ ليلا للتبول المسالك البولية من قال أنه كان شخصية متلازمة مع تزايد انتشار فرط نشاط المثانة من بين الأسباب.. مع سن الشيخوخة في أنسجة المثانة ، فإن تدهور عضلات قاع الحوض في الرجال التغييرات نتيجة تضخم البروستات, السمنة, مرض السكري يمكن أن يكون ، ‘ قال.

3 مرات أكثر من خطر الاكتئاب ، ونقص المعرفة والوعي عن فرط نشاط المثانة في المجتمع الكثير من اهتمام العلماء أن يؤثر على معدل القبول لهذا الشرط المجتمع هو واحد من ما يقرب من 6 منخفضة جدا. تقريبا بعد ثلاث سنوات من الشكاوى بدأت في الرجوع إلى الطبيب للمرة الأخيرة يجد. فقط 10 في المئة من المرضى بدء العلاج. نسبة المرضى 40% الرجوع في أي وقت إذا كان الطبيب يقول,” قال. العلماء الذين يقولون أن هناك علاقة بين فرط نشاط المثانة و الاكتئاب لدى هؤلاء المرضى أشارت إلى أنها تحمل مخاطر الاكتئاب هي 3 مرات أكثر مقارنة مع السكان الطبيعي. خطر السقوط 26% من خطر كسر 34% المزيد القبض على الحمام بعد الإصطدام في سن متأخرة أن كانت تعاني من مشاكل مع العلماء الذين وقفوا مع ضرورة ملحة للذهاب إلى المرحاض السن المريض ضغط الدم ومشاكل التوازن كسر شنقا أو السقوط وبالتالي احتمال إصابة عالية جدا ، خطر السقوط في المرضى الذين يعانون من فرط نشاط المثانة و 26% بالنسبة خطر كسر 34 ٪ أعلى ، ‘ قال.

الاجتماعي, الجنسي, و العمل يؤثر على حياتك. فرط نشاط المثانة لا يعامل الاجتماعي, الجنسي, و الحياة التجارية يسبب مشاكل خطيرة. لهذا السبب ، الذين يعانون من فرط نشاط المثانة في 7 في المائة من التقاعد المبكر للرجال والنساء ، فمن المعروف أن 5 في المئة من الخبراء فرط نشاط المثانة التي يسببها الاكتئاب الناجمة عن مشاكل صحية إضافية ويؤكد ويضيف: الكسور والصدمات من سقوط, سلس البول الناجم عن آفات الجلد كما ينبغي عدها من بين السلبية. في حالة فرط نشاط المثانة بسبب العصبية اضطراب السبب الكامن وراء الكلى إلى حد أن الفساد هنا العملية التي تتطلب غسيل الكلى يمكن أن تبدأ.لا تسعى أن يسبب الضرر المادي و المعنوي العلاج.” العلاج الطبي مع ارتفاع نسبة النجاح في علاج فرط نشاط المثانة مع النظام الغذائي, نمط الحياة مع استخدام الأدوية تسمى antimuscarinic في ترتيب المجموعة نسبة تصل إلى 85% معدلات النجاح ، فإنه يمكن القبض عليه. في هذه الحالة قبل وأثناء العلاج ، اتصل بطبيبك إذا كنت سلق البنجر الأحمر ويشرب منه في البول ، فمن المفيد أن يتم إزالتها.


في حين أن هناك العلاجات الطبية التي توفر نجاح عالية فرط نشاط المثانة الخبراء لا يوجد علاج محدد نهج العلاج الجراحي مع كل وكلاهما غير صحيحة”. حل فعال في علاج: فرط نشاط المثانة البوتولينوم الحقن في علاج بشأن تشكيل آلية مواصلة استكشاف الفرص الجديدة. ومع ذلك ، وفقا للخبراء في السنوات الأخيرة تطور فلاش المقاومة للأدوية مجهول السبب (سبب غير محددة) استخدام توكسين البوتولينوم في المرضى الذين يعانون من فرط نشاط المثانة يعطي نتائج مرضية. وقد ذكرت مع توكسين البوتولينوم أ – حقن توكسين البوتولينوم في علاج فرط نشاط المثانة مع بدائل العلاج يعتبر واحدا من أهم العلاجية التقدم في السنوات الأخيرة. غاب الدواء حقن البوتولينوم في المرضى الذين يعانون من فرط نشاط المثانة من خلال توفير مرضية نجاح العلاج كشفت تحسينات هائلة. الأطباء أيضا معرفة الجرعات المناسبة و حقن المثانة البولية حقن توكسين البوتولينوم في النقاط المناسبة في العلاج يعطي جهد و العمليات اليومية. تأثير حقن العلاج ومن المتوقع أن يستمر لمدة 6 أشهر على الأقل. تكرار الحقن لمدة تصل إلى 9 أشهر في هذا الوقت أيضا بدأت تنمو الجوانب الإيجابية التي يمكن النظر فيها.

الحمراء مثل البنجر هو مواطن من منطقة البحر الأبيض المتوسط و تستخدم كغذاء منذ العصور القديمة الناس. البنجر الأحمر (beta vulgaris), السبانخ (chenopodiaceae) ينتمي إلى عائلة. المصرية علماء الآثار يقولون أن بعض النباتات الصور على شواهد القبور من البنجر الأحمر. الدرنات في التربة أحمر اللون الأحمر في البنجر ، بنجر السكر سوف تكون أصغر من ذلك. اثنين رقيقة الأحمر الجذور البنجر هو نبات عشبي معمر. أوراق بنجر السكر البنجر الأحمر الأحمر هو أيضا أكثر مقارنة. بين الناس في منطقة بحر ايجه الأحمر الشمندر “البنجر” كما هو معروف. الشمندر الأحمر تنمو تقريبا في كل منطقة من بلادنا. البنجر الأحمر يمكن أن تزرع في بداية الربيع حتى نهاية الصيف. متوسط أصناف مبكرة دعا في تشرين الأول / أكتوبر 4 أو 5 أشهر ، في الأنواع الأخرى ، يمكن أن تحصد في 6 أشهر. تقع على شارة في شكل البنجر الأحمر في السنة الأولى ، ويترك النامية. في السنة الثانية من البنجر الأحمر الأوراق والأزهار والثمار والبذور تحمل المنفى ينمو. البنجر الأحمر قد نضجت ، أن تصل إلى الحجم المطلوب حسب نوع الأبعد ورقة اصفرار قادرة على فهم. أن يترك الكثير من البنجر الأحمر والخضروات الجذرية مثل السبانخ ، يتم تقييم بفضل تحسين هيكل ، بل هو أيضا أكثر صرامة ضد الجفاف. ومع ذلك ، فإن كومة الرئيسية تلف في الجذر ، إذا كنت لا تستطيع الوقوف خفيفة العطش ، حساسة جدا! .الأحمر الداكن أو الأرجواني اللون الأحمر قذيفة أو اللحوم. الغنية في المواد العضوية والتربة الطينية العميقة ويظهر تحسن جيد. لا يحب جدا التربة الحمضية. للإنبات البذور الاتصال مع التربة تحتاج إلى إجراء. هو مقاومة الملح. كمية البورون في التربة يجب أن تكون منخفضة. وإلا تباطؤ النمو في الدرنات تتكون من البقع. عند شراء البنجر الأحمر, على نحو سلس, جولة الهاتفي الأحمر-الأرجواني نقي و سوف تحتاج إلى استخدام الشيء ناضجة. البنجر الأحمر غني بالفيتامينات والمعادن. البنجر الأحمر a, b, c, p, و فيتامين الغنية. منعش, شهية و مغذية. الواردة في تكوين و هو العنصر المشع الذي له تأثير إيجابي على عملية الهضم من rubidyum. البنجر أيضا والفوسفور والحديد والنحاس والبوتاسيوم والمغنيسيوم والكالسيوم والبروم والزنك والمنغنيز و السكر.

الحذر لمن يعانون من مرض السكري هو ضار!
بالإضافة إلى الأثر الإيجابي الأحمر في البنجر ، بنجر السكر هناك حالات حيث هو المرفوض! يحمي من مرض السكري ، ولكن الناس مع مرض السكري يتم تضمين بسبب كمية عالية من السكر الضار. مرضى السكري من دون استشارة الطبيب ، يجب أن تستهلك البنجر الأحمر !. هؤلاء الناس مع ارتفاع ضغط الدم ، يجب أن تستهلك كمية صغيرة من البنجر الأحمر. في الملحق دون استشارة الطبيب لم يكلف نفسه عناء.

تحذير :
الأمراض, تشخيص, علاج, الطب وفقا للقانون رقم 1219 والأطباء فقط هو واجبنا. المعلومات الواردة في هذا الموقع تشكل المشورة حول ما إذا كانت صحية ومفيدة الحياة, أسهم, القضايا ونحن لدينا المنتجات الموصى بها ليست المخدرات. الغذائية الطبيعية دعم منتجات مفيدة في الحياة. لا يحل محل العلاج أو العلاج الطبي. مشترك النصوص و استخدام النباتات في آخر داخل المؤسسة كما ذكر من قبل, تحقق ما إذا كان لديك حساسية من النباتات. من المستحسن أن يمكنك ثم استخدام. حياة صحية, سعيد, مفيدة في الحياة والمجتمع نفسك و رغبات.

如果你煮红甜菜和喝尿液中的放他,

在人类、尿失禁、尴尬的男人、妇女沮丧。 抑郁症的风险在患有膀胱在人体内是3倍。 在短短的膀胱(AAM)的补偿金、提前退休,而是一个会导致抑郁症。 通常这种情况,这是非常普遍,影响成功的学校在年轻时,也以上的年龄在40岁是杀害你的性生活。 事实上,抑郁症的风险,在那些有膀胱的3倍多其他人。 迫使男人和妇女提前退休,行一个膀胱,这阻止它分散人们被社会。 我不会让它到浴室焦虑,患有膀胱动的风险下降了26%骨折的危险的34%和更多。 膀胱是影响到一个社会几乎6,但要接触的医生比例是很低的。 据认为,大多数妇女,但是数据,在男性中发生妇女的拦截所示。

泌尿科专家的这种疾病,尴尬男子,使妇女沮丧,他说。 发病率随着年龄的增加而增加,每天8%,尿频在最后一个号码、挤压、尿,醒来晚上小便的泌尿科医师说,谁是一个性综合症日益普遍的膀胱的原因之一..随着年龄老化在膀胱组织,恶化的骨盆地板的肌肉男性的变化作为导致前列腺肥大、肥胖症、糖尿病可能是,’他说。

3倍多抑郁症的风险、缺乏知识和认识有关膀胱在社区中很多的关注科学家,影响了入学率,为这种情况的社会是一个几乎6非常低。 几乎三年之后的投诉开始提到医生的最后一次发现。 只有10%的患者开始治疗。 的患者的百分比40%以在任何时候参考,如果医生说,”他说。 科学家们说,谁有关系的膀胱和抑郁症在这些患者表示,他们开展的抑郁症的风险为3倍以上相比,正常的人口。 风险下降26%的断裂的危险是34%赶到浴室之后的冲击,在以后的年龄,遇到的问题,与科学家的人都站起来的迫切需要去卫生间老人病人的血压、平衡的问题,打破了由悬挂或下降及因此伤害的概率是相当高,跌倒的风险在患有膀胱和26%用于断裂的风险很高出34%,’他说。

社会、性和业务影响你的生活。 膀胱不是处理社会、性和商业生活造成严重的问题。 由于这个原因,那些有膀胱在7%的提前退休,男子和妇女,已知的是,5%以上,专家膀胱所造成的抑郁症带来了额外的健康问题,它强调并补充说:骨折,心理创伤从秋天,尿失禁引起的皮肤损伤,也应计算在消极的。 在这种情况下的膀胱由于神经干扰的潜在的原因造成肾脏的范围内,腐败将作为一个过程,需要透析可以开始。不是寻求造成损害的身体和精神治疗。” 医疗治疗成功率高于治疗膀胱与饮食,生活风格与使用药物碱在a组的安排和百分比高达85%的成功率,它可以捕获。 在这种情况下,前、治疗期间,联系您的医生,如果你煮红甜菜和喝尿,它是有用的,可以删除。

虽然有医疗护理服务,提供高成功的膀胱的专家,也没有具体处理的外科手术方法治疗有两个这两个是不正确的,”他们说。 有效的解决方案在于治疗:膀胱肉毒杆菌毒素的注射治疗有关的形成机制,并继续探索新的机会。 然而,根据专家在最近几年的发展闪种药物有耐药性的发性(因为不特定)使用肉毒杆菌毒素在患有膀胱给出令人满意的结果。 已报告的与肉毒杆菌毒素a-肉毒杆菌毒素注射的治疗膀胱与治疗方案被认为是一个最重要的治疗进展,在最近几年。 错过药物注射肉毒杆菌患者膀胱通过提供令人满意治疗的成功,揭示了戏剧性的改进。 医生也是知识渊博的关于适当剂量和注入膀胱注射肉毒杆菌毒素作出适当时在处理与给轻松和日常运作。 效果的注射治疗是预计将持续至少6个月。 重复注射多达9个月,在这段时间也开始成长为一个积极的方面,可以考虑的。


红色作为一种甜菜是当地中海地区和使用作为食品由于远古时代的人。 红色的甜菜(β vulgaris),菠菜(藜科)所属的家庭。 埃及考古学家认为,某些工厂的图片墓碑上的红甜菜。 块茎在土壤是红色红色的甜菜、甜菜将比较小的。 两个红色的薄薄的根甜菜是多年生草本植物。 叶糖用甜菜红甜菜红色也更多相比。 人民之间在爱琴海区域红甜菜的”甜菜”是已知的。 红甜菜生长在几乎每个地区的我们的国家。 红甜菜种子可以播种在早春,直到夏季结束。 平均初品种称为十月4或5个月,在其他的物种,可收获6个月。 位于一个徽章的形式红甜菜的第一年,叶子是发展中国家。 在第二年的红色甜菜叶、鲜花、水果、种子携带着流亡的增长。 红甜菜已经成熟,达到要求的大小根据该类型的外叶变黄的和能够理解。 这使大量的红甜菜和根茎蔬菜,如菠菜,是评估由于结构改进,也更加强硬反对干旱。 然而,主要的堆积被破坏的根源,如果你不能站在温和的渴望,这样微妙! 中。深红色或紫红色的壳或肉。 富含有机物质、土壤深层,并显示出良好的改善。 不会很喜欢的酸性土壤。 对于发芽,这种接触的土壤,需要做。 这是耐盐。 量硼在土壤应该低。 否则,增长放缓和块茎由的斑点。 当买甜菜、红色、顺利、圆盘、红色的-紫色的、纯粹的,你会需要使用成熟的事情。 红甜菜是含有丰富维生素和矿物质。 红甜菜a、b、c、p和维生素丰富。 清凉可口的,有营养的。 包含在组成,是一个放射性元素,这具有积极效果上消化rubidyum的。 甜菜还磷、钢铁、铜、钾、镁、钙、溴、锌、锰和糖。

注意到那些糖尿病是有害的!
除了积极影响的红色甜菜、甜菜还有一些情况下,它是令人讨厌的! 保护对糖尿病,但是糖尿病人中包括由于高额的食糖,是有害的。 糖尿病患者没有咨询医生,你必须消耗红甜菜的! 那些患有高血压,你应该消耗量小红甜菜。 在补充没有咨询医生不用麻烦了

警告:
疾病、诊断、治疗、医学根据该法律第1219,只有医生这是我们的职责。 本网站上的信息构成的建议是否健康和有益的生活,股票问题,我们和我们的建议的产品是不是药物。 自然营养支持的产品有效寿命。 不替代治疗或治疗。 共享文本和使用植物在最后的内的该机构如前所述,检查是否有过敏反应的植物。 它建议,然后使用。 生活健康、快乐的,有用的生活、社会和自己和愿望

Si vous faites bouillir de betterave rouge et le boire dans l’urine se met à lui,

Chez l’homme, l’incontinence urinaire, embarrasse les hommes, les femmes déprimées. Le risque de dépression chez les patients ayant une vessie hyperactive dans le corps humain est 3 fois plus élevé. En bref de la vessie hyperactive (AAM), les indemnités de départ à la retraite anticipée et est l’une des causes de la dépression. Généralement cette condition qui est très fréquent, affectant le succès de l’école à un jeune âge, Également au-dessus de l’âge de 40 ans est en train de tuer votre vie sexuelle. En fait, le risque de dépression chez les personnes ayant une vessie hyperactive est 3 fois plus que les autres. Obligeant les hommes et les femmes à prendre leur retraite plus tôt, en voyageant à une hyperactivité de la vessie, ce qui l’empêche distrait les gens d’être social. Je ne voudrais pas le faire à la salle de bain de l’anxiété chez les patients ayant une vessie hyperactive se déplaçant avec le risque de chute de 26% le risque de fractures de 34% et plus. La vessie hyperactive est touchant de la société de près de 6, mais à contacter le ratio de médecins est assez faible. Il est estimé que la plupart des femmes ont été observés, mais les données des hommes incidence femmes de intercepte montre.

Urologie spécialistes de cette maladie, embarrasse les hommes, les femmes déprimées”, dit-il. L’Incidence augmente avec l’âge, par jour de 8%, des mictions fréquentes dans le dernier numéro, en serrant, l’envie d’uriner, de se réveiller la nuit pour uriner l’urologue qui a dit que c’était un syndrome de la personnalité avec l’augmentation de la prévalence de l’hyperactivité de la vessie parmi les raisons.. avec l’âge du vieillissement des tissus de la vessie, de la détérioration des muscles du plancher pelvien chez les hommes de modifications en raison d’une hypertrophie de la prostate, de l’obésité, le diabète pourrait être, dit-il.

3 fois plus le risque de dépression, de manque de connaissance et de sensibilisation à propos de la suractivité de la vessie, dans la communauté, beaucoup d’attention pour les scientifiques qui affecte le taux d’admission pour cette condition de la société est l’un des près de 6 est très faible. Près de trois ans après les plaintes ont commencé à consulter le médecin pour la dernière fois trouve. Seulement 10% des patients débutant un traitement. Le pourcentage de patients 40% consulter à tout moment si le médecin dit que,” at-il dit. Les scientifiques qui disent qu’il existe une relation entre la suractivité de la vessie et de la dépression chez ces patients ont indiqué qu’ils comportent le risque de dépression est 3 fois plus par rapport à la population normale. Le risque de chute de 26% le risque de fracture était de 34% de plus de catch à la salle de bains après l’impingement à un âge plus avancé qui a été confronté à des problèmes avec les scientifiques qui ont résisté avec le besoin urgent d’aller à la Toilette de la personne âgée et de la pression artérielle, les problèmes d’équilibre, brisé par la pendaison ou la chute et par conséquent la probabilité de blessure est assez élevé, le risque de chutes chez les patients ayant une vessie hyperactive et de 26% pour le risque de fracture a été de 34% plus élevé”, dit-il.

Sociale, sexuelle, et les affaires affecte votre vie. La suractivité de la vessie n’est pas traitée, sociale, sexuelle, et la vie de l’entreprise est à l’origine de graves problèmes. Pour cette raison, ceux ayant une vessie hyperactive dans 7% de la retraite anticipée pour les hommes et les femmes, il est connu que 5 pour cent de plus, les experts de la suractivité de la vessie qui est causée par la dépression apporté d’autres problèmes de santé, il souligne et il ajoute: Fractures, traumatisme de la chute, de l’incontinence urinaire causée par des lésions de la peau doit également être comptés parmi la négativité. Dans le cas de l’hyperactivité de la vessie due à la perturbation neurologique de la cause sous-jacente de reins dans la mesure où la corruption sera vue comme un processus qui aurait besoin de dialyse peut commencer.Ne cherchant pas à causer des dommages à une thérapie physique et mentale.” Le traitement médical avec un taux élevé de succès dans le traitement de la vessie hyperactive avec l’alimentation, le style de vie avec l’utilisation de médicaments appelés antimuscariniques dans un arrangement de groupe et le pourcentage jusqu’à 85% de taux de réussite, il peut être capturé. Dans ce cas, avant et pendant le traitement, contactez votre médecin si vous faites bouillir de betterave rouge et le boire dans l’urine, il est utile d’être supprimé.

Bien qu’il existe des traitements médicaux qui offre un succès de la vessie hyperactive experts, il n’existe pas de traitement spécifique de l’approche chirurgicale de traitement avec les deux à la fois sont incorrectes,” ils ont dit. Une solution efficace dans le traitement de: vessie hyperactive, la toxine botulinique a des Injections dans le traitement concernant le mécanisme de formation et de continuer à explorer de nouvelles possibilités. Toutefois, selon les experts, au cours des dernières années, le développement de flash-résistante Idiopathique (la cause est non-spécifique) l’utilisation de la toxine botulique chez les patients ayant une vessie hyperactive, donne des résultats satisfaisants. Ont été rapportés avec la toxine botulique a – injections de toxine botulique dans le traitement de la vessie hyperactive avec des alternatives de traitement est considérée comme l’une des plus importantes avancées thérapeutiques de ces dernières années. Le raté de la médecine botulique injections chez les patients ayant une vessie hyperactive en fournissant une réussite du traitement a révélé des améliorations spectaculaires. Les médecins sont aussi bien informés sur les doses appropriées et l’injection dans la vessie, l’injection de toxine botulique être faites à des moments appropriés dans le traitement avec donne sans effort et les opérations de la journée. L’effet de l’injection, le traitement devrait se poursuivre pendant au moins 6 mois. Des injections répétées jusqu’à 9 mois en ce moment aussi ont commencé à pousser comme un aspect positif qui peut être considéré.

Rouge comme une betterave est originaire de la région Méditerranéenne et qui servent de nourriture depuis l’antiquité, les gens. La betterave rouge (beta vulgaris), les Épinards (chenopodiaceae) appartient à la famille. Des archéologues égyptiens soutiennent que certaines Images de Plantes sur les tombes de betterave rouge. Les tubercules dans le sol est de couleur rouge de betterave rouge, la betterave à sucre sera plus petite. Deux thin red enracinée de betterave est une plante herbacée vivace. Les feuilles de la betterave à sucre de betterave rouge, le rouge est également de plus par rapport à. Parmi les gens de la région Égéenne de betterave rouge “la betterave” est connu sous le nom. Les betteraves rouges pousse dans presque chaque région de notre pays. Betterave rouge, les graines peuvent être semées au début du printemps jusqu’à la fin de l’été. La moyenne des variétés précoces appelé sur octobre 4 ou 5 mois, dans les autres espèces, peuvent être récoltées en 6 mois. Situé sur un insigne en forme de betterave rouge dans la première année, les feuilles sont en développement. Sur la deuxième année de betterave rouge des feuilles, des fleurs, des fruits, des graines de réalisation de l’exil se développe. Betterave rouge a mûri, il atteint la taille requise selon le type de ultrapériphériques jaunissement des feuilles et sont capables de comprendre. Qui laisse beaucoup de betterave rouge et les légumes-racines, comme les épinards, qui sont évalués grâce à l’amélioration de la structure, il est aussi beaucoup plus sévères contre la sécheresse. Toutefois, le principal pile est endommagée à la racine, si tu ne peux pas rester légère soif, si délicate! .Rouge foncé ou violet-rouge couleur de la coque ou de la viande. Riche en matière organique, les sols argileux sont profondes et montre une bonne amélioration. N’aime pas les sols acides. Pour la germination, la graine de contact avec le sol, vous avez besoin de faire. Il est résistant au Sel. La quantité de bore dans le sol devrait être faible. Sinon, la croissance ralentit et dans les tubercules se compose de spots. Lors de l’achat de la betterave, rouge, lisse, Cadran Rond, rouge-violet, plus pure, et vous aurez besoin d’utiliser la maturité de la chose. La betterave rouge est riche en vitamines et en minéraux. Betterave rouge a, b, c, p, et riche en vitamines. Rafraîchissant, appétissants et nutritifs. Contenues dans la composition, et est un élément radioactif qui a un effet positif sur la digestion des rubidyum. Les betteraves aussi le phosphore, le fer, le cuivre, le potassium, le magnésium, le calcium, le brome, le zinc, le manganèse et le sucre.

Attention pour les personnes atteintes de diabète est nuisible!
En plus de l’impact positif de la betterave rouge, la betterave à sucre il y a des cas où c’est choquant! Protège contre le diabète, mais les personnes atteintes de diabète sont inclus en raison de la grande quantité de sucre qui est nocif. Les diabétiques sans la consultation d’un médecin, vous devez consommer de betterave rouge !. Ces personnes ayant une pression artérielle élevée, vous devez consommer une petite quantité de betterave rouge. Dans le supplément sans consulter votre médecin ne vous embêtez pas.

AVERTISSEMENT :
Des maladies, le diagnostic, le traitement, la médecine, conformément à la Loi N ° 1219, seuls les médecins, il est de notre devoir. Les informations sur ce site web constituent des conseils quant à savoir si une saine et utile la vie, les actions, les questions que nous et nos produits recommandés ne sont pas des médicaments. Naturel, le soutien nutritionnel des produits de durée de vie utile. Ne pas remplacer un traitement ou un traitement médical. Les textes et l’utilisation des plantes dans la dernière au sein de l’institution comme mentionné avant, vérifiez si vous êtes allergique aux plantes. Il est recommandé que vous utilisez ensuite. La vie en bonne santé, heureux, durée de vie, la société et vous-même, et de leurs souhaits.

Si usted hervir la remolacha roja y beber en la orina lo pone,

En los seres humanos, la incontinencia urinaria, que le avergüenza a los hombres, las mujeres deprimidas. El riesgo de depresión en los pacientes con vejiga hiperactiva en el cuerpo humano es 3 veces mayor. En resumen la vejiga hiperactiva (AAM), indemnización por despido, jubilación anticipada y es una de las causas de la depresión. Generalmente esta condición, que es muy común, que afecta el éxito de la escuela a una edad temprana, También por encima de los 40 años de edad, es matar a su vida sexual. De hecho, el riesgo de depresión en las personas con vejiga hiperactiva es 3 veces más que otras personas. Obligando a los hombres y a las mujeres a retirarse temprano, viajar de una vejiga hiperactiva, lo que impide que distrae a la gente de ser social. Yo no haría para el cuarto de baño de la ansiedad en pacientes con vejiga hiperactiva en movimiento con el riesgo de caídas en un 26% el riesgo de fracturas en un 34% y más. La vejiga hiperactiva es que afecte a uno de la sociedad de casi el 6, pero para contactar con el médico proporción es muy baja. Se cree que la mayoría de las mujeres se ve, pero los datos en los hombres la incidencia de las mujeres de los interceptos de la muestra.

Urología especialistas de esta enfermedad, que le avergüenza a los hombres, hace que las mujeres deprimidas, ” él dice. La incidencia aumenta con la edad, por día de 8%, ganas frecuentes de orinar en el último número, apretando, la micción, despertarse en la noche para orinar el urólogo, quien dijo que era un síndrome de personalidad con el aumento de la prevalencia de vejiga hiperactiva entre las razones.. con la edad de envejecimiento en el tejido de la vejiga, el deterioro de los músculos del piso pélvico en los hombres los cambios como resultado de un agrandamiento de la próstata, la obesidad, la diabetes podría ser”, dijo.

3 veces más el riesgo de la depresión, la falta de conocimiento y conciencia acerca de la vejiga hiperactiva en la comunidad una gran cantidad de atención a los científicos que afecta a la tasa de admisión para esta condición de la sociedad es uno de los casi 6 es muy baja. Casi tres años después de las quejas comenzaron a referirse al médico para que sea la última vez que encuentra. Sólo el 10 por ciento de los pacientes que inician el tratamiento. El porcentaje de pacientes 40% se refieren a que en cualquier momento si el médico dice que,” él dijo. Los científicos que dicen que no hay una relación entre la vejiga hiperactiva y la depresión en estos pacientes indicaron que el riesgo de depresión es 3 veces más en comparación con la población normal. El riesgo de caída de 26% el riesgo de fractura fue del 34% más de captura en el cuarto de baño después de pinzamiento en una edad más avanzada que estaba experimentando problemas con lo que los científicos que se han destacado con la necesidad urgente de ir al Baño con la edad avanzada del paciente, la presión arterial, problemas de equilibrio, roto por ahorcamiento o la caída y por lo tanto, la probabilidad de lesión es muy alto, el riesgo de caídas en los pacientes con vejiga hiperactiva y un 26% para el riesgo de fractura fue del 34% más alto”, dijo.

Social, sexual, de negocios y afecta a su vida. La vejiga hiperactiva no es tratada social, sexual, y la vida de los negocios está causando graves problemas. Por esta razón, las personas con vejiga hiperactiva en el 7 por ciento de la jubilación anticipada para los hombres y las mujeres, se sabe que el 5 por ciento más, los expertos de la vejiga hiperactiva que es causada por la depresión trajo problemas de salud adicionales que subraya y añade: Fracturas, trauma de la caída, la incontinencia urinaria causada por lesiones de la piel también debe ser contado entre la negatividad. En el caso de la hiperactividad de la vejiga debido a un trastorno neurológico de la causa subyacente de los riñones en la medida en que la corrupción va a bajar como un proceso que requiere de diálisis puede comenzar.No buscan causar daño a la terapia física y mental.” El tratamiento médico con alta tasa de éxito en el tratamiento de la vejiga hiperactiva con la dieta, el estilo de vida con el uso de medicamentos llamados antimuscarínicos en un grupo de disposición y el porcentaje de hasta el 85% de las tasas de éxito, que puede ser capturado. En este caso, antes y durante el tratamiento, consulte a su médico si usted hervir la remolacha roja y beber en la orina, es útil para ser eliminado.

Si bien existen tratamientos médicos que proporciona el gran éxito de la vejiga hiperactiva los expertos, no hay ningún tratamiento específico enfoque de tratamiento quirúrgico con tanto ambos son incorrectos,” dijeron. Una solución eficaz en el tratamiento de: hiperactividad de la vejiga Inyecciones de toxina botulínica en el tratamiento sobre el mecanismo de formación y continuar a explorar nuevas oportunidades. Sin embargo, según los expertos, en los últimos años el desarrollo de flash resistentes a los fármacos Idiopática (la causa es no-específica) el uso de la toxina botulínica en pacientes con vejiga hiperactiva da resultados satisfactorios. Han sido reportados con toxina botulínica – inyecciones de toxina botulínica en el tratamiento de la vejiga hiperactiva con alternativas de tratamiento es considerado uno de los más importantes avances terapéuticos en los últimos años. La dosis de la medicina inyecciones de toxina botulínica en pacientes con vejiga hiperactiva proporcionando un tratamiento satisfactorio éxito reveló mejoras dramáticas. Los médicos también están bien informados sobre las dosis apropiadas y la inyección en la vejiga urinaria inyección de toxina botulínica a realizarse en los puntos apropiados en el tratamiento con da sin esfuerzo y a día de las operaciones. El efecto de la inyección de tratamiento se espera que continúe durante al menos 6 meses. Las inyecciones repetidas de hasta 9 meses en esta época también empezó a crecer como un aspecto positivo que puede ser considerado.

Rojo como una remolacha es nativa de la región Mediterránea y se utiliza como alimento desde tiempos antiguos la gente. La remolacha roja (beta vulgaris), Espinaca (chenopodiaceae) pertenece a la familia. Arqueólogos egipcios afirman que algunas de la Planta de Imágenes en las lápidas de la remolacha roja. Los tubérculos en el suelo es de color rojo en el color rojo de la remolacha de azúcar, remolacha será más pequeño. Dos delgadas de color rojo arraigada la remolacha es una planta herbácea perenne. Las hojas de la remolacha azucarera de remolacha roja roja también es más en comparación con. Entre la gente en la región del Egeo de remolacha roja “remolacha” es conocido como. Remolacha roja que crece en casi todas las regiones de nuestro país. La remolacha roja semillas pueden ser sembradas a principios de la primavera hasta finales del verano. El promedio de las variedades tempranas llamado en octubre de 4 o 5 meses, en otras especies, pueden ser cosechadas en 6 meses. Situado en una insignia en forma de remolacha roja en el primer año, las hojas están en vías de desarrollo. En el segundo año de rojo de remolacha, hojas, flores, frutos, semillas, llevando el exilio crece. La remolacha roja ha madurado, que alcanza el tamaño requerido de acuerdo con el tipo de la capa más externa, el amarillamiento de la hoja y es capaz de comprender. Que deja un montón de remolacha roja y hortalizas de raíz, como las espinacas, que son evaluados gracias a la mejora de la estructura, también es mucho más duras contra la sequía. Sin embargo, la pila principal está dañado en la raíz, si usted no puede soportar sed leve, tan delicado! .De color rojo oscuro o púrpura-rojo color de la cáscara o de carne. Rico en materia orgánica, arcilla de los suelos son profundos y muestra una buena mejora. No le gustan los suelos muy ácidos. Para la germinación, la semilla en contacto con el suelo, usted necesita hacer. Es resistente a la Sal. La cantidad de boro en el suelo debe ser baja. De lo contrario, el crecimiento se desacelera y en los tubérculos se compone de puntos. Cuando la compra de remolacha roja, lisa, Esfera Redonda de color rojo-púrpura, pura y usted tendrá que usar la madurez. La remolacha roja es rica en vitaminas y minerales. La remolacha roja a, b, c, p, y alimentos ricos en vitaminas. Refrescante, sabrosa y nutritiva. Contenidas en la composición, y es un elemento radiactivo que tiene un efecto positivo en la digestión de los rubidyum. Las remolachas también fósforo, hierro, cobre, potasio, magnesio, calcio, bromo, el zinc, el manganeso y el azúcar.

Precaución para las personas con diabetes es perjudicial!
Además del impacto positivo de la remolacha roja, azúcar de remolacha, hay casos en que es inaceptable! Protege contra la diabetes, pero las personas con diabetes están incluidos debido a la alta cantidad de azúcar que es perjudicial. Los diabéticos sin consultar a un médico, usted debe consumir remolacha roja !. Las personas con presión arterial alta, usted debe consumir una pequeña cantidad de remolacha roja. En el suplemento sin consultar a tu médico no te molestes.

ADVERTENCIA :
Enfermedades, diagnosticar, tratar, la medicina de acuerdo a la Ley Nº 1219, sólo los médicos, es nuestro deber. La información en este sitio web constituyen asesoramiento acerca de si un saludable y vida útil, las acciones, las cuestiones de nosotros y nuestros productos recomendados no son drogas. Natural de apoyo nutricional de los productos de vida útil. No reemplaza el tratamiento o el tratamiento médico. Compartida de textos y el uso de plantas en la última dentro de la institución como se mencionó antes, para comprobar si son alérgicas a las plantas. Se recomienda que luego de su uso. Vida sana, feliz, vida útil, a la sociedad y a sí mismo, y deseos.

Se você ferver a beterraba e a beber na urina coloca-lo,

Em seres humanos, incontinência urinária, envergonha os homens, mulheres deprimidas. O risco de depressão em pacientes com bexiga hiperativa no corpo humano é 3 vezes maior. Em suma bexiga hiperativa (AAM), fgts, aposentadoria precoce e é uma das causas da depressão. Normalmente, esta condição é muito comum, afetando o sucesso da escola em uma idade jovem, Também acima dos 40 anos de idade está a matar a sua vida sexual. Na verdade, o risco de depressão em pacientes com bexiga hiperativa é 3 vezes mais do que as outras pessoas. Forçando os homens e mulheres a se aposentar cedo, viajar bexiga hiperactiva, o que impede que impede as pessoas de serem sociais. Eu não torná-lo para a casa de banho ansiedade em pacientes com bexiga hiperativa movendo-se com o risco de quedas em 26% o risco de fraturas por 34% e mais. Bexiga hiperativa é representar uma sociedade quase 6, mas para contactar o médico proporção é muito baixa. Acredita-se que a maioria das mulheres eram vistas, mas os dados nos homens, a incidência de mulheres do intercepta mostra.

Urologia especialistas desta doença, envergonha os homens, faz com que as mulheres deprimidas,’ ele diz. Sua incidência aumenta com a idade, por dia de 8%, micção freqüente no número anterior, apertando-se, urinar, acordar no meio da noite para urinar, o urologista disse que ele foi uma personalidade síndrome com o aumento da prevalência de bexiga hiperativa, entre outros motivos.. com a idade de envelhecimento no tecido da bexiga, a deterioração dos músculos do assoalho pélvico em homens alterações como resultado de uma alargada próstata, obesidade, diabetes poderia ser”, disse ele.

3 vezes mais o risco de depressão, falta de conhecimento e conscientização sobre a bexiga hiperativa na comunidade um monte de atenção para os cientistas que afeta a taxa de admissão para esta condição da sociedade é um dos quase 6 é muito baixa. Quase três anos após as denúncias começaram a consultar o médico pela última vez encontra. Apenas 10 por cento dos pacientes iniciando o tratamento. A percentagem de pacientes que 40% se referir a qualquer tempo, se o médico diz que,” ele disse. Os cientistas que dizem que há uma relação entre a bexiga hiperativa e depressão nesses pacientes indicaram que trazem o risco de depressão é 3 vezes mais em comparação com a população normal. O risco de queda de 26% o risco de fratura foi de 34% a mais pegar no banheiro após choque em idade mais avançada, que estava enfrentando problemas com o dos cientistas que se destacaram com a necessidade urgente de ir ao Banheiro idosos pressão arterial do paciente, problemas de equilíbrio, divididos por enforcamento ou caindo e, portanto, a probabilidade de lesão é bastante elevado, o risco de quedas em pacientes com bexiga hiperativa e 26% para o risco de fraturas foi de 34% maior”, disse ele.

Sociais, sexuais e de negócios afeta a sua vida. Bexiga hiperativa não é tratada social, sexual, e da vida empresarial está a causar sérios problemas. Por esta razão, aqueles com bexiga hiperativa em 7 por cento de reforma antecipada para os homens e mulheres, sabe-se que 5% a mais, os especialistas da bexiga hiperactiva que é causado por uma depressão trouxe problemas de saúde adicionais que sublinha e acrescenta: Fraturas, o trauma da queda, incontinência urinária causada por lesões de pele também deve ser contado entre os negatividade. No caso de bexiga hiperativa devido a distúrbio neurológico da causa subjacente dos rins, na medida em que a corrupção vai cair como um processo que iria necessitar de diálise pode começar.Não com a intenção de causar danos físicos e mentais terapia.” O tratamento médico com alta taxa de sucesso no tratamento da bexiga hiperativa com a dieta, estilo de vida com o uso de drogas chamado antimuscarinic em um grupo de arranjo e o percentual de até 85% as taxas de sucesso, ele pode ser capturado. Neste caso, antes e durante o tratamento, contacte o seu médico se você ferver a beterraba e a beber na urina, é útil para ser removido.

Enquanto existem tratamentos médicos que proporciona alta sucesso bexiga hiperativa especialistas, não existe um tratamento específico abordagem de tratamento cirúrgico com ambos ambos estão incorretos,” eles disseram. Solução eficaz no tratamento de: bexiga hiperativa Injeções de toxina botulínica a no tratamento sobre o mecanismo de formação e continuar a explorar novas oportunidades. No entanto, de acordo com especialistas, nos últimos anos, o desenvolvimento do flash-droga resistente Idiopática (causa é não-específica) o uso da toxina botulínica em pacientes com bexiga hiperativa dá resultados satisfatórios. Têm sido relatados com a toxina botulínica – injecções de toxina botulínica no tratamento da bexiga hiperativa com alternativas de tratamento é considerado um dos mais importantes avanços terapêuticos nos últimos anos. A falta do medicamento botulínica injeções em pacientes com bexiga hiperativa pelo fornecimento satisfatório de sucesso do tratamento revelou melhorias significativas. Os médicos também estão bem informados sobre as doses apropriadas de injeção e para a bexiga, injeção de toxina botulínica a ser feita em pontos adequados no tratamento com dá sem esforço e dia das operações. O efeito da injeção de tratamento deve continuar por pelo menos 6 meses. Injeções repetidas de até 9 meses, nesta época, também começou a crescer como um aspecto positivo que pode ser considerada.

Vermelho como uma beterraba é nativa da região Mediterrânea e usado como alimento desde os tempos antigos as pessoas. Vermelho de beterraba (beta vulgaris), Espinafre (chenopodiaceae) pertence à família. Arqueólogos egípcios argumentam que algumas Plantas e Fotos sobre as lápides de vermelho de beterraba. Os tubérculos no solo é vermelho na cor vermelho de beterraba, beterraba vai ser menor do que esse. Dois fino vermelho enraizada beterraba é uma planta herbácea perene. As folhas de beterraba açucareira, vermelho de beterraba vermelha é também a mais em relação. Entre o povo da região do Egeu vermelho de beterraba “beterraba”, é conhecido como. Vermelho beterraba cresce em quase todas as regiões do nosso país. Vermelho de beterraba, sementes podem ser semeadas no início da primavera até o final do verão. A média de variedades chamado em outubro 4 ou 5 meses, em outras espécies, pode ser colhida em 6 meses. Localizado em um emblema em forma de vermelho de beterraba, no primeiro ano, as folhas estão a desenvolver. No segundo ano de vermelho de beterraba, folhas, flores, frutos, sementes carregando exílio cresce. Vermelho beterraba, amadureceu, atinge o tamanho necessário de acordo com o tipo de ultraperiféricas folha de amarelecimento e capaz de entender. Que deixa muito vermelho de beterraba e legumes de raiz, tais como espinafre, que são avaliados graças a uma melhora da estrutura, também é muito mais resistente contra as secas. No entanto, o principal material é danificado na raiz, se você não pode ficar suave sede, tão delicado! .Vermelho escuro ou púrpura-vermelho cor da casca ou a carne. Rico em matéria orgânica, argila de solos são profundos e mostra boa melhora. Não gosta muito de solos ácidos. Para a germinação, a semente em contato com o solo, o que você precisa fazer. É resistente ao Sal. A quantidade de boro no solo deve ser baixa. Caso contrário, o crescimento diminui e em tubérculos consiste de manchas. Ao comprar beterraba, vermelho, liso, Mostrador Redondo, vermelho-púrpura, pura e você vai precisar usar a madura coisa. Vermelho beterraba é rica em vitaminas e minerais. Vermelho beterraba, a, b, c, p, e a vitamina rica. Refrescante, saboroso e nutritivo. Contidos na composição, e é um elemento radioativo que tem um efeito positivo sobre a digestão de rubidyum. Beterraba também fósforo, ferro, cobre, potássio, cálcio, magnésio, bromo, zinco, manganês e o açúcar.

Atenção para as pessoas com diabetes é prejudicial!
Além do impacto positivo do vermelho de beterraba, beterraba, há casos em que é questionável! Protege contra diabetes, mas as pessoas com diabetes estão incluídos, devido a alta quantidade de açúcar que é prejudicial. Diabéticos sem consultar um médico, você deve consumir vermelho de beterraba !. As pessoas com pressão arterial alta, você deve consumir uma pequena quantidade de vermelho de beterraba. No suplemento sem consultar o seu médico, não se preocupe.

AVISO :
Doenças, diagnosticar, tratar, medicamento de acordo com a Lei Nº 1219, somente médicos-lo é nosso dever. As informações contidas neste site constituem um conselho sobre se uma alimentação saudável e vida útil, as ações, os problemas que nós e nossos produtos recomendados não são as drogas. Natural de suporte nutricional de produtos de vida útil. Não substitui o tratamento e / ou tratamento médico. Os textos compartilhados e o uso de plantas na última dentro da instituição, como mencionado antes, verificar se você é alérgico às plantas. É recomendável que você usar. Vida saudável, feliz, vida útil, a sociedade e a si mesmo, e desejos.

यदि आप लाल बीट उबाल लें और इसे पीने के मूत्र में उसे डालता है,

मनुष्यों में, मूत्र असंयम, embarrasses पुरुषों, महिलाओं उदास है । के जोखिम को अवसाद के साथ रोगियों में अति मूत्राशय में मानव शरीर में 3 गुना अधिक है. संक्षेप में अति मूत्राशय (आम), विच्छेद, जल्दी सेवानिवृत्ति और में से एक है अवसाद का कारण बनता है. आमतौर पर, इस हालत जो बहुत आम है, को प्रभावित करने की सफलता पर स्कूल के एक युवा उम्र में, यह भी ऊपर की उम्र 40 की मौत हो गई है. वास्तव में, अवसाद के जोखिम के साथ उन लोगों में अति मूत्राशय है 3 बार की तुलना में अधिक अन्य लोगों को. मजबूर पुरुषों और महिलाओं को जल्दी रिटायर करने के लिए यात्रा, एक अति मूत्राशय है, जो रोकता है यह distracts लोगों से सामाजिक किया जा रहा है । मैं नहीं करना होगा यह करने के लिए बाथरूम चिंता के साथ रोगियों में अति मूत्राशय के साथ चलती है, गिर के जोखिम 26% से भंग होने का खतरा 34% और अधिक है. अति मूत्राशय को प्रभावित कर रहा है एक समाज के लगभग 6, लेकिन संपर्क करने के लिए चिकित्सक के अनुपात काफी कम है । यह माना जाता है कि ज्यादातर महिलाओं को देखा गया है, लेकिन डेटा पुरुषों में घटना की महिलाओं के अवरोध से पता चलता है.

मूत्रविज्ञान विशेषज्ञ इस रोग के embarrasses पुरुषों, महिलाओं उदास है,’ वह कहते हैं. घटना बढ़ जाती है उम्र के साथ, प्रति दिन 8% की, बार-बार पेशाब में पिछले संख्या, निचोड़, पेशाब, रात में जागने पेशाब करने के लिए मूत्र रोग विशेषज्ञ, जो ने कहा कि यह एक व्यक्तित्व सिंड्रोम के साथ बढ़ती व्यापकता के अति मूत्राशय कारणों के बीच.. उम्र के साथ उम्र बढ़ने के रूप में मूत्राशय ऊतक, गिरावट के श्रोणि मंजिल की मांसपेशियों में पुरुषों के परिवर्तन का एक परिणाम के रूप में एक बढ़ी हुई प्रॉस्टेट ग्रंथि, मोटापा, मधुमेह हो सकता है,’ उन्होंने कहा.

3 गुना अधिक अवसाद का खतरा, ज्ञान और जागरूकता के अभाव के बारे में अति मूत्राशय समुदाय में ध्यान की एक बहुत कुछ करने के लिए वैज्ञानिकों को प्रभावित करता है कि प्रवेश दर इस हालत के लिए समाज के एक लगभग 6 बहुत कम है । लगभग तीन साल के बाद शिकायतों के लिए शुरू कर दिया उल्लेख करने के लिए पिछले समय पाता है । केवल 10 प्रतिशत रोगियों का इलाज शुरू करने. प्रतिशत रोगियों के 40% का उल्लेख करने के लिए किसी भी समय अगर डॉक्टर कहते हैं कि,” उन्होंने कहा. वैज्ञानिकों का कहना है कि जो वहाँ के बीच एक रिश्ता है अति मूत्राशय और अवसाद इन रोगियों में संकेत दिया है कि वे ले जाने के अवसाद का खतरा 3 गुना अधिक की तुलना में सामान्य आबादी है । गिरने का खतरा 26% फ्रैक्चर का खतरा था, 34% अधिक पर पकड़ने के लिए बाथरूम भिडंत के बाद एक बाद की उम्र में है कि गया था के साथ समस्याओं का सामना वैज्ञानिकों ‘है, जो खड़ा करने की जरूरत के साथ तुरंत शौचालय के लिए जाना बुजुर्ग रोगी के रक्त के दबाव, संतुलन की समस्याओं, टूटी बाहर फांसी के द्वारा या गिरने और इसलिए चोट की संभावना काफी अधिक है, गिर के जोखिम के साथ रोगियों में अति मूत्राशय और 26% के लिए फ्रैक्चर का खतरा था, 34% अधिक है,’ उन्होंने कहा.

सामाजिक, यौन, और व्यापार आपके जीवन को प्रभावित करता है । अति मूत्राशय का इलाज नहीं है सामाजिक, यौन, और व्यापार के जीवन है, गंभीर समस्याओं के कारण. इस कारण के लिए, उन लोगों के साथ अति मूत्राशय में 7 फीसदी की जल्दी सेवानिवृत्ति पुरुषों और महिलाओं के लिए, यह ज्ञात है कि 5 प्रतिशत से अधिक है, विशेषज्ञों का अति मूत्राशय के कारण होता है कि अवसाद के द्वारा लाया के बारे में अतिरिक्त स्वास्थ्य समस्याओं के लिए यह रेखांकित करता है और कहते हैं: भंग, आघात से गिर जाते हैं, मूत्र असंयम की वजह से त्वचा के घावों को भी चाहिए के बीच में गिना जा नकारात्मकता है । के मामले में अति मूत्राशय के कारण तंत्रिका तंत्र की अशांति के मूल कारण गुर्दे की हद तक है कि भ्रष्टाचार नीचे जाना होगा के रूप में एक प्रक्रिया की आवश्यकता होगी कि डायलिसिस शुरू कर सकते हैं.की मांग नहीं करने के लिए नुकसान का कारण करने के लिए शारीरिक और मानसिक चिकित्सा है।” चिकित्सा उपचार के साथ उच्च सफलता दर के उपचार में अति मूत्राशय के साथ आहार, जीवन शैली दवाओं के उपयोग के साथ कहा जाता है antimuscarinic एक समूह व्यवस्था में और प्रतिशत अप करने के लिए 85% सफलता की दर, यह कब्जा कर लिया जा सकता है । इस मामले में, पहले और उपचार के दौरान, अपने चिकित्सक से संपर्क करें यदि आप लाल बीट उबाल लें और इसे पीने के मूत्र में, यह उपयोगी है करने के लिए हटाया जा सकता है ।

वहाँ रहे हैं, जबकि चिकित्सा उपचार प्रदान करता है कि उच्च सफलता अति मूत्राशय विशेषज्ञों, वहाँ है कोई विशिष्ट उपचार के दृष्टिकोण के साथ सर्जिकल उपचार के साथ दोनों, दोनों गलत कर रहे हैं,” उन्होंने कहा. प्रभावी समाधान के उपचार में: अति मूत्राशय बोटुलिनम टॉक्सिन एक इंजेक्शन के रूप में उपचार के बारे तंत्र के गठन और जारी रखने के लिए नए अवसरों का पता लगाने. हालांकि, विशेषज्ञों के अनुसार, हाल के वर्षों में विकास के फ़्लैश-दवा प्रतिरोधी अज्ञातहेतुक (कारण गैर-विशिष्ट है) के उपयोग के लिए बोटुलिनम विष के साथ रोगियों में अति मूत्राशय देता है संतोषजनक परिणाम है. सूचित किया गया है बोटुलिनम विष के साथ एक – बोटुलिनम विष के इंजेक्शन के उपचार में अति मूत्राशय उपचार के साथ विकल्पों में से एक माना जाता है सबसे महत्वपूर्ण चिकित्सीय अग्रिमों हाल के वर्षों में. याद दवा बोटुलिनम इंजेक्शन के साथ रोगियों में अति मूत्राशय उपलब्ध कराने के द्वारा संतोषजनक उपचार सफलता से पता चला नाटकीय सुधार है । डॉक्टरों को भी कर रहे हैं के बारे में जानकार उचित खुराक और इंजेक्शन मूत्राशय में बोटुलिनम विष इंजेक्शन किया जा करने के लिए उपयुक्त अंक में उपचार के साथ देता है, सरल और दिन के आपरेशनों. के प्रभाव को इंजेक्शन उपचार जारी रखने की उम्मीद है के लिए कम से कम 6 महीने है । दोहराया इंजेक्शन के लिए अप करने के लिए 9 महीने में इस बार भी शुरू कर दिया विकसित करने के लिए के रूप में, एक सकारात्मक पहलू है कि माना जा सकता है ।

लाल के रूप में एक चुकंदर के मूल निवासी है भूमध्य क्षेत्र और भोजन के रूप में इस्तेमाल प्राचीन काल से लोगों को. लाल चुकंदर (बीटा वल्गैरिस), पालक (chenopodiaceae) परिवार के अंतर्गत आता है. मिस्र के पुरातत्वविदों का कहना है कि कुछ संयंत्र चित्र पर gravestones के लाल चुकंदर. कंद मिट्टी में है लाल रंग में लाल चुकंदर, चीनी बीट हो जाएगा की तुलना में छोटे है. दो पतली लाल चुकंदर जड़ें है एक बारहमासी घास का पौधा है । पत्ते, चुकंदर के लाल चुकंदर लाल भी अधिक की तुलना में. लोगों के बीच में एजियन क्षेत्र लाल चुकंदर “चुकंदर” के रूप में जाना जाता है. लाल चुकंदर बढ़ता है लगभग हर क्षेत्र में हमारे देश की है । लाल चुकंदर के बीज में बोया जा सकता है जब तक जल्दी वसंत गर्मियों के अंत है । औसत जल्दी किस्मों कहा जाता अक्टूबर को 4 या 5 महीने के लिए, अन्य प्रजातियों में, काटा जा सकता है 6 महीने. पर स्थित एक बिल्ला के रूप में लाल चुकंदर पहले वर्ष में, पत्तियों विकसित कर रहे हैं. पर दूसरे वर्ष के लाल चुकंदर पत्ते, फूल, फल, बीज, ले जाने के निर्वासन बढ़ता है । लाल चुकंदर परिपक्व हो गया है, यह तक पहुँचता है आवश्यक आकार के प्रकार के अनुसार सबसे बाहरी पत्ती पीली और समझने में सक्षम है । कि के बहुत सारे पत्ते लाल चुकंदर और रूट सब्जियों, जैसे पालक के रूप में, कि मूल्यांकन कर रहे हैं करने के लिए धन्यवाद बेहतर संरचना है, यह भी बहुत मुश्किल सूखे के खिलाफ है । हालांकि, मुख्य ढेर क्षतिग्रस्त है जड़ में, यदि आप बर्दाश्त नहीं कर सकता हल्के प्यास है, तो नाजुक है! है । गहरे लाल या थोड़ा बैंगनी-लाल रंग का खोल या मांस. कार्बनिक पदार्थ में अमीर मिट्टी मिट्टी गहरी हैं और अच्छा सुधार है । पसंद नहीं करता है बहुत अम्लीय मिट्टी है । अंकुरण के लिए, बीज मिट्टी के साथ संपर्क, आप की जरूरत है बनाने के लिए. यह करने के लिए प्रतिरोधी है नमक । राशि बोरान की मिट्टी में कम किया जाना चाहिए. अन्यथा, विकास धीमा कर देती है और कंद के होते हैं स्पॉट. जब खरीदने बीट, लाल, चिकनी, दौर डायल, लाल, बैंगनी, शुद्ध और आप की आवश्यकता होगी का उपयोग करने के लिए, बात है. लाल चुकंदर विटामिन और खनिज में समृद्ध है । लाल चुकंदर ए, बी, सी, पी, और विटामिन में अमीर है. ताज़ा, स्वादिष्ट और पौष्टिक होता है । संरचना में निहित है, और एक रेडियोधर्मी तत्व है जो पर सकारात्मक प्रभाव पड़ता है पाचन के rubidyum. बीट भी फास्फोरस, लोहा, तांबा, पोटेशियम, मैग्नीशियम, कैल्शियम, ब्रोमिन, जस्ता, मैंगनीज, और चीनी.

सावधानी के लिए मधुमेह के साथ लोगों के लिए हानिकारक है!
इसके अलावा करने के लिए सकारात्मक प्रभाव के लाल चुकंदर, चुकंदर वहाँ रहे हैं मामलों में जहां यह आपत्तिजनक है! मधुमेह के खिलाफ सुरक्षा करता है, लेकिन मधुमेह के साथ लोगों को शामिल कर रहे हैं की वजह से उच्च चीनी की मात्रा है कि हानिकारक है । मधुमेह रोगियों के परामर्श के बिना, आप का उपभोग करना चाहिए लाल चुकंदर !. उन लोगों को उच्च रक्तचाप के साथ, आप का उपभोग करना चाहिए की एक छोटी राशि के लाल चुकंदर. में पूरक के परामर्श के बिना अपने डॉक्टर परेशान नहीं करते.

चेतावनी :
रोगों, निदान, उपचार, चिकित्सा के अनुसार कानून नहीं, 1219, केवल चिकित्सकों यह हमारा कर्तव्य है । इस वेबसाइट पर जानकारी का गठन सलाह के बारे में क्या एक स्वस्थ और उपयोगी जीवन, शेयर, हम मुद्दों और हमारे उत्पादों की सिफारिश नहीं कर रहे हैं दवाओं. प्राकृतिक पोषण का समर्थन उत्पादों उपयोगी जीवन. इलाज की जगह नहीं है या चिकित्सा उपचार के लिए. साझा ग्रंथों और पौधों के उपयोग में पिछले के भीतर संस्था के रूप में पहले उल्लेख किया है, जाँच करें कि क्या आप कर रहे हैं पौधों से एलर्जी है । यह अनुशंसित है कि आप का उपयोग करें तो. जीवन को स्वस्थ, सुखद, उपयोगी जीवन, समाज और अपने आप को, और इच्छाओं.

http://faydaliyasam.com/kas-agrilarina-biberiye-etkileri

insan Beynine iyi Gelen Yeşil Yapraklı Bitkiler

Kas Ağrılarına Uykunun ve Dinlenmenin Faydaları

Kas Ağrılarına NANE’nin Faydalı Etkisi

EPSOM TUZU Etkileri ve Kas Ağrılarına Faydalıdır.

Kas Ağrılarına PAPATYA Etkisi ve Faydaları

Kas Ağrılarına Yaban Mersininin Faydaları

Kas Ağrılarına Acı ve KIRMIZI Biber Faydaları

Kas Ağrılarına MAGNEZYUM Mineralinin Faydaları

Kas Ağrılarına D Vitamininin Faydalı Etkileri

Kalp Rahatsızlığı ve Kronik Hastalara Pikan Cevizi Faydalıdır

Kara Lahana Kanser için faydalı Sebzelerdendir

Çin Lahanası insan Sağlığı ve Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Su teresi Kanser için Faydalı Sebzelerdendir

Roka insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzedir

Pazı insan Sağlığı ve Kanser için Faydalı Sebzelerdendir.

Kıvırcık lahana Kanser için Faydalı Sebzedir

Kayısı Yağı ve Çekirdeğinin İnsana Faydaları

Güne Soğuk Duşla Başlamanın faydalarını hissedeceksiniz.

Kanserli Hücreyi intihara Sürükleyen Süper Baharat Kekik

Elma kurusu Öksürüğe Yüzyıllarca şifa Vermektedir

İncir sperm arttırıcı özelliği Mevcuttur. Aile’nin Mutluluğudur.

Kuru incir ve Zeytinyağı ile ASTIMI Hastalarına Faydalıdır

incirin öksürük için muhteşem insan sağlığına faydalıdır

incir ve Sütün Muhteşem Birleşmesi Müshil için Etkilidir.

Kuru incir Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

insan Sağlığı için Limonun Faydaları

Dut Bağışıklık Sistemini Güçlendirir.

Dut Suyu’nun Görme Yeteneğinin Gelişmesine Faydalıdır.

Dut Kabızlık, Bulantı, Ağrı gibi Sindirim Sisteminde Faydalı Meyvadır

Dut Meyvası Diyabetik Hastalarına, Faydalıdır

Dut Cildi daha Gençleştirir ve Cilt Sağlığına Faydalıdır..

Dutun Kanser Sağlığına ve Prostat Kanserine Faydalıdır.

Beyaz Dutun Saç Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Göz Altı Morluklarınızdan Sağlıklı Kurtulabilirsiniz

Körpe İncir Yaprağından Akan Süt Ellerde, Vücuttaki Siğile Etkilidir

İncir Tansiyonun Dengelenmesine Yardımcı Olur.

incir, insan sütüne en çok benzeyen gıdadır

Taze Ve Kuru İncir İnsan Bedeninde Hücreleri Yeniler.

İncir Boğaz Ağrısı, Bronşit ve Öksürüğe de Faydalıdır.

Taze İncir Akne Tedavisinde çok Faydalıdır.

Diyabetik Yaralara, incir Muhteşem Faydalıdır.

Diyabetik Beslenme için, incir ideal Besindir.

Dut Kan Pıhtılaşmasına Engel Olarak, Dolaşım Sistemini iyileştirir.

Kırmızı Pancar, Karaciğer’i Sağlığına Muhteşem Faydalıdır.

Kırmızı Pancar Kalp Sağlığını Korur.

Kanser Hücrelerini Öldürün, Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu iksiri.

Detoks Diyeti Detoks Rejimi ve Faydaları

Elma Sirkesinin Cildinizdeki Sivilcelerden Kurtulun

Hint Yağı Siğil’e Karşı etkili ve Faydalıdır.

Çay Ağacı Yağı Siğil’e Karşı Etkili ve Faydalıdır.

E Vitamini Kapsülü Siğillere Karşı Faydalıdır.

Siğilin Üzerine Selobant Parçasını Yapıştırmak Faydalıdır.

http://faydaliyasam.com/c-vitamini-tableti-ellerde-vucutta-olusan-sigile-faydalidir

Bilgi kaynaklarımız:
www.google.com
www.yahoo.com
www.bing.com
www.yandex.com
www.mozilla.org
www.faydaliyasam.com
http://faydaliyasam.com

UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve  Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde,  faydali yaşamanız dileklerimizle.

In keinem Fall werden diese Website veröffentlichen Informationen zu diagnostizieren, zu behandeln, zu heilen, Natur. Haben Sie konsultieren irgendwelche Gesundheitsprobleme zuerst Ihren Arzt.
In no event shall this web site post information to diagnose, treat, cure, nature. If you have any health problems consult your doctor first.

Ни в коем случае этот веб-сайт должен размещать информацию для диагностики, лечить, вылечить, природа. Если у вас есть какие проблемы со здоровьем проконсультируйтесь с вашим врачом сначала.

कोई घटना में इस वेब साइट करने के लिए निदान, उपचार, जानकारी पोस्ट करेगा इलाज, प्रकृति। यदि आप अपने चिकित्सक से परामर्श पहले किसी भी स्वास्थ्य समस्याओं है।
在沒有事件此 web 網站應張貼資訊,診斷,治療,治癒,自然。如果您有任何健康問題先諮詢你的醫生。

En aucun cas ce site web doivent publier des informations pour diagnostiquer, traiter, guérir, nature. Si vous avez des problèmes de santé consultez votre médecin au préalable.

في أي حال من الأحوال هذا الموقع آخر المعلومات لتشخيص، وعلاج، علاج، الطبيعة. إذا كان لديك أي مشاكل صحية استشارة الطبيب أولاً.

Em nenhum caso será este web site postar informações para diagnosticar, tratar, curar, natureza. Se você tem algum problema de saúde consulte o seu médico primeiro.

En ningún caso este sitio web se publique información para diagnosticar, tratar, curar, naturaleza. Si tienes algún problema de salud consulte a su médico primero

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.